Skocz do zawartości
t_omko

[FBX] FBX#3 - Sezon 2022/23

Rekomendowane odpowiedzi

7 godzin temu, buła napisał:

wymiana Hawks - Rockets

B. Ingram + pick #2 + 40$ <-> RJ. Barett + pick #7 + pick #8

Tomko potwierdzi

Potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Ta wymiana jest tak beznadziejna i nielogiczna ze aż trudno ja skomentować. Oddajesz lepszego gracza Ingram (patrz PO) i pick 2 w top 4 drafcie za gorszego gracza robiącego zajebiste 40 i bieda picki z końcówki top 10.

Czyli rozjebałeś  skład oddając Duranta który pomógł zdobyć komuś mistrza twierdząc ze tankujesz po to żeby mieć pick 2 aby dorzucić go do lepszego gracza i wymienić na 2 słabe picki i 40 fpp gracza.

serio nie chodzi mi już o bana w tym momencie ale takie coś to jest dla mnie totalne zjebanie gry i pytanie o sens takiego GM w lidze.

Juz durex za Ingram na takim etapie sezonu był wątpliwy a to tylko potwierdza ze ten team to jakiś hub :) 

Edytowane przez evitacre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dobrze, że nie chodzi Ci o bana to nie muszę uzasadniać

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pozostaje, że ja mam się tłumaczyć?

Każdy z nas poszukuje utalentowanych zawodników którzy wydają się niedoszacowani przez właścicieli lub najlepiej aktualnie znajdujący się do odstrzału....
Nie wykonywałem żadnych podstępnych czy nielegalnych trików by przekonać @buła który jak wynikło w rozmowie ma plan (do którego podchodzi pełen entuzjazmu i wierzy w jego skuteczności) a ja nie zamierzałem mu w jego realizacji przeszkadzać. Gram już trochę w fantasy i jakąś umiejętność określenia co komu by się przydało lub co zbywa posiadam ale jak wiadomo wyceny zawodników i picków (jeden woli Holmgrena, drugi wolałbym Sochan + Duren) są subiektywne i do transakcji dochodzi tylko gdy obie strony uważają, że im się to opłaci..... a kto na tym lepiej wyjdzie to dopiero czas pokaże. 

Każda wymiana to monotonne i często długotrwałe negocjacje transferowe a jeżeli jeszcze będzie konieczne publiczne tłumaczenie się z każdej z nich to ja nawet poza sezonem mogę mieć problem ze znalezieniem na to czasu i chęci.  

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 14.06.2022 o 00:15, t_omko napisał:

Każda wymiana to monotonne i często długotrwałe negocjacje transferowe a jeżeli jeszcze będzie konieczne publiczne tłumaczenie się z każdej z nich to ja nawet poza sezonem mogę mieć problem ze znalezieniem na to czasu i chęci.  

Jak mam GM który nie odpisuje w trakcie sezonu później pisze ze idzie w tank po top 3 pick wpływa tym dealem na mistrza (bo Tryku musiał zrobić deal na tym etapie) i później rozmienia ten pick na 2 x bieda picki + 40 fpp i pisze ze to lepszy deal niż Morant to faktycznie na takie coś zarówno czas i chęci ciężko znaleźć. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
52 minuty temu, evitacre napisał:

Jak mam GM który nie odpisuje w trakcie sezonu później pisze ze idzie w tank po top 3 pick wpływa tym dealem na mistrza (bo Tryku musiał zrobić deal na tym etapie) i później rozmienia ten pick na 2 x bieda picki + 40 fpp i pisze ze to lepszy deal niż Morant to faktycznie na takie coś zarówno czas i chęci ciężko znaleźć. 

Może poczytał scouting reporty i zrezygnował z top prospecta w tym roku. Natomiast oddanie ingrama za barretta już ciężej obronić. Ingram zdrowy będzie pewne na lvl-u 60+ przez następnych 5-10lat 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
8 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Może poczytał scouting reporty i zrezygnował z top prospecta w tym roku. Natomiast oddanie ingrama za barretta już ciężej obronić. Ingram zdrowy będzie pewne na lvl-u 60+ przez następnych 5-10lat 

Może zrezygnował. Tak czy siak chyba za bardzo na atomy to rozkładam. Imo po prostu mało w tym logiki.

Edytowane przez evitacre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Sabonis za MPJa, @marzec potwierdzi

Schodzę z salary i gambluję z MPJ.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

By wyrównać i zakończyć deal z @buła 
pick #18 (do mnie) <-> Marvin Bagley (do buły)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
6 godzin temu, t_omko napisał:

By wyrównać i zakończyć deal z @buła 
pick #18 (do mnie) <-> Marvin Bagley (do buły)

Ilu potrzeba managerów za żeby zrobić ankietę za wyjebaniem buły z ligi ? (W sensie nie ma sensu robić jesli tylko np 5 osób jest za dlatego pytam) 

@TryczekSzukarek@Pablo81 @Vic@obi@Tocheck @Bago@Sylvinho.

@t_omko@Tecu@barcalover@cvbe@RonnieArtestics@Alonzo @Tizz @antek @marzec @piotreksuper

5 godzin temu, Tecu napisał:

🤣

Nie wiem czy śmieszne bo co raz bardziej wyglada na ustawione :( 

Edytowane przez evitacre

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie jestem za ankietą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam deal

Proponuję od razu referendum

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wymiana między Phoenix a Philadelphia 

do Suns wędruje Bradley Beal +20$

do 76ers Kevin Durant 

@Tocheck potwierdzi 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Potwierdzam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Szkoda mi trochę Durexa, pomógł mi wygrać maistra - dodatkowo uważam ze będzie miał dobry sezon ale jego waga przeraża dlatego musiał poleciec. Co do Beal - to nie mam zdania, nie jestem jakimś wielkim fanem jego talentu ale za 34 letniego Kevina dużo więcej bym nie wyciągnął. 

ps. U mnie na sprzedaż praktycznie wszyscy - nie czajcie się nawet na głupie oferty odpisuje 🤪

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@t_omko my jesteśmy pewni, że wszyscy są aktywni i będą nadal grać? Nie warto zrobić deklaracji, żeby potem na szybko ewentualnie nie szukać zastępstw?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 16.08.2022 o 10:22, barcalover napisał:

@t_omko my jesteśmy pewni, że wszyscy są aktywni i będą nadal grać? Nie warto zrobić deklaracji, żeby potem na szybko ewentualnie nie szukać zastępstw?

Nie jesteśmy i aktualnie faktycznie jest dobry moment by każdy się określił...

Kto gra dalej?
@Alonzo@obi@cvbe@Tecu@Tocheck@buła@marzec@barcalover@RonnieArtestics
@Bago@Tizz@evitacre@Pablo81@blaugrana@antek@Sylvinho.@TryczekSzukarek@Vic@piotreksuper czekam na deklarację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi