Skocz do zawartości
LAF

CP3 vs Luka czyli Western Conference | Round 2 | (1) Phoenix Suns vs (4) Dallas Mavericks

CP3 vs Luka Doncić  

35 użytkowników zagłosowało

1. 1. CP3 vs Luka Doncić

• CP3 w 4
      0
    • CP3 w 5
      3
    • CP3 w 6
      18
    • CP3 w 7
      3
    • Luka w 4
      0
    • Luka w 5
      0
    • Luka w 6
      5
    • Luka w 7
      6

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
33 minuty temu, Kucharius1 napisał:

Meandry Twojego umysłu są dla mnie, i dla wielu, nieprzeniknione. Zapewne sens tych zdań jest pieczołowiciej ukryty, jak ojcowie czarnoskórych dzieci.

Ale może to i lepiej.

jeśli myślisz, że życzę komukolwiek wpierdolu aby poprawić sobie humor (a nie są to Lolkers) to pozostań sobie na tej orbicie, nic mi do tego

Luka jest kapitalny, ale nic nie zdziała, choć ma praktycznie zdrową resztę rosteru (prócz THJ), analogia do Denver nawet nie jest podobna, bo Jok nie miał Murraya, ale ludzie usilnie chcieli zrobić z tej serii choke Joka, to mało uczciwe i do tego się odnosiłem, a że Ty to odebrałeś jako atak, to już chyba pokłosie tego wyluzowanego fanbejzu, który tu firmujesz i który się o nic nie spina

czuwaj, Zuchu

Edytowane przez LeweBiodroSmoka

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dallas jest w podobnej sytuacji co Utah - krytyczne w play-off wady (w tym przypadku obrona duetu Doncic-Brunson) w połączeniu z ograniczonym upsidem, co w efekcie daje zespół na drugą rundę i raczej nic więcej. Zawsze trafią na bardziej utalentowany zespół, który będzie potrafił zaatakować ich słabe punkty. Suns są w tym bezlitośni.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Liczę na gładkie 4-0 i jebanie po Luce do grudnia, jak wszystkich to wszystkich, nie?

Czyli pisząc jedno, miałeś na myśli coś zupełnie innego. Mea culpa, nie skumalem, zupełnie jak Ty tego że nie każdy wątek jest o Jokiciu. 

Edit. Co prawda nie wiem gdzie pisałem że fanbase Doncicia jest wyluzowany, za to Ty idealnie wypunktowałeś ten nieistniejący argument 😎 Chyba docieramy do czwartej gęstości.

Edytowane przez Kucharius1
Dopisanie tekstu.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ktoś jeszcze twierdzi, że trade Porzingisa miał sens?

Każdy, kto oglądał jego mecze w Mavericks.

Edytowane przez NieMy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
9 minut temu, NieMy napisał:

Każdy, kto oglądał jego mecze w Mavericks.

Porzingis to akurat dobry fit na PS, gdy Dinwiddie i Bertans dublują skille, które Mars już mają (i w sumie c.a grają), ale Porzingis na tym etapie sezonu miałby już season ending injury, więc whatever.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Powiedzmy sobie szczerze, że 2 runda to był i tak max dla Mavs w tym sezonie. Doncic w ataku sie dwoi i troi, ale on sam to za mało. Do tego jego obrona kuleje. Jeśli chce być prawdziwą alfą i omegą to musi też zacząć bronić. Wcześniej w tym wątku rw30 porównał to do sytuacji Hardena w Rockets, co jest dobrym porównaniem. Dallas jeszcze trochę musi pobudować ten skład jak chcą walczyć o najwyższe cele. Jeśli chcą opierać grę tylko i wyłącznie na Luce to może można podpytać Jazz o Goberta? 

Ta seria nie da już żadnych emocji. Max - 1 mecz ukradną w Dallas i czas na ryby

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Dallas fatalnie jest zbudowane.  Wstaw lukę do suns za CP lub Book i myśle ze by pokazał jeszcze więcej. 

Potrzebuje dwóch dobrych niskich obrońców obok siebie i ogarniętego wysokiego. 

W Dallas tego nie ma 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz, ignazz napisał:

Dallas fatalnie jest zbudowane.  Wstaw lukę do suns za CP lub Book i myśle ze by pokazał jeszcze więcej. 

tyle, że na przestrzeni ostatniej dekady nie ma zbyt wielu ekip lepiej zbudowanych niż Suns, ciężko winić Mavs, oni rosterowo są bankowo najsłabsi z całej ósemki, nie wiem czy wygraliby serię z Sixers bez Joela

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tyle, że na przestrzeni ostatniej dekady nie ma zbyt wielu ekip lepiej zbudowanych niż Suns, ciężko winić Mavs, oni rosterowo są bankowo najsłabsi z całej ósemki, nie wiem czy wygraliby serię z Sixers bez Joela

Jasne ze suns jest świetne. 
Chodzi mi o to ze aby nie marnowac Luce kariery on do pełni szczęścia potrzebuje takiego Dejounte Murraya ( daleko od maxa) Adebayo i tyle. Uzupełniasz skład o siepaczy zza łuku i zyjesz w Po. W Dallas zrobili mu umieralnie. 

Pech z Hjr to inna sprawa niż to co w DEN 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Luka może bronić 3,4 w obronie (5 też jeśli jest nim Gobert) Każdy guard z dwiema nogami minie go na pierwszym kroku. Musi to oczywiście poprawić, choć będzie ciężko jeśli będzie tyle wkładał w atak co teraz. 

Mavs by się liczyć w walce o tytuł musi mieć ogarniętego centra, i drugiego guarda co umie bronić. Łatwiej będzie wtedy ukryć Luke. Muszą też umieć kreować rzuty bez Słoweńca w inny sposób jak iso Spencera czy Brunsona.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
45 minut temu, ignazz napisał:

Chodzi mi o to ze aby nie marnowac Luce kariery on do pełni szczęścia potrzebuje takiego Dejounte Murraya ( daleko od maxa) Adebayo i tyle

ale tacy Murraye czy Bamy raczej na drzewach nie rosną, trzeba mieć fart na FA (Mavs mają niezłe perspektywy dla takowych, ale to tylko Dallas) lub pozyskać kogoś za assety a tych Mavs za dużo nie mają, Brunsona prawdopodobnie odpuszczą co już ich osłabia w perspektywie następnego sezonu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Też ludzie uwierzyli po serii z Utah ,że Brunson może być legit 2 opcją co nie jest prawdą i tu widać jak drużyna ma normalnych ludzi w obronie to nie istnieje dlatego w tamtym roku wyglądał tak samo źle w serii z Clippersami.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
11 minut temu, kndz_ napisał:

Też ludzie uwierzyli po serii z Utah ,że Brunson może być legit 2 opcją co nie jest prawdą i tu widać jak drużyna ma normalnych ludzi w obronie to nie istnieje dlatego w tamtym roku wyglądał tak samo źle w serii z Clippersami.

Brunson powinien być sixmenem z dużą ilością czasu piłki w dłoniach, przy Luce coby nie mówić sprawdzają sie spotup shooterzy i to tacy co się przy okazji większej presji nie zesrają, to nie jest gra dla Brunsona i udowodnił to właśnie w serii z Utah, nie wiem jak można mówić, że ktoś się nie nadaje skoro zrobił serię na 28ppg czy ile, all about fit, no i przede wszystkim PO weryfikuje radosne bieganko w RS, nie zmienia to faktu, że 4 seed był w dużej mierze zasługą Brunsona właśnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Mi się wydaje że Brunsona nie odpuszczą, bo zwyczajnie i tak nie zluzuje to cap space, więc nikogo w to miejsce nie pozyskają. Wejdą w podatek, ale ponoć mogą to zrobić. Zostanie za 20+ baniek, albo sign and trade. Jeśli do tego dojdzie to mówi się głównie o Pistons, NYK i Indianie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Pięknie sie Suns oglądało w 4 kwarcie. Paul i Booker zmiażdżyli wtedy Mavs w ataku. Do tego doszła bardzo dobra obrona Suns i Mavs na ponad 4 minuty przed końcem rzucili ręcznikiem. Brunson jest ugotowany w tej serii. Luka jest Magic, ale mam wrażenie, że psychicznie pęka. Ma też dziwne straty. Ktoś wie kim była ta pani z dużymi piersiami i ten pan w pończosze na głowie ? 😁 Go Suns !

IMG_05052022_170053_(1080_x_1080_piksel).jpg

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
30 minut temu, Suns Fever napisał:

Pięknie sie Suns oglądało w 4 kwarcie. Paul i Booker zmiażdżyli wtedy Mavs w ataku. Do tego doszła bardzo dobra obrona Suns i Mavs na ponad 4 minuty przed końcem rzucili ręcznikiem. Brunson jest ugotowany w tej serii. Luka jest Magic, ale mam wrażenie, że psychicznie pęka. Ma też dziwne straty. Ktoś wie kim była ta pani z dużymi piersiami i ten pan w pończosze na głowie ? 😁 Go Suns !

IMG_05052022_170053_(1080_x_1080_piksel).jpg

Odell Beckham JR with "Two busty big booty hoes"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
32 minuty temu, Suns Fever napisał:

. Ktoś wie kim była ta pani z dużymi piersiami

wrzuć jeszcze kilka zdjęć, bo z tego nie poznaję!

5 minut temu, Qooniu napisał:

"Two busty big booty hoes"

ma też inne atuty!

image.png

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

ogląda ją prawie 2 mln ludzi - nie mamy szans 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Chris Paul w tych playoffach jest 30-47 z gry w czwartych kwartach - przypominam zaraz kończy 37 lat, a jego kariera miała się skończyć w 2019 roku. CP3 zabójczo cementuje swoje legacy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi