Skocz do zawartości

ATF POST 76 - komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, P_M napisał:

Tu nawet nie chodzi o moją subiektywną ocenę, ot napisałem, że w tego typu zabawach tak był oceniany ;)

masz prawo do subiektywnego odbioru wyników poprzednich zabaw! :P 

no i w poprzednich zabawach nie pickowałem go ja tylko jakieś nooby, więc wiadomo że miał ciężej

ja jestem Celtics, poprzedni pickujący KG byli Timberwolves 🤷‍♂️

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, RappaR napisał:

Dobry pick, a się zastanawiałem czy Curry dotrwa do drugiej rundy :D

Ja się wahałem właśnie Curry, czy Duncan ale uznałem że do Currego latwiej się o cos przyjebac, no i zachęciły mnie jakies serie PO Duncana, gdy robił 21 20 10 8 lub 34 25 vs Shaq.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, RappaR napisał:

Dobry pick, a się zastanawiałem czy Curry dotrwa do drugiej rundy :D

no ja właśnie myślałem między KG, Stefkiem a Birdem (zacząć od anchora D vs zacząć od anchora O vs zaczac od gracza o mega opinii)

koniec końców wziąłem po prostu lepszego grajka overall  :) 

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, Koelner napisał:

podoba mi się tak wczesny wybór Curryego - bardzo odważny ale propsy @karpik no i Magic po tym serialu na hbo max ma więcej fanów 

Ja tak samo brałbym Curry'ego jako Late 1st round pick. 

17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

O Boże durant z 11. To kiedy będzie Tatum 22’  ;]

Potrzebowałem kogoś komu Magic będzie mógł robić grę talent wise, shooting/scoring wise Durant pasował mi do koncepcji :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

@julekstep tradycji stała się zadość, specialnie Ci Joka odpuściłem, bo w duecie z Magiciem byłoby too much xD

spoko (chociaż i tak imho zrobiłeś ofensywnego overkilla jak na 2 pierwsze picki)

duet KG/Jok wygląda idealnie

a playmaking/kreację pod koszem mam takie,  że na PG mogę postawić krzesło i będzie to śmigać

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Pablo81 napisał:

Już widać dysproporcję na korzyść teraźniejszości. Tylko czekam jak się zacznie "kiedyś to było/teraz to jest" :)

Akurat jak czytam forum to dość spora rzesza użytkowników zdaje sobie sprawę, że w koszykówce dokonał się postęp, a nie regres względem wcześniejszych lat, także szczerze nic dziwnego, że bardziej docenieni będą gracze z teraźniejszości, którzy grożą rzutem i są bardziej uniwersalni niż starsi. Natomiast mam nadzieję, że w ocenie jakoś spróbujemy to wypośrodkować, bo inaczej branie Kareemów, Birdów, Magiców trochę mija się z celem.

 

2 godziny temu, julekstep napisał:

spoko (chociaż i tak imho zrobiłeś ofensywnego overkilla jak na 2 pierwsze picki)

co masz na myśli przez ofensywnego overkilla?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał:

co masz na myśli przez ofensywnego overkilla?

no z 1szym pickiem wziąłeś GOAT playmakera a z 2gim all-time great shootera, który może współtworzyć super ofensywę bez potrzeby mega wielu posiadań - i fajnie

sęk w tym że obaj są słabiutkimi (w skali all-time) obrońcami i razem na parkiecie mocno ograniczają ci defensywny gameplan (bo obaj jednak powinni w D robić za SF/PF)

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, julekstep napisał:

no z 1szym pickiem wziąłeś GOAT playmakera a z 2gim all-time great shootera, który może współtworzyć super ofensywę bez potrzeby mega wielu posiadań - i fajnie

sęk w tym że obaj są słabiutkimi (w skali all-time) obrońcami i razem na parkiecie mocno ograniczają ci defensywny gameplan (bo obaj jednak powinni w D robić za SF/PF)

Rozumiem, dla mnie atak>obrona, plus zarówno Magic jak i KD to mismatche na swoich pozycjach. Co do bycia słabiutkim w obronie w skali all time, kimś takim nazwałbym Hardena, a Magic i KD raczej przeciętni, neutralni, żadni stoperzy, ale też nie tyczki + swoimi warunkami nadrabiają. KD może nawet +przeciętny ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.