Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2022/23


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 21.05.2022 o 00:37, Bago napisał:

Do Houston  : pick 8

do Milwaukee : Aaron Gordon

 

15 godzin temu, t_omko napisał:


Bucks - usuwam: Payton Pritchard, Dennis Smith Jr. , Grant Williams, Aleksej Pokusevski
 

 

 

Czy tylko ja bym zostawił #8 i Poku zamiast Aarona Gordona?

Trochę to zaburza grę, tak delikatnie sądzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczerze.... to pomimo że sezon się jeszcze nie zaczął mi już odechciewa się grania, że o komiszowaniu nie wspomnę 🤦‍♂️

Roszady w składach Blazers i Pelicans są nieodwołalne.
Odnośnie Bucks, wysłałem zapytanie do potencjalnego nowego gracza i jeżeli zgłosi się ktoś chętny to przekażę drużynę @Bago (bez Aldrigde i Kennarda ale z Pritchardem, Pokusevskim ....) komuś innemu. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, t_omko napisał:

Szczerze.... to pomimo że sezon się jeszcze nie zaczął mi już odechciewa się grania, że o komiszowaniu nie wspomnę 🤦‍♂️

Roszady w składach Blazers i Pelicans są nieodwołalne.
Odnośnie Bucks, wysłałem zapytanie do potencjalnego nowego gracza i jeżeli zgłosi się ktoś chętny to przekażę drużynę @Bago (bez Aldrigde i Kennarda ale z Pritchardem, Pokusevskim ....) komuś innemu. 

 

Nie mam do Ciebie pretensji, źle mnie zrozumiałeś. Robisz to co trzeba, też bym tak zrobił. A swoją robotę wykonujesz świetnie i chwała Ci za to, tym bardziej mogę to docenić gdy próbuję nieudolnie/powolnie komiszować w fbx2.

Wielkie dzięki 🙂

Chciałem tylko pokazać, że gracz, który wpada tylko po to by klepnąć słaby deal by pokazać, że coś tam gra a później znika, doprowadza bardzo szybko drużynę do ruiny.

Nie jest to roto, żeby to miało znaczenie dla innych, ale mimo wszystko ktoś przez te błędy/zaniedbanie zyskuje.

24 minuty temu, t_omko napisał:

Odnośnie Bucks, wysłałem zapytanie do potencjalnego nowego gracza i jeżeli zgłosi się ktoś chętny to przekażę drużynę @Bago (bez Aldrigde i Kennarda ale z Pritchardem, Pokusevskim ....) komuś innemu. 

Wiem, że nieregulaminowe, ale byłbym zdecydowanie za.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moje narzekania nie były spowodowane Twoją postawą @Tecu (ją akurat cenię), ty mnie źle zrozumiałeś 😛
Nie wiem tylko czy nie poświęcam zbyt wiele czasu i energi na organizowanie gry (dzieciaki moje coraz częściej wyją z głodu a informacja że mam Bama już im nie wystarcza by przestać krzyczeć).... i to jedynie po to by w końcu wygrać tą cholerną ligę 😅

Już wczoraj wysłałem pierwsze maile z propozycją przejęcia Bucks.
@Bago rozmawiałem podczas dogadywania wymiany i to kilka dni z rzędu - obiecał większą aktywność.... ale wolę nie sprawdzać czy przypadkiem nie żartował. 


 



 

 

Edytowane przez t_omko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W związku ze znikomą aktywnością uwalniam @Bago od prowadzenia Buks.
Dzięki za grę, jeżeli w przyszłości będziesz miał nieco więcej czas lub chęci to zapraszam do gry.

Witam na pokładzie @Links 
Na pierwszej stronie aktualne składy, zawodnicy wklepani na yahoo, jutro przed południem zaczynamy.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

XD 

Powiem Ci że waivers są zajebiste jak masz 3 graczy w składzie których nie możesz ruszyć ;) Właśnie sobie uzupełniłem big3 6 ziomkami z FA, fajna sprawa.

tak btw @t_omko zero presji ; ) you know, ale no jesteś imo samotnie w tier 1 na starcie sezonu :)

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, evitacre napisał:

Powiem Ci że waivers są zajebiste jak masz 3 graczy w składzie których nie możesz ruszyć ;) Właśnie sobie uzupełniłem big3 6 ziomkami z FA, fajna sprawa.

tak btw @t_omko zero presji ; ) you know, ale no jesteś imo samotnie w tier 1 na starcie sezonu :)

No ale i tak będziesz miał rzeźbienie w trakcie sezonu i tak. Ja jak coś bede próbował tankować w trakcie sezonu po wembanyamę, wiec miałem inne priorytety troszkę niż BPA. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, t_omko napisał:

@TryczekSzukarek ban na 2 tygodnie a Johnny Davis ponownie trafia na FA
Pozostali w limicie.

@blaugrana ty wiesz jak poprawić człowiekowi humor 👍
Simone Fontecchio 🤣

 

Davis w fbx1 tez spowodował ban u GM wiec w FBX3 nie mogło być inaczej. Zapomniałem ze ten „wafel” tyle wazy 🙈szkoda trochę tej kasy. @t_omko dzięki ze tak szybko policzyłeś salary 💪

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.