Skocz do zawartości

2nd round Western Conference, Memphis - Golden State


steve

Rekomendowane odpowiedzi

ostra sieczka, w pierwszej kwarcie Grizzlies trafili ze 3 fartowne trójki (buzzer beater Moranta, jedna trója Moranta z fc*** daleko + 24clock beater JJJa), na co Dubs się wkurwili i włączyli cheaty. 

Nudziłęm się i obejrzałem ostatnią minutę - nawet role players GSW nie mogli spudłować, Kuminga trafia tróję po jakimś side-stepie, sick stuff

czy tylko mi się zdaje, że Poole w tej serii jest lepszy od Currego?  te 30 Stepha trochę nabite, a Poole i jego run w 2nd Q super.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, rw30 napisał:

 

czy tylko mi się zdaje, że Poole w tej serii jest lepszy od Currego?  te 30 Stepha trochę nabite, a Poole i jego run w 2nd Q super.

To nie złudzenie, Pool gra lepiej, Kerr to widzi i częściej sądza na ławę Kurę co by to nie pokiereszowali go przypadkiem. Dubs świetnie grają w ataku, rzuty wpadają, piłeczka chodzi aż miło. Wyglądają naprawdę dobrze i wyrastają na faworytów Zachodu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Morant ma podobno nie zagrać w G4

ktoś jeszcze wierzy, ze ta drużyna jest lepsza bez Ja?

Nie no chyba nikt w to nie wierz. Potrafili być lepsi w RS, bardziej dzielili się piłką, ale to jest inna koszykówka jednak i w PO bez starpower jest ciężko. Tym bardziej że Bane to wydmuszka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co by nie mówić, bez Ja tą drużyną jest tak dużo lepsza w defensywie że stracili o 41 punktów mniej jak w ostatnim meczu. Wiadomo że GSW nie rzucało by im 140 co mecz, ale jednak Morant to jeszcze większą dziura w defensywie jak inne ofensywne talenty, bo praktycznie mimo warunków nie jest w stanie kryć nikogo.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JarenGOAT napisał:

Ale potem w ataku DIllon Brooks opala 20 idiotycznych rzutów

mimo wszystko to Bane chyba nabardziej zawodzi, 8 rzutów w meczu bez Moranta to prowokacja

niemniej niesamowite jest to jak oni grają w obronie bez Ja, moje przewidywania co do kłopotów Dubs z rytmem w ataku sprawdziły się, ale mecz później i w zupełnie innych warunkach, wielka szkoda bo ta drużyna jest niezwykła, zasłużyła na ten win, ale jak twoim dwoma pierwszymi strzelbami są Tyus Jones (gratki Camby) i Kyle freakin Anderson to ciężko to dowieść i kurde nie dowieźli

niemniej jasnym jest, że zarówno GSW i Suns mają pewne problemy gdy mecz nie idzie po ich myśli, na wschodzie murowanego faworyta też nie widać - fajne te PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

mimo wszystko to Bane chyba nabardziej zawodzi, 8 rzutów w meczu bez Moranta to prowokacja

Bane od 3q pierwszego meczu grał z kontuzją plecow,  w game 3 był sprawny w 80% według trenera, a w game 4 był w sumie jedynym zawodnikiem którego trzeba było kryć.

Mecz przegrał Brooks i Jenkins który nie wystawił Adamsa w 4q.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Reikai napisał:

Co tu się odjaniepawliło?

Nie wiem i nie chce wiedzieć :o

cale S5 Memphis grało maks 24 minuty w tym meczu i każdy z nich zrobił od +30 do +40. W 24 minuty :o

PS. Mówiłem  przed play offs ze te 20:5 bez Moranta to nie do końca przypadek, czy fart małej próbki.
ale 
to że Memphis mają szanse na mistrza jak Ja się połamie to pisałem raczej w żartach :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 minut temu, lorak napisał:

na realGM widziałem już porównania, że Morant to bardziej atletyczny Monta Ellis i może faktycznie coś w tym jest, bo broni tragicznie. nie wierzę jednak, aby warriors nie zamknęli tego u siebie.

tam jest kopalnia głupoty :) Ellis nigdy nie byłby w stanie dojść do tego poziomu i nie doszedł jak Morant. Wszystko u niego będzie zależeć od zaangażowania ale z tym wingspanem i refleksem kozę być nieznośny, ciekawe jakie założenia taktyczne maja przed meczami bo wydaje się że odpuszcza kosztem ataku 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

There is a "sense" around the Golden State Warriors that Steve Kerr is unlikely to be cleared from COVID-19 protocol in time for Game 6 against the Memphis Grizzlies, according to Anthony Slater of The Athletic.

Kerr tested positive before Game 4, with Mike Brown taking over on an interim basis. 

The Warriors are up 3-2 in the series following their Game 5 loss in Memphis.

Game 6 is on Friday. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, january napisał:

I całe szczęście, że dramatyczny dotąd w tej serii Klay wybrał sobie idealny moment by zagrać bardzo dobry mecz:)

 

W końcu game 6 to jego specjalność:) nawet komentatorzy mówili "game six Klay" , a on pokazywał 6 palców po tej trójce po serii off rebs Looneya :) swoją drogą piękne obrazki po tych trzech latach bez gry prawie..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.