Skocz do zawartości

Bulls


Wirakocza

Rekomendowane odpowiedzi

a ja jeszcze dopowiem, ze Bulls składu silnego nie maja, a przeciętny, że Deng nie gra w kratke, znaczy w jednym meczu dobrze w innym źle, a w pierwszej połowie rewelacyjnie w drugiej kichę, Rose zagrał w ASG bo dobry jest herbatnik, a noah teraz do niczego sie nie nadaje (ile on po asg brake zebrał piłek? 4?)

 

Ale najlepszy jest Ben Gordon

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tyrus Thomas gre jeszcze jeszcze ale może się niedługo "przeterminować", a Deng gra raz dobrze, raz beznadziejnie.Z Salmonsem podobnie.

"Gra" to okreslenie dla poczatku sezonu? jest jakis temat w ktorym sie nie udzieliles od dzisiajszej rejestracji? Nie masz chyba pojeia za bardzo zadnej druzynie skoro polamani PTB sa dla ciebie slaba druzyna, w ktorej Oden sie marnuje (swoja droga tez polamany)

 

Myckowi chyba neta odcieli :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale najlepszy jest Ben Gordon

a ja myslalem ze kirk hinrich... coz my bad.

 

PS: Dajcie nowemu troche kredytu, może jak sie troche oswoi będzie lepiej

taa napewno sie oswoi, jak na dzien dobry napada na niego "stado mądrych głów"

 

Jutro jak może wstane to ogladne Protland-Bulls czyli podrecznikowe "przecietne" druzyny,

narazie powiem tak, że murray jest fajny, a warrick zeby zdobyc to 10-5 musi grac 30 minut czyli drugi tyrus.

JJ dostaje bisschen wiecej minut ale widac ze gowno z niego bedzie, a tak zchodzac w strone draftu, napisalem kiedys ze bulls maja numerek od bobcats ale w 2011, czy to na bank pewne ?

a i co z tym MLE, przechodzi czy nie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

np czy MLE nam przechodzi,? przecież nawet nie jest ruszone

nie przechodzi. To jest coroczny wyjątek, a więc co roku jest przyznawany. Możecie go wykorzystać przez cały sezon, np. teraz dając roczne pełne MLE Big Z. Ale jak się sezon skończy to MLE znika. Jako, że będziecie mocno pod capem to w przyszłym sezonie nie będziecie mieć żadnego wyjątku do wydania (czyli m.in. MLE).
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie, ja sie o to nie boje, ja poprostu "obserwuje", po wypowiedziach formana/paxsona/wade/johnsona/plotkach/nie tradowaniu kirka od razu nasuwa się że owszem, pierwsza opcja do podpisywania bedzie wade, ale w podpisaniu wade'a może przeszkodzić:

a) noc draftu i sciągniecie jakiegos grajka, czym Pat podkusi dwyne do pozostania w druzynie.

B) lebron james, z ktorym wade chce grac, ale jak sam mowi jest to malo realne, ale jak LBJ odejdzie z Cavs, jak nie ugraja misia, i jak jabłko go przyciągnie to co wade ma do "stracenia", idzie sobie do NYK walka o misia, kto wie czy nie trafi im sie 1 pick (ile razy najgorsza druzyna sezonu miala 1 pick?) biorą walla, podpisuja lee i maja ekipe a w tej sytuacji na miejscu wade sam poszedłbym do NYK.

 

więc bulls, jesli nie podpiszą wade to mysle ze JJ, i tu bedzie powtórka z rozrywki, s'n't z kiekiem, o tym już sie mowi, a bulls w tej transakcji biorą JJ i dostaje jeszcze sporo kasy, Bosh odchodzi na amen, idzie swoja sciezka, i watpie żeby zatrybiło jakiekolwiek snt, pojdzie tam gdzie mu bedzie lepiej, a chicago w kolejce do bosha nie sa pierwsi,... do bosha nie ale do johnsona tak :|

 

tutaj chodzi o zatrudnienie gwiazdy, dla debila typu forman-paxson johnson=bosh/wade czy nawet james, oni podpisza, ale beda jeszcze chcieli zrobic jakis interes i cokolwiek ugrac wiecej, to samo bylo z t-maciem, byla propozycja ale Forman chcial jescze scole/landrego.

jedno jest pewne, bedzie ciekawie

 

a co z tym pickiem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u kuźwa nie ma to jak utopijna teoria przed robotą

moze mnie fala przypływu z morza w centrum Polski zabierze po drodze... :roll:

 

 

aha w obliczu zaistniełej sytuacji fajnie by było jakby Byki zostały sobie na tej szóstej pozycji do konca RS...przy założeniu ze Celci też zostaną na trójce ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

B) lebron james, z ktorym wade chce grac, ale jak sam mowi jest to malo realne, ale jak LBJ odejdzie z Cavs, jak nie ugraja misia, i jak jabłko go przyciągnie to co wade ma do "stracenia", idzie sobie do NYK walka o misia, kto wie czy nie trafi im sie 1 pick (ile razy najgorsza druzyna sezonu miala 1 pick?) biorą walla, podpisuja lee i maja ekipe a w tej sytuacji na miejscu wade sam poszedłbym do NYK.

Super teoria, naprawdę, ale kompletnie oderwana od rzeczywistości, bo jak Wade i James podpiszą z Knicks, to na Lee nie będzie kasy, to raz, a dwa pick Knicks z tegorocznego draftu mają Jazz, bez protekcji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super teoria, naprawdę, ale kompletnie oderwana od rzeczywistości, bo jak Wade i James podpiszą z Knicks, to na Lee nie będzie kasy, to raz, a dwa pick Knicks z tegorocznego draftu mają Jazz, bez protekcji.

Ale przecież to tylko głupie, nic nie znaczace, mające duzy związek z rzeczywistoscią brednie...

nie to co wyssane z palca teorie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

taki jestes zajebisty z tym swoim jebaniem ale pomyslec to juz nie tak latwo co przeczytac nie?

 

i lebron i wade mowili że fajnie byloby zagrac wspolnie, i nawet moga poswiecic ten max kontrakt, to ze sa SS to co przypisane jest im 16.6 za sezon ?. przeciez gdyby razem wzieli 25 to jest jeszcze w huj kasy na lee i dopelnienia, a lee zreszta nie ma praw birda?... nie wiem nawet jesli nie ma perspektywa gry z dwoma SS mu chyba odpowiada, chocairz nie lee jest 15-10 czyli przeliczajac na twoj system ma dostac 12 mln, z tym pickiem ok, ale nie ucze sie na pamiec kto ma jaki numer i kto 10 lat temu oddal swoj numerek, po kiego huja walsh robil cuda wianki zeby tylko pozbyc sie jeffrisa, gdyby sie pewnie dalo currego tez by wyjebal ale sie nie da, NYK chca dwoch SS, to bylo wiadome od pol roku,

serio myslisz ze jak wade bedzie mial do wyboru gre z lbj/boshem lub w chicago to pojdzie do chicago z pocalowaniem reki, chyba nie? jak chcesz to napisz mi twojego e-m to ci to ladnie narysuje, moze zalapiesz, bo niby jestes vipem na tym swietnym forum a ciezko ci cokolwiek wchodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie znasz podstawowych zasad Salary Cap (w najnowszym poście kolejny dowód), brak ci podstawowej wiedzy (każdy inny wie o picku Knicks, bo nawet jak nie wiedział to już było o tym głośno, a nawet jeśli nie wiedział to mam nadzieję nie muszę mówić jak świadczy pisanie niesprawdzonych informacji o autorze...) a piszesz z pozycji mędrca, znafcy i nie wiadomo kogo jeszcze. Zluzuj trochę i ucz się od mądrzejszych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jedziesz mycek jedziesz........

dobrze ci idzie....

co post to bystrzejsze uwagi, mocniejsza riposta, elokwencja.

Szkoda tylko że piszesz dyrdymały odnośnie przyszłosci capu itd. ale cieszę się że martwisz się przyszłością. Młodzież powinna myśleć o przyszłości.

Serdecznie Cię pozdrawiam.

Nie pozdrawiam Józefa to zramolały dziad co się czepia młodszych i wykorzystuje swoją pozycję na forum 8)

Pisz mycek o salary, widać że wiesz o co biega dobrze dodajesz i znasz terminologię np. MLE

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brawo Del Negro brawo dać pograć Pargo 30 minut yeah, a ten sie zrewanzowal rzucajac az 14 punktow na 16 rzutow yeah, ten koles chbya przesadza z tymi rzutami,zauwazcie ze co wchodiz na parkiet to musi ciagle rzucac idiotka jedna:/no jak mozna takim kolesiem grac tyle minut?no chby cos tu nie pasi.to ja myslalem ze przynajmniej ten Brown bedzie grac wiecej od niego:/

 

jestem ciekaw co z kolanem Rose'a:(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja bardziej jestem ciekaw, co Del Czarny miał w głowie wypuszczając na parkiet piątkę: Rose, Hinrich, Pargo, Murray i Gibson. Krótko mówiąc mecz nudny, męczący i niewarty oglądania. Skuteczność naszych obrońców, poza Derrickiem to 6/24, co daje powalające 25%. Drużyna jakaś taka bez wyrazu - back2back daje im widać po dupie.

A co do kolana Rose'a to wszędzie piszą, że nic poważnego i tego się będę trzymał. :evil:

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To był drugi mecz z rzędu, po dogrywce ledwo pchnęli Blazers, więc nie ma się co dziwić ze del negro szukał jakiegoś rozwiązania szkoda ze nie wybrał do tego Flipa bo faktycznie pałujący bezmyślnie pargo to tragiczny widok, chodz chyba w pierwszej połowie jego skutecznośc tragiczna nie była z tego co kojarzę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.