Skocz do zawartości

ATF POST 76 - komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

38 minut temu, karpik napisał:

Wygląda na to, że macie przejebane.

nah

indywidualnie Dirk w 3ciej rundzie to meeega pick (jakies Kalaje, Pippeny, Embiidy, Paule czy Doncice przed nim w ekipach gdzie by pasowal wygladaja jak zart) a i ofensywny start od combo Curry-Dirk wyglada swietnie

za to laczenie Dirka z Grekiem (szczegolnie w D) wyglada mocno podejrzanie

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, julekstep napisał:

nah

indywidualnie Dirk w 3ciej rundzie to meeega pick (jakies Kalaje, Pippeny, Paule czy Doncice przed nim w ekipach gdzie by pasowal wygladaja jak zart) a i ofensywny start od combo Curry-Dirk wyglada swietnie

za to laczenie Dirka z Grekiem (szczegolnie w D) wyglada mocno podejrzanie

Giannis to jest level KG w obronie, ale więcej o tym będę pisał w odpowiednim momencie. Ogólnie Giannis jest póki co otoczony najlepszym shooterem ever oraz najlepszym wysokim shooterem ever. A jeszcze 5 picków przede mną. 

Jedynym zastrzeżeniem jakie miałem do pary Steph-Giannis to brak go to scorera w crunch time. Dirk to jednak absolutna bestia w tym względzie, a tu se będzie pykał 1 na 1, bo gravity jakie robią Steph i Giannis jest po prostu przejebane. Dodatkowo nie mam żadnego gracza, który dominuje piłkę i jest średnio przydatny bez niej, Steph, Dirk i Giannis są świetni off the ball. Także ja tu będę w stanie grać zespołową koszykówkę mając aż 3 MVP lvl graczy. Nie sądzę, że ktoś będzie mieć tu podobny firepower, w dodatku tak pasujący do siebie. 

A Reggie spoko, ale raczej za szybko. Stawiałem na kogoś innego.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

Giannis to jest level KG w obronie

nope :)

Giannis zaczął wyglądać na DPOTY level grajka i prowadzić elitarne defensywy dopiero mając true rim protectora obok siebie (a potem jak ten wypadał to od razu całe D Bucks leciało na pysk mimo solidnych ludzi)

Dirk zdobył misia mając true rim protectora w składzie

to tak w skrócie bo jest więcej jeszcze zarzutów w temacie, które sobie pozostawię na opisy :P 

8 minut temu, karpik napisał:

A Reggie spoko, ale raczej za szybko. Stawiałem na kogoś innego.

talent-wise na pewno było kilka lepszych picków

niestety pewnie do kolejnego mojego picku Reggie by się nie ostał a dla mnie w takim drafcie (mała ilość ekip + duży zakres lat = i tak talentu w każdej ekipie będzie w ciul) fit jest wszystkim

Reggie idealnie mi pasuje (zresztą on chyba w każdej ekipie by idealnie pasował :P)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, julekstep napisał:

nope :)

Giannis zaczął wyglądać na DPOTY level grajka i prowadzić elitarne defensywy dopiero mając true rim protectora obok siebie (a potem jak ten wypadał to od razu całe D Bucks leciało na pysk mimo solidnych ludzi)

Dirk zdobył misia mając true rim protectora w składzie

to tak w skrócie bo jest więcej jeszcze zarzutów w temacie, które sobie pozostawię na opisy :P 

Bucks rok temu poza serią z Heat wyglądali lepiej bez Lopeza, a mecze z Suns, kiedy coach Bud wprowadził adjustments kończyli lineupem Jrue-Khris-PJ-Portis-Giannis, ew Connaughton zamiast Portisa. I Bucks grali wtedy elite D właśnie bez Lopeza - rim protectora. 

Chandla i Giannis to ta sama półka rim protection, tylko Giannis musi jeszcze dodatkowo załadować 30 pkt, a tu nie musi, bo może to zrobić ktoś inny.

Dirk wygrał z Chandlerem. Ponad 10 lat temu, czyli wtedy, gdy praktycznie nikt nie ciepał trójek off the dribble. Trochę się koszykówka zmieniła od tego czasu. Mam nadzieję, że zauważyłeś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, karpik napisał:

Trochę się koszykówka zmieniła od tego czasu. Mam nadzieję, że zauważyłeś.

z defaultu najgorszy-atf argument ever (chociaż props, bo pierwszy raz widzę jego użycie w kontekście NBA z 2010's xD)

19 minut temu, karpik napisał:

Bucks rok temu poza serią z Heat wyglądali lepiej bez Lopeza, a mecze z Suns, kiedy coach Bud wprowadził adjustments kończyli lineupem Jrue-Khris-PJ-Portis-Giannis, ew Connaughton zamiast Portisa. I Bucks grali wtedy elite D właśnie bez Lopeza - rim protectora. 

Chandla i Giannis to ta sama półka rim protection, tylko Giannis musi jeszcze dodatkowo załadować 30 pkt, a tu nie musi, bo może to zrobić ktoś inny.

no nic - jak chcesz Giannisa sprowadzić w D do roli nominalnego centra (a nie jako ew. opcja pod konkretny match-up) to spoko, ale dla mnie to marnowanie jego potencjału

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

no nic - jak chcesz Giannisa sprowadzić w D do roli nominalnego centra (a nie jako ew. opcja pod konkretny match-up) to spoko, ale dla mnie to marnowanie jego potencjału

No nic, jak znasz już cały mój zespół po trzech pickach to spoko!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, RappaR napisał:

Dirk>>Jokic 

masz prawo sie mylic, ale zgadzam sie ze poki co to 'w prozni' Dirk z tym pickiem to najwiekszy steal so far 

3 minuty temu, Koelner napisał:

na maksa, już widzę te aleje do Joka

nie potrzebuje playmakingu od PG majac goat playmakera na C a Kidd mimo bycia meh kreatorem to jednak scisla topka w D wsrod true PGs (moze nawet top-1)

do biegania w transition beda inni gracze niz Jok :P

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.