Skocz do zawartości

wydarzenia na świecie (poza polską oraz ukrainą)


lorak

Rekomendowane odpowiedzi

20 minut temu, rw30 napisał:

bardzo jakiś jesteś enigmatyczny i filozoficzny @Sebastian, jak chcesz podyskutować to napisz jasno o co Ci chodzi. Te dzieci nie po raz pierwszy tam zginęły, giną regularnie (?), więc nie wiem czy jakąś amerykę odkryłeś czy co, ale, jak już napisałeś - jak odkryłeś, to napisz jasno ocb.

Mimo całych "wysiłków" Izraela z każdym pokoleniem liczebna przewaga "wroga" jest coraz większa. Coraz większa jest też nienawiść. Działania Izraela pobudzają  działania terrorystów nie tylko w tamtym regionie.  To się skończy czymś bardzo niedobrym bo naiwnością jest sądzić, że terroryści nie dostaną kiedyś w swoje ręce jakiejś naprawdę potężnej broni. To się w końcu musi skończyć źle. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Teraz, Reikai napisał:

Polak wybaczy wszystko poza uśmiechem i dobrą zabawą.

Jesteśmy w środku dosyć poważnego międzynarodowego konfliktu, Rosja jest dosyć poważnym zagrożeniem, ale nawet gdyby tak nie było to raczej ciężko mi by było zaakceptować że premier w wolnym czasie wywija napruty na imprezie, bo w przypadku jakiegoś kryzysu, czy nadzwyczajnej sytuacji będę czekał aż premier skończy imprezę i wytrzeźwieje? Jak jest wszystko ok i w kraju nie ma awaryjnej sytuacji to regularne libacje premiera w wolnym czasie nie mają znaczenia. Moje podejście może jest staroświeckie i boomerskie, ale jednak są funkcję gdzie powinno się być decyzyjnym, a premier to nie jest pracownik na etacie. Jak jest w stanie imprezować co weekend na takim poziomie to może po prostu nie podchodzi poważnie do odpowiedzialności związanej że stanowiskiem i się za bardzo w pracy nie wysila skoro ma tyle energii w wolnym czasie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, fluber napisał:

Jesteśmy w środku dosyć poważnego międzynarodowego konfliktu, Rosja jest dosyć poważnym zagrożeniem, ale nawet gdyby tak nie było to raczej ciężko mi by było zaakceptować że premier w wolnym czasie wywija napruty na imprezie, bo w przypadku jakiegoś kryzysu, czy nadzwyczajnej sytuacji będę czekał aż premier skończy imprezę i wytrzeźwieje? Jak jest wszystko ok i w kraju nie ma awaryjnej sytuacji to regularne libacje premiera w wolnym czasie nie mają znaczenia. Moje podejście może jest staroświeckie i boomerskie, ale jednak są funkcję gdzie powinno się być decyzyjnym, a premier to nie jest pracownik na etacie. Jak jest w stanie imprezować co weekend na takim poziomie to może po prostu nie podchodzi poważnie do odpowiedzialności związanej że stanowiskiem i się za bardzo w pracy nie wysila skoro ma tyle energii w wolnym czasie. 

Bro, what u on?

 

Typiara tańczyła ze znajomymi na imprezie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, fluber napisał:

Jesteśmy w środku dosyć poważnego międzynarodowego konfliktu, Rosja jest dosyć poważnym zagrożeniem, ale nawet gdyby tak nie było to raczej ciężko mi by było zaakceptować że premier w wolnym czasie wywija napruty na imprezie, bo w przypadku jakiegoś kryzysu, czy nadzwyczajnej sytuacji będę czekał aż premier skończy imprezę i wytrzeźwieje? Jak jest wszystko ok i w kraju nie ma awaryjnej sytuacji to regularne libacje premiera w wolnym czasie nie mają znaczenia. Moje podejście może jest staroświeckie i boomerskie, ale jednak są funkcję gdzie powinno się być decyzyjnym, a premier to nie jest pracownik na etacie. Jak jest w stanie imprezować co weekend na takim poziomie to może po prostu nie podchodzi poważnie do odpowiedzialności związanej że stanowiskiem i się za bardzo w pracy nie wysila skoro ma tyle energii w wolnym czasie. 

buahahahahahaha

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Reikai napisał:

Bro, what u on?

 

Typiara tańczyła ze znajomymi na imprezie.

Ale generalnie jadą ja za to że ona imprezuje regularnie. Ostatnie filmiki to tylko katalizator całej dramy. 

7 minut temu, Koelner napisał:

buahahahahahaha

No ja bym wolał żeby premier w wolnym czasie poszedł do teatru, opery albo filharmonii a nie traktował narabany do kiza i smolastego. Ale może jestem dziwny

Edytowane przez fluber
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, jack napisał:

🤦

Śmieszy już to, że kogokolwiek w Polsce to obchodzi a już, że budzi aż takie emocje to gruby mindfuck 

Mnie ona nie obchodzi, obchodzi mnie reakcja Polaków na nią. 

 

51 minut temu, Reikai napisał:

Polak wybaczy wszystko poza uśmiechem i dobrą zabawą.

Powiedział co wiedział

 

 

Ja nie mam problemu, że 35-latka kobieta jest na imprezie, czy jest premierem czy nie. Politycy wszystkich ugrupowań spożywają alkohol.

Mężatka daje się lizać obcemu facetowi na imprezie bez jej faceta, który siedzi w domu i polskim na wpół eunuchom to imponuje i zazdroszczą Finlandii polityków

Szczerze życzę jej zwolennikom, by ich żony zachowywały się jak ona. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, fluber napisał:

Ale generalnie jadą ja za to że ona imprezuje regularnie. Ostatnie filmiki to tylko katalizator całej dramy. 

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-finowie-zabrali-glos-w-sprawie-imprez-premier-sanny-marin-so,nId,6234766#crp_state=1?utm_source=wykop.pl&utm_medium=link-6785667&utm_campaign=wykop-poleca

Drama jest tylko w oczach Polaków którym nie przeszkadza rząd plujący im w twarz, wszelkie skandaliczne decyzje i katoideologia, ale przeszkadza taniec na imprezie i alkohol. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, Reikai napisał:

https://www.rmf24.pl/fakty/swiat/news-finowie-zabrali-glos-w-sprawie-imprez-premier-sanny-marin-so,nId,6234766#crp_state=1?utm_source=wykop.pl&utm_medium=link-6785667&utm_campaign=wykop-poleca

Drama jest tylko w oczach Polaków którym nie przeszkadza rząd plujący im w twarz, wszelkie skandaliczne decyzje i katoideologia, ale przeszkadza taniec na imprezie i alkohol. 

4 takie imprezy w 9 dni? Nieźle. 

Widze że whataboutism ma się świetnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.