Skocz do zawartości

[beGM Play-off '22 East 1st Round] #3 PACERS (53-29) - #6 HEAT (51-31)


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

Wstawilem opis(1 post w topicu). Uzupelnie tam jeszcz tylko staty z RS i PO, ale to juz jutro bo dzisiaj padam. Przepraszam jesli opis jest chaotyczny, jutro sprobuje zrobic korekte, wiec jesli ktos moze wstrzymac sie klkanascie godz z glosowaniem to bardzo bym prosil. 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, tangiers napisał:

Wstawilem opis(1 post w topicu). Uzupelnie tam jeszcz tylko staty z RS i PO, ale to juz jutro bo dzisiaj padam. Przepraszam jesli opis jest chaotyczny, jutro sprobuje zrobic korekte, wiec jesli ktos moze wstrzymac sie klkanascie godz z glosowaniem to bardzo bym prosil. 

opisy są do 13go 23:59 (na teraz)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, tangiers napisał:

Wstawilem opis(1 post w topicu). Uzupelnie tam jeszcz tylko staty z RS i PO, ale to juz jutro bo dzisiaj padam. Przepraszam jesli opis jest chaotyczny, jutro sprobuje zrobic korekte, wiec jesli ktos moze wstrzymac sie klkanascie godz z glosowaniem to bardzo bym prosil. 

Przeczytałem i tak na szybko przed snem chciałem kilka spraw sprostować.

1. Masz wątpliwości co do zdrowia Nurkica i wytykasz mu ze zagrał 100 iles spotkan na 220 w ciągu trzech lat. A co to ma do rzeczy stary? W tym sezonie zagrał chyba 53/57 do momentu shutdownu, pamietam bo po II trymestrze sam byłem w szoku ze tak dużo. Czyli gdyby nie doszło do shutdown zagrałby pewnie 75+ spotkan i twój argument już nie zostałby w ogóle użyty. Ale skoro jest okazja doyebac się to się dojebales, wiadomo rozumiem to :)

2. Cały sezon nie gram Bobanem. To w tym sezonie garbage time player i nic więcej. Ty chyba moja rotacje z playin 2021 do dziś pamietasz, ze wypisujesz takie bzdury jak te o Bobanie, wymieniając go jako drugi najważniejszy gracz z ławki. Możesz se lekceważyć moją ławkę, dla mnie spoko. Jak już napisałem dzisiaj, sam Tyus Jones robi w tych playoff impact lepszy niż cała twoja ławka rezerwowych razem wzięta.

3. Zarzucasz Pacers brak spacingu gdzie zawsze na boisku jest jeden z dwójki Holiday/Niang, gdzie dodatkowo jest VanVleet, Tyus który rzuca od kilku miesięcy trójki na powyżej 40%, czy z ławki Olynyk który w trzecim trymestrze zaliczył nawet 50/40/90 klub. Liczenie vanVleeta po 33% bo akurat tak zagrał 3,5 spotkania vs bdb defensywa Sixers - tez mocno nie fair. Chyba wskaźnik z RS dużo bardziej miarodajny jednak jak chcesz obliczać mój spacing. 

 

natomiast już abstrahując od tego co rzucają moi, to raczej Ty masz kiepski spacing bez Luki/Middletona  w każdym z meczy a zwalasz na mnie 😛 Bez Middletona ten zespół musi polegać tak samo mocno jak Mavs na Doncicu, a spacing coś nie hula tak mocno jak hula tam. pisałem już w swoim opisie, że my raczej nie będziemy stoppowac za wszelka cenę Doncica, a raczej uniemożliwiać supportów takie wyskoki jak 8 trójek od DFS-a w realu ostatnio. Barnes czy Horford po 2 swoje trójki raczej dorzucą, ale brakuje w tej drużynie kompletnie jakiegoś seryjnego mordercy po kontuzji Middletona. dragic czy oladipo tez niczym w tej kwestii nie zaskoczy, a jak ba mój gust to gorszej klasy shooterzy niż zestaw VanVleet, Holiday, Niang, Olynyk czy nawet Tyus ostatnimi czasy.
Jutro chętnie zrobie nawet porównanie spacingu ba spokojnie i to przedstawię, bo jestem święcie przekonany, ze tu wypadam lepiej od ciebie, a wytknąłeś w swoim opisie to jako moja wada. Wiec Jutro jeszcze to sprostuje dokładniej i zobaczymy jak to jest.

4. wygrana bez Luki na wyjeździe w którymś z pierwszych dwóch  spotkań to mocno Życzeniowa chyba. Paul miał impact top5-10 W lidze w RS. Flet to legit gracz ~ top20 tego sezonu. Po drugiej stronie Khris to do ASG się dostał ( moim zdaniem)chyba tylko za nazwisko w tym roku, a wielu obserwatorów twierdzi ze miał mocno sredni jak na siebie sezon. Rozumiem ze Khris i Brooks to wg ciebie super stoperzy, choć ja twierdze ze na Paula i VanVleeta mają swoje problemy z szybkością, ale kto Ci tam wtedy ten mecz wygra w ataku, Oladipo? Bo ja mam jeszcze Bridgesa w zanadrzu, a Ty ?

5. No właśnie mam wrazenie ze albo grubo lekceważysz milesa bridgesa albo się go właśnie boisz najbardziej, bo coś mało o nim piszesz :) 

tak jak pisałem w swoim opisie: teraz, gdy wiem ze Brooks kryje jednak Paula, to jestem dość spokojny o formę Milesa w tej serii. MB to atletyczny freak i do tego bardzo duża czysta siła fizyczna w nim tkwi. Barnes na nim to imo średni pomysł. bridges w realu 20ppg Scorer, w moim teamie mógłby być jeszcze większym zagrożeniem mając w zanadrzu passy od paula i gdy nie ma luki mam wlasciwie aż trzech graczy z półki około all-starowej, a ty masz osamotnionego Khrisa Middletona. i jeszcze chcesz wyciągać mecze na wyjeździe pomimo mojej dużej przewagi w ofensywnym talencie. 
 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LAF napisał:

yyy, że jak. Przecież CP3 nie raz pokazał, że przodem do kosza obroni Lukę i CZASAMI ustanie z nim na poście i wymusi faul w ataku. Po za tym Bridges ten z Phoenix to nie ten sam co w RS więc podejrzewam, że ten Bridges @RonnieArtestics może wnieść tyle samo do obrony Luki. Na razie tak na szybko, później rozwinę ten wątek

Jasne ze sporadycznie na switchu jest w Stanie mu się postawić. Ale ja jak coś sił CP3 nie mam zamiaru marnować na obrone luki, dlatego rzuciłem na niego Justina i niech se rzuca 30+, ale liczę ze rolesi wtedy sobie nie pograją.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Jasne ze sporadycznie na switchu jest w Stanie mu się postawić. Ale ja jak coś sił CP3 nie mam zamiaru marnować na obrone luki, dlatego rzuciłem na niego Justina i niech se rzuca 30+, ale liczę ze rolesi wtedy sobie nie pograją.

Generalnie po tym zdaniu powininem juz wygrac serie. Luka to nie jest tylko scorer tylko rowniez kreator. W ogole co to za pomysl zeby tak kryc goscia, krory robil career 33/9/9 w PO. Jak bedziesz do niego pozno pomagal, a w koncu bedziesz musial pomoc, bo Holiday to nie jest prime Kawhi w obronie to te pozycje rzutowe supportu Heat przy spoznionym obronie wygladaja inaczej niz te, ktora daje normalna defensywa przy one pass away. 
 

Ja to przewidzialem, dlatego wprowadzilem jeszcze Strusa do S5. Barnes/Brook/Horford/Dragic kazdy z nich mozna odpalic w jakims meczu. Nie byloby to nic nadzwyczajnego. Taki gambling moze dzialac jak na obwodze stoja non shooterzy, badz gracze co nie radza sobie z duzym volume

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, tangiers napisał:

Generalnie po tym zdaniu powininem juz wygrac serie. Luka to nie jest tylko scorer tylko rowniez kreator. W ogole co to za pomysl zeby tak kryc goscia, krory robil career 33/9/9 w PO. Jak bedziesz do niego pozno pomagal, a w koncu bedziesz musial pomoc, bo Holiday to nie jest prime Kawhi w obronie to te pozycje rzutowe supportu Heat przy spoznionym obronie wygladaja inaczej niz te, ktora daje normalna defensywa przy one pass away. 
 

Ja to przewidzialem, dlatego wprowadzilem jeszcze Strusa do S5. Barnes/Brook/Horford/Dragic kazdy z nich mozna odpalic w jakims meczu. Nie byloby to nic nadzwyczajnego. Taki gambling moze dzialac jak na obwodze stoja non shooterzy, badz gracze co nie radza sobie z duzym volume

Przeczytałeś mój opis? Przeczytaj najpierw. Napisałem ze odcinam rolesow i na tym się skupiam, bo faktycznie nie mam i tak super stoppera na Doncica, wiec wole żeby on se rzucał, ale żeby nigdy nie trafił się występ jak 8/12 za trzy u Barnesa, czy Strusia. Zgoda, Doncic jest najlepszym kreatorem punktów w lidze. I to jest twój wielki atut.

 Tylko zapominasz tez chyba, de ja mam trzech kreatorów z top20 w lidze per36 min, w tym paula który jest w top3-5. dodatkowo Nurkic jest w topie jesli chodzi o centrów. jak będę w domu i jeszcze to znajdę to wrzucę statsy na które natrafiłem kilka dni temu. mając tylu świetnych kreatorów to spokojnie Bridges czy Nurkic mieliby łatwiejsze życie w ataku niż mieli w realu, a to 20 i 15 ppg scorerzy w tym sezonie. Piszesz ze struś może w jednym meczu odpalić i rzucić dwadzieścia. Spoko. Tak samo Bridges może rzucić w jakims meczu 30 przeciw Barnesowi, bo jest bardziej atletyczny i silniejszy od niego. Tak samo Horford to idealny obronca na switche, ale z ludźmi pokroju Nurkic, którzy zbierają elitarnie miał zawsze sporo problemów. Rownie dobrze Jusufowi może trafic się mecz 20/20 tutaj. 
 


I dziś tez zrobię rozpiskę kto ma lepszy spacing, bo jestem przekonany, że jednak ja. 
I chętnie porównam tez twój spacing bez Middletona do spacingu jaki ma Luka w Dallas - tu tez jestem przekonany ze wypadasz na pierwszy rzut oka gorzej. 

Takie zdania „generalnie już powinienem wygrać serię” to se możesz pisać i mydlić innym oczy, ale raczej nic nowego nie wnoszą do serii. Wiec ja sobie tez jeszcze raz napisze ze generalnie powinienem prowadzić 3:0 po 3 pierwszych meczach, bo ty chcesz jednym Middletonem z poziomu „ allstar+„ pokonac na wyjeździe  trzech moich z poziomu „około allstar+„ (Bridges sie nie załapał do asg ale był blisko na pewno, a VanVleet i Paul to coś więcej niż allstar w tym sezonie, zwłaszcza ten ostatni).

 

Naprawdę pechowy masz timing kontuzji, bo Middleton wypada akurat na mecz u siebie, gdzie przed tym meczem powinno być serio 2:0, ja nie widzę innej możliwości. Jak przeczytasz opis to dowiesz się np. że sam przyznałem, że w pełnych składach pewnie byś to wyrwał, bo VanVleet zagrał poniżej oczekiwań, a Bridges i Nurkic się nie pojawili w PO. Ale Twoje nieobecności raczej przesądzą sprawę (moim zdaniem). 
 

i tak jak pisałem tez w opisie, Miałeś dwa finały z rzędu, mało kto w historii robi trzy finały z rzędu, a ty miałeś cały sezon spore problemy i co prawda nadgonileś mocno i trafiłeś z formą w III trymestrze, ale nagle znów pojawiły się kontuzje, spory pech i tyle. Weź to na klatę, że nie będziesz co roku wygrywał jak nie masz składu stacked jak Cavs z Lebronem czy Warriors 73-9. Moja drużyna była lepsza na przestrzeni całego sezonu, gdyby nie kontuzje w III, byłbym prawdopodobnie z HCA na całym wschodzie, a ty chcesz mnie pokonac bez jednego z dwóch liderow w każdym meczu, bez obu z nich w meczu nr 3. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem porównać 3 drużyny, moje pacers, Heat tangiersa oraz Dallas Mavericks w realu. Starałem sie dobrać role typu pg, center, 3andD, shooter z ławki itd itp, zrobiłem to samodzielnie, więc mogłem się gdzieś pomylić, ale mysle ze dobrałem to w miarę rozsądnie. 

 

Cp3:

Career: 1,3 trafień x 36,9%

Season: 1,0 trafień x 31,7%

1st round PO: 1,3 trafień x 30% (6 meczy próbka)

PO’22 total: 1,7 trafień x 37,4%

 

Vs 

 

Luka: 

Career: 2,8 trafień x 33,7%

Season: 3,1 trafień x 35,1%

1 st round PO: 3,7 trafień x 36,7% (3 mecze próbka

PO’22 total: 3,1 x 32,5% 

 

Vs Luka z Dallas, wiadomo to samo

 

tu przewaga lidera Heat ogromna nad moim Paulem jesli chodzi o Volume, ale skutecznosc już nie bardzo - no akurat cp3 nie pyklo w I rundzie i ogólnie w tym sezonie tez tak se, natomiast vs team Luka w PO już rzuca spoko ale się pewnie nie liczy co nie ;] 

Tangiers jednak twierdzi że ma zajebisty fit i w ogóle, spacingu masa wokół niego 

 

To najbardziej mnie zaciekawiło w jego opisie. Sprawdźmy to. 

2ga opcja w ataku

 

Fred VanVleet:

Career: 2,3 trafień x 38,2%

Season: 3,7 trafień (top 2 w lidze po sami wiecie kim) x 37,7%

I runda PO: 3,0 trafień x 33,3% (4 mecze)
PO total: 3,0 trafień x 33,3% (4 mecze)

 

 

Khris Middleton:

Career: 1,9 trafień x 39,2%

Season: 2,5 trafień x 37.3%

I runda PO: 3,0 trafień x 42,7% ( 2 mecze zabójcza probka)

PO total: 3,0 trafień x 42,7% (2 mecze)

 

Druga opcja Doncica w realu akurat bardziej żyje z penetracji niż rzutów za trzy ale dla formalności. Trafia w miarę skutecznie ale rzadko próbuje.

 

Jalen Brunson: 

Career: 1,0 trafień x 37,3%

Season: 1,3 trafień x 37,3%

I runda PO: 2,0 trafień x 36,4%

PO total: 1,4 trafień x 32,6%

 

VanVleet znacznie lepszy shooter za trzy w tym sezonie (Volume) od Khrisa. Overall w karierze podobny poziom skuteczności. W PO flet więcej spudłował, choć w game1 na wyjeździe trafił 4/7 czyli całkiem nieźle. Middleton grał tylko w dwóch meczach u siebie, przeciw defensywie Bulls zamiast defensywie Sixers. Spore ułatwienie imo. 

No ale zobaczmy jak to już wyglądało w meczach bez Middletona z tym spacingiem (mecze 3-7*). Bo przypominam, ze Luka i Khris nie zagrają wspólnie w tym meczu ani razu.

 

Trzecia opcja w ataku/PF:

 

Miles Bridges:

Career: 1,5 trafień x 34,3%

Season: 1,9 trafień x 33,2%

I runda PO: —

PO total: —

 

Harrison Barnes: 

Career: 1,3 trafień x 37,9%

Season: 1,8 trafień x 39,0%

I runda PO: —

PO total: —

 

Finney-Smith: 

Career: 1,4 trafień x 36,1%

Season: 2,2 trafień x 39,5% 

I runda PO: 2,8 trafień x 39,5%

PO total: 3,0 trafień x 42,9%

 

Jesli chodzi o Barnesa to jego ~1,5 trójki na mecz mi koło c***a lata szczerze. Plus tak dawno nie zaliczył PO ze nie wiadomo co by tam pokazał. Bridges tez nie zaliczył PO, ale to podobny poziom, yebać. Najważniejsza jest tutaj w tym zestawieniu ewidentna  przewaga dallas mavericks na tej pozycji. DFS strasznie poprawił rzut w tym sezonie z czego luka czerpał benefity przez cały sezon a w PO wskoczył jak narazie na elitarny wręcz poziom. Ty możesz raczej pomarzyć o tym ze Barnes zacznie pizgac po 3 trójki na mecz bo luka to świetny kreator. 

 

Center z s5:

 

Jusuf Nurkic:

Career: 0,1 trafień x 23,2%

Season: 0,3 trafień x 26,8%

I runda PO: ——

PO total: ——

 

Al Horford:

Career: 0,6 trafień x 36,0%

Season: 1,3 trafień x 33,6% 

I runda PO: 2,2 trafień x 60% ( 4 mecze probka) 

PO total: 2,6 trafień x 51,1%

 

Dwight Powell:

Career: 0,2 trafień x 29,6%

Season: 0,2 trafień x 35,1%

I runda PO: 0 trafień na dwie próby 

PO total: 0 trafień na dwie próby 

 

W tej kategorii masz na pewno przewagę nad dallas oraz nade mną jesli chodzi o spacing. Za to I runda zajebista aberracja ;] Horford to nie jest normalnie na codzień shooter na 50+% 

 

3-and-D” z s5:

 

Justin Holiday: 

Career: 1,7 trafień x 36,6%

Season: 2,4 trafień x 37,8%

I runda PO: ——

PO total: ——

 

Dillon Brooks:

Career: 1,6 trafień x 34,8%

Season: 1,4 trafień x 30,9%

I runda PO: 2,2 trafień z 37,1%

PO total: 1,8 trafień x 31,6% 

 

Reggie Bullock:

Career: 1,6 trafień x 38,5%

Season: 2,1 trafień x 36,0%

I runda PO: 2,8 trafień x 40,5%

PO total: 2,6 trafień z 38,7%

 

Można powiedzieć w kategorii 3andD Brooks jest najbardziej  „no 3” , a bullock jest najbardziej „noD”. Ale nie przejmuj się bo wg Cambyego taki Justin jest chyba „no 3 no D” . :D Tylko czy to prawda ? Jak widać trojeczki w RS naparzał lepiej od samego Bullocka nawet. W 1. Rundzie akurat dawał radę ten Brooks, ale wlasnie dlatego twój opis to manipulacja, ja mam słaby spacing, a ty zajebisty bo akurat horfordowi i brooksowi powpadały ciut więcej na przestrzeni tych kilku spotkań, a to że normalnie rzucają na 30 i 33% już nie ważne.

 

Backup PG:

 

Tyus Jones:

Career: 0,8 trafień x 35,2% 

Season: 1,1 trafień x 39,0%

I runda PO: 1,7 trafień x 50,0%

PO total: 1,5 trafień x 40,5%

 

Goran Dragic:

Career: 1,2 trafień x 36,2%

Season: 0,8 trafień x 25,4% 

I runda PO: 1,0 trafień x 33,3%

PO total: 1,0 trafień x 33,3% 

 

Spencer Dinwiddie: 

Career: 1,4 trafień x 32,2%

Season: 1,8 trafień x 40,4%

I runda PO: 1,7 trafień x 29,4%

PO total: 1,6 trafień x 31,4%

 

Tutaj mój backup pg deklasuje w tym sezonie i zwłaszcza ostatnie miesiące (39,6% od all star game) waszych backup pg. Dinwiddie choke lekki w Tych PO zalicza ale nie Jest to wiele gorszy spacing niż dragic jak widać,

Obaj wasi to beznadzieja raczej jak na pg i obecne czasy. 

 

SG wchodzący w miejsce kontuzjowanych drugich opcji do s5 na koniec serii:

 

Landry Shamet:

Career: 2,0 trafień x 39,0%

Season: 1,8 trafień x 36,8%

I runda PO: 0,6 trafień x 21,6%

PO total: 0,6 trafień x 28,6% 

 

Max Strus:

Career: 2.1 trafień x 39,1%

Season: 2,7 trafień x 41,0%

I runda PO: 3,2 trafień x 35,6%

PO total: 2,9 trafień x 34,5% 

 

Dallas nie miało kontuzji drugiej opcji w ataku, grają tez krótsza o jednego rotacją niż my w tej serii, wiec ich tu nie liczę w tej kategorii. Chyba ze liczymy ntikiline jako takiego ale już nie będę wrzucał jego 0,4 trafień. Wiec tu masz swoją przewagę nad dallas w spacingu - masz strusia na te 15-20min a dallas ma burke/ntikiline co najwyżej. Zaś W porownaniu z moim back up sg struś rzuca oczywiście dużo częściej, ale wcale nie skuteczniej niż Shamet. Shamet chokuje oczywiście jak narazie w PO ale probka tak mała ze jeden mecz może wiele zmienić, oddaje tylko 2 takie rzuty na mecz wiec spoko niech probuje chłopak i u mnie. 

 

Rozciągający grę wysoki/skrzydłowy z ławki:

 

Georges Niang:

Career: 1,4 trafień x 40,4%

Season: 2,1 trafień x 40,3%

I runda PO: 2,0 trafień x 66,7%

PO total: 1,5 trafień x 38,1%

 

Bobby Portis:

Career: 1,1 trafień x 38,3%

Season: 1,8 trafień x 39,3%

I runda PO: 1,8 trafień x 36,0%

PO total: 1,2 trafień x 29,3%

 

Maxi Kleber:

Career: 1,2 trafień x 35,9%

Season: 1,4 trafień x 32,5%

I runda PO: 2,7 trafień x 51,6%

PO total: 2,3 trafień x 47,2%

 

W tej kategorii magia małej próbki działa na korzyść moją i dallas. Natomiast Niang to klasa sama w sobie przez calutki regular season. A w 1st round nadrobi to co skopał Shamet. 

 

„Swingman” z ławki:

 

Jeff Green:

Career: 1,0 trafień x 33,9%

Season: 0,7 trafień x 31.7%

I runda PO: 0,6 trafień z 37,5%

PO total: 0,6 trafień x 37,5%

 

Kyle Anderson:

Career: 0,4 trafień x 33,4%

Season: 0,5 trafień x 33,0%

I runda PO: 0 trafień na dwie próby 

PO total: 0,3 trafień x 25,0%

 

Davis Bertans:

Career: 1,9 trafień x 39.8%

Season: 1,4 trafień x 36,0%

I runda PO: 0,8 trafień z 35,7%

PO total: 1,5 trafień x 48,5%

 

Tutaj ewidentna kolosalna różnica miedzy Dallas a tobą, i co prawda niewielka, ale jednak różnica miedzy mną a tobą, bo Greena nie odpuszcza chyba nikt za trzy a Andersona można jak najbardziej. 

 

Ostatni” w rotacji: 

 

Kelly Olynyk ( Eubanks 😞

Career: 1,2 trafień x 36,5%

Season: 1,0 trafień x 33.9%

I runda PO: —

PO total:  

 

Victor Oladipo(Tillman):

Career: 1,6 trafień x 34,8%

Season: 1,9 trafień x 41,3% ( 8 meczy) 

I runda PO: 1,5 trafień x 27,3% (2 mecze)

PO total: 1,3 trafień z 29,0% 

 

Josh Green:

Career: 0,3 trafień x 31,1%

Season: 0,4 trafień x 35,9%

I runda PO: 0,7 trafień x 21,1%

PO total: 0,4 trafień x 21,1%

 

tu dodam tylko ze Kelly trafiał 42,9% po all star game w tym sezonie. W pierwszej czesci sezonu problemy kondycyjne po kontuzji, później wymiatał w końcówce sezonu jak w poprzednich latach. 

 

——————

 

Wyszedł z tego długi post ale reasumując i kończąc szybko w miarę : 

Łatwo jest sobie rzucić tezę-manipulację, że niby mam kiepski spacing i dorzucić moje procenty z I rundy, ale raczej 4-6 meczy próbki nie jest miarodajne bardziej niż statystyki, które powyżej przytoczyłem. A wyniki z I rundy chyba nie bierzemy 1do1 do naszej serii, ale jesli bierzemy to tez spoko, bo cp3 zrobi mi wtedy 14/14 fg w game6 i zamknie tą serię. 

 

Porównałem tutaj trzy drużyny. Bo napisałeś ze mnie pokarasz za trzy i w Ogóle, luka to taki swietny kreator, że mam przeyebane.

 

No to Imo bez Middletona masz właśnie o wiele gorszych shooterow niż Dallas Mavericks i chyba to tu właśnie udowodniłem. Po odjęciu Middletona i Luki zostaje Ci ośmiu graczy supportu. Twój support to tak naprawdę jeden elitarny shooter za trzy ( Strus), trzech średnich ( Portis, Barnes, Horford) a reszta to serio wątpliwej jakości shooterzy, znaczy się wszyscy poniżej 35% grubo. Twój najbardziej sprawdzony i elitarny shooter w tych PO robi 34,5%, Portis w PO robi 30% łącznie, a Barnes nie zagrał. Jesli ty twierdzisz dalej ze masz świetny spacing i mnie pokarasz to gratuluje taktyki, naprawdę chyba tego nie przemyslales :) 

 

Teraz co do Luki i jego supportu w realu. Myśle ze wszyscy widzimy gołym okiem co się dzieje w tych PO - support Doncica wskoczył na jakiś kosmiczny poziom, gdzie czwórka Kleber, Bertans, Finney-Smith, Bullock trafia łącznie ponad 10 trojek na mecz na poziomie powyżej 40%. A i tak nie starcza to jak narazie, by wygrać serie z kimś lepszym niż washed-up Utah Jazz. Ty to sobie możesz pomarzyć o takiej serii za trzy, nie masz naprzeciw washed-up Jazz, tylko legit contendera w tym sezonie i masz o wiele gorszych shooterow niż Dallas Mavericks co udowodniłem powyżej. 

 

Raz jeszcze 

Twój najlepszy shooter Który gra w tej serii: 2,7 x 41% w RS, 2,9 x 34,5% w PO.

Drugi najlepszy to bedzie Barnes, 1,8 x 39% w RS. Reszta rzuca albo generalnie grubo poniżej 35% albo ogólnie 38%, a w PO 30% (Portis). A no i Jest jeszcze farcik z Horfordem co w sezonie robił 33,8% a w PO dowalił nagle jak narazie ponad 50%. 

Dallas ? najlepszy shooter obok luki:

2,2 x 39,5% w RS, 2,8 x 42,9% w PO

Kolejni trzej: 2,1 x 36% w RS, 2,7 x 38,7 w PO, 1,4 x 36% w RS, 1,5 x 48,5% w PO, oraz 1,4 x 32,5% w RS, 2,3 x 47,2% w PO. Do tego jeszcze Dinwiddie i Brunson, całkiem niezle dodatkowe opcje. 

To jest przepaść. 

 

Głosujący powinni przyznać mi tu rację, a w ramach kary dla Ciebie za to, ze musiałem ten kontratak na twoje bezpodstawne tezy rozpisywać przez trzy godziny - zabrać Ci jedno zwycięstwo, wtedy bedzie gentleman sweep 4:1 i możemy się rozejść. 

 

Indiana w 5. 3:0 3:1 4:1 kto mówi nie? 

 

Go Pacers! 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

image.thumb.png.651876741f7cd557b469d2954d772351.png

Ad vocem shootingu. Latwo sobie przeskalowac jak zachowalby sie moj obwod przy kreacji Luki. 
 

p.s.

Przypomne, ze Chris Paul w tej serii musi brac na siebie volume scoring i kreacje, a broni go full time Brooks/Oladipo. Ponadto VanVleet od kilku miesiecy ma slump, zwienczony 1 runde na poziomie 17 punktow na 16 rzutach, ile to jest ppp? Na domiar zlego, odpada juz w II kwarcie Game 4 na wyjezdzie, gdzie wraca Luka.

Luka robi Game 7 ze znacznie silniejszymi Suns, a ja czytam ze Holiday go moze bronic, wazne zeby support nie trafial. 
 

Czytam rowniez, ze Horford, ktory potrafil bronic chocby Embiida moze sobie nie poradzic z Nurkicem.

Licze na zdrowy rozsadek u glosujacych, bo to sie kupy nie trzyma.

Heat in 7.

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do tego dochodzi jeszcze Max Strus ladujacy w decydujacym meczu serii z Sixers linijke na poziomie 20/11/5. Zostal starterem w ECF teamie i wygryzl ze skladu Duncana Robinsona, ktory odrzucal w naszej grze wielomilionowe kontrakty. Przypomne, ze Strus to produkt beGM Heat. Wysmiewanego w momencie tradu Portisa rowniez mozna pod ta kategorie podciagnac. 

Mam na tyle szeroka rotacje, ze takim chocby 1 wystepem w serii moze zaskoczyc rowniez Barnes, Dragic, Portis  czy Oladipo. Po kontuzji Freda takim wystepem w Pacers musi zaskoczyc: Shamet, Holiday czy nie wiem Jeff Green? Wydaje mi sie, ze to malo prawdopodobny scenariusz

Bottomline jest taki, ze mam quality rolsow, vetow, ktorych rywal nie ma poza Tyusem. Do tego dochodzi jeszcze brak obroncy na Luke, co jest morderstwem w tej serii.

 

Edytowane przez tangiers
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, january napisał:

Ale czemu Ty podajesz rzeczy z 2r PO? W ogóle na to nie patrzymy.

Rzeczy, ktore robil ostatnio Strus czy Portis moze tez robic na poziomie 1 rundy. Nie sa to dla nich wystepy na poziomie, krorych wczesniej nie prezentowano. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tangiers napisał:

Do tego dochodzi jeszcze Max Strus ladujacy w decydujacym meczu serii z Sixers linijke na poziomie 20/11/5. Zostal starterem w ECF teamie i wygryzl ze skladu Duncana Robinsona, ktory odrzucal w naszej grze wielomilionowe kontrakty. Przypomne, ze Strus to produkt beGM Heat. Wysmiewanego w momencie tradu Portisa rowniez mozna pod ta kategorie podciagnac. 

Mam na tyle szeroka rotacje, ze takim chocby 1 wystepem w serii moze zaskoczyc rowniez Barnes, Dragic, Portis  czy Oladipo. Po kontuzji Freda takim wystepem w Pacers musi zaskoczyc: Shamet, Holiday czy nie wiem Jeff Green? Wydaje mi sie, ze to malo prawdopodobny scenariusz

Bottomline jest taki, ze mam quality rolsow, vetow, ktorych rywal nie ma poza Tyusem. Do tego dochodzi jeszcze brak obroncy na Luke, co jest morderstwem w tej serii.

 

Skoro podajesz jako argument mecz strusia w game6 drugiej rundy to mam pytanko. Mam wrzucic Ci staty Tyusa z second round teraz czy co? Tyus od dwóch meczy robi 20/5/8/1/1 na kosmicznych procentach (3,5 trójki na 50%)  i kręci kosmiczne +/- przeciw Warriors. Miał w tych dwóch meczach jedną stratę jako podstawowy PG. 

Drugie pytanie, czym się różni Niang, Olynyk, czy Jeff Green od Portisa, Dragica czy Oladipo? Czym się rozni Bridges od Barnesa? ( tym że Bridges jest lepszy) Każdy z moich trzech również może zaliczyć jeden dobry mecz na 20+ pts, robili to wielokrotnie albo w przeszlosci w PO (Olynyk, Green) albo chociażby w tym sezonie w RS ( Niang sporo meczy 20pts miał). Mysle jednak że zrobienie z jeffa greena, Nianga czy Olynyka i Shameta ścierek raczej Ci nie wyjdzie tutaj, więc tego tematu już mi się nie chce rozwijać.

Teraz mój bottomline: Ty chcesz zrobić 1:2 bez Doncica w pierwszych dwóch meczach wyjazdowych, bez Doncica i Middletona w meczu u siebie. Zakladajac ze Ci to wyjdzie, choć jest wg mnie mało prawdopodobne, to później musisz mnie rozwalić bez Middletona, 3:1, mając dwa mecze na wyjezdzie, w tym potencjalne game7 na wyjeździe gdzie wszyscy wiemy jak często historycznie gospodarz wygrywa to spotkanie. 
 

wrzucaj sobie staty z 4 meczów drugiej rundy cp3, bo tak ci akurat przypasowało. Smieszna probka, śmieszne okoliczności tych statystyk ( jeden mecz zagrał 2 min w second half bo mu gwizdali aptekę, drugi mecz rzucił chyba 7cpubktow bo wygrywali trzydziestoma i więcej nie musiał.) Komentuj przed rozpoczęciem serii ze Paul nie umie zamykać serii, choć zamknął w I rundzie akurat robiąc historyczny rekord w play-offs. Nic Ci to nie da, bo Pacers wchodzą w 5 albo 6. 

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem:

1. Karanie gracza po fantastycznej 1 rundzie, za to, że ma słabszy moment w 2 rundzie, kiedy oceniam 1 rundę raczej nie wchodzi w grę

2. 80% zawodników i tak nie dochodzi do etapu 2 rundy, więc nie mogę faktu, że Paul tam gra traktować gorzej niż przypadek, gdy jakiś zawodnik tam nie awansował

3. Tyusa Jonesa też będę liczył z 1 rundy, a nie z 2 ostatnich meczów

4. Rozumiem, tangiersa że przechodzi do rozmowy serii od momentu, w którym wraca Doncić, ale 2 mecze bez Doncića na wyjeździe + trzeci mecz u siebie bez Doncića i Middletona, gdy w Pacers jest ciągle FVV sprawiają, że trudno mi sobie wyobrazić, że po 3 meczach nie jest 0-3. Brak najlepszego gracza na wyjeździe i dwóch najlepszych u siebie może rozwalić każdy zespół

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 9.05.2022 o 22:55, tangiers napisał:

 

2. Lepsza  lawka tj. Dragic, Oladipo, Strus, Anderson, Tillman, Portis, Satoransky vs Boban, Niang, Jeff Green, Shamet, Tyus. Przede wszystkim brakuje u rywala swingmanow, czy silniejszych fizyczne obowodowych. 

Z trójki Dragić, Strus, Oladipo zawsze 1 gra w piątce, czasami 2.  Poza tym wpisujesz Bobana, który nie gra jako pierwszego, gdy Olnk i Eubanks grają a ich nie wymieniasz. Bardzo brzydka manipulacja.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ignazz napisał:

Ja mocno rozważam 0:3 i wyciągnięcie serii na 4:3. Jeżeli ma się to zdarzyć ten jeden raz to właśnie z tym MF Luka. A wiecie ze nie jestem zbytnio dobrze nastawiony na Star bonus gdy padają ekipy tak nastawione 

Jakby był khris zdrowy to też bym był w stanie to rozważyć ale bez 2 najlepszego gracza sweep na Chrisie paulu wydaje się nierealny. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ignazz napisał:

Ja mocno rozważam 0:3 i wyciągnięcie serii na 4:3. Jeżeli ma się to zdarzyć ten jeden raz to właśnie z tym MF Luka. A wiecie ze nie jestem zbytnio dobrze nastawiony na Star bonus gdy padają ekipy tak nastawione 

To pamiętaj tylko jak będziesz to rozważał, ze cp3 zagrał historyczne game6 i też grał wtedy na wyjeździe. Oraz że Dallas w realu też przegrali pierwszy mecz gdy wrócił Luka. I pamiętaj ze mam hca w game7 ewentualnym. :)

Ah, zapomniałem, ignazz rozważasz coś co się nigdy w historii NBA nie wydarzyło, już nie przesadzaj, mogles napisać ze rozważasz 2:1 po pierwszych trzech meczach, ale takich historii jak 0:3 -> 4:3 już nie wymyślaj. Jak napisałeś lafowi - nie pajacuj ;]

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.