Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

5 minut temu, fluber napisał:

A to nie to była główną przyczyną? Bo u nas pisano tak:

Prawie sześć miesięcy po ujawnieniu łamiących reguły lockdownu imprez w siedzibie brytyjskich premierów przy Downing Street, wysoka urzędniczka administracji opublikowała raport z jej specjalnego śledztwa, wskazując, że Boris Johnson popełnił "błędy w przywództwie i ocenie sytuacji". Sue Gray przeanalizowała w swoim raporcie 16 spotkań w szczytowym okresie pandemii, które "nie powinny były mieć miejsca" i których szczegóły po raz pierwszy podano do wiadomości publicznej. Waga naruszeń, jakie popełniono, może zaważyć na przyszłości premiera 

Tzn on tam dużo rzeczy nawywijal(tzn ogólnie to plis,  pis by go wysmial ze jest nudny z takimi mini aferkami), bardziej chodziło o to że na przestrzeni miesiecy/lat nabroil dużo małych rzeczy, w tym ten lockdown, po prostu zebrało mu się dużo, ale nie było tak ze przez jakas imprezę stracił pracę, stracił ją bo był to zlepek wielu rzeczy.

 

Jak już jesteśmy w temacie uk, to właśnie wymyślili zeby lekarze pisali ludziom vouchery na prąd jak będzie drogo. @RappaR dej voucher.

https://www.theguardian.com/society/2022/aug/21/gps-could-prescribe-money-off-energy-bills-under-treasury-plan

1 minutę temu, Koelner napisał:

widocznie mocne ma plecy 

Kurski sobie poleciał do Francji na kwarantannie i też nie stracił pracy.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Pablo81 napisał:

Sporo osob pisze, że to ok. Ale gdyby chodziło o ich połówkę, to zdanie chyba byłoby inne. Tak jak pisał Rappar.

Jak w tej scenie z Pulp Fiction, w której Travolta i Jackson rozmawiają o masowaniu stòp ;)

Ale nie chodzi więc nie rozumiem poruszenia. Laska sobie zatańczyła z jakimś ziomkiem i tyle. Niektórzy to widzę trzymaliby tu kobiety w domu przez cały tydzień, wypuszczając je tylko w niedziele do kościoła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tyle, ze finlandia, za sprawa rzeczonej premier, podeszla do srowida bardzo lajtowo. i siwetnie na tym wyszli...

12 godzin temu, Reikai napisał:

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-finowie-zabrali-glos-w-sprawie-imprez-premier-sanny-marin-so,nId,6234766#crp_state=1?utm_source=wykop.pl&utm_medium=link-6785667&utm_campaign=wykop-poleca

Drama jest tylko w oczach Polaków którym nie przeszkadza rząd plujący im w twarz, wszelkie skandaliczne decyzje i katoideologia, ale przeszkadza taniec na imprezie i alkohol. 

widze, ze tusk vision network wszedl za mocno. katoideologia, ja prdl! :( a w kosciele to pewnie po raz ostatni byles za smarka. bracia cymbalscy sekielscy pozdrawiaja!...

p.s. katolicyzm jest nieodzownym elementem naszej kultury, gamoniu!...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, kcp78 napisał:

tyle, ze finlandia, za sprawa rzeczonej premier, podeszla do srowida bardzo lajtowo. i siwetnie na tym wyszli...

widze, ze tusk vision network wszedl za mocno. katoideologia, ja prdl! :( a w kosciele to pewnie po raz ostatni byles za smarka. bracia cymbalscy sekielscy pozdrawiaja!...

p.s. katolicyzm jest nieodzownym elementem naszej kultury, gamoniu!...

Byłem 3 dni temu na ślubie, nic tak nie oddała od kościoła jak słuchanie księdza na mszy.

PS. No jest, faktycznie. A gamonia to sobie szukaj w rodzinie.

comment_1661103390Dwb1asuRSdoQ0GwZ65fBOF,w400.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Reikai napisał:

 

Kurski sobie poleciał do Francji na kwarantannie i też nie stracił pracy.

jemu wolno. beka jest że po paru dniach od tych taśm na forum jak na Twitterze podzielił się obóz na right side i left side i to tylko dlatego że kobitka chodzi na balety i miała dwie matki. gruby lol 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, Koelner napisał:

jemu wolno. beka jest że po paru dniach od tych taśm na forum jak na Twitterze podzielił się obóz na right side i left side i to tylko dlatego że kobitka chodzi na balety i miała dwie matki. gruby lol 

Nie, w ogóle te dwie rzeczy nie mają nic ze sobą wspólnego

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Koelner napisał:

jemu wolno. beka jest że po paru dniach od tych taśm na forum jak na Twitterze podzielił się obóz na right side i left side i to tylko dlatego że kobitka chodzi na balety i miała dwie matki. gruby lol 

Odsyłam do tego co pisałem o kurskim, że nie powinno być dla niego miejsca w życiu publicznym i jak krytykowałem te sytuację z wyjazdem z covidem i że powinien wylecieć że stanowiska. 

Ja nie mam problemu żeby pocisnąć kogoś niezależnie od tego czy to pupil Kaczyńskiego czy lewicowa premier. 

A od Was hipokryzja śmierdzi na kilometr. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

Odsyłam do tego co pisałem o kurskim, że nie powinno być dla niego miejsca w życiu publicznym i jak krytykowałem te sytuację z wyjazdem z covidem i że powinien wylecieć że stanowiska. 

Ja nie mam problemu żeby pocisnąć kogoś niezależnie od tego czy to pupil Kaczyńskiego czy lewicowa premier. 

A od Was hipokryzja śmierdzi na kilometr. 

 

Problem w tym, że nie ma jej za co cisnac poza może tym, że dala się nagrać. Najbardziej oburzona jest konfederacja i ludzie wierzący, najmniej Finowie. To chyba wiele tłumaczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Reikai napisał:

Problem w tym, że nie ma jej za co cisnac poza może tym, że dala się nagrać. Najbardziej oburzona jest konfederacja i ludzie wierzący, najmniej Finowie. To chyba wiele tłumaczy.

No sam podawales że proporcja Finów nieoburzonych do oburzonych to jakieś 43 do 36??? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, fluber napisał:

No sam podawales że proporcja Finów nieoburzonych do oburzonych to jakieś 43 do 36??? 

A w Polsce 70-30. Thats my point.

*A i tak sprowadza się to do tego, że ruskie szmaciarze pewnie znowu mieszają i próbują skłócić znowu świat po dojściu Finlandii do NATO leakami,  a my łykamy jak pelikany.

Edytowane przez Reikai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Odsyłam do tego co pisałem o kurskim, że nie powinno być dla niego miejsca w życiu publicznym i jak krytykowałem te sytuację z wyjazdem z covidem i że powinien wylecieć że stanowiska. 

Ja nie mam problemu żeby pocisnąć kogoś niezależnie od tego czy to pupil Kaczyńskiego czy lewicowa premier. 

A od Was hipokryzja śmierdzi na kilometr. 

 

? co jest złego w imprezowaniu jak ma się prawie 40tkę? większy problem jest że wyszło to na jaw. w sobotę byłem na męskim graniu i pani prezydent kupowała piwko oraz tańczyła, co w tym złego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

? co jest złego w imprezowaniu jak ma się prawie 40tkę? większy problem jest że wyszło to na jaw. w sobotę byłem na męskim graniu i pani prezydent kupowała piwko oraz tańczyła, co w tym złego?

Jeżeli nie jest w tym czasie nawalona jak stodoła, nie migdali sie z innym facetem gdy mąż pilnuje dziecka w domu i nie robi tego dwa razy w tygodniu nawet gdy miała kontakt z covidowcem i powinna siedzieć na kwarantannie to generalnie nic. 

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jeżeli nie jest w tym czasie nawalona jak stodoła

Od kiedy picie w miejscu zamkniętym i prywatnym jest przestępstwem? Większość społeczeństwa pije.

4 minuty temu, fluber napisał:

nie migdali sie z innym facetem gdy mąż pilnuje dziecka w domu i nie robi tego dwa razy w tygodniu

Jeżeli mężowi to nie przeszkadza to nie jest to nasza sprawa. 

4 minuty temu, fluber napisał:

nawet gdy miała kontakt z covidowcem i powinna siedzieć na kwarantannie

jeżeli złamała prawo to jest to absolutnie naganne. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Gregorius napisał:

Od kiedy picie w miejscu zamkniętym i prywatnym jest przestępstwem? Większość społeczeństwa pije.

Premier jest na tyle specyficzna funkcja, że powinien być w miarę dyspozycyjny żeby w razie jakiegoś kryzysu czy awaryjnej sytuacji moc działać a nie trzeźwieć. 

3 minuty temu, Gregorius napisał:

 

Jeżeli mężowi to nie przeszkadza to nie jest to nasza sprawa. 

Jezeli Hilary nie przeszkadzało co robił Bill Clinton to jego zachowanie też nie było niczyja sprawa a impeachment był niesprawiedliwy? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Reikai napisał:

Byłem 3 dni temu na ślubie, nic tak nie oddała od kościoła jak słuchanie księdza na mszy.

PS. No jest, faktycznie. A gamonia to sobie szukaj w rodzinie.

comment_1661103390Dwb1asuRSdoQ0GwZ65fBOF,w400.jpg

ciebie mam, wiec po co szukac kolejnych?! tobie nie ma co tlumaczyc, bo i tak nie pojmiesz (zwazywszy na to, jak mocno masz wyprany leb w kierunku marksizmu kulturowego), niemniej, dla porzadku, dojasnie. piszesz o elemencie polskosci (bo katolicyzm to czesc naszej kultury), jako o czyms 'oburzajacym' (nazywajac to 'katoideologia'). to mniej wiecej tak, jak bys mieszakajac w ktaju muzulmanskim prul morde o to, ze masz imama za sasiada i minarety za oknem lol...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.