Skocz do zawartości

CP3 vs Luka czyli Western Conference | Round 2 | (1) Phoenix Suns vs (4) Dallas Mavericks


LAF

CP3 vs Luka Doncić  

35 użytkowników zagłosowało

  1. 1. CP3 vs Luka Doncić

    • CP3 w 4
      0
    • CP3 w 5
      3
    • CP3 w 6
      18
    • CP3 w 7
      3
    • Luka w 4
      0
    • Luka w 5
      0
    • Luka w 6
      5
    • Luka w 7
      6


Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, rw30 napisał:

ja nie pisałem 'He never did it before' ani  że 'ale niespodzianka' (nawet tu sobie śmieszkowaliśmy przed meczem że bardziej byśmy byli zaskoczeni jakby nie zagrał zayebiście niż jakby zagrał zayebiście,)ani że 'nigdy wcześniej w G7 nie zagrał rewelacyjnie' tylko że zagrał kosmos.  To że zagrał już to wcześniej nie ma jakby znaczenia.

To po prostu inaczej rozumiemy „dzień konia” bo tylko o to się przyczepiłem :P 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jamal Murray vs. Devin Booker when facing elimination:

Murray

7-2 Record
28.3 PPG
5.2 REB
5.8 AST
2.3 TOV
49.7% FG
44.8% 3PT

Booker

0-2 Record
15.0 PPG
3.0 REB
3.5 AST
5.0 TOV
30.5% FG
0.0% 3PT https://t.co/nCvNwe8tMX

pozdro @Koelner ;)

z Jokiem to Booker miałby 35 PPG  TS% 65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Jamal Murray vs. Devin Booker when facing elimination:

Murray

7-2 Record
28.3 PPG
5.2 REB
5.8 AST
2.3 TOV
49.7% FG
44.8% 3PT

Booker

0-2 Record
15.0 PPG
3.0 REB
3.5 AST
5.0 TOV
30.5% FG
0.0% 3PT https://t.co/nCvNwe8tMX

pozdro @Koelner ;)

Murray jest kozunem tak jak już wcześniej go broniłem w innym temacie ale Booker nie miał nic pomocy w tym meczu a Mavs to go blitzowali i targetowali w każdej akcji ofensywnej tak żeby punktował ktoś inny 

Booker tu jakoś mega nie zawiódł 

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Kubbas napisał:

Mavs to go blitzowali i targetowali w każdej akcji ofensywnej tak żeby punktował ktoś inny 

tak było od game 3 na dobrą sprawę, absolutnie odcięli ich od swojej naturalnej ofensywnej gry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Booker to wybitny strzelec, ale w takich sytuacjach wychodzą jego największe mankamenty. Sam nie jest w stanie wypracować sobie pozycji, forsując go pokazujesz też że nie jest kreatorem dla innych i te zdania że stał się przy CP3 playmakerem to bujdy. Rzut ma szybki, więc jak rzuca po zasłonie to pięknie to wygląda. Potrafi też wbiec na pełnej pod kosz, ale do tego też potrzebuje dobrzej rozegranej akcji czy wybloku zawodnika w pomalowanym. Fajny zawodnik na 2 opcje, ale 1 strzelba mistrzowskiego teamu raczej nie będzie.

Trochę mu się obrywa ponad miarę za to szczekanie do Luki, ale obiektywnie to nie do niego miałbym największe pretensje (chyba że ktoś oceniał go jako superstara, to się zawiódł).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, rw30 napisał:

masz tzw. syndrom Jokićowców. Oni nie mogo napisać posta bez wspomnienia o Jokiciu, względnie kimkolwiek innym z Denver, ty nie możesz napisać posta bez odniesienia się w jakiś sposób do CP3. Nie będzie łatwo, ale liczymy że powalczysz, a może nawet wygrasz z tym syndromem. powodzenia, trzymamy kciuki.

To się nie może udać. 

To tak jakby Charlie Harper miał odstawić wodę i cipki 

Wychodzi na to ze wóda to Jok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, rw30 napisał:

masz tzw. syndrom Jokićowców. Oni nie mogo napisać posta bez wspomnienia o Jokiciu, względnie kimkolwiek innym z Denver,

czytaj - masz syndor b2b MVP, o którym nie ma co pisać

podpisano

Dr Erwik

(który notabene, ostatnie x lat spędził na pisanie o Hardenie, syndrom bolącej dupy, postępujący falowo)

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

24 minuty temu, LeweBiodroSmoka napisał:

czytaj - masz syndor b2b MVP, o którym nie ma co pisać

 

 

pisałem przecież o Giannisie parę razy że zayebiście grał z Celtics, i że nawet go szanuję, nie wiem o co Ci chodzi? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, rw30 napisał:

 

pisałem przecież o Giannisie parę razy że zayebiście grał z Celtics, i że nawet go szanuję, nie wiem o co Ci chodzi? 

ja piszę ok 1.5 tys. postów rocznie w 4 działach i kilkudziesięciu tematach, też nie wiem o co Ci chodzi, sprowadzanie moje aktywności czy też @julekstep tylko do Joka cieżko odebrać inaczej niż syndrom bólu 4 liter

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LeweBiodroSmoka napisał:

ja piszę ok 1.5 tys. postów rocznie w 4 działach i kilkudziesięciu tematach, też nie wiem o co Ci chodzi, sprowadzanie moje aktywności czy też @julekstep tylko do Joka cieżko odebrać inaczej niż syndrom bólu 4 liter

ja piszę tylko o Joku jbc

tylko on jest wart mojej klawiatury

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, the_secret napisał:

ale żałosny jest ten Beverley, tfu na atencjusza

czy ja wiem?

Zauważ, że zapewnia sporo wyświetleń, jest blisko poziomu SAS, który za to pi****lenie w tv zarabia podobnie co Bev za NBA.

Może sobie zapewnia ciekawą emeryturkę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ogólnie trochę sobie analizowałem tę serię i wyszła mi zaskakująca konkluzja:

- co jeśli to Dallas w pierwszych dwóch spotkaniach nie było sobą? Grali bez agresji, łapali się na łatwe oddawanie komfortowych matchapów dla Suns. Rolesi było w slump.

- Mavs gra od dłuższego czasu bez swojego 2 najważniejszego zawodnika ostatnich sezonów i PO. THJ byłby pewnie teraz po wystrzale JB opcją 3, ale wcale się o tym nie mówi?!

- Kidd wyforsował dwóch liderów na niekomfortowe pozycję. CP gorzej podaje jak forsujesz jego kozioł na lewą stronę i odmawia oddawania rzutu z niekomfortowych pozycji. W meczach 3-7 starał się nie rzucać z innych pozycji jak wideopen.

- CP zwolnił bo był częściej atakowany w defensywie. Nie chodzi o to że źle bronił czy coś takiego. Po prostu kazali mu pracować więcej niż zwykle.

-Ayton był niegrywalny w defensywie w tej serii. Versus smallballowi jest słaby w obronie 3, a jeśli już wychodził z pomalowanego, nie zdążył wracać przez co pojawiły się łatwe wjazdy Mavs. Na początku meczu 7, Mavs było 7/7 na nim. Jego jumper też nie był najlepszy.

- Blitz na człowieka na piłce w Suns, i od razu ciężko im grać swoje schematy. Booker to żaden rozgrywający, łatwo go stropować, łapie piłkę nie utrzymując się na koźle i podaje niedbale. Cp3 gdy nie jest w swoich rejonach też ma dużo mniejszy impact.

- brakowało kogoś kto sam się kreuje i odda rzut z gorszej pozycji. Mavs miało 3 takich zawodników.

- skoro ktoś wybiega na boisko nie jest mocno kontuzjowany. Luka też nie jest zdrowy ale nie powinniśmy traktować jako wymówkę. Krytyka też jest częścią sportu i jeśli dusisz się kiedy zespół Cię potrzebuje, usłyszysz kilka cierpkich słów. Brzmi jak usprawiedliwienie skoro nic nie słyszymy o szczegółach tej magicznej kontuzji. Swoją drogą w tym wieku i po takiej historii on już w pełni zdrowia nie będzie. CP zapracował sobie na posiadanie wielu przeciwników przez lata. Im lepszy jesteś tym więcej masz też hejterów. 

- Trash talk nie popłaca. Nie gadasz takich rzeczy to zawodników jak LeBron, Kobe etc. Luka jest póki co na takiej trajektorii kariery.

- Jak Luka ma swój dobry dzień to nie jesteś w stanie nic zrobić.

- Mavs ma naprawdę sporo legit strzelców, którzy ze swoich klepek mogą rzucić na dużym volume.

- Suns za mało rzuca za 3, a od groma long 2. Mało się też dostają na linię. Muszą to ogarnąć i być bardziej agresywni.

- Mavs wydają się grać bardzo prosta koszykówkę. Świetnie szukają missmatchy, gdy zmusza po jednej stronie do podwojenia, potrafią bardzo szybko przeprowadzić piłkę po obwodzie do wolnego strzelca.

- kreują w tych PO od groma wideopen i komfortowych trójek. Dodatkowo taki DFS rzuca tylko 3 ulubionych pozycji i zawsze dostanie piłkę w to miejsce.

- Mavs świetnie broni trójkę. To może być mega ważne w serii z GSW.

- wszyscy piszą że w tym czy innym spotkaniu DBook czy CP3 nie byli sobą. Jak odejmiemy dwa pierwsze spotkania, gdzie to Mavs zabrakło agresji i tożsamości to Dallas wygrało 4 z 5 ostatnich meczy.

- jak dla mnie Dallas i Boston to były najlepsze drużyny 2022, więc może tę serię to nie taki upset.

Pewnie zapomniałem o z tuzinie rzeczy, ale to z grubsza wszystko.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Kucharius1 napisał:

Mavs gra od dłuższego czasu bez swojego 2 najważniejszego zawodnika ostatnich sezonów i PO. THJ byłby pewnie teraz po wystrzale JB opcją 3, ale wcale się o tym nie mówi?!

gość rok temu niczym się nie wyróżniał, a na pewno to co dawał w ataku oddawał z nawiązką w obronie, wątpię aby to było jakieś kluczowe osłabienie

12 minut temu, Kucharius1 napisał:

Mavs świetnie broni trójkę. To może być mega ważne w serii z GSW.

tym bardziej nawiązując do tego

Edytowane przez LeweBiodroSmoka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.