Skocz do zawartości

[beGM Play-off '22 West 1st Round] #3 TIMBERWOLVES (55-27) - #6 SUNS (47-35)


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

niby tak, ale teraz widzę bezpodstawnosć typowania go na dpoty, granie przez 60% spotkań to jednak trochę za mało

No ale to nie wynika z jakiegoś problemu z kondycją etc, po prostu Memphis mają znakomity roster pod RS, dużo meczów wygrywali ławka i grali cały mecz bardzo intensywnie. Strzelam że nie masz innego zespołu w lidze w Play-offs team, gdzie 9 zawodników gra między 19-29 minut i tylko jeden przekracza 30 na mecz 

Jeszcze dość blisko tej granicy jest Konchar. Jenkins w RS to świetnie wykorzystywał, stąd taki świetny bilans (+terminarz) bez Moranta, bo Grizzlies wygrywali siła drużyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

luz, stwierdzam tylko finalnie, ze 27 minut z kawałkiem to trochę mało na nagrodę sezonową, nic chłopowi nie odbieram, rs miał bdb, trochę gorzej jest teraz

No ja też nie uważam żeby miał DPoTY w tym roku dostać, choć w jakimś top5-7 spokojnie mógł być.

Tylko chciałem kontekst tych minut bardziej wyjaśnić 👍

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

No ja też nie uważam żeby miał DPoTY w tym roku dostać, choć w jakimś top5-7 spokojnie mógł być.

Tylko chciałem kontekst tych minut bardziej wyjaśnić 👍

on był jakos po asg nawet faworytem jednych buków, trochę mnie to zdziwiło, ale nie drążyłem bo Grizz robili robote

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Lucas napisał:

Dawno tak efektownego autodissa nie widziałem, bo wychodzi że byłeś głównym hamulcowym Knicks :D

wbrew obiegowej opinii zawsze bylem pokorną osobą.

niemniej z uczciwości nalezy przypomniec, ze za moich rządów jazz podjęło rękawice z nuggets w PO mając Vonleha w s5 jako odpowiedz na dwukrotnego MVP. Gdzie są teraz?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff przebrnąłem przez opis lafa raz w całości :) 

Ciężka do wytypowania seria, bo fakt - bardzo mocne problemy z rotacją, takie wafle biegają po parkiecie w Minny, że śmiesznie wyszło, bo Tatum i Book mają jednak impact najlepszych graczy w lidze, a Ball tez nie jest słaby, nie wiem tylko czy pasuje stylem gry do tej dwójki. 

Lucas z kolei na gotowość do gry swoich graczy nie narzeka przez cały sezon. Tobias dał w realu zajebista I rundę. Podobnie Bane i Jackson. Ten skład zajebiscie daje radę ale brak tu ewidentnie szefa w ataku. 
 

jesli dojdzie do game7 to Minnesota faworytem jednak… ale serio ciezko mi powiedzieć czy doczłapali by się tam 😛 

 

ze zdrowym robwillem Laf by to wziął lekko. A tak dalej nie nogę się zdecydować.. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Uff przebrnąłem przez opis lafa raz w całości :) 

Ciężka do wytypowania seria, bo fakt - bardzo mocne problemy z rotacją, takie wafle biegają po parkiecie w Minny, że śmiesznie wyszło, bo Tatum i Book mają jednak impact najlepszych graczy w lidze, a Ball tez nie jest słaby, nie wiem tylko czy pasuje stylem gry do tej dwójki. 

Lucas z kolei na gotowość do gry swoich graczy nie narzeka przez cały sezon. Tobias dał w realu zajebista I rundę. Podobnie Bane i Jackson. Ten skład zajebiscie daje radę ale brak tu ewidentnie szefa w ataku. 
 

jesli dojdzie do game7 to Minnesota faworytem jednak… ale serio ciezko mi powiedzieć czy doczłapali by się tam 😛 

 

ze zdrowym robwillem Laf by to wziął lekko. A tak dalej nie nogę się zdecydować.. 

Jeśli ktoś tu typuje Sote przy tych problemach to chyba nie ma sensu mieć w tej grze szerokiej kadry, a brać 2 superstarow i wafli obok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Lucas napisał:

Jeśli ktoś tu typuje Sote przy tych problemach to chyba nie ma sensu mieć w tej grze szerokiej kadry, a brać 2 superstarow i wafli obok.

Pewnie masz racje. Biorac pod uwagę co się stało na przestrzeni sezonu z Minnesota to pewnie i tak zagłosuje na Phoenix. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, Lucas napisał:

Jeśli ktoś tu typuje Sote przy tych problemach to chyba nie ma sensu mieć w tej grze szerokiej kadry, a brać 2 superstarow i wafli obok.

Ogólnie mieć lepiej 2 superstarow i przecietniakow wokół, przynajmniej w po. 

Ale to co ma minnesota w rotacji to ja pi****le. Nawet doc rivers by ogarnął jak wykorzystać ich słabości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Lucas napisał:

No ale ktoś pisze że to jego wina? 

no raczej każdy w prawie każdym poście ciśnie go o tą rotacje, więc chyba jednak trochę zapominamy? kontuzja Bookera to też ewidentny pech, nie mówiąc o RobWillu, bo on niestety jest mocno narażony red flagiem, ciężko mu do tej pory rozegrać choćby 30 spotkań pod rząd

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

no raczej każdy w prawie każdym poście ciśnie go o tą rotacje, więc chyba jednak trochę zapominamy? kontuzja Bookera to też ewidentny pech, nie mówiąc o RobWillu, bo on niestety jest mocno narażony red flagiem, ciężko mu do tej pory rozegrać choćby 30 spotkań pod rząd

No ale piszemy o słabości drużyny, a nie jakiejś winie LAFa. Przez to że LAF przejął zespół z takim składem mamy mu dawać fory?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.