Skocz do zawartości

ATF POST 76 - komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

2 godziny temu, blackmagic napisał:

Nie cooper nie był jednym z najlepszych strzelców i nie zmienia tego ze trafiał 1 trójkę na mecz na dobrych procentach. Nikt nie mówił tak o nim, nikt go tak nie przedstawił nigdy, za to w wielu miejscach widać jak był szanowany za defensywę. 

XD

Cooper w wybranych przeze mnie latach pobił rekord finałów w trafionych trójkach w pojedynczym meczu (6), wystąpił w 3 point contest w czasie ASW, był odpowiednio czwarty i drugi w całej lidze w 3PM. 35 lat później mogę się dowiedzieć, że nikt nigdy nie przedstawiał go jako dobrego shootera. I co lepsze ten ktoś jest fanem Lakers.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cooper spoko pick, miałem podobną zagwozdke z Horfordem, a do swojej roli (spot up 3, top D, passing) jest lepszy niż efektowniejsi wysocy, którzy są jeszcze do wzięcia, a którzy w podobnej roli nie byliby racy fajni, i chyba podobnie u karpika. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Koelner napisał:

rankingi i wybór? chyba żaden alltime nie został zakończony więc proponuje ranking jak w dziale „szatni” i tyle. :) 

Albo ranking albo liga, ale w formie tabelki, że każdy glosujacy sobie uzupełnia, kto wygra z kim mecz i sumuje ilość wygranych spotkań tworząc kolejność w tabeli tiebreakerem bezpośredni pojedynek. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogę zmienić lata? Koelner zmienił u Tatuma jak się pomylił. ;] Bo P_M mnie delikatnie popędził, ale wolę tego z Sixers, bo mam dużo fajnych statsów, a tak ktoś mi zarzuci, że biorę typa z Nuggets, a wrzucam statusy z Sixers (więc jak tak to 79-81). 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był ryzykowny ruch by wybrać startującego gracza w ostatniej rundzie, ale doszedłem do wniosku, że może go nie wybierzecie i złapię dobre value w ostatniej rundzie, bo Jones nie różni się od Sheeda, Greena, Kirilenki czy innego Manu. Jak mogę zmienić, to 80-81, ale mi to obojętne, po prostu nie chce by ktoś się czepiał, ze wziąłem gracza z Nuggets, a pisze o Jonesie z Sixers, bo akurat za te sezony mamy on/offy, co jest unikatem (gdzie wyglądał potężnie).

Marc spoko pick.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, julekstep napisał:

ALE SIUSIAK Z CIEBIE @Koelner

w rankingu siusiaków (czyli osób które podebrały mi upatrzonego grajka) póki co na czele BMF I Koelner

gratuluję!

masz całe szczęście, że nie wziąłeś Władka z czasów Kings :P

9 minut temu, P_M napisał:

@karpik fajny pick, Ale oprócz Koelnera i mnie nie dostaniesz dużo miłości za Penny'ego. W poprzednim drafcie był u mnie i był traktowany jako bust :(

ludy się nie znajo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, P_M napisał:

@karpik fajny pick, Ale oprócz Koelnera i mnie nie dostaniesz dużo miłości za Penny'ego. W poprzednim drafcie był u mnie i był traktowany jako bust :(

A Ty go nie brałeś czasem w drugiej czy trzeciej rundzie? Bo jak tak, to po prostu troszkę za wcześnie. Penny jako jeden z koni pociągowych raczej nie da rady, ale w ostatniej turze, po prostu nie mogłem się powstrzymać. Skoro Shaun Livingston wyglądał legit w Dubs, to Penny w jego butach powinien być zajebisty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, karpik napisał:

A Ty go nie brałeś czasem w drugiej czy trzeciej rundzie? Bo jak tak, to po prostu troszkę za wcześnie. Penny jako jeden z koni pociągowych raczej nie da rady, ale w ostatniej turze, po prostu nie mogłem się powstrzymać. Skoro Shaun Livingston wyglądał legit w Dubs, to Penny w jego butach powinien być zajebisty.

Jasne, że da rady pokazał to w Po chociażby przechadzac z shaqiem powracających Bulls

Big Game James z 80 pickiem... Dla mnie steal draftu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.