Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.09.2022 o 16:19, Tecu napisał:

Jak to lubisz to pewnie nawet nie musisz grać 😉

Ale nie powiem, dziwne hobby 🙂

Patrząc po sobie - wraz z kolejnymi podróżami i nowo spotykanymi ludźmi przestaniesz się tak dziwić. Aczkolwiek grać nie muszę, to prawda :)

PS. Oryginalny sposób na zejście z SC Shavlik, podoba mi się. Bez ryzyka nie ma zabawy.

Edytowane przez Dunk Fan
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Lu- napisał:

Gafford zawsze w cenie, tak tylko przypominam, bo będzie zgrzytanie zębów, gdy trzeba będzie sypnąć ok stu baksów kaski waiverowej na tego kocura.

LOL, podziwiam Twoja wytrwalosc w oglaszaniu go.
Bo gdyby byl chociaz solidniakiem to bys wywalil paru innych gosci przed nim...

15 godzin temu, evitacre napisał:

Da się jakoś zablokować słowo Gafford na forum ? ; ) 

Ignoruj posty Lu- do konca deadline bo tak srednio w co drugim o nim pisze ;-D

[* wartosc szacunkowa, w zaden sposob nie liczylem]

15 godzin temu, GeDDo napisał:

No na pewno zacznie z ławki i na początku będzie dostawał jakieś resztki. Rockets pewnie będą grali dużo E.Gordonem aby go sprzedać. Natomiast z czasem powinien dostawać więcej minut. Przewiduję u niego około 20 minut na mecz w perspektywie całego sezonu (czyli podobnie jak w zeszłym sezonie Sengun). Koleś jednak ma możliwości nabijania fajnych cyferek. W NCAA przy 24,5 minuty kręcił średnią 45,55fp. W SL przy 27,5 minuty kręcił 54,40fp. Wiadomo, że nie ma jak porównywać tego z NBA. No ale jeśli dostanie te 20 minut na mecz i zrobi te +30fp, to będzie bardzo fajny wynik od gościa który kosztuje w utrzymaniu 15fp.

On jest chyba bardziej SF/PF? Czyli raczej bedzie w rotacji za Tate i Jabari, a z lawki bedzie rywalizowal bardziej z Christopherem i KJem niz EGordonem? Tak czy inaczej ciekawy pick pokazujacy jak sie zmienily priorytety draftowe, teraz jakby wazniejsza jest pensja 15stka i jakas tam produktywnosc niz pensja 20+, ale wiekszy upside.

Edytowane przez wiLQ
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ai3 napisał:

Jak dla mnie wystarczylo wywalic Metu Horforda i Kennarda a nie oddawac taki talent jak JJJ za fajny hilite z ligi letniej

Biorę JJJ - źle, bo połamany
Oddaję JJJ - źle, super talent!

Najlepiej nic nie robić i znowu skończyć na czwartym miejscu. Albo nie, sprzedać LeBrona za Randle'a. :)

Mam gdzieś ligę letnią, Durena uważam za czołowego prospecta tego draftu, w dodatku fizycznie NBA ready i w zespole, w którym ma szanse na minuty od samego początku.

Metu i Kennard i tak polecą, a Horford to solidniak, który zapewnia +40 i mało kontuzji, więc nie widzę powodu, żeby go zrzucać na FA.

A tak w ogóle, to zyskałem sporo elastyczności, więc ai3, mogę Ci pomóc zejść z salary :)

Edytowane przez Jendras
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.