Skocz do zawartości

ATF POST 76 - komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

  • ely3 przypiął/eła ten temat
Godzinę temu, Koelner napisał:

@Reikai dodawaj lata z automatu

i tak c***owo wybierzesz - nie przeciągaj 

4# dla mnie zawsze był najgorszy

1-2-3 Jordan Lebron Duncan i potem jeden z zawodników co to są z półki co się ostana do 10 aBird, Shaq, Magic, Kobe, Garnett, Hakeem, Kareem

4 pick w ciemno zamieniam na późniejszy 

Edytowane przez RappaR
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RappaR napisał:

4# dla mnie zawsze był najgorszy

1-2-3 Jordan Lebron Duncan i potem jeden z zawodników co to są z półki co się ostana do 10 aBird, Shaq, Magic, Kobe, Garnett, Hakeem, Kareem

4 pick w ciemno zamieniam na późniejszy 

dla mnie od Pick 3 ale patrząc na dwa najmocniejsze lata to ogolnie tak do 8 picku nie jest zle. dwa lata jebniecia hakeema czy shaqa , magica sa na poziomie jordana LeBrona . Duncan w top3 może być z powodu niby łatwości obudowania ale on nie był aż taki maderfaker bo nawet b2b nie zrobił bo się psuł :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, julekstep napisał:

KG ma dwuletni peak na poziomie totalnego topu dodatkowo będąc meeega uniwersalnym grajkiem (w Minny w zależności od potrzeb grał na pozycjach 3-5), więc imho nie

ale ofc masz prawo do własnej opinii

Uniwersalność pewnie, ale gdzieś zawsze w tego typu zabawach brakuje mu generowania all time offense. Jakbyśmy grali w 15-16 osób to wybór na pierwszą rundę spoko, jednakże w 10 z 7.pickiem jest moim zdaniem trochę zbyt wcześnie dla KG. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, P_M napisał:

Kareem to gruby wybór z 4. Miałem go w jednych z poprzednich draftow i obawiam się, że nie dostanie tu dość miłości. 

Albo bierzesz graczy, których lubisz, albo graczy, których ktoś polubi, ja sobie wybrałem opcje nr 1. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, P_M napisał:

Uniwersalność pewnie, ale gdzieś zawsze w tego typu zabawach brakuje mu generowania all time offense. Jakbyśmy grali w 15-16 osób to wybór na pierwszą rundę spoko, jednakże w 10 z 7.pickiem jest moim zdaniem trochę zbyt wcześnie dla KG. 

z 6tym pickiem wybrany został Duncan, który również nie generuje all-time offense

Hakeem czy KAJ również nie będą 'generować' all-time offense (ofc mogą łatwiej niż Timmy czy KG być elementem takowej - chociaż w sumie nie, dzięki elitarnej kreacji Garnetta to po namyśle mi będzie łatwiej takową stworzyć, biorąc pod uwagę że tutaj rzeźbimy w all-time talencie a nie Marburych tego świata :P )

więc dziwne że ten zarzut trafił się akurat Garnettowi.

Edytowane przez julekstep
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, julekstep napisał:

z 6tym pickiem wybrany został Duncan, który również nie generuje all-time offense

Hakeem czy KAJ również nie będą 'generować' all-time offense (ofc mogą łatwiej niż Timmy czy KG być elementem takowej)

więc dziwne że ten zarzut trafił się akurat Garnettowi.

Ja po prostu cenię KG ciut niżej, niż resztę graczy których wymieniłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, P_M napisał:

Uniwersalność pewnie, ale gdzieś zawsze w tego typu zabawach brakuje mu generowania all time offense. Jakbyśmy grali w 15-16 osób to wybór na pierwszą rundę spoko, jednakże w 10 z 7.pickiem jest moim zdaniem trochę zbyt wcześnie dla KG. 

 

Trochę niedoceniany jest KG z tych lat, numerki jakie potrafił wykręcić to kosmos nawet dziś, a przypomnę ze gral z grzybiarzami. Ciężko zrobić all time atak z takim routerem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.