Skocz do zawartości
Reikai

ATF - POST 76 temat organizacyjny + zapisy

Rekomendowane odpowiedzi

@Reikai mógłbyś na bieżąco aktualizować wybrane składy? Sorry za zawracanie dupy ale jak będzie więcej picków i następnie stron to po c***u będzie tak latać i szukać :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
49 minut temu, P_M napisał:

@Reikai

wybierającego. Wybieramy ABBAABBA, czyli 1 rundę kończy @P_M i rozpoczyna drugą. 2 rundę kończy @RappaR i rozpoczyna trzecią itd.

tu masz chyba błąd, bo według ABBA ABBA to również ja powinienem zaczynać 3. Rundę

Albo nie kleje, albo wydaje mi się że dobrze napisałem. ABBAABB

A 1 runda RappaR 

B Ty 1 runda

B Ty 2 runda

A Rappar 2 runda

A Rappar 3 runda

B Ty 3 runda

B Ty 4 runda

21 minut temu, Koelner napisał:

@Reikai mógłbyś na bieżąco aktualizować wybrane składy? Sorry za zawracanie dupy ale jak będzie więcej picków i następnie stron to po c***u będzie tak latać i szukać :P

Done.

Edytowane przez Reikai

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Godzinę temu, Reikai napisał:

Albo nie kleje, albo wydaje mi się że dobrze napisałem. ABBAABB

A 1 runda RappaR 

B Ty 1 runda

B Ty 2 runda

A Rappar 2 runda

A Rappar 3 runda

B Ty 3 runda

B Ty 4 runda

To co Ty piszesz poniżej to zwykłe ABABAB, co wybitnie faworyzuje wybierających Jordanów i LeBronów. Ma być tak: A - zaczyna Rappar, a kończy PM, B - zaczyna PM, a kończy Rappar. Także Rappar zaczyna rundy 1, 4, 5 i 8, a PM 2, 3, 6 i 7.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jesteśmy w ostatniej rundzie. Proponuję termin 18 maja 20:00 najpóźniej, jako termin wrzucenia tematu z opisem swojej drużyny. Wedle uznania oczywiście, nie ma ram, można sie chwalić linupami pomysłami itd. Jedyne co bym chciał, to żeby każdy wylał łyżkę dziegciu na swoj zespół i napisał o największej wadzie i o tym, jak zamierzacie ją ukryć.

Po wrzuceniu opisów proponuje jakieś glosowanie i jak macie pomysł jak najlepiej to przeprowadzić, to walcie śmiało.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 godzinę temu, Reikai napisał:

Jesteśmy w ostatniej rundzie. Proponuję termin 18 maja 20:00 najpóźniej, jako termin wrzucenia tematu z opisem swojej drużyny. Wedle uznania oczywiście, nie ma ram, można sie chwalić linupami pomysłami itd. Jedyne co bym chciał, to żeby każdy wylał łyżkę dziegciu na swoj zespół i napisał o największej wadzie i o tym, jak zamierzacie ją ukryć.

Po wrzuceniu opisów proponuje jakieś glosowanie i jak macie pomysł jak najlepiej to przeprowadzić, to walcie śmiało.

To może załóż już temat z opisami i każdy będzie sobie wrzucał :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mam dwie propozycje;

Albo dwie grupy po 5 i każdy z każdym ocenianie, dwie drużyny wychodzą z grupy do półfinałów.

Albo dwie grupy po 5, tabelka i finał 1 miejsce z 1 miejscem 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ja bym dał jeden ranking i elo 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też jeden ranking i nara, nie ma co przekombinowac, natomiast fajnie jakby każde miejsce było uzasadnione, żeby to nie była goła lista, tylko, żeby widzieć, że to w jakimś minimalnym stopniu przemyślany głos. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

pytanie jak z timingiem i logistyką takowego - optymalnie byłoby dać termin i słać do 'niezależnego obserwatora' bo wiadomo jak takie forumkowe konkursy piękności działają ("dał mnie na 7mym miejscu?!? za c***a nie dam go w top3!")

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, julekstep napisał:

pytanie jak z timingiem i logistyką takowego - optymalnie byłoby dać termin i słać do 'niezależnego obserwatora' bo wiadomo jak takie forumkowe konkursy piękności działają ("dał mnie na 7mym miejscu?!? za c***a nie dam go w top3!")

Już nie mówiąc o głupim głosowaniu tak, by najniżej dać bezpośrednich rywali.

Dlatego imho jeden ranking nie jest najlepszym pomysłem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 minutę temu, RappaR napisał:

przecież przy podziałach na grupy itp dalej będzie to samo

tu nie ma dobrego rozwiązania :) -> ale jakby się udało znaleźć kogoś do kogo można wysyłać listy to by chociaż usunięto część problemu :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, RappaR napisał:

Szanujmy się, serio ktoś podchodzi do tej gry w ten sposób, że nie oceni tak jak faktycznie myśli o danym teamie? 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 minut temu, julekstep napisał:

przecież przy podziałach na grupy itp dalej będzie to samo

tu nie ma dobrego rozwiązania :) -> ale jakby się udało znaleźć kogoś do kogo można wysyłać listy to by chociaż usunięto część problemu :P 

Dawajcie 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ignazz napisał:

Dawajcie 

jeszcze trzeba opisy skończyć!

ale jak reszta jest ok z tym żeby po opisach dać deadline kilku dni i wysyłać do Ciebie to git :P 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jeden ranking to trudna sprawa tbh, matchupy etc., ja tam mam podział na trzy tiery, a w ich ramach ciężko mi wybrać jeden team ponad drugi, więc to rozwiązanie Rappara byłoby lepsze, ale jak Wam się nie chce + wiadomo jak było w przeszłości ze skomplikowanymi formułami ATF, to może tak być. 

Dajcie opisy żeby nie było stypy. ;] 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Ja mam żadne doświadczenie w tego typu formatach, więc zostawiam decyzje wam. Swoj Opis wrzucę dzis/max jutro, bo jestem w połowie rozprawki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Po zastanowieniu, faktycznie, zróbmy jedną tabelkę.

Byłby to odpowiednik nie PO, a RS i można właśnie w ten sposób oceniać, jakby te drużyny ze sobą grały samego regulara

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, RappaR napisał:

Po zastanowieniu, faktycznie, zróbmy jedną tabelkę.

Byłby to odpowiednik nie PO, a RS i można właśnie w ten sposób oceniać, jakby te drużyny ze sobą grały samego regulara

Zawsze możemy po rankingu spróbować zrobić PO :))) 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi