Skocz do zawartości

[FBX] FBX#1 - Sezon 2022/23


Roger

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, ai3 napisał:

@Lorak to ja widze kontynuujesz worst fbx gm title hold 

masz sklad na walke, masz goscia z zielona strzalka i wymieniasz go na artretyczne kolano i czerwony krzyzyk 

wtf ?

Gdzie tam widziales material do walki? 2 dobrych graczy, pick i garsc solidniakow to moze o Top10 powalczyc...

W dniu 2.09.2022 o 00:16, ai3 napisał:

Jak Dla mnie oba team wilq [...] bez pomyslu 

ruch plus ruch minus 

Czy nadal tak uwazasz?

13 minut temu, ai3 napisał:

Cp3 za Westbrook 

do Leszczura

Po co z Twojej strony? Chyba bym wolal wywalic CP3 niz brac Russa...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, evitacre napisał:

A no w takim sensie to nie, ale mogłeś wymienić których graczy byś za niego chciał w jakiejś kontrofercie. Pisząc ze obu nie to zrozumiałem ze skupiasz się na wymianie jednego z nich, a ostatecznie poszło obu :)

To inaczej - nie oddałeś mi tego, co chciałem, bo Harden jest za ciężki. Zastanów się, dla ilu osób nie byłby to problem, zwłaszcza że mówimy o 33-latku, który w ostatnich latach jest na równi pochyłej. Według mnie ważący 30 mniej niełamliwy solidniak w dobrym wieku to całkiem spoko zwrot, zwłaszcza w lidze z tym durnym przepisem o sztywnym salary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obstawiam, że się nie pojawi. A jeśli nawet, to i tak pójdzie po Iveya, bo Bulls wybierali dopiero z 18 pickiem.

Ja jeszcze troszkę się waham kogo wziąć z 6 pickiem, ale raczej skłaniam się ku Sochanowi.

@Wirakocza ostatnia wizyta 8 lipca. Niestety zapowiada się kolejny team widmo. @Roger damy radę zacząć, jeśli nie kliknie "start"? Bo jeśli nie, to musimy szybko kogoś znaleźć na jego miejsce. 

Edytowane przez Lu-
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Wirakocza napisał:

Spokojnie. Żyje. 

Uff 🍻

To ja poczekam jeszcze z wyborem, bo mialem cichą nadzieję, że ktoś z top5 się obsunie. Nie wykluczam też sprzedaży szóstego picku, dlatego czekam na PMie na fajne oferty dziś do 24:00.

PS. Ktoś oprócz Lorasa już wie, że idzie w tank (Szulim też idzie, ale o tym nie wie 😏).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Lu- napisał:

Uff 🍻

To ja poczekam jeszcze z wyborem, bo mialem cichą nadzieję, że ktoś z top5 się obsunie. Nie wykluczam też sprzedaży szóstego picku, dlatego czekam na PMie na fajne oferty dziś do 24:00.

PS. Ktoś oprócz Lorasa już wie, że idzie w tank (Szulim też idzie, ale o tym nie wie 😏).

Nie widziałem ze sie tak martwicie. Przepraszam

 Bede sie logowal. Naprawdę 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Jendras napisał:

To inaczej - nie oddałeś mi tego, co chciałem, bo Harden jest za ciężki. Zastanów się, dla ilu osób nie byłby to problem, zwłaszcza że mówimy o 33-latku, który w ostatnich latach jest na równi pochyłej. Według mnie ważący 30 mniej niełamliwy solidniak w dobrym wieku to całkiem spoko zwrot, zwłaszcza w lidze z tym durnym przepisem o sztywnym salary.

Chodziło mi o to ze skumałem ze wymieniasz jednego albo drugiego i dwóch jest niedostępnych. Gdybym wiedział zamieniłbym ofertę na Roberta Williamsa albo Beal’a, oni w sumie o ok 10 więcej niż Wiggo ale chyba spoko oszczędność. 
 

no równia pochyla ale gosci którzy sielską 4500 / sezon nie ma tak wielu, dlatego ja się zdziwiłem ze jednak obu przehandlowałeś. 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

50 minut temu, Lu- napisał:

PS. Ktoś oprócz Lorasa już wie, że idzie w tank (Szulim też idzie, ale o tym nie wie 😏).

Z ciekawości - czemu uważasz ze idę w tank mając Embiida, Giddeya, Irvinga, Leonarda i Sextona jako bazę do robienia FP? ;) 
 

zakldajac ze średnio ta 5 robi średnio 60fp na 70 meczach mam Ok 21k fpp z tego core

do tego dochodzi 5 slotów z których przy średniej 30fp robi się dodatkowe Ok 14k fp

z sumy wychodzi top5 ligi i to jest mój cel ;)

ale chętnie wysłucham perspektywy twojej @Lu- 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger odpiął/ęła i zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.