Skocz do zawartości

2nd round Eastern Conference, Heat - 76ers, chyba fajna seria (edit: chyba jednak nie)


BMF

nijak  

28 użytkowników zagłosowało

  1. 1. nijak

    • Sixers 4
      0
    • Sixers 5
      0
    • Sixers 6
      3
    • Sixers 7
      4
    • Heat 4
      0
    • Heat 5
      5
    • Heat 6
      14
    • Heat 7
      2


Rekomendowane odpowiedzi

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie rozumiem tego, Durant, Irving, Mitchell, Trae czy Jok na poczatku serii i paru innych tak samo zawiedli i tak samo im się dostało, chyba przegapiłem moment gdy nie można już krytykować gry kolesi zarabiających +30baniek rocznie

Tamci dostali zasłużoną krytykę za samą serie. 

Hardenowi umniejsza się całą karierę i ja tu widzę podobny casus co Iverson, Melo czy ostatnio Westbrook. 

A chłop był superstarem pełną gębą, w RS totalny rozkurwiacz i przez kilka lat TOP5 ligi bez ani jednego sezonu absencji. 

Teraz zachwyty nad Butlerem, a rok temu chciano go żywcem pochować. 

Łaska kibica niedzielnego na pstrym koniu jeździ. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, BMF napisał:

Np. posty o Hardenie, gdzie można byłoby skończyć na ,,zagrał słabo, jest stary, widać po nim atletyczny zjazd'', a paru osobom mocno się ulało

no jeśli posądzenie o brak zaangażowania i szacunku do barw są bezzpodstawne, to mogę przeprosić za to

z drugiej strony ignorowanie tego co się stało, bo był to historyczny choke (cmon Embiid sie sypał z minuty na minute a w kosza z tego lineupu chciał grać tylko Maxey) jest imo przegięciem w drugą mańkę

@MarcusCamby

ja nie krytykuje kariery Hardena, ale jeśli po latach będziemy robić jakiś alltime liste, to ostatnie lata go w na tej liście zredekują i to chyba dość znacząco jeśli nic się już nie zmieni

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol. Mordeczko, jesteś bezbłędny! (masz fenomenalne poczucie humoru). Zawsze sądziłem, że ambitnym prędzej nazwiemy człowieka, który raczej 'podejmuje rękawice' (w omawianym przypadku byłoby to podjęcie walki o s5), a nie takiego, który zmienia otoczenie, tym samym unikając 'dyskomfortu' wynikającego z konieczności rywalizowania o s5 😁...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

z drugiej strony ignorowanie tego co się stało, bo był to historyczny choke (cmon Embiid sie sypał z minuty na minute a w kosza z tego lineupu chciał grać tylko Maxey) jest imo przegięciem w drugą mańkę

No, właśnie o tym piszę. Historyczny choke, że Sixers przegrali 55/45 serię (tzn. Heat byli minimalnym faworytem) bez HCA, gdzie nie mieli na dwa mecze najlepszego gracza, a potem był w wątpliwej formie? 

Pewnie w 5 minut wymieniłbym 87 większych historycznych choke'ów. 

Srogie overreaction. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, BMF napisał:

No, właśnie o tym piszę. Historyczny choke, że Sixers przegrali 55/45 serię

nie, historyczny choke Hardana, na przestrzeni wszystkich drugich połów serii, nie licząc jednogo spotkania,pomimo, że seria ta miała być 55/45 :)

nie wiem, weźmy go najlepiej zamróźmy jak Disneya, może jak go wyciągną to wszyscy będziemy już zadowoleni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, kcp78 napisał:

w omawianym przypadku byłoby to podjęcie walki o s5

Tylko, że w tym przypadku błędnie zakładasz, że istnieje jeden jedyny sposób na pokazanie ambicji.

Jeśli dla ciebie to, ze ktoś odchodzi na swoje i bierze pełną odpowiedzialność za przyszłość, zamiast być dodatkiem do gotowca to brak ambicji no to pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

17 minut temu, MarcusCamby napisał:

Chodzi mi, że często słaba postawa post prime przykrywa wieloletni dobytek kariery. I tu są podobne historie. 

nie wiem co w tym dziwnego? tak było od zawsze i w kazdym ATF czy innych dyskusjach alltime takie rzeczy są wyciągane jako koronny argument od zawsze

z perspektywy kibica danej gwiazdy zawsze czuje się wtedy niesprawiedliwość, ale innym graczom sam to będziesz wyciągał, tak to działa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, mcreativo napisał:

Raczej na razie:

tier wyżej: Giannis i Harden - i Giannis tylko dla tego, że już coś wygrał

tier niżej: Jokić i Embiid

Tak czy siak cała trójka jeszcze będze walczyć o swoje legacy gdy Harden jest już raczej post-prime i swojego tieru nie podwyższy.

Embid w życiu nie jest na tym samym poziomie co Jokic. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

nie wiem co w tym dziwnego? tak było od zawsze i w kazdym ATF czy innych dyskusjach alltime takie rzeczy są wyciągane jako koronny argument od zawsze

z perspektywy kibica danej gwiazdy zawsze czuje się wtedy niesprawiedliwość, ale innym graczom sam to będziesz wyciągał, tak to działa

serio? no raczej tak nie jest.

Przecież w dyskusjach all-timerskich nie bierze się pod uwagę, kto był bardziej washed w post-prime?  Naprawdę? Sezony pre-prime/kontuje/słabe/post-prime się odrzuca i nie mają one same w sobie znaczenia.  

Natomiast sama długość prime/ilość sezonów na wysokim poziomie oczywiście ma znaczenie do dyskusji o legacy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, mcreativo napisał:

serio? no raczej tak nie jest.

Przecież w dyskusjach all-timerskich nie bierze się pod uwagę, kto był bardziej washed w post-prime?  Naprawdę? Sezony pre-prime/kontuje/słabe/post-prime się odrzuca i nie mają one same w sobie znaczenia.  

Natomiast sama długość prime/ilość sezonów na wysokim poziomie oczywiście ma znaczenie do dyskusji o legacy.

jeśli będziemy patrzeć na te miejsca potencjalnie najwyższe, to bez zdobycia tytułu zawsze spogląda się na całą karierę, a negatywna narracja w postprime zawsze jakieś piętno wywiera (dlatego nikt o zdrowych zmysłach nie wybierze prime Melo za szybko, nawet w dwuletnim peaku) nie wszystkich to się będzie tyczyć w takiej samej skali, ale przy gościu tak polaryzujacym jak Harden? na pewno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trochę śmieszki heheszki, ale z Doc'em "2rundamax" Riversem nie ma co liczyć na finały konferencji. Ty Lue w pierwszym swoim sezonie trenerskim LAC wprowadził ich do finałów a grali przecież końcówkę serii bez KL. 

Gość kompletnie nie ma pomysłu na ten zespół i może w nim jest najwieksza wina ? RS zawsze trochę mydli oczy ale gdy przychodzą PO i jednak trzeba robić zmiany w ustawieniach/taktyce jeśli się przegrywa to gość wygląda jak słup.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubbas napisał:

Resume Embiida

Joel Embiid going missing in the playoffs: 

 

2018 R2 G2 vs BOS: 8-22 FG (36.4%)

2018 R2 G3 vs BOS: 10-26 FG (38.5%)

2018 R2 G4 vs BOS: 6-15 FG (40%) 

 

2019 R2 G1 vs TOR: 2-7 FG (28.6%)

2019 R2 G4 vs TOR: 2-7 FG (28.6%)

2019 R2 G6 vs TOR: 5-14 FG (35.7%)

2019 R2 G7 vs TOR: 6-18 FG (33.3%) 

 

2021 R2 G4 vs ATL: 4-20 FG (20%) 

2021 R2 G6 vs ATL: 9-24 FG (37.5%) 

 

2022 R2 G6 vs MIA: 7-24 FG (29.2%)

tier niżej niż Giannis czy Jokić, to chyba oczywiste już? :D 

Chciałem tylko dodać, że do Embiid zone można dodać w pizdu RS starów, tych wielkich w lidze wciąż jest nie wielu... @Kubbas podaj swoje TOP5 (na teraz)

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, eF. napisał:

tier niżej niż Giannis czy Jokić, to chyba oczywiste już? :D 

Chciałem tylko dodać, że do Embiid zone można dodać w pizdu RS starów, tych wielkich w lidze wciąż jest nie wielu... @Kubbas podaj swoje TOP5 (na teraz)

no niezbyt sie pokazal po raz kolejny do tego jakies przewracanie caly mecz itd

do tego w obronie w tym meczu byl non factorem kazdy niski nad nim konczyl

top5 teraz bym musial pokminic

na pewno Giannis Jok Luka Jimmy Steph proven liderzy ktorzy sa zajebisci w RS i nie blaznia sie w po

dobijajacy sie Tatum, Booker? obaj spadli z poziomu w 2 rundzie

w ogole nie zapominajmy o tym meczu ze Max Struss uotuplayowal Hardena i Biida

1629622.png 20 pkt 11 zbiorek 5 asyst

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, Kubbas napisał:

no niezbyt sie pokazal po raz kolejny do tego jakies przewracanie caly mecz itd

dobra, dobra, o co tu chodzi? że nie dał rady sam rozjebać Miami z trzema urazami? to mogliśmy przewidzieć przed serią

te tierowanie też jest dziwne, należy gościowi życzyć aby doszedł do zdrowia, czepiać go się można za to co powiedział, ale w sumie whatever i tak każdy zapomni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Kubbas

U mnie TOP5 na teraz, bez miejsc to Giannis, Jokić, Doncić, Butler... i tyle, ciężko o piątego, a Booker nie przekonuje mnie w ogóle, to taki Tatum

tak czy siak, dzięki za listę, Stefana nie uwzględniłem w swojej, bo on już po drugiej stronie rzeki, acz gracz wybitny (TOP20 All-Time)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.