Skocz do zawartości

ATF POST 76 - komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, Koelner napisał:

Ale to jest M O S E S  M A L O N E  staty regularnie 30/15 - to nie był Albańczyk ale ofensywny potwór 

ja myślałem czy moich grajków nie wysłać do Choroszczy każąc im grać na przemian z Jokiem i z Mosesem

dobrze by im banie poryło xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

Ale to jest M O S E S  M A L O N E  staty regularnie 30/15 - to nie był Albańczyk ale ofensywny potwór 

To czemu go nie wziąłeś? 

Tylko jakiegoś marnego Shaqa, który nigdy w Rs nie wykręcił ani 15 zbiórek, ani 30 punktów i ma gorsze Ft℅ od Mosesa ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, P_M napisał:

To czemu go nie wziąłeś? 

Tylko jakiegoś marnego Shaqa, który nigdy w Rs nie wykręcił ani 15 zbiórek, ani 30 punktów i ma gorsze Ft℅ od Mosesa ;)

„marny” przy Shaqu czy Mosesie brzmi zabawnie :) Moses mógłby spokojnie iść jako Pick do 2 rundy. Jak Moses nie pasuje to co Kareemem lub Waltonem jak on potrafił mielić młodego Ewinga i Hakeema 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

„marny” przy Shaqu czy Mosesie brzmi zabawnie :) Moses mógłby spokojnie iść jako Pick do 2 rundy. Jak Moses nie pasuje to co Kareemem lub Waltonem jak on potrafił mielić młodego Ewinga i Hakeema 

Ale wiesz, że tu rzuciłem hiperbolą? Wiadomo, że przecież Shaq nie jest marny. Sam jednak z jakiegoś powodu nie wybrałeś Mosesa nawet jako backup C/PF. Why? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, P_M napisał:

Ale wiesz, że tu rzuciłem hiperbolą? Wiadomo, że przecież Shaq nie jest marny. Sam jednak z jakiegoś powodu nie wybrałeś Mosesa nawet jako backup C/PF. Why? 

zapomniałem o nim 🤷🏼‍♂️ i tak średnio pasowałby ale do defensywnego pf pasuje mega ( KG, Duncana itp itd ) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Koelner napisał:

zapomniałem o nim 🤷🏼‍♂️ i tak średnio pasowałby ale do defensywnego pf pasuje mega ( KG, Duncana itp itd ) 

Z Rapparem przewidywalismy, że Pablo wybierze Mosesa,ale wziął Zo. Natomiast obaj zgodnie stwierdziliśmy, że wybranie go tutaj to byłby błąd. Zobacz sobie taka fajną statystykę pt. Ast℅. Czarną dziurą nazywany był McHale, ale w porównaniu z Mosesem odpada w przedbiegach. Myślę, że ostatnie co tutaj ludzie by chcieli grać jest heavy ISO Mosesa Malone od którego piłka praktycznie nie wraca. 

Ja natomiast bym tu jeszcze chętnie widział Maurice'a Cheeksa, często zapomniany z tej złotej ery Sixers. Inteligentny z super D grajek. 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Koelner napisał:

to jak taką spółdzielnie założyliście to dlaczego Wam tak składy nie wyszły? 🤣

Żadną spółdzielnię;) po prostu w momencie wyboru Zo tutaj padło parę słów komentarza i Rappar do mnie napisał czy też sądziłem, że zostanie wybrany Moses ;)

A ze składu jestem zadowolony:) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Koelner napisał:

to jak taką spółdzielnie założyliście to dlaczego Wam tak składy nie wyszły? 🤣

Nie licząc mojego, P_M akurat ma luźno top3 skład zabawy

Teraz, P_M napisał:

Żadną spółdzielnię;) po prostu w momencie wyboru Zo tutaj padło parę słów komentarza i Rappar do mnie napisał czy też sądziłem, że zostanie wybrany Moses ;)

 

BMF też tak obstawiał :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, BMF napisał:

Naah, tzn. Webber jest przereklamowany, ale abstrahując od tego - nikt nie da mu piłki jako opcji 1-3 (bo przy 46 latach każdy ma stacked top3), a jako rolesa bardziej wolę np. Horforda (tak jak Koelner woli Rodmana). 

Ciężko mi jednak wyjaśnić dlaczego nie poszedł Dwight gdy poszli Mutombo, Sampson czy Big Ben. Do wyliczanki Rappara dodać można jeszcze Parisha, Nance'a Seniora (bardzo niedoceniany gracz, idealny fit do tej zabawy, był moją opcją nr 2) czy paru old-timerów (Cowens, Hayes, Dantley), którzy byli popularni przy tego typu zabawach z przeszłości. 

Overall najbardziej quality draft IMHO, baaaardzo wyrównanie. 

Ja myślałem o dwight czy parishu ale sampson ma te przewagę ze może grać na pf i c 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, P_M napisał:

Z Rapparem przewidywalismy, że Pablo wybierze Mosesa,ale wziął Zo. Natomiast obaj zgodnie stwierdziliśmy, że wybranie go tutaj to byłby błąd. Zobacz sobie taka fajną statystykę pt. Ast℅. Czarną dziurą nazywany był McHale, ale w porównaniu z Mosesem odpada w przedbiegach. Myślę, że ostatnie co tutaj ludzie by chcieli grać jest heavy ISO Mosesa Malone od którego piłka praktycznie nie wraca. 

Mosesowi się dostaje za portability do współczesnej koszykówki, tyle, że on miał nashowe on/offy w wybitnie stacked Sixers w mid-80s i top wyniki zespołowe jako anchor swoich drużyn. :) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

49 minut temu, BMF napisał:

Mosesowi się dostaje za portability do współczesnej koszykówki, tyle, że on miał nashowe on/offy w wybitnie stacked Sixers w mid-80s i top wyniki zespołowe jako anchor swoich drużyn. :) 

I dlatego jako b2b MVP zwiedził najwięcej klubów ever ;) btw nie dziwi Cię, że w tak stacked drużynie Moses robi 1.3 ast na mecz? Ja rozumiem, że jakbyśmy grali w 20 osób to można go wziąć z braku laku na dobrą ofensywną opcję pod koszem, ale no naprawdę wiemy, że lowpost heavy iso to nie jest przepis na sukces. Zwłaszcza gdy twój wysoki nie podaje z powrotem. Inna kwestia, że Mosesowi też dość mocno spadało w Po Fg℅ nie licząc mistrzowskiego sezonu.  Choć te próbki tam są masakrycznie małe niestety, to jednak coś to pokazuje. 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał:

I dlatego jako b2b MVP zwiedził najwięcej klubów ever ;) btw nie dziwi Cię, że w tak stacked drużynie Moses robi 1.3 ast na mecz? Ja rozumiem, że jakbyśmy grali w 20 osób to można go wziąć z braku laku na dobrą ofensywną opcję pod koszem, ale no naprawdę wiemy, że lowpost heavy iso to nie jest przepis na sukces. Zwłaszcza gdy twój wysoki nie podaje z powrotem. Inna kwestia, że Mosesowi też dość mocno spadało w Po Fg℅ nie licząc mistrzowskiego sezonu.  Choć te próbki tam są masakrycznie małe niestety, to jednak coś to pokazuje. 

No, ale zależy o czym mówimy. 

Ja uważałem, ze Moses jest overrated (recency bias), ale potem dostałem jego +- za te sezony w Sixers gdy jeszcze był na chodzie ('83 i '85) - i wyglądał tam legit. Jak ktoś ma +15 net w jednej z najlepszych ekip ever i robi dublet MVP z monster statami, to trochę ciężko sobie wyobrazic, że nie miał zajebistego impaktu (zwłaszcza, ze wcześniej zrobil finały z bieda-teamem robiąc Lebron-esque effort).

Dlatego zgadzam się, że wzięcie go jako startera byłoby dyskusyjne ze względu na jego portability do współczesnego kosza - to jednak trudno się zgodzić, ze nie zasługuje na wzięcie w drafcie w ogóle, skoro można sobie wziąć na kilkanaście minut z ławki typa, który pare razy zrobil past prime-jeszcze superstarowi Kareemowi jesień średniowiecza w playoffach. Fit srit, nie żartujmy, ze lepiej mieć Big Bena czy Divaca (aczkolwiek fajni gracze ocw, nie krytykuję ich wyboru jako takiego) niż Mosesa jako energizera z ławki gdy zakładamy jego 80s-impakt. 

Nie wiem jakie ma znaczenie, że Moses był wybrany ze smeciowym nickiem w ABA/skończył się w wieku 30 lat (tzn. robił fajne statsy bez żadnej wartości), więc zagrał w milionie organizacji.

Dlatego szkoda, że nie wybieraliśmy dziewięciu rund - draft poszedł bardzo szybko, a te Horfordy z musu zamiast Dwighta zle wyglądają. 

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, BMF napisał:

Dlatego szkoda, że nie wybieraliśmy dziewięciu rund - draft poszedł bardzo szybko, a te Horfordy z musu zamiast Dwighta zle wyglądają. 

IMHO wiele poprzednich draftow pokazało, że mało kto patrzy na zmienników, a zwłaszcza na 9-tego gracza w rotacji. Btw. Zawsze możemy powtórzyć w innym formacie czasowym. Dla mnie to ulubiona gra xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, julekstep napisał:

ten jak się rozpisał

niech ktoś wrzuci teraz coś normalnego (w sensie krótkiego xD) bo przypał dać pół strony opisu mojego goat teamu pod taką powieścią :P 

p.s - like za pierwszy wpis, bo ofc team marniutki - jak pozostałe 8 moich rywali!

przeczytałeś wszystko? warto?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.