Skocz do zawartości
ozzy110

[beGM Play-off '22 West 1st Round] #3 TIMBERWOLVES (55-27) - #6 SUNS (47-35)

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
13 minut temu, Lucas napisał:

Jeśli ktoś tu typuje Sote przy tych problemach to chyba nie ma sensu mieć w tej grze szerokiej kadry, a brać 2 superstarow i wafli obok.

Pewnie masz racje. Biorac pod uwagę co się stało na przestrzeni sezonu z Minnesota to pewnie i tak zagłosuje na Phoenix. 

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, Lucas napisał:

Jeśli ktoś tu typuje Sote przy tych problemach to chyba nie ma sensu mieć w tej grze szerokiej kadry, a brać 2 superstarow i wafli obok.

Ogólnie mieć lepiej 2 superstarow i przecietniakow wokół, przynajmniej w po. 

Ale to co ma minnesota w rotacji to ja pi****le. Nawet doc rivers by ogarnął jak wykorzystać ich słabości. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Pewnie masz racje. Biorac pod uwagę co się stało na przestrzeni sezonu z Minnesota to pewnie i tak zagłosuje na Phoenix. 

przede wszystkim, to nie wina LAFa, że kadra wyglada jak wyglada

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przede wszystkim, to nie wina LAFa, że kadra wyglada jak wyglada

No ale ktoś pisze że to jego wina? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
46 minut temu, Lucas napisał:

Tak ogólnie to najlepiej jednak mieć tych superstarów;)

Ale niekoniecznie wafli wokół. A Sota to absolutne ekstremum w tej kwestii i jeszcze dopadły ten ich okrutnie wąski i dziurawy roster kontuzje, więc wynik tej serii jest oczywisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
3 minuty temu, Lucas napisał:

No ale ktoś pisze że to jego wina? 

no raczej każdy w prawie każdym poście ciśnie go o tą rotacje, więc chyba jednak trochę zapominamy? kontuzja Bookera to też ewidentny pech, nie mówiąc o RobWillu, bo on niestety jest mocno narażony red flagiem, ciężko mu do tej pory rozegrać choćby 30 spotkań pod rząd

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no raczej każdy w prawie każdym poście ciśnie go o tą rotacje, więc chyba jednak trochę zapominamy? kontuzja Bookera to też ewidentny pech, nie mówiąc o RobWillu, bo on niestety jest mocno narażony red flagiem, ciężko mu do tej pory rozegrać choćby 30 spotkań pod rząd

No ale piszemy o słabości drużyny, a nie jakiejś winie LAFa. Przez to że LAF przejął zespół z takim składem mamy mu dawać fory?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, Lucas napisał:

No ale piszemy o słabości drużyny, a nie jakiejś winie LAFa. Przez to że LAF przejął zespół z takim składem mamy mu dawać fory?

tego nie napisałem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Nikt nie ciśnie osobiście przecież LAFa za to co ma w rosterze, ale wskazuje fakty przy ocenie serii Wolves-Suns. Wiemy, kto mu taką konstrukcję rosteru zmalował podczas TD ;) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

tego nie napisałem

To nie rozumiem po co ten tekst.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, Lucas napisał:

To nie rozumiem po co ten tekst.

jaki tekst? napisałem żeby o tym pamiętać tylko, forów to i tak mu już nie daliście więc, nie wiem czego nie rozumiesz ;)

4 minuty temu, january napisał:

Nikt nie ciśnie osobiście przecież LAFa za to co ma w rosterze, ale wskazuje fakty przy ocenie serii Wolves-Suns. Wiemy, kto mu taką konstrukcję rosteru zmalował podczas TD ;) 

sugerowanie 0:4 się pod ten cytat łapie? :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
37 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

sugerowanie 0:4 się pod ten cytat łapie? :)

Nie rozumiem. Wahałem/waham się co do g1, ale raczej dam ten 1W Wolves, mimo tego, iż połowę minut na parkiecie w tej ekipie zbierają naprawdę słabiutcy gracze (Tate, Melton, Yurtseven, Griffin). W pozostałych spotkaniach nie widzę szans na wygraną.

I pisz opis, bo musisz ocalić Jokicia przed 1st round exit :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ze zdrowym DB i Williamsem to inna rozmowa a tak jest jak jest. 

Ja zdania nie zmienię po tych PO i raz jeszcze powtórzę, że dla gracza NBA te okolice 40 minut na mecz to nic nadzwyczajnego i tak się gra w PO. 

Do tego w PO gra się zazwyczaj w 8. No może jeszcze 9 gracz na te przysłowiowe 5 minut wejdzie, ale jeśli ktoś uważa, że nagle 9-10 gracz z rotacji wygra serie to nie wiem co na to odpowiedzieć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
10 minut temu, january napisał:

Nie rozumiem. Wahałem/waham się co do g1, ale raczej dam ten 1W Wolves, mimo tego, iż połowę minut na parkiecie w tej ekipie zbierają naprawdę słabiutcy gracze (Tate, Melton, Yurtseven, Griffin). W pozostałych spotkaniach nie widzę szans na wygraną.

I pisz opis, bo musisz ocalić Jokicia przed 1st round exit :) 

No ja wlasnie tez nie rozumiem, uważasz ze Booker z Tatumem nie wygraliby nawet tego pierwszego meczu gdy graja razem, że się wahasz? 

my point is nawet jak uważacie ze Minnesota powinna odpaść dajcie chociaż ze dwa winy tatumowi ( i bookerowi).  należy się jak psu buda imo.. 

Edytowane przez RonnieArtestics

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
35 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No ja wlasnie tez nie rozumiem, uważasz ze Booker z Tatumem nie wygraliby nawet tego pierwszego meczu gdy graja razem, że się wahasz? 

No właśnie. Przypominam, że byli by wypoczęci wiec kwestia zmęczenie odpada a zresztą nie będę się powtarzał. Wyjaśniłem to wcześniej dlaczego G1 powinienem wziąć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
10 minut temu, LAF napisał:

No właśnie. Przypominam, że byli by wypoczęci wiec kwestia zmęczenie odpada a zresztą nie będę się powtarzał. Wyjaśniłem to wcześniej dlaczego G1 powinienem wziąć 

I co do G1 mnie przekonałeś. Moje wahanie dotyczyło tego, że około 120 minut łącznie spędzą na boisku Melton, Tate, Yurtseven i Griffin, a to jest mocny dramat, który pozwoliłby tu Suns na ładne runy ;) 

48 minut temu, RonnieArtestics napisał:

my point is nawet jak uważacie ze Minnesota powinna odpaść dajcie chociaż ze dwa winy tatumowi ( i bookerowi).  należy się jak psu buda imo.. 

No właśnie odwrotnie, nie widzę szans na jakikolwiek W Soty w meczach 2-5, po wypadnięciu Bookera i z Williamsem na 1 nodze. Więc za co się należy;)?

@LAF będziemy oceniać w przyszłym sezonie - na końcówkę obecnego został wrzucony na minę, z której nic nie da się zrobić. Ale latem ma za to bardzo duże pole do popisu - Tatum, Booker, LaMelo, R. Williams oraz wysokie capspace. Zobaczymy co z tego ułoży, świetna sytuacja wyjściowa :) I jak ganić należy poprzednich GMów za poddanie obecnego sezonu, tak pod kątem zrobienia rosteru na przyszły rok ustawili LAFa doskonale.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

dobra beka widzę w tej serii :) 

Tate i Melton to wafle np. 

2 superstara na poziomie top6 ligi to tam c*** :D 

dziwie się Laf ze nie tyrasz tych pierdol co tu się odprawiają, zaraz będziesz miał dwóch liderów drużyn z konferencji w rl NBA, a Ty dopuszczasz te pi****lenie jakoby losowy Tobias Harris (przypomnę, 3 opcja zespołu który w rl NBA odpadł z PO) miał przeczołgać Minnesote ;) 

no nic, widzę narracja > rzeczywistość, to ze ~Alonzo by zagłosował za Suns to oczywistość ze względu na swoje podejście do budowania rosteru, to ze January dałby na Suns (dałby nawet na Blazers w serii z Sota) to tez naturalna kolej rzeczy, ale reszta? trochę wstyd, trochę beka ;) 

4:1 Sota w tej serii easy, brak miłości dla Lamelo to już w ogóle zabawne.

No nic, widać dalej w tej gierce lepiej mieć 3x50 i 4x10 groszy, niż 2x2 złote, 1x złotówkę i 5x 5 groszy.

Laf ogarnij pizde, bo jak Suns to przejdą to będzie w równym stopniu świadectwo dla głosujących co dla Ciebie.

Ogień ma być, ogień przebrzydły!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Laf ogarnij pizde, bo jak Suns to przejdą to będzie w równym stopniu świadectwo dla głosujących co dla Ciebie.

nie ma to jak niezwykle cenny feedback od Zioma... 16 minut po deadline :D

4 minuty temu, Qcin_69 napisał:

Ogień ma być, ogień przebrzydły!

a to bez komentarza może

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wreszcie lepszy sezon Phoenix. Warto wspomnieć w tej serii, iż Bane czy Harris zagrali naprawdę bardzo dobrą 1R, Jackson tu przy braku siły ognia rodzaju Townsa nie powinien mieć takich foul trouble. Niemniej wiadomo, iż clue tej serii to historyczne problemy z rosterem Wolves. Obrońcy tytułu cały sezon gamblowali z bardzo wąską kadrą, a podczas trade-deadline już rozbili pod tym kątem bank. I kiedy dopadają ich urazy (Booker, Williams) oraz fatalna forma/kondycja nielicznych posiadanych rolesów (Melton, Griffin) to jest tu dramat. Zobaczymy co zbudują latem. Głos: Suns 4-1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
40 minut temu, january napisał:

Wreszcie lepszy sezon Phoenix

Dziękuję za głos + myślę, że no z tym potencjałem kadrowym i to w jakim stylu prowadzę zespół to tak normalnie raczej zagraliśmy, zakładając brak większych problemów wszystkich drużyn jesteśmy pewnie 6-8 siła zachodu, ot rok temu było sporo urazów.

Chyba że mamy się wracać w prehistorię do dealu Bookera ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi