Skocz do zawartości

2nd round Eastern Conference, Heat - 76ers, chyba fajna seria (edit: chyba jednak nie)


BMF

nijak  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. nijak

    • Sixers 4
      0
    • Sixers 5
      0
    • Sixers 6
      3
    • Sixers 7
      4
    • Heat 4
      0
    • Heat 5
      5
    • Heat 6
      14
    • Heat 7
      2


Rekomendowane odpowiedzi

18 minut temu, eF. napisał:

Kontuzja czy nie, Embiid jest tier niżej niż Giannis i Jokić. Czas to powiedzieć i zamknąć temat. To świetny gracz, ale raczej poziom Mourninga niż Olajuwona.

Czekam na ECF z Bucks i szacun dla Heat. Butler to prawdziwy lider. 

Raczej na razie:

tier wyżej: Giannis i Harden - i Giannis tylko dla tego, że już coś wygrał

tier niżej: Jokić i Embiid

Tak czy siak cała trójka jeszcze będze walczyć o swoje legacy gdy Harden jest już raczej post-prime i swojego tieru nie podwyższy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, kcp78 napisał:

Zaraz się zacznie usprawiedliwianie grajków. Skąd my to znamy. A jaki był entuzjazm wśród fanów po tym trejdzie 😁. Mi tam w ogóle nie szkoda tych jełopów. Ciężko phille dziś lubić za cokolwiek. Trener - bufon, biid - pretensjonalny gamoń, Harden - ambicja na poziomie ameby. Próżno oczekiwać, by nadchodzący sezon był bardziej udany. Chociaż, jak zwolnią Greena, będą mogli kogoś sprytnego podpisać! A nie, czekaj...pieniążków ni ma 😔... 

Przynajmniej coś osiągnął jako ten lider, nie jak niejaki Jerami Grant, który też zechciał być liderem :o 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

przecież to była decyzja Thunder, na parkiecie Al wyglądał wtedy dobrze 

Yup,  i wtedy Al mówi: 

 

When I arrived, I understood the direction of the team, we had a great individual plan in place for me, and I feel like as a result I’ve played really good basketball for the Thunder," Horford said. "At the same time, I know what it’s like to be a young, aspiring player, and at this point in the season I understand how important playing meaningful minutes is for their careers and their development. I also understand how important it is for the organization to give them that opportunity. I’m looking forward to supporting the guys who supported me, watching them continue to play the right way and play together as we have throughout the season, while still being around the team and continuing my training.

 

no spoko rozumiem, młodzi musza grać. Niech grają ja posiedzę sobie obok, potrenuje i będę wspierał młodych 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, airmax napisał:

Yup,  i wtedy Al mówi: 

 

When I arrived, I understood the direction of the team, we had a great individual plan in place for me, and I feel like as a result I’ve played really good basketball for the Thunder," Horford said. "At the same time, I know what it’s like to be a young, aspiring player, and at this point in the season I understand how important playing meaningful minutes is for their careers and their development. I also understand how important it is for the organization to give them that opportunity. I’m looking forward to supporting the guys who supported me, watching them continue to play the right way and play together as we have throughout the season, while still being around the team and continuing my training.

 

no spoko rozumiem, młodzi musza grać. Niech grają ja posiedzę sobie obok, potrenuje i będę wspierał młodych 

a Ty myślisz, że tak łatwo wytłumaczyć własny shutdown i jeszcze jak tobie wpisuja "Old" w uzasadnieniu? gość wie o co chodzi w tej lidze, musiał zostać usadzony bo dawał zbyt duży impact na team, który musiał tankować, niebywałe rzeczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, airmax napisał:

Xdd 

czyli poszedł gdzieś robić więcej żeby zarobić więcej pieniędzy i to świadczy o jego braku ambicji? 

 

Sportowej na pewno. Widzę, że w twoim świecie 'ambicja' = 'pazerność na kasę'. Szczerze współczuję 😔... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, mcreativo napisał:

Raczej na razie:

tier wyżej: Giannis i Harden - i Giannis tylko dla tego, że już coś wygrał

tier niżej: Jokić i Embiid

Tak czy siak cała trójka jeszcze będze walczyć o swoje legacy gdy Harden jest już raczej post-prime i swojego tieru nie podwyższy.

Poważnie? :D 

Harden już od dawna udowadnia, że z niego marny lider, lol. Przykładowo Butler >>>> Harden 

o Jokiciu w tierze niżej szkoda się wypowiadać, bo ten białas to Superstar na poziomie Birda, nie jego wina, że support mu się połamał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PS. Dla mnie dziwne mega, że bokiem przeszedł sweep Irvinga i Duranta, prawie nic nikt nie skomentował tutaj np. a teraz gromy spadły teraz z nieba na Hardena, bo odpadł rundę później. Przed serią z Raptors wielu z nas chyba głosowało na raptors, w tym ja. Oni byli faworytami do mistrza jedynie u Kubbasa - po każdym wygranym meczu xD 

 

o ale gorący temat ten harden, w czasie kiedy pisałem to powyższe zobaczcie ile postów pomiędzy wskoczyło :o

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Przynajmniej coś osiągnął jako ten lider, nie jak niejaki Jerami Grant, który też zechciał być liderem :o 

Grant reprezentuje ten sam model 'ambicji' co Harden. Jest tylko jeden szkopuł - taka postawa z ambicją nie ma nic wspólnego 😁... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@BMF

Nah, Harden był wymiataczem w RS, w PO zawsze mu brakowało tego błysku, a ostatnie sezony ma słabe. Gość w elimination game oddał 9 rzutów i zdobył 11 punktów :D 

tu nie ma czego bronić, a największą parodią będzie to, że ktoś mu może dać maxa (współczuję mocno)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, BMF napisał:

Ale Harden jest mało lubiany + przegrał + dał dupy + duża szansa, że się skończył, więc ludziom się uleje teraz, zdaję sobie z tego sprawę. ;] I niby powinienem mieć negatywny bias, bo słabo pograł, co tu dużo ukrywać, ale też wiem, że ludzie wolą rozpalić stos zamiast pomyśleć, że to co obserwują jest konsekwencją i mieści się w granicach tego, co spotyka każdego z nas - czyli upływu czasu

przypomnę tylko, że to min. Ty piałeś z zachwytu po trejdzie z Nets, o tym jak to Embiid dostał w po latach to czego potrzebował i po pierwszy meczach chyba byłeś podobnego zdania, a nic tego nie potwierdzało, bo Harden cały sezon miał względnie podobny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, eF. napisał:

Kontuzja czy nie, Embiid jest tier niżej niż Giannis i Jokić. Czas to powiedzieć i zamknąć temat. To świetny gracz, ale raczej poziom Mourninga niż Olajuwona.

Czekam na ECF z Bucks i szacun dla Heat. Butler to prawdziwy lider. 

W czym niby Jokic przewyższa Hardena? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, eF. napisał:

@BMF

Nah, Harden był wymiataczem w RS, w PO zawsze mu brakowało tego błysku, a ostatnie sezony ma słabe. Gość w elimination game oddał 9 rzutów i zdobył 11 punktów :D 

tu nie ma czego bronić, a największą parodią będzie to, że ktoś mu może dać maxa (współczuję mocno)

 

 


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

przypomnę tylko, że to min. Ty piałeś z zachwytu po trejdzie z Nets, o tym jak to Embiid dostał w po latach to czego potrzebował i po pierwszy meczach chyba byłeś podobnego zdania, a nic tego nie potwierdzało, bo Harden cały sezon miał względnie podobny

No mniej więcej pisałem, rozczarowanko, kto wie, gdzie pójdą Sixers z tego miejsca, bardzo mi przykro, a w czasie przygotowania obiadu uroniłem łzę (no dobra, bez przesady).  

So what?

Harden to dalej bardzo dobry gracz, ale pewnie jest past prime, zagrał słabo, a że jest stary pod względem volume'u minut i obciążeń, to szanse na poprawę to jakieś 20-30% -> owszem.

Kamieniowanie Hardena (np. w tym temacie) -> bullshit.

Pzdr.

Ja tam od dawna mam hipotezę, że znaczna część kibiców śledzi NBA, bo przychodzi w kwietniu/maju ten moment roku, gdzie prawie każdy kończy na tarczy, a jak ktoś nielubiany wygra to mamy tytuły z gwiazdką - więc można odreagować, patrz post josephnba. Ale nie będę w tym uczestniczyć, lol.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Ja tam od dawna mam hipotezę, że znaczna część kibiców śledzi NBA, bo przychodzi w kwietniu/maju ten moment roku, gdzie prawie każdy kończy na tarczy, a jak ktoś nielubiany wygra to mamy tytuły z gwiazdką - więc można odreagować, patrz post josephnba. Ale nie będę w tym uczestniczyć, lol.

nie rozumiem tego, Durant, Irving, Mitchell, Trae czy Jok na poczatku serii i paru innych tak samo zawiedli i tak samo im się dostało, chyba przegapiłem moment gdy nie można już krytykować gry kolesi zarabiających +30baniek rocznie

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kcp78 napisał:

Sportowej na pewno.

Nie no, czyli w sytuacji, gdzie gość chce być kimś więcej niż ławkowiczem, rozpoczyna nowy projekt którego jest liderem i ten projekt działa, a on jako lider jest TOP5 w lidze przez jakiś czas to brak ambicji?

36 minut temu, kcp78 napisał:

Widzę, że w twoim świecie 'ambicja' = 'pazerność na kasę'. Szczerze współczuję 😔... 

dzięki mordeczko, wzruszyłem się

money-crying.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Resume Embiida

Joel Embiid going missing in the playoffs: 

 

2018 R2 G2 vs BOS: 8-22 FG (36.4%)

2018 R2 G3 vs BOS: 10-26 FG (38.5%)

2018 R2 G4 vs BOS: 6-15 FG (40%) 

 

2019 R2 G1 vs TOR: 2-7 FG (28.6%)

2019 R2 G4 vs TOR: 2-7 FG (28.6%)

2019 R2 G6 vs TOR: 5-14 FG (35.7%)

2019 R2 G7 vs TOR: 6-18 FG (33.3%) 

 

2021 R2 G4 vs ATL: 4-20 FG (20%) 

2021 R2 G6 vs ATL: 9-24 FG (37.5%) 

 

2022 R2 G6 vs MIA: 7-24 FG (29.2%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

nie rozumiem tego, Durant, Irving, Mitchell, Trae czy Jok na poczatku serii i paru innych tak samo zawiedli i tak samo im się dostało, chyba przegapiłem moment gdy nie można już krytykować gry kokesi zarabiających +30baniek+ rocznie

A kto Ci broni krytykować? Ja się nie odnoszę do ,,krytyki'' (no, Harden zagrał sobie słabo, każdy się zgadza, można się rozejść), a do schematu, gdzie spora część kibiców czeka na playoffy pewnie w sporej mierze po to, by sobie jebać zawodników, których nie lubi (bo szansa, że powinie im się noga w playoffach jest cholernie wysoka).

Np. posty o Hardenie, gdzie można byłoby skończyć na ,,zagrał słabo, jest stary, widać po nim atletyczny zjazd'', a paru osobom mocno się ulało. 

Nic mi do tego, tak tylko sygnalizuję, że nie będę w tym uczestniczyć (bo zasugerowałeś zdziwienie, że nie przelewam swojego rozczarowania w jechanie po Hardenie).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.