Skocz do zawartości

ATF - POST 76 temat organizacyjny + zapisy


Reikai

Rekomendowane odpowiedzi

Jesteśmy w ostatniej rundzie. Proponuję termin 18 maja 20:00 najpóźniej, jako termin wrzucenia tematu z opisem swojej drużyny. Wedle uznania oczywiście, nie ma ram, można sie chwalić linupami pomysłami itd. Jedyne co bym chciał, to żeby każdy wylał łyżkę dziegciu na swoj zespół i napisał o największej wadzie i o tym, jak zamierzacie ją ukryć.

 

Po wrzuceniu opisów proponuje jakieś glosowanie i jak macie pomysł jak najlepiej to przeprowadzić, to walcie śmiało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Reikai napisał:

Jesteśmy w ostatniej rundzie. Proponuję termin 18 maja 20:00 najpóźniej, jako termin wrzucenia tematu z opisem swojej drużyny. Wedle uznania oczywiście, nie ma ram, można sie chwalić linupami pomysłami itd. Jedyne co bym chciał, to żeby każdy wylał łyżkę dziegciu na swoj zespół i napisał o największej wadzie i o tym, jak zamierzacie ją ukryć.

 

Po wrzuceniu opisów proponuje jakieś glosowanie i jak macie pomysł jak najlepiej to przeprowadzić, to walcie śmiało.

To może załóż już temat z opisami i każdy będzie sobie wrzucał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, julekstep napisał:

pytanie jak z timingiem i logistyką takowego - optymalnie byłoby dać termin i słać do 'niezależnego obserwatora' bo wiadomo jak takie forumkowe konkursy piękności działają ("dał mnie na 7mym miejscu?!? za c***a nie dam go w top3!")

Już nie mówiąc o głupim głosowaniu tak, by najniżej dać bezpośrednich rywali.

Dlatego imho jeden ranking nie jest najlepszym pomysłem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RappaR napisał:

Już nie mówiąc o głupim głosowaniu tak, by najniżej dać bezpośrednich rywali.

Dlatego imho jeden ranking nie jest najlepszym pomysłem

przecież przy podziałach na grupy itp dalej będzie to samo

tu nie ma dobrego rozwiązania :) -> ale jakby się udało znaleźć kogoś do kogo można wysyłać listy to by chociaż usunięto część problemu :P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, RappaR napisał:

Już nie mówiąc o głupim głosowaniu tak, by najniżej dać bezpośrednich rywali.

Dlatego imho jeden ranking nie jest najlepszym pomysłem

Szanujmy się, serio ktoś podchodzi do tej gry w ten sposób, że nie oceni tak jak faktycznie myśli o danym teamie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeden ranking to trudna sprawa tbh, matchupy etc., ja tam mam podział na trzy tiery, a w ich ramach ciężko mi wybrać jeden team ponad drugi, więc to rozwiązanie Rappara byłoby lepsze, ale jak Wam się nie chce + wiadomo jak było w przeszłości ze skomplikowanymi formułami ATF, to może tak być. 

Dajcie opisy żeby nie było stypy. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, RappaR napisał:

Po zastanowieniu, faktycznie, zróbmy jedną tabelkę.

Byłby to odpowiednik nie PO, a RS i można właśnie w ten sposób oceniać, jakby te drużyny ze sobą grały samego regulara

Zawsze możemy po rankingu spróbować zrobić PO :))) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co, opisy do jutra do 20, nasze głosy do @ignazz do północy z piątku na sobotę, żeby nie było podejrzen o koalicje,  reszta forumowiczow tez do północy w temacie założonym do oddawania głosów, wymóg jakiegoś uzasadnienia?

 

Robimy punktacje od 10 do 1 i na tej podstawie obliczamy kolejnosc?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, Reikai napisał:

To co, opisy do jutra do 20, nasze głosy do @ignazz do północy z piątku na sobotę, żeby nie było podejrzen o koalicje,  reszta forumowiczow tez do północy w temacie założonym do oddawania głosów, wymóg jakiegoś uzasadnienia?

 

Robimy punktacje od 10 do 1 i na tej podstawie obliczamy kolejnosc?

od 1 do 9 

wiadomo że każdy sobie da najwięcej :)

ps - imho do ignazza same listy punktowe a potem kto będzie chętny (mam nadzieję że wszyscy) dopisze uzasadnienie (chociaż po przysłowiowym zdaniu o każdej ekipie z szacunku dla reszty uczestników)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, julekstep napisał:

od 1 do 9 

wiadomo że każdy sobie da najwięcej :)

ps - imho do ignazza same listy punktowe a potem kto będzie chętny (mam nadzieję że wszyscy) dopisze uzasadnienie (chociaż po przysłowiowym zdaniu o każdej ekipie z szacunku dla reszty uczestników)

Ale reszta Forumowiczów od 1 do 10 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • matek odpiął/ęła ten temat
  • wiLQ zablokował(a) ten temat
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.