Skocz do zawartości

2nd round Eastern Conference, Heat - 76ers, chyba fajna seria (edit: chyba jednak nie)


BMF

nijak  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. nijak

    • Sixers 4
      0
    • Sixers 5
      0
    • Sixers 6
      3
    • Sixers 7
      4
    • Heat 4
      0
    • Heat 5
      5
    • Heat 6
      14
    • Heat 7
      2


Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, MarcusCamby napisał:

Embiid to teraz po każdej porażce w Playoffs będzie się do partnerów swoich przypierdalał? Pomijając czy ma racje czy nie, bardzo kiepsko to wygląda. 

Z jednej strony miał potężny sezon a koniec zagrał z urazami i nie odpuścił. Z tej perspektywy może czuć się zawiedziony tym bardziej ze od lat koledzy mimo wszystko dają mu potężne powody do tej krytyki. Na tym poziomie sportowym rzadko aż tak widoczny jest zawód w elimination Games finansowych tuzów czyli 0:2 Hardena dziś czy nie oddam rzutu Simonsa rok temu. Tak na gorąco z parkietu może być to jeszcze bardziej frustrujace niż z poziomu kanapy. 
 

z drugiej strony te urazy sprawiły ze każda akcje prowadził z ogromnym trudem  co z jednej strony trzeba docenić ale z drugiej może to było równie ważnym elementem porażki ze nie poszedł w górę ( bo przez zdrowie nie mógł) 

tam mi po prostu zabrakło takiej świeżości w nogach która by dołożyła jeszcze coś extra. 
 

ale jak tak na spokojnie zobaczyłem te sytuacje gdzie Harden jest jechały w obronie i wyglada na takiego nieprzejetego niczym menela to ciężko nie zareagować jak grasz z urazami 

Pościg z mvp tez dołożył swoje 

A dodatkowo to żadni koledzy bo gość przyszedł najpóźniej jak się da do drużyny i nie zbudowali tam chemii. 

Coś czuje ze Harden jest trudniejszy w szatni niż myślimy. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, MarcusCamby napisał:

Embiid to teraz po każdej porażce w Playoffs będzie się do partnerów swoich przypierdalał? Pomijając czy ma racje czy nie, bardzo kiepsko to wygląda. 

Tez o tym pomyślałem, wiadomo powiedział to co każdy wie, ale opcja pt. Embiid odpada w 2 rundzie i ciśnie po kim się da po raz któryś jest kiepska.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobry przypał, że Maxey oddał najwięcej rzutów w tej serii w Sixers. 

Embiid po raz kolejny powtarza schemat pt. rozczarowuję w playoffach -> wrzucam partnera pod autobus dla odwrócenia uwagi, Harden słaby, Doc słaby, tak jak pisalem przed seria - przegrany tej serii będzie miał dużą zagwozdkę gdzie można iść z tego punktu. Zmienić trenera, liczyć na jakiś paycut od Hardena, liczyć na progres Maxeya, może wyjątkowo Embiid będzie zdrowy w playoffach, i w sumie tyle. ;] 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Chytruz napisał:

W 3Q Sixers w ogole nie wiedzieli co robic, troche zenujacy wystep na tym poziomie.

Zgadza się wtedy właśnie postanowiłem że nie ma co tego dalej oglądać lepiej się wyspać, zero jakiegokolwiek gameplanu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LONGER01 napisał:

To wieczne wywracanie się Embiida to jest jakiś dramat.

https://streamable.com/9f06br

Dodaj do tego że ten idiota mógł poważnie uszkodzić kolano partnera i wyjdzie ci dlaczego nie trawię tej cipy

20 minut temu, Kubbas napisał:

Zgadza się wtedy właśnie postanowiłem że nie ma co tego dalej oglądać lepiej się wyspać, zero jakiegokolwiek gameplanu

Ja byłem jakoś wyjątkowo spokojny o wynik serii przed tym meczem więc skupiłem się na słońcach vs luka i chyba wyszedłem na tym najlepiej 

Zajebisty sezon 

Lakers kompromitacja 

LeBron kompromitacja 

Brick kompromitacja 

Biid kompromitacja 

Harden kompromitacja 

 

Sam nie wiem z tytułu dla której ekipy z pozostałych w stawce będę się bardziej cieszył 

Chyba Heat, choć szczerze to życzę Paulowi, choć jak wiadomo jakoś super za nim nie przepadam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.