Skocz do zawartości

CP3 vs Luka czyli Western Conference | Round 2 | (1) Phoenix Suns vs (4) Dallas Mavericks


LAF

CP3 vs Luka Doncić  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CP3 vs Luka Doncić

    • CP3 w 4
      0
    • CP3 w 5
      3
    • CP3 w 6
      18
    • CP3 w 7
      3
    • Luka w 4
      0
    • Luka w 5
      0
    • Luka w 6
      5
    • Luka w 7
      6


Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, rw30 napisał:

masz tzw. syndrom Jokićowców. Oni nie mogo napisać posta bez wspomnienia o Jokiciu, względnie kimkolwiek innym z Denver, ty nie możesz napisać posta bez odniesienia się w jakiś sposób do CP3. Nie będzie łatwo, ale liczymy że powalczysz, a może nawet wygrasz z tym syndromem. powodzenia, trzymamy kciuki.

Do tego ten syndrom obrzydza Jokica jak się jaram nim oglądając mecze sprawdzając staty czy oglądając jak odbiera statuetkę w stadninie koni tak potem wchodzę na forum i mam odruchy wymiotne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, rw30 napisał:

 

pisałem przecież o Giannisie parę razy że zayebiście grał z Celtics, i że nawet go szanuję, nie wiem o co Ci chodzi? 

Nie wiesz? 

Przeczytaj temat o nagrodach i wpisy smoka

Chłopak w tej kwestii nie ma absolutnie zadnego luzu 

Trochę to nawet jest smutne, bo kłóci się nawet z ludźmi, którzy twierdzą że Jok został mvp zasłużenie 

 

LAF już dawno miał syndrom Paula 

Słowa krytyki nie potrafi przeczytać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gość rok temu niczym się nie wyróżniał, a na pewno to co dawał w ataku oddawał z nawiązką w obronie, wątpię aby to było jakieś kluczowe osłabienie

tym bardziej nawiązując do tego

Nie do końca się zgodzę. W 2020 grał naprawdę słabo w defensywie ale w 2021 (mówię o PO) nie wyglądało to tak źle. Dodatkowo nie wiemy jaki byłby pod Kiddem (patrzą choćby na szybki progres Luki i Spencera), bo pamiętam te lineupy śmierci z Bobanem pana Ricka. Overall robił 17 pkt na skuteczności 40 % za 3. Myślę że jego rola spadła by do 3/4 strzelca, ale jak najbardziej by pomógł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gość rok temu niczym się nie wyróżniał, a na pewno to co dawał w ataku oddawał z nawiązką w obronie, wątpię aby to było jakieś kluczowe osłabienie

tym bardziej nawiązując do tego

Oj. Potężne osłabienie. Gość świetny i uniwersalny poprawiłby rotacje i to sporo. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, LeweBiodroSmoka napisał:

gość rok temu niczym się nie wyróżniał, a na pewno to co dawał w ataku oddawał z nawiązką w obronie, wątpię aby to było jakieś kluczowe osłabienie

tym bardziej nawiązując do tego

Masz bardzo krótka pamięć thj był raczej bardzo  chwalony za zeszły sezon i zdecydowanie był ich najlepszym graczem o imieniu innym niż luka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, ignazz napisał:

Oj. Potężne osłabienie. Gość świetny i uniwersalny poprawiłby rotacje i to sporo. 

w czym jest uniwersalny w porównaniu do takiego Bullocka? 

poprawiłby rotacje? tak, ale nie był niezbędny i to się właśnie potwierdziło

4 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Masz bardzo krótka pamięć thj był raczej bardzo  chwalony za zeszły sezon i zdecydowanie był ich najlepszym graczem o imieniu innym niż luka.

pisałem o PO, tych chwalonych za rs zwykle nie brakuje, abstrahujac juz od tego, że nie widzę nigdzie dowodów na Twoją teze (średnio efektywny sezon, raczej słaby) 14.2 pkt na 52Ts / 33.6% za 3

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w czym jest uniwersalny w porównaniu do takiego Bullocka? 

poprawiłby rotacje? tak, ale nie był niezbędny i to się właśnie potwierdziło

pisałem o PO, tych chwalonych za rs zwykle nie brakuje, abstrahujac juz od tego, że nie widzę nigdzie dowodów na Twoją teze (średnio efektywny sezon, raczej słaby) 14.2 pkt na 52Ts / 33.6% za 3

 

 

 

Ale Ja pisze o zeszłym sezonie gdzie w PO w 4 na 7 meczy rzucił powyżej 20pts, łącznie 17ppg i 3,3 trójki na 40%, a sezon jeszcze wcześniej tez rzucał 17,8 pts w PO i ponad 3 trójki na mecz. W tym sezonie miał swoje problemy z urazami i byl zjazd oczywiście ale w poprzednich dwóch latach to był zdecydowanie drugi najlepszy zawodnik drużyny, więc troszkę odleciałes imo z tym ze to nie osłabienie. 

Zreszta dla ciebie PJ Dozier to już spore osłabienie było, ale jak widać w twoim rozumowaniu tylko Nuggets mogą czuć się osłabieni gdy ktoś wylatuje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

27 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Ale Ja pisze o zeszłym sezonie gdzie w PO w 4 na 7 meczy rzucił powyżej 20pts, łącznie 17ppg i 3,3 trójki na 40%, a sezon jeszcze wcześniej tez rzucał 17,8 pts w PO i ponad 3 trójki na mecz.

i był przy okazji krzesłem w obronie z impactem na poziomie so-so

THJ w serii z LAC od G3-G7 rzucał na 14ppg .334 %fg i 30% za 3, faktycznie jest czego żałować

32 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

W tym sezonie miał swoje problemy z urazami i byl zjazd oczywiście ale w poprzednich dwóch latach to był zdecydowanie drugi najlepszy zawodnik drużyny, więc troszkę odleciałes imo z tym ze to nie osłabienie. 

no tak, bo wszystko na to wskazuje, Tobie się nawet nie chciało sprawdzić jak rzeczywiście grał tylko wziąłeś staty zbiorcze, które i tak dupy nikomu nie urwą no chyba że Tobie

35 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Zreszta dla ciebie PJ Dozier to już spore osłabienie było, ale jak widać w twoim rozumowaniu tylko Nuggets mogą czuć się osłabieni gdy ktoś wylatuje

Dozier to osłabienie z poziomu 6-7-8 gracz rotacji, nie wciskam go jako drugiej opcji i nie zakłamuje faktów, ale masz lajka od maca, to się ciesz, możecie się teraz przytulić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i był przy okazji krzesłem w obronie z impactem na poziomie so-so

THJ w serii z LAC od G3-G7 rzucał na 14ppg .334 %fg i 30% za 3, faktycznie jest czego żałować

patrząc na to jak są w gazie to wydaje mi się, że THJ byłby dość dużym wzmocnieniem.

i patrząc na statsy "co było" jest trochę błędne bo w tym wypadku Dallas nie powinno być tam gdzie jest teraz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Koelner napisał:

patrząc na to jak są w gazie to wydaje mi się, że THJ byłby dość dużym wzmocnieniem.

na ławkę owszem, nikt o zdrowych zmysłach nie wywaliłby teraz Bullocka nie mówiąc o Brunsonie, mieliśmy od ciula absencji graczy będących o dwie półki wyżej od THJ, Mavs awansowali do WCF pomimo jego kontuzji, nic nie potwierdza tezy, że bardzo go w tym rosterze brakuje, a tego, że byłby zbędny nigdzie chyba nie napisałem? zresztą gdybyby był THJ minut pewnie nie dostałby Ntilikina 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

i był przy okazji krzesłem w obronie z impactem na poziomie so-so

THJ w serii z LAC od G3-G7 rzucał na 14ppg .334 %fg i 30% za 3, faktycznie jest czego żałować

no tak, bo wszystko na to wskazuje, Tobie się nawet nie chciało sprawdzić jak rzeczywiście grał tylko wziąłeś staty zbiorcze, które i tak dupy nikomu nie urwą no chyba że Tobie

Dozier to osłabienie z poziomu 6-7-8 gracz rotacji, nie wciskam go jako drugiej opcji i nie zakłamuje faktów, ale masz lajka od maca, to się ciesz, możecie się teraz przytulić

No właśnie To ty bierzesz próbki z 4 meczy, za ost 4 mecze to pewnie Booker czy Paul mieli gorsze staty niż to co Ty właśnie wkleiłeś, ale nikt by raczej o nich nie pisał Ze to zadne osłabienie gdyby wypadli. 
 

I nie nie był też jakąś tyczką w obronie co już ci pare osób napisało zresztą. 

drugi najlepszy zawodnik w tamtych dwóch sezonach i to są fakty, nie dość że statsy to potwierdzają, to jeszcze brał na siebie grę w ataku jako jedyny z rolesów, i jako jedyny procz Doncica sam sobie coś wykreował. 

Jasne że w tym roku rozwój Brunsona sprawił ze brak THJ jest mniej istotny niż byłby rok temu czy dwa, ale gadka ze to nie jest osłabienie to zwykle niczym nie poparte pi****lenie o dupie Maryny. 
 

gdyby Nuggets ogłosili ze planują deal Barton za THJ ale trzeba dorzucić milion w gotowce to sam byś pewnie się dorzucił, bo byłby lepszy niż barton na pewno jako druga opcja, ale nie jego strata, to nie jest osłabienie ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

drugi najlepszy zawodnik w tamtych dwóch sezonach i to są fakty, nie dość że statsy to potwierdzają, to jeszcze brał na siebie grę w ataku jako jedyny z rolesów, i jako jedyny procz Doncica sam sobie coś wykreował. 

statsy nic nie potwierdzają, THJ to poziom rolsa opcja 3-4 w średnim teamie, średnio nadający się na PO, no przynajmniej jeszcze tego nie udowodnił i może już nie zdążyć

 

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No właśnie To ty bierzesz próbki z 4 meczy, za ost 4

a co w tym złego, skoro dwa pierwsze miał świetne a pozostałe już fatalne, to mam przyklasnąć bo Ronnie napisał, że miał świetne PO? dobrze wszystko?

 

8 minut temu, RonnieArtestics napisał:

gdyby Nuggets ogłosili ze planują deal Barton za THJ ale trzeba dorzucić milion w gotowce to sam byś pewnie się dorzucił, bo byłby lepszy niż barton na pewno jako druga opcja, ale nie jego strata, to nie jest osłabienie ;]

za Bartona to bym aktualnie każdego wymienił, żaden to argument, zwłaszcza, że Barton został drugą opcjà z musu po prostu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

na ławkę owszem, nikt o zdrowych zmysłach nie wywaliłby teraz Bullocka nie mówiąc o Brunsonie, mieliśmy od ciula absencji graczy będących o dwie półki wyżej od THJ, Mavs awansowali do WCF pomimo jego kontuzji, nic nie potwierdza tezy, że bardzo go w tym rosterze brakuje, a tego, że byłby zbędny nigdzie chyba nie napisałem? zresztą gdybyby był THJ minut pewnie nie dostałby Ntilikina 

 

No oczywiście że THJ wchodziłby z ławki. Ale dać odpocząć Bullockowi i DFS te pare minut dłużej byłoby bardzo ważne. Co innego grać po 44 minuty a co innego 36-37. A przez te 15-20 minut THJ dałby troche trójek, przy spięciu przyzwoitą obrone. No i chłop ma jaja, jednak czasem potrzeba kogoś kto weźmie i trafi jak drużynie przestaje iść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 minut temu, iglo13 napisał:

No oczywiście że THJ wchodziłby z ławki. Ale dać odpocząć Bullockowi i DFS te pare minut dłużej byłoby bardzo ważne. Co innego grać po 44 minuty a co innego 36-37. A przez te 15-20 minut THJ dałby troche trójek, przy spięciu przyzwoitą obrone. No i chłop ma jaja, jednak czasem potrzeba kogoś kto weźmie i trafi jak drużynie przestaje iść

w takim kontekście to oczywiste, odnosiłem się do tezy, że był zdecydowanie drugim najlepszym grajkiem po Luce, wprawdzie efektywny był po ciulu zarówno w rs jak i w decydujących fazach PO, ale potrafi sobie rzut wykreować!!! ;)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

w takim kontekście to oczywiste, odnosiłem się do tezy, że był zdecydowanie drugim najlepszym grajkiem po Luce, wprawdzie efektywny był po ciulu zarówno w rs jak i w decydujących fazach PO, ale potrafi sobie rzut wykreować!!! ;)

Był zdecydowanie drugim najlepszym grajkiem Mavs przez dwa ostatnie sezony. Każdy fan Mavs przyzna mi racje. Czy był/byłby również w tym roku? Pewnie nie, widząc jak zajebiście gra DFS czy Brunson w PO, ale to moje pierwsze zdanie powyżej to raczej fakt a nie opinia. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Był zdecydowanie drugim najlepszym grajkiem Mavs przez dwa ostatnie sezony. Każdy fan Mavs przyzna mi racje.

to spoko, bo jeszcze nikt tego nie napisał, choć wypowiadało się przynajmniej dwóch, ciekawe czy też pamiętają tak jak Ty te jego wybitne PO rok temu :D

Kubbassujesz Ronnie na oślep, sprawdzaj chociaż cyferki czasem, bo łatwo takie tezy obalić

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

to spoko, bo jeszcze nikt tego nie napisał, choć wypowiadało się przynajmniej dwóch, ciekawe czy też pamiętają tak jak Ty te jego wybitne PO rok temu :D

Kubbassujesz Ronnie na oślep, sprawdzaj chociaż cyferki czasem, bo łatwo takie tezy obalić

 

Jak ci podałem statystyki za ostatnie PO 17,8 ppg i 3,3 trójki na 40% to trzy najlepsze mecze sobie wyciąłeś bo tak. Miał w pierwszych trzech meczach serii  15/23 za trzy w zeszłych PO. No to sobie to wyciąłeś i wstawiłeś 33% z pozostałych czterech. Z czego dwa pierwsze mecze zrobił 24,5 pts i trafił 11/17 za trzy, i dwa razy wygrali - na wyjeździe. Jak Ci podałem poprzednie PO podobne statystyki indywidualnie to też to olałeś. Rozumiem, że próbujesz bronić swoja tezę za wszelka cenę ale to ty robisz sobie kurwę ze statystyk i manipulujesz próbką 4 meczy pod swoją tezę a nie ja. 

jestem teraz w pracy i nie będę Ci sprawdzał historii forum, ale wieczorem to zrobie bo pamietam akurat dużo pochwał dla THJ za jego grę w poprzednim sezonie. 
 

a jak się nie zgadzasz z tym to zrob co należy i wskaż mi kto był drugim najlepszym graczem Mavs w poprzednich dwóch latach. Udowodnij ze się mylę. A nie tylko wyśmiewasz moje zdanie. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, RonnieArtestics napisał:

a jak się nie zgadzasz z tym to zrob co należy i wskaż mi kto był drugim najlepszym graczem Mavs w poprzednich dwóch latach

Porzingis i to zdecydowanie

a jak jesteś w pracy to pracuj, a nie od 7 rano się o wafli wykłucasz, mi to rybka, mozesz sobie uważać, że dwa pierwsze mecze serii są najważniejsze ja mogę uważać na odwrót, tylko się nie gotuj

piszesz cały czas o dwóch ostatnich sezonach zupełnie pomijając fakt, że do momentu kontuzji ten obecny miał bardzo słaby, dlatego nie pitol mi o jakiś wycinankach, bo to prosta analiza, której nie chcesz pojąć, bo sobie obrazy w głowie wyświetlasz, a fakty temu przeczo

eot

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Porzingis i to zdecydowanie

a jak jesteś w pracy to pracuj, a nie od 7 rano się o wafli wykłucasz, mi to rybka, mozesz sobie uważać, że dwa pierwsze mecze serii są najważniejsze ja mogę uważać na odwrót, tylko się nie gotuj

piszesz cały czas o dwóch ostatnich sezonach zupełnie pomijając fakt, że do momentu kontuzji ten obecny miał bardzo słaby, dlatego nie pitol mi o jakiś wycinankach, bo to prosta analiza, której nie chcesz pojąć, bo sobie obrazy w głowie wyświetlasz, a fakty temu przeczo

eot

Kristaps w ostatnich PO zrobił zawrotne 13/5 na 28% za trzy. W przedostatnich zagrał trzy (dobre) mecze i sie połamał. 
 

Wg mnie każdy mecz PO jest ważny, a wrzucanie tezy „brak thj to zadne osłabienie” po czym popieranie tej tezy na wycięciu sobie ze statystyk trzech udanych meczy z siedmiu łącznie  ( w dodatku u shootera, wycięcie meczy w których mu bardzo wpadało) jest troszkę bardziej nie fair i nie zrozumiałe, niż wrzucanie ogólnych statystyk za całą serię jako odparcie tej (dla mnie) tezy z dupy. 

Clue: Wrzuciłeś tezę i popierasz ją na czterech meczach, ja kontrtezę raczej opieram na overall statystykach za całe poprzednie dwa lata łącznie RS i PO. Zawsze był zdrowy, dostępny i zawsze wrzucał 18pkt. Czy legit druga opcja w contenderze, na pewno nie, daleko mu do tego. Czy overall najlepszy z supportu luki za te dwa lata? Zdecydowanie tak, jak widać nawet w PO miał duży wpływ na zwycięstwa bo gdy tylko zagrał dobrze to wygrywali mecze. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.