Skocz do zawartości

beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda - głosowanie


cvbe

beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda - głosowanie  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie zasłużył w tym sezonie na Nagrodę GM'a Roku w BeGM?



Rekomendowane odpowiedzi

3 minuty temu, LAF napisał:

No niestety @człowiek...morza ma poniekąd racje. W tej formie to wyglada jak plebiscyt z czasopisma Bravo Sport niż rzeczowa ocena pracy GMów. 
 

Najsprawiedliwsze było to o czym pisał @LeweBiodroSmoka ( o tym chciałem podyskutować , ale nie byłem w nastroju ) czyli każdy z GM daje 3 propozycji i każda jest punktowa ( 5, 3, 1 punkty ) i później te punkty są zliczane i mamy nie tylko najlepszego GMa, ale również mini tabelkę. Bez żadnych nominacji i wtedy każdy głoduje wedle uznania a nie na siłę ( może jest tutaj GM, który oddałby głos na kogoś innego niż nominowani ? ) 

Sam zgłosiłeś Maca i wraz z Qcinem i Macem od razu postanowiliście zrobić sobie jaja z nagrody.

A może ten GM który chciał zagłosować na kogoś innego by nominował tę osobę wcześniej skoro miał taką możliwość, nie pomyślałeś o tym? Bo przypominam, że każdy miał możliwość nominacji więc jeśli ktoś chciał na kogoś konkretnego zagłosować to wystarczyło go wcześniej nominować do nagrody.. Ja np nominowałem Ronniego i na niego nie zagłosowałem bo uważam że to January zasłużył na nagrodę.

Co do punktowych rozwiązań - sami widzicie, że nawet zagłosowanie w ankiecie niektórych boli. Zbieranie głosów na 5/3/1 by trwało luźno miesiąc a i tak by 5 osób nie zagłosowało bo za dużo roboty. To miała być forma ułatwienia dla tych najbardziej leniwych. Za rok można pomyśleć o innej formie - dobrze że LBS ma konstruktywne pomysły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, cvbe napisał:

Sam zgłosiłeś Maca i wraz z Qcinem i Macem od razu postanowiliście zrobić sobie jaja z nagrody.

A może ten GM który chciał zagłosować na kogoś innego by nominował tę osobę wcześniej skoro miał taką możliwość, nie pomyślałeś o tym? Bo przypominam, że każdy miał możliwość nominacji więc jeśli ktoś chciał na kogoś konkretnego zagłosować to wystarczyło go wcześniej nominować do nagrody.. Ja np nominowałem Ronniego i na niego nie zagłosowałem bo uważam że to January zasłużył na nagrodę.

Co do punktowych rozwiązań - sami widzicie, że nawet zagłosowanie w ankiecie niektórych boli. Zbieranie głosów na 5/3/1 by trwało luźno miesiąc a i tak by 5 osób nie zagłosowało bo za dużo roboty. To miała być forma ułatwienia dla tych najbardziej leniwych. Za rok można pomyśleć o innej formie - dobrze że LBS ma konstruktywne pomysły.

łączysz glosowanie z glosowaniem w ktorejs z rund PO i tyle. to byloby najlepsze ulatwienie ;)

imo aktualna organizacja konkursu mocne 0/10

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, człowiek...morza napisał:

łączysz glosowanie z glosowaniem w ktorejs z rund PO i tyle. to byloby najlepsze ulatwienie ;)

imo aktualna organizacja konkursu mocne 0/10

To miała być forma zabawy a nie przymusu. Z tego samego powodu zrezygnowałem z prowadzenia naszych głosowań na BeGM AllStarów. Bo połowa jak się jej nie przymusi to im się nie chce a to nie ma być przymus :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, cvbe napisał:

Co do punktowych rozwiązań - sami widzicie, że nawet zagłosowanie w ankiecie niektórych boli. Zbieranie głosów na 5/3/1 by trwało luźno miesiąc a i tak by 5 osób nie zagłosowało bo za dużo roboty. To miała być forma ułatwienia dla tych najbardziej leniwych. Za rok można pomyśleć o innej formie - dobrze że LBS ma konstruktywne pomysły.

lubię Cię @cvbe prawilna z Cb mordeczka, ale ten Twój strach przed zrobieniem czegoś ciut bardziej skomplikowanego trochę mnie niepokoi, bo rzutuje ostatecznie na całą pracę Rady

a problemu nie ma bo wystarczyło założyć konfe dla wszystkich GMs tam każdy by oddał te trzy głosy (albo nie) i byśmy mieli przynajmniej jakiś miarodajny plebiscyt, wiem, że bycia Radnym to praca po wuju, ale potraficie być przecież kreatywni gdy chcecie, nie ma co dygać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

lubię Cię @cvbe prawilna z Cb mordeczka, ale ten Twój strach przed zrobieniem czegoś ciut bardziej skomplikowanego trochę mnie niepokoi, bo rzutuje ostatecznie na całą pracę Rady

Nie ma problemu - za rok będzie skomplikowany plebiscyt :D Po prostu wiem po głosowaniu na All Starów że bardziej skomplikowane zabawy to nie tutaj :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Tecu napisał:

Dziękuję, ale jest to nagroda dla nas wszystkich, którzy już tyle lat ciągniemy tę dramę 😁

@january

@ozzy110

@RonnieArtestics

@eMeS

@fluber

@tangiers

@Alonzo

@Sylvinho.

@karpik

@Regis

@MarcusCamby

@ignazz

@LeweBiodroSmoka

@LAF

@Ashigaru

@Szulim

@Braveheart22

@Lucas

@shevcu

@Principe

 

@kolader

@człowiek...morza

@LONGER01

@Pablo81

@cvbe

@evitacre

@kuba2419

@Eld

@Qcin_69

@mac

@Tomek9248

@MJ1

I wielu innych, którzy kiedyś byli częścią tej gry. Jeżeli o kimś zapomniałem to przepraszam, niespecjalnie. 

😀

Jeszcze na pewno byli @SlaKB @bulek @Eryko @LTP @Dnc @kungfubestia @BMF @Agnelll a także wielu którzy pojawili się na chwilę i odeszli z gry.🙂

Edytowane przez LONGER01
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

bo grałeś może parę dni stąd musiałem się spieszyć, no i ten Bledsoe śmigał ładnie z buta od razu, wiadomo, w końcu ze śląskim pozdrowieniem został spakowany :)

To musiały być w takim razie czasy trzygłowego PG potwora w Suns. Wyparłem ten okres ze swojego życia, temu nie pamiętam.

;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.