Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2022/23


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

Ta wymiana jest tak beznadziejna i nielogiczna ze aż trudno ja skomentować. Oddajesz lepszego gracza Ingram (patrz PO) i pick 2 w top 4 drafcie za gorszego gracza robiącego zajebiste 40 i bieda picki z końcówki top 10.

Czyli rozjebałeś  skład oddając Duranta który pomógł zdobyć komuś mistrza twierdząc ze tankujesz po to żeby mieć pick 2 aby dorzucić go do lepszego gracza i wymienić na 2 słabe picki i 40 fpp gracza.
 

serio nie chodzi mi już o bana w tym momencie ale takie coś to jest dla mnie totalne zjebanie gry i pytanie o sens takiego GM w lidze.

Juz durex za Ingram na takim etapie sezonu był wątpliwy a to tylko potwierdza ze ten team to jakiś hub :) 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje, że ja mam się tłumaczyć?

Każdy z nas poszukuje utalentowanych zawodników którzy wydają się niedoszacowani przez właścicieli lub najlepiej aktualnie znajdujący się do odstrzału....
Nie wykonywałem żadnych podstępnych czy nielegalnych trików by przekonać @buła który jak wynikło w rozmowie ma plan (do którego podchodzi pełen entuzjazmu i wierzy w jego skuteczności) a ja nie zamierzałem mu w jego realizacji przeszkadzać. Gram już trochę w fantasy i jakąś umiejętność określenia co komu by się przydało lub co zbywa posiadam ale jak wiadomo wyceny zawodników i picków (jeden woli Holmgrena, drugi wolałbym Sochan + Duren) są subiektywne i do transakcji dochodzi tylko gdy obie strony uważają, że im się to opłaci..... a kto na tym lepiej wyjdzie to dopiero czas pokaże. 

 
Każda wymiana to monotonne i często długotrwałe negocjacje transferowe a jeżeli jeszcze będzie konieczne publiczne tłumaczenie się z każdej z nich to ja nawet poza sezonem mogę mieć problem ze znalezieniem na to czasu i chęci.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 14.06.2022 o 00:15, t_omko napisał:

 
Każda wymiana to monotonne i często długotrwałe negocjacje transferowe a jeżeli jeszcze będzie konieczne publiczne tłumaczenie się z każdej z nich to ja nawet poza sezonem mogę mieć problem ze znalezieniem na to czasu i chęci.  

Jak mam GM który nie odpisuje w trakcie sezonu później pisze ze idzie w tank po top 3 pick wpływa tym dealem na mistrza (bo Tryku musiał zrobić deal na tym etapie) i później rozmienia ten pick na 2 x bieda picki + 40 fpp i pisze ze to lepszy deal niż Morant to faktycznie na takie coś zarówno czas i chęci ciężko znaleźć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

52 minuty temu, evitacre napisał:

Jak mam GM który nie odpisuje w trakcie sezonu później pisze ze idzie w tank po top 3 pick wpływa tym dealem na mistrza (bo Tryku musiał zrobić deal na tym etapie) i później rozmienia ten pick na 2 x bieda picki + 40 fpp i pisze ze to lepszy deal niż Morant to faktycznie na takie coś zarówno czas i chęci ciężko znaleźć. 

Może poczytał scouting reporty i zrezygnował z top prospecta w tym roku. Natomiast oddanie ingrama za barretta już ciężej obronić. Ingram zdrowy będzie pewne na lvl-u 60+ przez następnych 5-10lat 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Może poczytał scouting reporty i zrezygnował z top prospecta w tym roku. Natomiast oddanie ingrama za barretta już ciężej obronić. Ingram zdrowy będzie pewne na lvl-u 60+ przez następnych 5-10lat 

Może zrezygnował. Tak czy siak chyba za bardzo na atomy to rozkładam. Imo po prostu mało w tym logiki.

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
6 godzin temu, t_omko napisał:

By wyrównać i zakończyć deal z @buła 
pick #18 (do mnie) <-> Marvin Bagley (do buły)

 

Ilu potrzeba managerów za żeby zrobić ankietę za wyjebaniem buły z ligi ? (W sensie nie ma sensu robić jesli tylko np 5 osób jest za dlatego pytam) 

@TryczekSzukarek@Pablo81 @Vic@obi@Tocheck @Bago@Sylvinho.
 

@t_omko@Tecu@barcalover@cvbe@RonnieArtestics@Alonzo @Tizz @antek @marzec @piotreksuper

5 godzin temu, Tecu napisał:

🤣

Nie wiem czy śmieszne bo co raz bardziej wyglada na ustawione :( 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Szkoda mi trochę Durexa, pomógł mi wygrać maistra - dodatkowo uważam ze będzie miał dobry sezon ale jego waga przeraża dlatego musiał poleciec. Co do Beal - to nie mam zdania, nie jestem jakimś wielkim fanem jego talentu ale za 34 letniego Kevina dużo więcej bym nie wyciągnął. 
 

ps. U mnie na sprzedaż praktycznie wszyscy - nie czajcie się nawet na głupie oferty odpisuje 🤪
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 16.08.2022 o 10:22, barcalover napisał:

@t_omko my jesteśmy pewni, że wszyscy są aktywni i będą nadal grać? Nie warto zrobić deklaracji, żeby potem na szybko ewentualnie nie szukać zastępstw?

Nie jesteśmy i aktualnie faktycznie jest dobry moment by każdy się określił...

Kto gra dalej?
@Alonzo@obi@cvbe@Tecu@Tocheck@buła@marzec@barcalover@RonnieArtestics
@Bago@Tizz@evitacre@Pablo81@blaugrana@antek@Sylvinho.@TryczekSzukarek@Vic@piotreksuper czekam na deklarację.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.