Skocz do zawartości

beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda - głosowanie


cvbe

beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda - głosowanie  

23 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto wg Ciebie zasłużył w tym sezonie na Nagrodę GM'a Roku w BeGM?



Rekomendowane odpowiedzi

Zgodnie z zapowiedzią - wyłaniamy tegorocznego laureata

Nagrody GM'a Roku BeGM im. Elda

tenor.thumb.gif.cef1a918703202d514ed5b06

Każdy aktywny GM może oddać swój głos w ankiecie. Zasady:

1. Każdy może oddać tylko 1 głos.
2. Nie można głosować na siebie.
3. Można w komentarzy dodać argumenty za swoim głosem.

 

Tegoroczni kandydaci to (kolejność alfabetyczna):

1. @cvbe 

Cytat

1. Ciągłość polityki klubowej dającej sukcesy.

2. Bardzo dobra umowa podpisana z DeRozanem

3. Promocyjne wyciągniecie DPOYa Marcusa Smarta

2. @Eld

Cytat

Ogólnie za całokształt Elda działalności w BeGM nie rozgraniczając na kwestie organizacyjno - sportowe. Możesz pisać co chcesz, ale raczej wszyscy w głowie mamy, że zwyczajnie honorowa - pierwsza Nagroda dla GMa należy się właśnie jemu.

 A jak chcesz typowo merytorycznej - to proszę bardzo - sam poprosiłeś o to: Nawet w tak trudnych dla siebie chwilach Eld nie zaniedbał kwestii organizacyjnych w ukochanym przez siebie klubie.. - dbając o jego zdaniem odpowiednie wzmocnienia. Eld miał zawsze w Thunder bardzo głęboki skład (abstrah ując od jego siły). Wg Twojego rozumienia kultury organizacji - nie szczędził $$$$$ na kontrakty dla swoich graczy. Umożliwił Tobie tez sprowadzenie Twojego franchise playera Marvina Bagleya. 

3. @ignazz

Cytat

Za głos rozsądku w trydnych chwilach oraz niezaprzeczalny i wymierny wkład w życie poza forumowe naszej beGmowej społeczności, bardzo mocny punkt naszego lineupu.

4. @january

Cytat

Jest to nominacja bardziej za całokształt twórczości niż za obecny sezon ale uznałem że w pierwszej edycji zasługuje on na wyróżnienie za dotychczasowy wieloletni wkład w funkcjonowanie gry.

Cytat

Warunki może miał łatwe, ale głośny trade po Stefka, 60W i najlepszy bilans w lidze mimo wszystko trzeba docenić.

5. @mac

Cytat

Ponieważ odchodząc z klubu zostawił go w dobrej kondycji oraz posiada dużą wiedzę co teraz udowadnia w fantasy. No i do tego stroni od trash talkingu ( nawet tego kulturalnego do, którego nic nie mam )

6. @Principe

Cytat

Bardzo ładne przejście z tankera na poważny zespół. 

Gdyby nie kontuzja Allena, obstawiam, że byliby w play in.

7. @RonnieArtestics

Cytat

Za overachievement z tegorocznymi wynikami.

8. @Tecu

Cytat

Ciągłość i trafne wybory myśli GM. Trafione decyzje na potężnym overkillu. Świetna ucieczka z bardzo toksycznego kontraktu. Trzymanie core składu zgranego. I te mini wybory które z rotacji 9–12 gracza są dalej doskonale. Plus skromność której wielu z nas w tym goatom brakuje. Brak pyskówek. Klasa światowa. 

A najważniejszy argument. Spojrz @MarcusCamby w excel 

Kultura GM jest tak szanowana ze jednonogiego Klaya GM wprowadził do składu nie wykłócając się zbytnio.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, cvbe napisał:

Zgodnie z zapowiedzią - wyłaniamy tegorocznego laureata

Nagrody GM'a Roku BeGM im. Elda

tenor.thumb.gif.cef1a918703202d514ed5b06

Każdy aktywny GM może oddać swój głos w ankiecie. Zasady:

1. Każdy może oddać tylko 1 głos.
2. Nie można głosować na siebie.
3. Można w komentarzy dodać argumenty za swoim głosem.

 

Tegoroczni kandydaci to (kolejność alfabetyczna):

1. @cvbe 

2. @Eld

3. @ignazz

4. @january

5. @mac

6. @Principe

7. @RonnieArtestics

8. @Tecu

 

@mac 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, january napisał:

Ja nie głosuję :P Skoro uważam, że coroczna nagroda powinna być dokładnie za to co dani GMowie zrobili w swoim teamie od zeszłego sezonu, to nieskromnie mówiąc akurat ten jeden okres (od zakończenia sezonu 20/21) to moja dominacja jak chodzi o ruchy GMa;) W poprzednich latach byliby inni GMowie.

 

Nom imo jak chcieli tak czy siak dać tą nagrodę imienia Elda Eldowi to mogli ją dać po prostu jemu w tym roku i nie robić całej tej szopki. Nie wiem po co to głosowanie w takim razie. dla mnie jak mówiłem: samo danie takiej nazwy jest już super pomnikiem i upamiętnieniem  Elda tutaj i myślę że powinnismy dawać te nagrody najlepszym, żeby ta nagroda miała dobrą renomę i rangę, a nie jak jakiś plebiscyt przeglądu sportowego.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

Nom imo jak chcieli tak czy siak dać tą nagrodę imienia Elda Eldowi to mogli ją dać po prostu jemu w tym roku i nie robić całej tej szopki. Nie wiem po co to głosowanie w takim razie. dla mnie jak mówiłem: samo danie takiej nazwy jest już super pomnikiem i upamiętnieniem  Elda tutaj i myślę że powinnismy dawać te nagrody najlepszym, żeby ta nagroda miała dobrą renomę i rangę, a nie jak jakiś plebiscyt przeglądu sportowego.

 

 

 

No Eld mógłby dostać jakąś honorową nagrodę, ale też mi się wydaje szczerze mówiąc że nazwanie Jego imieniem nagrody to wystarczający hołd i on sam by na siebie nie zagłosował nawet gdyby mógł :)

Dla mnie @january za połączenie w jednej drużynie LBJ, Curry'ego i Butlera.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Nom imo jak chcieli tak czy siak dać tą nagrodę imienia Elda Eldowi to mogli ją dać po prostu jemu w tym roku i nie robić całej tej szopki. Nie wiem po co to głosowanie w takim razie. dla mnie jak mówiłem: samo danie takiej nazwy jest już super pomnikiem i upamiętnieniem  Elda tutaj i myślę że powinnismy dawać te nagrody najlepszym, żeby ta nagroda miała dobrą renomę i rangę, a nie jak jakiś plebiscyt przeglądu sportowego.

 

 

 

 

9 minut temu, cvbe napisał:

No Eld mógłby dostać jakąś honorową nagrodę, ale też mi się wydaje szczerze mówiąc że nazwanie Jego imieniem nagrody to wystarczający hołd i on sam by na siebie nie zagłosował nawet gdyby mógł :)

Dla mnie @january za połączenie w jednej drużynie LBJ, Curry'ego i Butlera.

Jesteście - jak to się mówi kolokwialnie - w gorącej wodzie kąpani.. :)

Właśnie wygrana Elda w pierwszym naszym plebiscycie Najlepszy GM powinna być imho oczywistością - tak jak wyjaśniałem przy nominacjach. Trochę głupio się czuję wyjaśniając Wam takie oczywistości.. Eld rozpoczął swój opis po 2T od słów:

Cytat

Opis krótki i trochę się do niego zmuszam. Od jakiegoś czasu mam spore problemy zdrowotne na co nałożyły się problemy w RL. Generalnie jest ch**owo ale nie będę się więcej żalił. Do rzeczy.

.. przy takim zaangażowaniu w BeGM w jego sytuacji nominacja jest jak najbardziej uzasadniona. 

Ponadto trochę inaczej rozumiem chyba nagrodę Najlepszego GMa - oskubanie frajera (przepraszam nie chcę tu nikogo urazić - ale po prostu to chyba odpowiednie określenie na danie się oskubać) z franchise playera i uniknięcie tym sposobem zapłacenie graczowi Supermaxa to bardziej nominacja do Maliny Roku a nie do GMa roku. Można jeszcze takiemu GMowi dać nagrodę Dyplomaty Roku albo Cwaniaka Roku - gdyż powiedzenie komuś spierd##aj tak by ten poczuł się podekscytowany czekającą go podróżą jest jednak sztuką :) 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Alonzo napisał:

Trochę głupio się czuję wyjaśniając Wam takie oczywistości..

Dobrze, że dla Ciebie wszystko jest takie oczywiste - pewnie dzięki temu jest Ci sporo łatwiej :)

Ale mi się wydaje, że jednak każdy może mieć swoje zdanie (co zresztą dobrze widać po wynikach) i nasze jest właśnie takie jak powyżej :) Każdy głosuje na kogo chce i nie chcę Was namawiać na głosowanie na nikogo - przedstawiam tylko własne argumenty, więc jeśli pozwolisz to dalej będę to robił :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, cvbe napisał:

Dobrze, że dla Ciebie wszystko jest takie oczywiste - pewnie dzięki temu jest Ci sporo łatwiej :)

Ale mi się wydaje, że jednak każdy może mieć swoje zdanie (co zresztą dobrze widać po wynikach) i nasze jest właśnie takie jak powyżej :) Każdy głosuje na kogo chce i nie chcę Was namawiać na głosowanie na nikogo - przedstawiam tylko własne argumenty, więc jeśli pozwolisz to dalej będę to robił :)

Oczywiście, że każdy powinien głosować po swojemu tak jak uważa. Ronnie juz jednak chyba drugi raz zakwestionował kandydaturę Elda i jako osoba, która zgłosiła GMa Thunder postanowiłem napisać, że:

4 minuty temu, cvbe napisał:

Dobrze, że dla Ciebie wszystko jest takie oczywiste - pewnie dzięki temu jest Ci sporo łatwiej :)

Ale mi się wydaje, że jednak każdy może mieć swoje zdanie (co zresztą dobrze widać po wynikach) (...) :) Każdy głosuje na kogo chce i nie chcę Was namawiać na głosowanie na nikogo - przedstawiam tylko własne argumenty, więc jeśli pozwolisz to dalej będę to robił :)

 

;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że najpierw powinniśmy ograniczyć grono kandydatów do 3 osób i dopiero wtedy głosować. To tak na przyszłość. Nie powinno być tak, że każde rzucone nazwisko (w tym przypadku ofc forumowy nick) staje się od razu oficjalnym kandydatem. Selekcja do trzech osób byłaby w sam raz. 

7 godzin temu, cvbe napisał:

Bardzo ładne przejście z tankera na poważny zespół. 

Ten cytat, co wrzuciłeś to przecież najbardziej do Clippers pasuje, a nie do Celtics hehe

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, RonnieArtestics napisał:

Nom imo jak chcieli tak czy siak dać tą nagrodę imienia Elda Eldowi to mogli ją dać po prostu jemu w tym roku i nie robić całej tej szopki. Nie wiem po co to głosowanie w takim razie. dla mnie jak mówiłem: samo danie takiej nazwy jest już super pomnikiem i upamiętnieniem  Elda tutaj i myślę że powinnismy dawać te nagrody najlepszym, żeby ta nagroda miała dobrą renomę i rangę, a nie jak jakiś plebiscyt przeglądu sportowego.

 

 

 

Jak Eld wygra to ja w ogóle nie widzę dalszego sensu tego plebiscytu. 

Sama nagroda najlepszego GMa im. Elda to taki trochę mindfuck, ale każdy z Nas rozumie ideę. 

Ale danie mu tej nagrody po ruchach jakie wykonał latem wydaje się absurdem. 

Na prawdę miejmy pamięć o tym człowieku, wykonał kawał zajebiste roboty. Wspominaliśmy go na zlocie, w naszych sercach jest zawsze, ale nie przekłamujmy obrazu, bo to wbrew pozorom kala jego pamięć. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, LAF napisał:

To, że nie mam ochoty argumentować tego a nie lubię nie odpisywać abyś nie poczuł się olany

dobrze, że nie chcesz uargomentować tego, bo się chyba nie da, skoro źle odczytałeś założenia głosowania, zresztą nie Ty jeden, bo Twój dawny współ GM zagłosował na siebie co pewnie miało być zabawne, ale tylko wprowadziło burdello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.