Skocz do zawartości

[beGM Play-off '22 East 1st Round] #3 PACERS (53-29) - #6 HEAT (51-31)


ozzy110

Rekomendowane odpowiedzi

2 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Ok. Czytałem na szybko. Lepszy, jeśli nie liczyć różnicy między VanVleet, a Booker :)

Tak teżnie napisałem, napisałem ze mam lepsza ławkę (w momencie kiedy Booker wypada i Cam Johnson Wchodzi do s5 ). Chyba przyznasz ze Tyus-(Shamet)-Niang-Green-Olynyk/Eubanks brzmi lepiej niż to co tam zostało w Suns przy kontuzji Booka. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Tak teżnie napisałem, napisałem ze mam lepsza ławkę (w momencie kiedy Booker wypada i Cam Johnson Wchodzi do s5 ). Chyba przyznasz ze Tyus-(Shamet)-Niang-Green-Olynyk/Eubanks brzmi lepiej niż to co tam zostało w Suns przy kontuzji Booka. 

Mam Aarona Holidaya w rosterze to wiesz :P

Pewnie masz mocniejszą od Suns, ale niestety nie od Miami Heat. 

Ja tu jestem pewny, że będzie 7 spotkań, ale werdykt jest sprawą otwartą. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, january napisał:

Chyba mamy inną definicję słowa fatalny;)

Rozwiniesz jakoś wątek? To nie jest jakiś szałowy roles, ale swoje w roli 3D robił zawsze. 

Moja obserwacja, komentarze fanów Pacers, statystyki z 82games które od trzech dni nie działają. 

Był czas kiedy Justin był mocny. Jego prime to chyba dwa sezony temu w Pacers. Ale potem moim zdaniem spory spadek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Lucas napisał:

Ja też nie wiem co ten Holiday Camby'emu zrobił, rzuca od paru sezonow solidnie za 3, jest dość atletyczny. Nie jest to wybitny zawodnik, ale no jakimś totalnym kasztanem też nie jest.

Totalny kasztan? Nie, ale mówimy o starterze PO teamu z mocnymi aspiracjami, który dostał zadanie bronienia najlepszych graczy rywala. 

Solidna trójka ok, ale co z całą resztą w ofensywie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, MarcusCamby napisał:

Totalny kasztan? Nie, ale mówimy o starterze PO teamu z mocnymi aspiracjami, który dostał zadanie bronienia najlepszych graczy rywala. 

Solidna trójka ok, ale co z całą resztą w ofensywie? 

Sorry ale nie wiem po prostu o co ci chodzi, 

Strasznie nie lubie takich pyskówek ale widzę znowu się muszę w to bawić. 
 

nie chodzi może o to ze napisałeś ze fatalny, ale że wchodzisz w temat serii, gdzie tangiers nie dal nawet opisu i pierwsze (i jedyne, gdybym cie nie sprowokował do dalszej reakcji) piszesz na jej temat „no ciekawe fajna seria tylko Justin Holiday go najgorszy starter PO”, podczas gdy u lafa, sporadycznie co prawda ale startuje Melton, czy Omer, a u karpika startuje taki otto porter regularnie. Chodzi może  o to, ze połowa osób nawet nie dała opisu, wiec w takich Bucks może rownie dobrze grac Nworra w s5, a w OKC Patty Mills a ty wjeżdżasz cały na biało do tematu z takim jednozdaniowcem, i nic innego co ma poparcie w czymś nie wnosisz.

 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, january napisał:

To dalej nie jest blisko określeń "fatalny",. "najgorszy starter w PO"

Całkiem spoko 3pt (i to movement), niezła obrona, zna swoje miejsce. Prochu nie wymyśli, ale to przeciętny roles, a nie jakiś cancer. 

Dla mnie ujemny impact, ale przynajmniej jak zagłosuje na Pacers to będę mieć czyste sumienie :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, MarcusCamby napisał:

Totalny kasztan? Nie, ale mówimy o starterze PO teamu z mocnymi aspiracjami, który dostał zadanie bronienia najlepszych graczy rywala. 

Solidna trójka ok, ale co z całą resztą w ofensywie? 

No i w sumie nic więcej nie musi robić w ofensywie oprócz trójki i ewentualnie czasem jakiejś cut action, gdy mu Point God dogra piłkę. W serii w której ma mój zespół są gorsi starterzy w jednej z drużyn ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LAF napisał:

Ujemny to jest Shamet i jego 26 minut. Raptor potwierdził mój eye test. Prawie najgorszy zawodnik Suns I rundy ( gorszy od niego tylko Cameron Payne )

Dobra Laf, idz pisać w swojej serii bo strasznie wnerwiasz już. 
napisales na ten temat 7 postów podczas gdy: 

Shamet gra 26 minut w meczu numer 5. Ewentualnie w meczach 6 i 7 ale więcej niż 6 cp3goat i ja nie przewidujemy  ;]

 

idz już stad bo to serio później wchodzi do głowy ludziom, ze Shamet gra po 26 minut w tej serii, a tak nie jest. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LAF napisał:

DB ? A może Tatum ? Krawiec szyje jak mu materiał staje 

W ogóle co to za ciosy poniżej pasa są i tak podjąłem walkę a jak widać pytań w tamtej serii brak już więc minimum 1 mecz urwałem dzięki heroizmowi ( a może i więcej ? ; ] )

To nie są ciosy, po prostu to Holiday nie jest najgorszym starterem w tych PO i tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.