Skocz do zawartości

2nd round Western Conference, Memphis - Golden State


steve

Rekomendowane odpowiedzi

1 mecz? wpuściłbym na boisko 12. zawodnika Warriors celem zajebania Brooksowi mocnej plomby gdy tylko pojawi sie on na boisku by spróbować wymierzyć jakąś sprawiedliwość, bo biuru ligi zdecydowanie się to nie udało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał:

1 mecz? wpuściłbym na boisko 12. zawodnika Warriors celem zajebania Brooksowi mocnej plomby gdy tylko pojawi sie on na boisku by spróbować wymierzyć jakąś sprawiedliwość, bo biuru ligi zdecydowanie się to nie udało.

Wytłumacz mi czemu powinien mieć więcej? Grayson Allen za faul na Caruso też dostał jeden mecz.

Liga musi być konsekwentna jak już miała taki przypadek i wyceniła go na jeden mecz zawieszenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, JarenGOAT napisał:

Wytłumacz mi czemu powinien mieć więcej? Grayson Allen za faul na Caruso też dostał jeden mecz.

Liga musi być konsekwentna jak już miała taki przypadek i wyceniła go na jeden mecz zawieszenia.

Bo może w końcu trzeba pójść po rozum do głowy i dawać odpowiednie kary, a nie jakieś śmieszne zawieszenia na jeden mecz, podczas gdy drugi gość ląduje w szpitalu z ciężką kontuzją   

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, JarenGOAT napisał:

Wytłumacz mi czemu powinien mieć więcej? Grayson Allen za faul na Caruso też dostał jeden mecz.

Liga musi być konsekwentna jak już miała taki przypadek i wyceniła go na jeden mecz zawieszenia.

Zasadniczo masz rację. Jedyny problem polega na tym, że taka kara to trochę zachęta. 1 mecz kary za wyeliminowanie gracza przeciwnika, a są tacy co to cały czas wchodzą pod kosz i skasować ich łatwo. 

Po prostu systemowo kara za takie rzeczy powinna być większa - tym większa im większe konsekwencje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, JarenGOAT napisał:

To ja nie mam problemu z większymi karami, tylko, ze w tym sezonie Allen dostał 1 mecz, Jokic dostał 1 mecz to dlaczego Brooks powinien dostać więcej

Napiszę raz jeszcze - bo trzeba zmienić podejście i od czegoś zacząć... Inaczej takie zagrywki będą dalej praktycznie bezkarne 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, rw30 napisał:

Zatem - nie uważam, że Memphis ma 0 szanse by wygrać, ale jednocześnie dziwi mnie powątpiewanie w GSW w tym momencie serii.

tyle, że problemy Dubs to nie jest jeden mecz w serii z Grizz, tylko przypomnę -  Jok w trzech ostatnich meczach serii machał sobie na tym dpoty Drayu i reszcie 34.7/15/6 na 73TS (tak, tak) na 123ortg, a Nuggets każdy z tych meczów przegrali max pięcioma punktami i każdy jeden mogli spokojnie też urwać

teraz to samo zaczyna im robić Morant, a Grizz to nie jest skupisko Bartonów i Uncle Jeffów tylko poważny team pełen gotowych na wszystko skurwieli, a Warriors mają problem, bo poza Stefkiem nikt tam nie jest od pięciu spotkań solidną opcją ataku, wpływ Greena na D w tych meczach też jest imo przeceniany, gość już w serii z Nuggets wyleciał raz za 6 fauli i generalnie mam wrażenie, że najbardziej to on bryluje w tych swoich podcascikach

a fakty są takie:

Screenshot-20220506-143807.png

ostatnie 5 spotkań Dubs, to atak na poziomie wyśmiewanych Nuggets, NetRTG na sztywnym zerku i tylko niezła obrona ich w tych meczach trzyma

Screenshot-20220506-144433.png

znowu 5 ostatnich spotkań i % trójek na poziomie Nuggets, wiadomo, że teraz w SF może być im łatwiej, ale może też być ogromna presja, zresztą ta presja jest na nich ogromna, a w dodatku wypadł im Payton, który jako jedyny jako tako mógłby ustać Morantowi, a dodatkowo trafiał bardzo ważne rzuty

więc nie wiem kto tu lekceważy Dubs, raczej mam wrażenie, że ludzie znowu patrzą na nich tylko przez pryzmat Stefka, bo skoro on gra dobrze to reszta jakoś tam pójdzie, liczę, że niekoniecznie, choć jak Miśki dostaną w pape 20-30 to też w szoku jakoś nie bedę, pytanie czy Dubs na to jeszcze stać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

16 godzin temu, JarenGOAT napisał:

To ja nie mam problemu z większymi karami, tylko, ze w tym sezonie Allen dostał 1 mecz, Jokic dostał 1 mecz to dlaczego Brooks powinien dostać więcej

Jeśli chodzi ci o odpowiedź Joka na faul Morris'a to imho dodatkowe punkty do MVP za to powinien dostać.

Chamstwo trzeba gasić w zarodku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tyle, że problemy Dubs to nie jest jeden mecz w serii z Grizz

czy mi się zdaje czy to GSW już w pierwszym meczu odebrali miśkom HCO?

 

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jok w trzech ostatnich meczach serii machał sobie na tym dpoty Drayu i reszcie 34.7/15/6 na 73TS (tak, tak) na 123ortg,

zupełnie inaczej się broni takiego Moranta, a inaczej Joka, więc średnie dla mnie porównanie. Poza tym Green zwyczajnie nie ma size'u do bronienia Joka, poza tym Jok jest świetnym zawodnikiem

 

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a Nuggets każdy z tych meczów przegrali max pięcioma punktami i każdy jeden mogli spokojnie też urwać

GSW mogli spokojnie G2 urwać, wtedy byłoby 2:0 i ciekawe czy byś wtedy pisał to co piszesz

 

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Grizz to nie jest skupisko Bartonów i Uncle Jeffów tylko poważny

Barton i Uncle Jeff mają pewnie więcej meczów w PO niż całe S5 Memphis ma meczów w PO odbyło stosunków z kobietami, i przypuszczam że chętnie Memphis chętnie by ich przejęło.

 

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

poważny team pełen gotowych na wszystko skurwieli

ta, Dillon Brooks częściowo potwierdza Twojo opinię, niestety jest aż takim przeskurwielem że nie wystąpi w G3 z powodu swojego skurwielstwa. hmmmm, to może to bycie skurwielem aż tak nie popłaca....

 

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a Warriors mają problem

problem to mam wrażenie masz Ty, no jeszcze Memphis ma problem, przynajmniej dopóki nie urwą jednego meczu w Frisco. Warriors też mają swoje problemy, jak większość ekip w PO, ale skoro  odzyskali HCO w pierwszym meczu to myślę, że ogólnie są póki co z siebie zadowoleni.

 

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gość już w serii z Nuggets wyleciał raz za 6 fauli

o kur-wa, no to naprawdę gruba sprawa

 

8 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ludzie znowu patrzą na nich tylko przez pryzmat Stefka, bo skoro on gra dobrze to reszta jakoś tam pójdzie

w sumie Stefek nie gra zbyt dobrze

 

okeja, więcej mi się nie chce pisać, wybacz, zobaczymy jak to w meczach wyjdzie. Ale Wes jeszcze chciał się odnieść do Twojej wypowiedzi

 

 

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, rw30 napisał:

czy mi się zdaje czy to GSW już w pierwszym meczu odebrali miśkom HCO?

nie zrozumiałeś, chodziło o głębszy problem z rytmem w ataku, pomiedzy dwoma pierwszymi meczami jest przepaść i ten problem się pogłębia, to, że Dubs mogą wygrać pierwszy mecz wiedział każdy, niewielu się natomiast spodziewało wina Grizz w g2, raczej każdy myślał, że ta jedyna szansa przepadła wraz z końcem g1

21 minut temu, rw30 napisał:

zupełnie inaczej się broni takiego Moranta, a inaczej Joka, więc średnie dla mnie porównanie

aha, tylko, że na Moranta też obrońcy nie mają, na Joka mogli rzucić sporo mięsa w postaci Looneya czy Kumingi, no ale sam tekścior kapitalny, taki zawadiacki i fchui odkrywczy przy okazji

21 minut temu, rw30 napisał:

GSW mogli spokojnie G2 urwać, wtedy byłoby 2:0 i ciekawe czy byś wtedy pisał to co piszesz

lol, a co takiego napisałem? że widzę szanse na upset? i to przy 1:1 napisałem, jak kiedyś będzie 2:0 to też napisze, c*** tam, ja tam i tak zbytnio nie strace a Ciebie to chyba wtedy z trampek wyjebie

 

21 minut temu, rw30 napisał:

Barton i Uncle Jeff mają pewnie więcej meczów w PO niż całe S5 Memphis odbyło stosunków z kobietami, i przypuszczam że chętnie Memphis chętnie by ich przejęło.

żeby nauczyć ich z kobietami? bo chyba nie na druga runde PO

21 minut temu, rw30 napisał:

ta, Dillon Brooks częściowo potwierdza Twojo opinię, niestety jest aż takim przeskurwielem że nie wystąpi w G3 z powodu swojego skurwesyństwa. hmmmm, to może to bycie skurwielem aż tak nie popłaca.

kolejne ciulwiecoto, skurwiel is skurwiel po co drążyć

21 minut temu, rw30 napisał:

problem to mam wrażenie masz Ty

Dr Quinn

21 minut temu, rw30 napisał:

no jeszcze Memphis ma problem, przynajmniej dopóki nie urwą jednego meczu w Frisco.

Grizz nie mają żadnych problemów, są zdrowi a ich lider wrócił do formy w granicach top5 ligi, presja jest po stronie Dubs, a Miśki jedynie mogą spróbować to unieść

21 minut temu, rw30 napisał:

w sumie Stefek nie gra zbyt dobrze

to skąd ten Twoj optymizm skoro Klay i Poole też raczej nie?

21 minut temu, rw30 napisał:

okeja, więcej mi się nie chce pisać, wybacz

nie wybaczam, zmarnowałeś mi 5 minut życia, myślałem, że będzie chociaż zabawnie, ale chyba przedawkowałeś Kontrowersjan Wypowiedzianu

węgiel pomoże

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

lol, a co takiego napisałem? że widzę szanse na upset? i to przy 1:1 napisałem, jak kiedyś będzie 2:0 to też napisze, c*** tam, ja tam i tak zbytnio nie strace a Ciebie to chyba wtedy z trampek wyjebie

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co to za tweet Moranta?

straszny zawód, po pierwszej kwarcie myślałem, że moze być z tego seria, ale jednak w 2nd unicie Grizz nie ma na teraz kompletnie nikogo kto mogłby zdobywać punkty seriami, do tego GSW rzucało w 1T chyba na 70% czego z perspektywy TV w ogóle nie było widać, zwłaszcza, że wynik był dość niewysoki

Bane trafił w tej serii 10 rzutów z gry, k**** 10, dobrze jednak, ze Morant dostał tego mipa bo chłop nie dosć, że się kompletnie spalił to, jeszcze w mediach opowiada śmieszne historie, jak to tylko Curry może się z nim równać jeśli chodzi o trójki, no fajnie

na tym etapie sezonu nigdy nie kibicuje faworytom, liczyłem na znacznie więcej, ale te PO weryfikują RSowych kozaczków jak chyba żadne w ostatnich kilku latach

 

12 minut temu, RonnieArtestics napisał:

A wiadomo już coś co z Morantem? Pograne ma już ? 

za dobrze chyba nie jest, straszny pech co ma gościu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Raczej nic poważnego. Ale zobaczymy.

Wrzucił filmik z Poolem muskającym go rękę w kolano i komentarzem "broke the code :D :D :D"

Jak dostał szybką zjebę w odpowiedziach (filmiki Bane'a i jego z tego meczu próbujących kontuzjować Poole'a i Kurę oraz filmik, gdzie tak naprawdę sobie coś tam minimalnie z kolanem zrobił jak chwilę wcześniej nieudolnie contestował trójkę Klaya) i zobaczył, że jest z niego beka to usunął tweeta.

mozesz te filmiki powrzucac? z Banem itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, january napisał:

Wrzucił filmik z Poolem muskającym go rękę w kolano i komentarzem "broke the code :D :D :D"

Jak dostał szybką zjebę w odpowiedziach (filmiki Bane'a i jego z tego meczu próbujących kontuzjować Poole'a i Kurę oraz filmik, gdzie tak naprawdę sobie coś tam minimalnie z kolanem zrobił jak chwilę wcześniej nieudolnie contestował trójkę Klaya) i zobaczył, że jest z niego beka to usunął tweeta.

dziwny to jest turnaround, w rs chyba najbardziej lubiana młoda ekipa, znienawidona kompletnie pp starcie PO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.