Skocz do zawartości

CP3 vs Luka czyli Western Conference | Round 2 | (1) Phoenix Suns vs (4) Dallas Mavericks


LAF

CP3 vs Luka Doncić  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CP3 vs Luka Doncić

    • CP3 w 4
      0
    • CP3 w 5
      3
    • CP3 w 6
      18
    • CP3 w 7
      3
    • Luka w 4
      0
    • Luka w 5
      0
    • Luka w 6
      5
    • Luka w 7
      6


Rekomendowane odpowiedzi

9 minut temu, NieMy napisał:

Każdy, kto oglądał jego mecze w Mavericks.

Porzingis to akurat dobry fit na PS, gdy Dinwiddie i Bertans dublują skille, które Mars już mają (i w sumie c.a grają), ale Porzingis na tym etapie sezonu miałby już season ending injury, więc whatever.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzmy sobie szczerze, że 2 runda to był i tak max dla Mavs w tym sezonie. Doncic w ataku sie dwoi i troi, ale on sam to za mało. Do tego jego obrona kuleje. Jeśli chce być prawdziwą alfą i omegą to musi też zacząć bronić. Wcześniej w tym wątku rw30 porównał to do sytuacji Hardena w Rockets, co jest dobrym porównaniem. Dallas jeszcze trochę musi pobudować ten skład jak chcą walczyć o najwyższe cele. Jeśli chcą opierać grę tylko i wyłącznie na Luce to może można podpytać Jazz o Goberta? 

Ta seria nie da już żadnych emocji. Max - 1 mecz ukradną w Dallas i czas na ryby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, ignazz napisał:

Dallas fatalnie jest zbudowane.  Wstaw lukę do suns za CP lub Book i myśle ze by pokazał jeszcze więcej. 

tyle, że na przestrzeni ostatniej dekady nie ma zbyt wielu ekip lepiej zbudowanych niż Suns, ciężko winić Mavs, oni rosterowo są bankowo najsłabsi z całej ósemki, nie wiem czy wygraliby serię z Sixers bez Joela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

tyle, że na przestrzeni ostatniej dekady nie ma zbyt wielu ekip lepiej zbudowanych niż Suns, ciężko winić Mavs, oni rosterowo są bankowo najsłabsi z całej ósemki, nie wiem czy wygraliby serię z Sixers bez Joela

Jasne ze suns jest świetne. 
Chodzi mi o to ze aby nie marnowac Luce kariery on do pełni szczęścia potrzebuje takiego Dejounte Murraya ( daleko od maxa) Adebayo i tyle. Uzupełniasz skład o siepaczy zza łuku i zyjesz w Po. W Dallas zrobili mu umieralnie. 

Pech z Hjr to inna sprawa niż to co w DEN 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Luka może bronić 3,4 w obronie (5 też jeśli jest nim Gobert) Każdy guard z dwiema nogami minie go na pierwszym kroku. Musi to oczywiście poprawić, choć będzie ciężko jeśli będzie tyle wkładał w atak co teraz. 

Mavs by się liczyć w walce o tytuł musi mieć ogarniętego centra, i drugiego guarda co umie bronić. Łatwiej będzie wtedy ukryć Luke. Muszą też umieć kreować rzuty bez Słoweńca w inny sposób jak iso Spencera czy Brunsona.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

45 minut temu, ignazz napisał:

Chodzi mi o to ze aby nie marnowac Luce kariery on do pełni szczęścia potrzebuje takiego Dejounte Murraya ( daleko od maxa) Adebayo i tyle

ale tacy Murraye czy Bamy raczej na drzewach nie rosną, trzeba mieć fart na FA (Mavs mają niezłe perspektywy dla takowych, ale to tylko Dallas) lub pozyskać kogoś za assety a tych Mavs za dużo nie mają, Brunsona prawdopodobnie odpuszczą co już ich osłabia w perspektywie następnego sezonu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też ludzie uwierzyli po serii z Utah ,że Brunson może być legit 2 opcją co nie jest prawdą i tu widać jak drużyna ma normalnych ludzi w obronie to nie istnieje dlatego w tamtym roku wyglądał tak samo źle w serii z Clippersami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, kndz_ napisał:

Też ludzie uwierzyli po serii z Utah ,że Brunson może być legit 2 opcją co nie jest prawdą i tu widać jak drużyna ma normalnych ludzi w obronie to nie istnieje dlatego w tamtym roku wyglądał tak samo źle w serii z Clippersami.

Brunson powinien być sixmenem z dużą ilością czasu piłki w dłoniach, przy Luce coby nie mówić sprawdzają sie spotup shooterzy i to tacy co się przy okazji większej presji nie zesrają, to nie jest gra dla Brunsona i udowodnił to właśnie w serii z Utah, nie wiem jak można mówić, że ktoś się nie nadaje skoro zrobił serię na 28ppg czy ile, all about fit, no i przede wszystkim PO weryfikuje radosne bieganko w RS, nie zmienia to faktu, że 4 seed był w dużej mierze zasługą Brunsona właśnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi się wydaje że Brunsona nie odpuszczą, bo zwyczajnie i tak nie zluzuje to cap space, więc nikogo w to miejsce nie pozyskają. Wejdą w podatek, ale ponoć mogą to zrobić. Zostanie za 20+ baniek, albo sign and trade. Jeśli do tego dojdzie to mówi się głównie o Pistons, NYK i Indianie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pięknie sie Suns oglądało w 4 kwarcie. Paul i Booker zmiażdżyli wtedy Mavs w ataku. Do tego doszła bardzo dobra obrona Suns i Mavs na ponad 4 minuty przed końcem rzucili ręcznikiem. Brunson jest ugotowany w tej serii. Luka jest Magic, ale mam wrażenie, że psychicznie pęka. Ma też dziwne straty. Ktoś wie kim była ta pani z dużymi piersiami i ten pan w pończosze na głowie ? 😁 Go Suns !

IMG_05052022_170053_(1080_x_1080_piksel).jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, Suns Fever napisał:

Pięknie sie Suns oglądało w 4 kwarcie. Paul i Booker zmiażdżyli wtedy Mavs w ataku. Do tego doszła bardzo dobra obrona Suns i Mavs na ponad 4 minuty przed końcem rzucili ręcznikiem. Brunson jest ugotowany w tej serii. Luka jest Magic, ale mam wrażenie, że psychicznie pęka. Ma też dziwne straty. Ktoś wie kim była ta pani z dużymi piersiami i ten pan w pończosze na głowie ? 😁 Go Suns !

IMG_05052022_170053_(1080_x_1080_piksel).jpg

Odell Beckham JR with "Two busty big booty hoes"

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Eryko napisał:

Chris Paul w tych playoffach jest 30-47 z gry w czwartych kwartach - przypominam zaraz kończy 37 lat, a jego kariera miała się skończyć w 2019 roku. CP3 zabójczo cementuje swoje legacy

Nom, pierścień akurat należy mu się jak psu micha, nawet pomimo bycia wkurwiającym gnojkiem. Mam nadzieję, że mu się uda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Video apropo psychy Luki. Ogólnie mam wrażenie, że od czasu pandemii kibice w NBA stali się bardziej agresywni. W zeszłym roku fan Suns pobił fana Denver (powiedzmy, że miał powód), a w serii Suns z Clippers kibice obu drużyn bili się przy wejściu na halę. Teraz kibic coś miłego powiedział Luce, na co on prawie mu nie poszedł nastukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Suns Fever napisał:

Video apropo psychy Luki. Ogólnie mam wrażenie, że od czasu pandemii kibice w NBA stali się bardziej agresywni. W zeszłym roku fan Suns pobił fana Denver (powiedzmy, że miał powód), a w serii Suns z Clippers kibice obu drużyn bili się przy wejściu na halę. Teraz kibic coś miłego powiedział Luce, na co on prawie mu nie poszedł nastukać. 

Cos w tym może być, internetowi kibice gsw właśnie przeprowadzają zmasowany atak na lokalnych dziennikazy/pracowników klubu w Memphis 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.