Skocz do zawartości

[ beGM 2nd round Play-In '22 West ] #7 THUNDER (45-37) – #9 WARRIORS (43-39)


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

GSW

Cóż, @antek zginął z forum i niestety jest nieaktywny od prawie miesiąca - mam tylko nadzieję, że to nie są żadne problemy rodzinne i wkrótce się odnajdzie.

Póki co, ja postaram się w opinii głosujących wskazać że GSW, nawet mimo swoich problemów powinno wygrać ten mecz i dostać się do pierwszej rundy PO

 

Rotacja:

PG – Augustin 20 / LaVine 28

SG – Lavine 14 / Green 34

SF – Ingram 28 / Harkless 14 / Cook 6

PF – Harkless 16 / Sabonis 14 / Ingram 14 / Noel 4

C – Sabonis 30 / Brown 10 / Noel 4 / Jones 4

Najważniejsza zmiana w rotacji to zmniejszenie minut DJ oraz dalszych rolesów i zwiększenie minut gwiazd. To jest death game w którym myślę, że nikt nie chciałby się oszczędzać, tylko zagrać do końca o wygraną. Na pewno więcej minut dostanie również Green który oszczędzony w poprzedniej rundzie, teraz już będzie musiał dać z siebie 200% w obronie, a i liczę na kilka celnych 3pt w trakcie meczu.

Generalnie gra GSW opiera się przede wszystkim na trio - Lavine, Ingram, Sabonis

Obok biegają zadaniowcy, którzy mają starać się w obronie i rozciągać grę. Zestaw Augustin, Green, Harkless daje i dobry swing piłki i przyzwoite % na 3pt.

Jednocześnie otwierało by to drogę pod kosz zarówno dla Lavine jak i Ingrama.

Nie będę ukrywać, że na papierze OKC jest mocniejsze niż GSW. Z naszej analizy wynika, że najsłabszym punktem Oklahomy będzie strefa podkoszowa i w niej postaramy się znaleźć nasze przewagi. 

Capela, Randle czy Wood nie są elite obrońcami i zamierzamy grać stosunkowo średnio-wysoki small-ball z Ingramem i Sabonisem jako core ataku. Atakujemy w p/n/r z Lavine lub Ingram jako ballhandler i męczymy wysokich OKC. 

Zakładając że Shai gra (z reportów nie wynika żeby nie mógł grać) - będziemy stawiać na niego Greena. Generalnie głównym i praktycznie jedynym zadaniem Danny'ego w meczu będzie jak najwięcej przeszkadzać SGA zdobywać punkty - choć zdajemy sobie sprawę że będzie on prawdopodobnie nr scorerem meczu. Ale będziemy go męczyć na zasłonach w ataku, i stopować w obronie pod naszym koszem jak najwięcej. 

Zakładam, że trio GSW jest w wyższej formie niż basic trio OKC - więc te minuty starterów powinniśmy być na plusie. Niestety, nawet jak bardzo chciałbym zaklinać rzeczywistość, to w minutach rezerw jesteśmy zdecydowanie gorsi - pytanie tylko jak dużo na minusie i czy zdołamy to wybronić, aby na końcu móc wyjść zwycięsko.

To decyzja należąca to reszty obserwatorów i analityków ;) 

 

Jeszcze pokrótce poszczególne rotacje rezerwowe - ogólnie staramy się, aby zawsze na boisku była dwójka z naszych gwiazd.

S5

Augustin - Lavine - Ingram - Harkless - Sabonis

RES1

Lavine - Green - Cook - Sabonis - Noel/Brown/Jones (odpoczywa Ingram)

RES2

Augustin - Green - Harkless - Ingram - Sabonis (odpoczywa Lavine)

RES3 

Lavine - Green - Ingram - Harkless - Noel/Brown/Jones (odpoczywa Sabonis)

Edytowane przez Szulim
poprawione minuty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Szulim napisał:

, @antek 

Rotacja:

PG – Augustin 20 / LaVine 22

SG – Lavine 20 / Green 34

SF – Ingram 28 / Harkless 14 / Cook 6

PF – Harkless 16 / Sabonis 14 / Ingram 10 / Noel 8

C – Sabonis 32 / Brown 10 / Noel 3 / Jones 3

S5

Augustin - Lavine - Ingram - Harkless - Sabonis

RES1

Lavine - Green - Cook - Harkless - Sabonis (odpoczywa Ingram)

RES2

Augustin - Green - Harkless - Ingram - Sabonis (odpoczywa Lavine)

RES3 

Lavine - Green - Ingram - Harkless - Noel/Brown/Jones (odpoczywa Sabonis)

Co Wy tu tworzycie z tym harklessem? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Warriors maja z Greenem 4 dobrych graczy, reszta to jakieś pachołki. Nie dość że mega dziura na rozgrywającym, to jeszcze brak rim protection. Trochę mało jak na play-offs. Trochę mało jak na ten super długi skład który stworzył Eld. 
 

Ja będę chyba głosował za OKC.

I'm tryin' :D 

ja sobie zdaję sprawę, że GSW nawet bez opisu OKC wygląda blado przy nich (przy dobrych wiatrach i 2 runda by im mogła wpaść), ale rękawica leży więc podjąłem :D 

Edytowane przez Szulim
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Gdzie? Cook gra 6 minut a i gram nie gra 10 a Cook jest w lineupie bez ingrama. Nie zgadza mi się tu nic

Faktycznie, sprawdziłem raz jeszcze i źle policzyłem minuty co do pozycji - jest już wersja poprawiona.

Natomiast nie zamierzam rozpisywać dokładnych minut każdej piątki rezerwowej bo się przenikają i grają po 5-8 minut w całym meczu. Niestety nie mogę pozwolić sobie na luksus oszczędzania starterów bo to prawdopodobnie ostatni gamę sezonu więc muszą dać z siebie wszystko. 

Lavine 42

Ingram 42

Sabonis 44

win or lose 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Szulim napisał:

Faktycznie, sprawdziłem raz jeszcze i źle policzyłem minuty co do pozycji - jest już wersja poprawiona.

Natomiast nie zamierzam rozpisywać dokładnych minut każdej piątki rezerwowej bo się przenikają i grają po 5-8 minut w całym meczu. Niestety nie mogę pozwolić sobie na luksus oszczędzania starterów bo to prawdopodobnie ostatni gamę sezonu więc muszą dać z siebie wszystko. 

Lavine 42

Ingram 42

Sabonis 44

win or lose 

Ok chociaż warto wrzucić lineup który będzie grał chyba najwięcej czy lavine- green-ingram- harkless- sabonis

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież Sga jak jakiś inny Simmons czy Zion nie powinien grać, znowu chcą przekręcić GSW. 
 

Sam Ingram by tam zaorał to Okc, których największym atutem jest szeroki skład, który na przełomie jednego meczu nie ma dużego znaczeni. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.