Skocz do zawartości

ATF POST 76 - komentarze


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Cooper, Sabas i Iggy to wybory czysto pod fit, talentu ofensywnego i tak mam nadmiar.

Ogólnie przyświeca mi tu cel, żeby mieć alltimerskie ball movement, na czym mega skorzystają Curry z Giannisem.

Coop był jedynym dostępnym w 4. rundzie graczem, który zapewnia elite perimeter D, playmaking i trójkę. 

Sabonis wiadomo, daje mięcho pod kosz, rim protection, ale też rzuci open 3 oraz świetnie podaje. Owszem @RappaR był jeszcze jeden podobny gracz, ale wybrałem Sabonisa, bo i tak będę go używać przez max 20 minut gry. Na limitowanych minutach raczej dałby więcej od tego drugiego.

Iggy jako obrońca na pozycjach 2-4 jest w moim systemie lepszy od innego gościa, którego rozważałem. Może minimalnie gorszy w D, ale decision making w ofensywie na znacznie lepszym poziomie.

Edytowane przez karpik
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, karpik napisał:

Dumarsowi daleko do bycia elite w D, jest po prostu bdb. A bycie elite w D było najważniejszym parametrem ;)

Jeżeli mówisz o perimeter D w kontekście man2man Defense to jest bardzo bardzo blisko elite lvlu.

Inna kwestia, że Coop to rezerwowy, który grał mniej niż Manu. 

Edytowane przez P_M
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, P_M napisał:

Jeżeli mówisz o perimeter D w kontekście man2man Defense to jest bardzo bardzo blisko elite lvlu.

Nie jest, już sam fakt, że jest tylko 6'3" ogranicza go do bycia obrońcą tylko na pozycje 1-2 i ogranicza go jako help defender. Coop jest zarówno w man2man jak i help D lepszy, no i broni 1-3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Nie jest, już sam fakt, że jest tylko 6'3" ogranicza go do bycia obrońcą tylko na pozycje 1-2 i ogranicza go jako help defender. Coop jest zarówno w man2man jak i help D lepszy, no i broni 1-3.

Sam wzrost nie determinuje możliwości bronienia graczy z różnych pozycji, wydawało mi się że w 2022 to już wiadomo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, karpik napisał:

Cooper, Sabas i Iggy to wybory czysto pod fit, talentu ofensywnego i tak mam nadmiar.

Ogólnie przyświeca mi tu cel, żeby mieć alltimerskie ball movement, na czym mega skorzystają Curry z Giannisem.

Coop był jedynym dostępnym w 4. rundzie graczem, który zapewnia elite perimeter D, playmaking i trójkę. 

Sabonis wiadomo, daje mięcho pod kosz, rim protection, ale też rzuci open 3 oraz świetnie podaje. Owszem @RappaR był jeszcze jeden podobny gracz, ale wybrałem Sabonisa, bo i tak będę go używać przez max 20 minut gry. Na limitowanych minutach raczej dałby więcej od tego drugiego.

Iggy jako obrońca na pozycjach 2-4 jest w moim systemie lepszy od innego gościa, którego rozważałem. Może minimalnie gorszy w D, ale decision making w ofensywie na znacznie lepszym poziomie.

Ja wiem ze teraz będzie kryptoreklama wszystkich graczy ale pisanie o coop aley oop ze był specjalista od 3 to herezja. I mówi to fan lakers od blisko 30 lat

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AL HORFORD TO PRAWIE JAK ROB HALFORD

FAJNA LGBT EKIPA @BMF GRATKI!

Teraz, blackmagic napisał:

Ja wiem ze teraz będzie kryptoreklama wszystkich graczy ale pisanie o coop aley oop ze był specjalista od 3 to herezja. I mówi to fan lakers od blisko 30 lat

ale w czym karpik skłamał?

napisał 'Cooper zapewnia (...) trójkę'

i ma 100% rację przecież - zapewnia dokładnie jedną trójkę na mecz! xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, blackmagic napisał:

Ja wiem ze teraz będzie kryptoreklama wszystkich graczy ale pisanie o coop aley oop ze był specjalista od 3 to herezja. I mówi to fan lakers od blisko 30 lat

Cooper w wybranych przeze mnie latach oddawał średnio 2 oraz 2,8 trójki na mecz, a średnia ligowa dla CAŁYCH DRUŻYN wynosiła 3,3 oraz 4,7 trójki na mecz. Przykro mi, że zawodzi Ciebie pamięć na stare lata ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, julekstep napisał:

w czym karpik skłamał?

napisał 'Cooper zapewnia (...) trójkę'

i ma 100% rację przecież - zapewnia dokładnie jedną trójkę na mecz! xD

Ogólnie w latach, w których wziąłem Coopera, to on był odpowiednio 5. oraz 2. w całej lidze w 3PA. Także troszkę się ośmieszasz z kolegą xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, karpik napisał:

Ogólnie w latach, w których wziąłem Coopera, to on był odpowiednio 5. oraz 2. w całej lidze w 3PA. Także troszkę się ośmieszasz z kolegą xD

spoko, mi taka argumentacja pasuje jak najbardziej (Erving i Mocnrief* w wybranych sezonach to top50-70 w tej kategorii, czyli mocne solidniaki)

 

* rok po tej dwulatce wskoczył już do ligowej elity (top15!)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, karpik napisał:

Cooper w wybranych przeze mnie latach oddawał średnio 2 oraz 2,8 trójki na mecz, a średnia ligowa dla CAŁYCH DRUŻYN wynosiła 3,3 oraz 4,7 trójki na mecz. Przykro mi, że zawodzi Ciebie pamięć na stare lata ;)

Warto dodać POs :)

image.thumb.png.a0210ffe72f06e846bfc901b687466a7.png

38 minut temu, RappaR napisał:

Ale wingspan już tak

Wingspan już bardziej, natomiast najważniejszy jest footwork, a ten Joe miał na elitarnym poziomie.
Co do D Joe'go https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?t=1332989 https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=64&t=1732022&start=20 .

Cytat

Like one lateral step covered an enormous amount of ground for him. He also seems to have tremendous functional strength. So when guards tried to get around him and put their shoulder into his body/torso, he could take the hit and continue sliding his feet with proper balance. Perhaps why he was able to make Jordan work.

Fajny jest też wątek z porównaniem do RayRaya https://forums.realgm.com/boards/viewtopic.php?f=64&t=1105332

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.