Skocz do zawartości

CP3 vs Luka czyli Western Conference | Round 2 | (1) Phoenix Suns vs (4) Dallas Mavericks


LAF

CP3 vs Luka Doncić  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CP3 vs Luka Doncić

    • CP3 w 4
      0
    • CP3 w 5
      3
    • CP3 w 6
      18
    • CP3 w 7
      3
    • Luka w 4
      0
    • Luka w 5
      0
    • Luka w 6
      5
    • Luka w 7
      6


Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 7.05.2022 o 06:36, Kucharius1 napisał:

To że by walczyli o PO bez Luki to mega bujdy. Próba trzech meczy widzę wystarczyła Ci do wyciągnięcia tych wniosków(w takim razie czemu nie weźmiesz też RS bez Doncicia).

 

W dniu 7.05.2022 o 08:54, Eliasz napisał:

W taki sam sposób, jak sacramento walczyło o playoffy. 

Byłem pewny takich odpowiedzi, więc krótko:

1. DAL w RS bez Doncica byli bodajże 8-9, z czego każda porażka była max 1-3 posiadaniami i do tego w większości z mocnymi ekipami jak PHXx2, MEM, LAC i LAL (w obu przed kontuzjami AD, LBJ czy PG) czy MIL i UTA.

2. Ich NetRtg to +4,4 bez Luki i +2,4 z nim...

3. O tym jak ten skład, a szczególnie Brunson jest niedoceniany pisałem już w czasie RS... i... przed PO.

4. Na koniec, abstrahując od obrony Luki, to jak tylko zaczyna on grać bardziej Point-FirstPass to ekipa gra lepiej i... bardziej się angażuje. Jak wraca do heroball i nie broni, ekipa też słabiej wygląda. No ale to jest "oczywista oczywistość" prawda? To widać było w meczach 3 i 4 (plus własna hala), a i tak potrzebowali 8/12 za 3 DFS żeby wygrać w meczu gdzie CP3 był wyfaulowany/broniony niczym KAT z MEM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, dannygd napisał:

 

Byłem pewny takich odpowiedzi, więc krótko:

1. DAL w RS bez Doncica byli bodajże 8-9, z czego każda porażka była max 1-3 posiadaniami i do tego w większości z mocnymi ekipami jak PHXx2, MEM, LAC i LAL (w obu przed kontuzjami AD, LBJ czy PG) czy MIL i UTA.

Byłem pewny takich odpowiedzi więc krótko:

 - OKC, Hornets, Min, Portland, Kinga X2, Rockets x 2. Takie potęgi co same chciały przegrać mają na rozkładzie. Nie wygrali z nikim ważnym. Uwielbiam takie gadanie, gdy podobny bilans zrobił by Anwil.

Edit. Na niskiej próbie net+/- też jest nic nie wart jak masz wysokie wygrane z jakimiś ogórkami.

76 miało rekord 6-8 bez Embida, a Denver w 2016 2-0 bez Jokicia więc pewnie szli na rekord bez niego, a tymczasem nie zakwalifikowali się do PO :(

Edytowane przez Kucharius1
Dopisanie tekstu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubię takie podkrętki, nie przepadam za nim ale szanuje że seria przeciw Luce go tak motywuje. Ogólnie jego fanem nigdy nie będę (jak każdego co gra twardziela), ale stawiam go na piedestał jeśli chodzi o umiejętności SG (top w lidze), jak i poza boiskiem, gdzie opiekuje się swoją chorą siostrą.

Raczej Suns in 6/7, ze względu na klasę całego zespołu. Mam nadzieję że Mavs powalczą i wszyscy skończą zdrowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie no nie wiem czy Brunson jest niedoceniany. Wydaje mi się, że często overperformuje i kazdy sie zachwyca, ale nikogo nie zaskakuje jak Jalen slumpuje. Gdy defensywa Suns się spina to oprócz Luki nikt nie jest tam w stanie zagrać kosmicznej gierki. To co działo się z Mavs po 1 kwarcie było nie do pomyślenia, a początek 3 kwarty był absolutnym pogromem. Booker gdy ma dzień jest chyba najlepszym SG scorerem w lidze, wszystko co robi wygląda niezwykle naturalnie. Mimo słabej dyspozycji CP3 i generalnie gorszej formie Sunsow, Mavs nie wygrało przekonująco G3 i G4, potrzebowali do tego kapitalnych występów shooterow. Bertans, DFS czy Bullock zasypywali bez opamiętania Phoenix, ale Słońca cały czas były przecież w grze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, LAF napisał:

🙆‍♂️

Wiadomo że pisze w żartach, ale takie Kings na OKC, Portland czy Rockets też mają bilans z 8-3, i nie widzę by ktoś przekonywał na tej podstawie że to drużyna na PO.

Nie pisze że roster Mavs jest beznadziejny. To fajne chłopaki, którzy się lubią i nieźle fitują jak rzut siedzi. Uwielbiam gości jak Brunson czy DFS, po prostu tak jak 1-2 gości tu brakuje do realnej walki o tytuł, tak by brakowało tych ludzi do PO bez Doncicia. Takie jest moje zdanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 godzin temu, Kucharius1 napisał:

Hornets, Min, Portland, Kinga X2, Rockets x 2. Takie potęgi co same chciały przegrać mają na rozkładzie. Nie wygrali z nikim ważnym

Akurat CHA w pełnym składzie mieli bodajże wtedy 4-5 bilans wschodu, Sotę trudno uznać za słaby team, POR i SAC (tak wiem, Kings always be Kings) spokojnie myślały o PO/PIn wtedy, a do wejścia do PO/PIn wystarczał bilans rzędu 36-46 czy 34-48 więc... :)

15 godzin temu, Kucharius1 napisał:

Na niskiej próbie net+/- też jest nic nie wart

Ja zawsze podaje dane bez garbage time, a próbka nie jest niska, bo bez Luki grali ponad 1,6k min a z Luka 2,2k min...

Swoją drogą Luka to sobie nieźle +/- (i box sforę) nabijał w garbage bo zagrał wtedy koło setki minut, więc całkiem sporo mając na uwadze, że takich meczów miał koło 15... 

15 godzin temu, Kucharius1 napisał:

Denver w 2016 2-0 bez Jokicia więc pewnie szli na rekord bez niego

Tośmy się wszyscy uśmiali, aż miło 🤣🤣🤣

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale dzisiaj Dallas dostanie wpierdol. 

Już się nie mogę doczekać. 

Przewiduje przysżłość : Booker w 1 kwarcie over 10 punktow, Doncic 3 kwarta będzie jego najgorszą punktową. i Phoenix od początku spotkania buduje przewage i jej nie rozstwoni do samego końca. Zobaczymy czy się sprawdzi.

Ide spać, rano obejrze z odtworzenia.

Edytowane przez Vice-kontorezerwowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz na G7 Scott Foster i jest szansa na finał konferencji.

Cytat

Each postseason, Foster's history while officiating games that feature Suns star guard Chris Paul comes to light.

At the time of this writing, Paul is 0-14 in postseason games officiated by Foster, including Game 7 of the opening round in the 2020 NBA "Bubble."

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Reikai napisał:

#bekazcp3

Jak odpadnie z Mavs, to wstyd wstyd wstyd i tym razem na kontuzje tego nikt nie zwali.

Nie do końca się zgodzę. Oglądałem Mavs w PO przez ostatnie 2 sezony i Luka gra niesamowicie. Napsuł krwi wtedy LAC i tylko dlatego że KL zagrał też fenomenalną serię udało się to LAC jakoś wyrwać. Ja osobiście stawiałem 4:2 lub 4:3 dla Mavs w tej serii. Szkoda że pozbyli się Currego bo z tego co pamiętam gość naprawdę dawał radę w PO. Poza tym liga stała się bardzo wyrównana i na tym etapie rozgrywek nie ma słabych drużyn i każdy może grać jak równy z równym.

Edytowane przez MA23
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.