Skocz do zawartości

2nd round Eastern Conference, Heat - 76ers, chyba fajna seria (edit: chyba jednak nie)


BMF

nijak  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. nijak

    • Sixers 4
      0
    • Sixers 5
      0
    • Sixers 6
      3
    • Sixers 7
      4
    • Heat 4
      0
    • Heat 5
      5
    • Heat 6
      14
    • Heat 7
      2


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, Behemot napisał:

Bańka to był jednak inny sport. Nikomu niczego nie umniejszam, ale to jednak nieco inne zawody. Na drugim biegunie seria z zeszłego roku.  Tak jak napisał @Kubbas, nie wiadomo czego się po nim spodziewać.

troche tak troche nie, wiesz, niektorzy grali slabo w bance, inni zajebiscie, nie ma co umniejszac Butlerowi bo takie finaly w niewazne jakich okolicznosciach vs Lebron to jest cos

Bez-tytu-u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler jest spoko liderem, w bańce grał na all-time poziomie, co nie zmienia faktu że obecnie jest gorszy niż liderzy pozostałych 7 drużyn (w tym od Tatuma i tym bardziej od Moranta). Przy czym nie jest to żadna ujma i tak jak wspomniałem jak ogarnie się reszta drużyny to Heat mogą się zameldować w finałach 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, Kubbas napisał:

troche tak troche nie, wiesz, niektorzy grali slabo w bance, inni zajebiscie, nie ma co umniejszac Butlerowi bo takie finaly w niewazne jakich okolicznosciach vs Lebron to jest cos

Bez-tytu-u.jpg

Ja wiem, mówię tylko że to nie musi się 1:1 przekładać na grę przy pełnych trybunach. Tak jak piszesz, jedni z grą bez kibiców radzili sobie lepiej, inni gorzej. Jedynym mogło to pomagać, innym wręcz przeciwnie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Duncan Robinson signed a $90M deal with the Heat in 2021. He has played only 1 minute in the Heat’s last 3 playoff games.

Spo przypadkiem nie przekombinowuje?

Strus fajny grajek ale Robinson to gamechanger, musisz w obronie go kryjac kleic sie do niego i nie dawac pomocy

dziwne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Butler to topowy lider, ale IMO, nie ta półka impaktu, żeby robic z Miami real contendera. 
Grający razem 20 czy 30 pare spotkan Sixers pod Riversem, z rozje***ym Embiidem i bez backup C robią z nimi 2-2. 

Seria ta, kolejny raz pokazuje, jakim kozakiem jest Embiid. Jego impakt jest tak dojebany, że mimo braku g2g, ławki, trenera itd właściwie z każdym są w stanie stoczyc wyrównana serię, a do wygrywania brakuje im tak naprawde tylko zdrowia i coraz mniej puzzli. Gdyby Harden był przed sezonem i latam mozna byloby podpisać odpowiednich rolesów, mielibysmy to wszystko zgrane to też inaczej by Sixers wygladali. 

 

Sixers mają od c***a talentu, tylko jak zwykle w PO jestesmy z jakimis brakami. Za czasów Simomnsa brak backup PG, brak drugiego ballhandlera, za czasów Butlera troche brak czasu i płytka ława (wynikajaca z trejdow po Harrisa, Butlera w trakcie sezonu), a teraz brak backup C i legitnego shootera. 

Fajnie, że Harden przypomnial sobie choc jeden mecz jak sie gra w kosza. Sixers muszą nauczyc sie grac z nim jako 1 opcja i wówczas może byłaby szansa, żeby jebnąc MIami, nawet ze zwłokami Joela. Swoją drogą toughness Biida pasuje do Philly niesamowicie. Prawdziwy sukcesor Iversona, a w lidze Kobego. Ktoś ostatnio z takimi urazami grwał?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że z Embiidem od początku to Sixers prowadziliby już 3:1, minimum jeden mecz w Miami pewnie udałoby im się wyrwać.

Lowry w tych playoffach: 6.2 PPG 29.7 FG% 20.8 3P% 🤣

6 trójek Hardena to człowiek dawno nie widział, aż z ciekawości sprawdziłem i tylko raz mu się coś takiego udało w tym sezonie, listopad 2021 przeciwko Pels. 

Brodacz przejął mecz w 4 kwarcie, 16 punktów i kluczowe trójki wsadził. Heat już się zbliżali na 101:106 chyba wtedy Broda trafił ważną trójkę 3 minuty przed końcem meczu, a na koniec kolejna, odpalony był dzisiaj, takiego Hardena to można oglądać.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Miami z tym switchowaniem? nie rozumiem kazda akcja:

Zrzut-ekranu-2022-05-09-122501.jpg

efekt

ss.jpg

1 kwarta Embiida to jedna z lepszych kwart pojedynczego zawodnika w tych po

switc***e sie na kazdego, contestuje kazdy rzut

15 pkt na 5/6 z pola

w ataku kazda akcja idzie przez niego

masakra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Tecu napisał:

@BMF nie edytuj tytułu tematu 😀

Embiidowi wyszedł jednak dużo mniejszy damage z ta kontuzja niż sugerowały to pierwsze reporty, przy 2tyg przerwy jak pierwotnie anonsowano nie byłoby serii.

Zobaczymy czy Sixers będą w stanie w G5/ew. G7 rzucać za 3 na dobrym procencie, i analogicznie. Dobrze, że 2-2, ale teraz spoko byłoby dostać trochę fajnej koszykówki.

Edytowane przez BMF
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzisiaj must win game dla Sixers

obejrzalem sobie wlasnie 4q jeszcze raz

Harden w koncu dobre decyzje zaczal podejmowac, w ogole przy plus 7 chyba 3 min do konca Embiid chyba swiadomie chcial go zbudowac, bo ani razu nie zawolal pilki w koncowce, dal mu przejac ja, widac ze Hardenowi brak pewnosci siebie, po tym meczu moze ja odzyskac

Heat w ogole podwajaja czasami 3 graczy z Sixers Maxey jak widzi Herro to robi z nim co chce, co wyjasnia dlaczego nie gra Robinson, na zaslonach to samo musza walczyc o to za kazdym razem zeby Hardena nie kryl Herro

nie wyglada to dla Miami za dobrze jesli Harden sie obudzil, potrzebowali meczu Butlera na ilu 80% z pola? gosc chyba nic nie spudlowal, zeby utrzymac sie w meczu i itak przegrali ponad 10cioma chyba koniec koncow

Sixers maja typowa ekipe na mistrza, 2 superstarow, 2 closerow, rzucajacych swietnie za 3 i potrafiacych dostac sie na linie zamykac mecze, plus banda 5-6 rolesow ktorzy bronia i rzucaja wybitnie za 3 do tego potrafia zaatakowac off the catch przy podwojeniach

tylko to HCA...no zobaczymy co dzisiaj sie wydarzy

a jeszcze jedno, z tym Robinsonem trenerzy w NBA troche zaczeli zbyt isc w druga strone skrajnie momentami, ja wiem ze Robinson tak jak wyzej pisalem to ten sam problem w obronie co Herro

ale taki gracz ile sprowadza pozytywow w ataku, otwiera pomalowane dla Butlera, otwiera miejsce na roll dla Bama, nikt nie moze od niego pomagac

ja bym nim mimo wszystko gral, co ten Max zamiast niego zrobil w tym meczu oprocz 6 fauli?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.