Skocz do zawartości
Reikai

ATF POST 76 - komentarze

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
2 godziny temu, blackmagic napisał:

Nie cooper nie był jednym z najlepszych strzelców i nie zmienia tego ze trafiał 1 trójkę na mecz na dobrych procentach. Nikt nie mówił tak o nim, nikt go tak nie przedstawił nigdy, za to w wielu miejscach widać jak był szanowany za defensywę. 

XD

Cooper w wybranych przeze mnie latach pobił rekord finałów w trafionych trójkach w pojedynczym meczu (6), wystąpił w 3 point contest w czasie ASW, był odpowiednio czwarty i drugi w całej lidze w 3PM. 35 lat później mogę się dowiedzieć, że nikt nigdy nie przedstawiał go jako dobrego shootera. I co lepsze ten ktoś jest fanem Lakers.

Edytowane przez karpik

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

W ogóle Panowie z racji, że @RappaR zaraz zacznie ostatnią rundę, to well done wszystkim za ogólne niezamulanie i szybkie przejście draftu! 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Cooper spoko pick, miałem podobną zagwozdke z Horfordem, a do swojej roli (spot up 3, top D, passing) jest lepszy niż efektowniejsi wysocy, którzy są jeszcze do wzięcia, a którzy w podobnej roli nie byliby racy fajni, i chyba podobnie u karpika. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

rankingi i wybór? chyba żaden alltime nie został zakończony więc proponuje ranking jak w dziale „szatni” i tyle. :) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Koelner napisał:

rankingi i wybór? chyba żaden alltime nie został zakończony więc proponuje ranking jak w dziale „szatni” i tyle. :) 

Albo ranking albo liga, ale w formie tabelki, że każdy glosujacy sobie uzupełnia, kto wygra z kim mecz i sumuje ilość wygranych spotkań tworząc kolejność w tabeli tiebreakerem bezpośredni pojedynek. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

A Iceman z tekstem - gra w obronie jest dla tych, co nie potrafią grać w ofensywie jest największym bustem zabawy :)

nash i harden przy nim to dpoty

i nie, nie kupię, ze u nas by zaczął bronić 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

@BMF wybieraj ;))) 

Ładny pick, miałem już Bobby'ego;) 

Edytowane przez P_M

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mogę zmienić lata? Koelner zmienił u Tatuma jak się pomylił. ;] Bo P_M mnie delikatnie popędził, ale wolę tego z Sixers, bo mam dużo fajnych statsów, a tak ktoś mi zarzuci, że biorę typa z Nuggets, a wrzucam statusy z Sixers (więc jak tak to 79-81). 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Możesz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

- BOBBY JONES OPUSZCZA DRUŻYNĘ

sorry BMF :( 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
29 minut temu, BMF napisał:

Mogę zmienić lata? Koelner zmienił u Tatuma jak się pomylił. ;]

wstyd się przyznać ale zapomniałem, że mamy 22 roku bo akurat w robocie robił raporty z 21 ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

To był ryzykowny ruch by wybrać startującego gracza w ostatniej rundzie, ale doszedłem do wniosku, że może go nie wybierzecie i złapię dobre value w ostatniej rundzie, bo Jones nie różni się od Sheeda, Greena, Kirilenki czy innego Manu. Jak mogę zmienić, to 80-81, ale mi to obojętne, po prostu nie chce by ktoś się czepiał, ze wziąłem gracza z Nuggets, a pisze o Jonesie z Sixers, bo akurat za te sezony mamy on/offy, co jest unikatem (gdzie wyglądał potężnie).

Marc spoko pick.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ALE SIUSIAK Z CIEBIE @Koelner

w rankingu siusiaków (czyli osób które podebrały mi upatrzonego grajka) póki co na czele BMF I Koelner

gratuluję!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

@karpik fajny pick, Ale oprócz Koelnera i mnie nie dostaniesz dużo miłości za Penny'ego. W poprzednim drafcie był u mnie i był traktowany jako bust :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, julekstep napisał:

ALE SIUSIAK Z CIEBIE @Koelner

w rankingu siusiaków (czyli osób które podebrały mi upatrzonego grajka) póki co na czele BMF I Koelner

gratuluję!

masz całe szczęście, że nie wziąłeś Władka z czasów Kings :P

9 minut temu, P_M napisał:

@karpik fajny pick, Ale oprócz Koelnera i mnie nie dostaniesz dużo miłości za Penny'ego. W poprzednim drafcie był u mnie i był traktowany jako bust :(

ludy się nie znajo

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, P_M napisał:

A Ty go nie brałeś czasem w drugiej czy trzeciej rundzie? Bo jak tak, to po prostu troszkę za wcześnie. Penny jako jeden z koni pociągowych raczej nie da rady, ale w ostatniej turze, po prostu nie mogłem się powstrzymać. Skoro Shaun Livingston wyglądał legit w Dubs, to Penny w jego butach powinien być zajebisty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
7 minut temu, karpik napisał:

A Ty go nie brałeś czasem w drugiej czy trzeciej rundzie? Bo jak tak, to po prostu troszkę za wcześnie. Penny jako jeden z koni pociągowych raczej nie da rady, ale w ostatniej turze, po prostu nie mogłem się powstrzymać. Skoro Shaun Livingston wyglądał legit w Dubs, to Penny w jego butach powinien być zajebisty.

Jasne, że da rady pokazał to w Po chociażby przechadzac z shaqiem powracających Bulls

Big Game James z 80 pickiem... Dla mnie steal draftu. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ale, że Kempa czy Dwighta nikt nie wziął, to dziwna sprawa.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, karpik napisał:

Kemp też nie dostaje tu miłości, również miałem w poprzednim drafcie. Pamiętany jedynie z dunkow, a tak naprawdę stanowił klucz do świetnej defensywy Sonics. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
9 minut temu, karpik napisał:

Kemp na s5 za słaby przy 10ciu teamach a na rezerwę pure PF jest meh (tweenerzy mają zdecydowanie większą wartość)

Edytowane przez julekstep

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi