Skocz do zawartości

[FBX] FBX#3 - Sezon 2022/23


t_omko

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, t_omko napisał:

Wieczorem zaktualizuję składy i jeżeli salary będzie ok to przerzucę Wam zawodników.
Aaaaaa, wyłączyłem trade deadline także kolejne wymiany puszczajcie przez yahoo.

Dzięki!

44 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

@barcalover zgoda, potwierdzam ale złóż ofertę na Yahoo ja dam accept, tak tomko bedzie miał łatwiej .. 
 

 

Posłałem teraz na yahoo, więc jak zaakceptujesz, to @t_omko wystarczy że klepnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Poprawiam pick, za rok robie last dance lebronowi z zionem, robwillem, middletonem na niezłym salary i simonsem i rookie.

dwa miesiace temu dostałem duranta za nurkica, wiec nie mam co narzekać na zwrot za niego. 

Weź zmień hasło do enba bo Co się buła zalogował na konto 

W dniu 1.03.2023 o 10:02, barcalover napisał:

Screenshot-2023-03-01-at-10-00-33.png

LaMelo u @blaugrana dead, a u mnie LeBron, więc chyba niestety można gratulować @evitacre chyba, że Embiid się do kompletu posypie i będziemy nadal walczyć ;) 

Albo ronnie stwierdzi ze odpierdoli coś ala buła rok temu 

edit: nie, buła dostał młodego gracza, tutaj poszedł 39 latek i k**** middelton których jak dobrze pójdzie zrobi + 3 do salary 

Edytowane przez evitacre
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, evitacre napisał:

Niczego więcej się nie spodziewałem tbh 

Lebron robił 74fp w tym sezonie a Durant 70 
Middleton na salary 36-40 to fajny kąsek w przyszłym sezonie. Ja nie wiem o co ci chodzi ziom. O to ze lebron ma 38 lat ? Durant ma 34 i tez wiecznie połamany. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakby to trener piłkarski skomentował..... zawrzało, widać że macie ambicje i nie podchodzicie do gry obojętnie.

Niestety, pomimo, że "średnio" ta wymiana wygląda to nie dysponuję nagraniami z pegasusa potwierdzającymi spisek.
Tym którym wysłałem wiadomość proszę o odpowiedź.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym chciał usłyszeć jakieś argumenty w takim razie, bo na papierze mam tu mniej (w tym sezonie) zdrowe  74fppg i 35fppg za 70fppg i 37fppg… co jest mi na rękę jak wiecie..
 

Taki Middleton „na jednej nodze” robi tyle co zyciowka Vanderbilta, w dodatkowo wierze że w przyszłym sezonie ładnie się wykuruje i bedzie „plusowy” w stosunku do pensji. 
 

Dodatkowo wymiana poprawi raczej na pewno  mój pick, skoro Lebron ma pauzować conajmniej trzy tygodnie. 
 

Lebron jest starym dziadem ale czy Durant tez już nie jest ? Ci którzy twierdza ze deal sredni, dajecie głowę sobie uciąć, ze Lebron natrzaska za rok mniej w total, a nawet na średnich od Duranta ? Bo ja nie… 

 

Serio nie wiem w czym rzecz że takie oburzenie… i słabe jest to marudzenie, serio się odechciewa grac przez takie pi****lenie jak teraz uskuteczniasz @evitacre

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, t_omko napisał:

Jakby to trener piłkarski skomentował..... zawrzało, widać że macie ambicje i nie podchodzicie do gry obojętnie.

Niestety, pomimo, że "średnio" ta wymiana wygląda to nie dysponuję nagraniami z pegasusa potwierdzającymi spisek.
Tym którym wysłałem wiadomość proszę o odpowiedź.

 

Nie ma żadnego spisku, normalne negocjacje, w miedzy czasie Ronnie sprawdzał inne opcje, wcześniej ogłaszając KD na forum... ja mu dałem kilka opcji do wyboru i się dogadaliśmy, bo widocznie nikt mu więcej nie chciał dać.

Edytowane przez barcalover
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Roger zablokował(a) i odpiął/ęła ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.