Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

52 minuty temu, evitacre napisał:

@PeWee bal się ze możesz zarazić kogoś następnego tym tempem, i patrz! Miał racje! ; ) 

Zostalo jeszcze 8 pickow, chocby kazdy korzystal z maxa 2 dni to skonczymy 26.09. czyli wyluzujcie 😉

To wzmozony okres negocjowania i kombinowania nad swoim skladem!

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rodacy, ponieważ zastanawiam się na sprzedażą picku to mam pytanie techniczne.

Czy jeśli z zeszłego roku zostało mi 190$ to dobrze rozumuję, że nie mogę teraz w trejdzie przyjąć więcej niż 10$? Bo stówkę dostajemy na starcie każdego sezonu, a nie można przekroczyć 300$. Czy jednak mogę wziąć więcej i wydać na waivery przed startem tego sezonu w nba?

Przy okazji - jeśli ktoś jest zainteresowany obecnym pickiem (i ew. #17) to zapraszam na pm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, Gerard napisał:

Czy jeśli z zeszłego roku zostało mi 190$ to dobrze rozumuję, że nie mogę teraz w trejdzie przyjąć więcej niż 10$? Bo stówkę dostajemy na starcie każdego sezonu, a nie można przekroczyć 300$. Czy jednak mogę wziąć więcej i wydać na waivery przed startem tego sezonu w nba?

300$ budżetu to max, więc nie możesz wziąć ma siebie więcej niż 10$ w ewentualnym trejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

33 minuty temu, Roger napisał:

300$ budżetu to max, więc nie możesz wziąć ma siebie więcej niż 10$ w ewentualnym trejdzie.

Może wziąć, jednak w jego sytuacji nie ma to sensu, gdyż one po prostu przepadną. Jedyny sens brania większej ilości $$$ to fakt, iż uszczupli drugiej stronie budżet waiverowy :)Nadwyżka powyżej $300 po prostu przepada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.