Skocz do zawartości

Boston Celtics kontra Milwaukee Bucks runda 2 na wschodzie


ptak

Jak to się skończy  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak to się skończy

    • Celtics-Bucks 4-0
      0
    • Celtics-Bucks 4-1
      6
    • Celtics-Bucks 4-2
      17
    • Celtics-Bucks 4-3
      10
    • Celtics-Bucks 3-4
      5
    • Celtics-Bucks 2-4
      13
    • Celtics-Bucks 1-4
      1
    • Celtics-Bucks 0-4
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

11 minut temu, ptak napisał:

Koleś ma taryfę ulgową u sędziów, co do tego nie ma chyba wątpliwości.

Raczej broniący Giannisa maja taryfę ulgową co post wrzucony wyżej nad twoim potwierdza, jakby mieli Giannisa kryć na czysto to by nie mieli szans

Te klipy wyżej wszystkie to wszędzie ktoś trzyma na nim łapy podczas wjazdów a z tego co pamiętam hand checkingu już nie ma w NBA 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, inVad3rrr napisał:

zresztą co do krycia, Paul lubi sobie położyć łapy na plecach jakiegoś np Doncicia jak go sobie próbuje bronić, co też za bardzo dozwolone nie jest.

Jest, na poście jedna rękę możesz mieć 2 to odrazu faul

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, obywatelPP napisał:

Tomek z facebookowej grupy Celtów wrzucił post, że jak zdobędą Misia, to kontrakt Ala stanie się w pełni gwarantowany :D

Chłop ma motywację jak hoooy ( abstrahuję od tego, ile już zarobił i ile zrobił :))

To było wiadome w październiku. Tyle, że wszyscy moi bekę z tego bo wyliczono, że dostanie jakieś 15 a nie 30. Mało kto wierzył w PO (ja wierzyłem) a w mistrza to nawet Ten rudy co skacze po hali nie wierzył

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

53 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

Btw Oglądam se jeszcze raz second half i komentator przy 27. Pkt Horforda krzyknął ze to jego career high w PO. Jesli on przez te wszystkie lata z Hawks jako lider miał career high 25 albo 26 w PO to fucktycznie trochę słabo co?

 

A kiedy on był w Hawks liderem?

Dopóki Joe Johnson był w ATL to on był liderem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LeweBiodroSmoka napisał:

zawsze?

Prędzej nigdy niż zawsze.

Na pewno nie jak Joe Johnson tam był a potem to był zlepek dobrze fitujacych graczy trochę pod statusem all starów 

Skąd w ogóle przeświadczenie że Horford to jakiś lider i jeszcze scorer?

Poza tym ze juz mu przykleiliscie łatkę przegrywa :0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Al Horford raptem raz w Hawks był liderem punktowym w całym sezonie, zwykle był 2-4 w tym względzie w drużynie, która po odejściu Joe Johnsona do Nets w zasadzie nie miała jakiegoś jednego ofensywnego lidera w kwestii punktowania. Horford pewnie po Joe był najważniejszym graczem tych Hawks, ale to przez uniwersalność w D + całkiem fajny passing jak na wysokiego, a nie scoring.

@RonnieArtestics jak już jakieś ciekawostki o gwiazach ligi to Cousins w tym roku pobił swój rekord kariery w Playoffs i wynosi on całe 19 punktów, wychodzi większość kariery spędzonej w Sacto ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Kubbas napisał:

Prędzej nigdy niż zawsze.

Na pewno nie jak Joe Johnson tam był a potem to był zlepek dobrze fitujacych graczy trochę pod statusem all starów 

Skąd w ogóle przeświadczenie że Horford to jakiś lider i jeszcze scorer?

Poza tym ze juz mu przykleiliscie łatkę przegrywa :0

Ty mieszasz chyba okres gdzie Joe był liderem, a Horford 12 ppg scorerem z okresem w którym joe odszedł na Brooklyn a Horford stal się ich liderem. Ja mówiłem o latach 12-13 do 15-16

sezon 11/12 Joe Johnson 18,5 Josh Smith 18,5 Al Horford 12,4

sezon 12/13 Al Horford 17,4 J. Smith 17,5 J. teague 14,9

sezon 13/14 Al Horford 18,6 P. Millsap 17,9 J. Trague 16,5 

sezon 14/15 P.Millsap 16,7 J. teague 15,8 A. Horford 15,2 

sezon 15/16 P. Millsap 17,1 J. teague 15,7 A. Horford 15,3 

 

tego joe johnsona nie wiem skad wziąłeś, big4 hawks i największe sukcesy w PO to  było z korverem a nie JJ. ja w sumie tez zapamiętałem to inaczej niż myślałem, bo myślałem ze zawsze najwiecej ppg miał Horford i ze robił około 19-20ppg. 
Bardziej chodziło o to w tym przytyku, ze tyle lat w playoffs, regularnie conajmniej druga runda, a nigdy nie rzucił wiecej niż 25, wiec wydało mi się to mega dziwne, nie chodziło mi o zaoranie Ala a bardziej ze to mega aberracja skoro pamietam doskonale nawet mecze Teague po 30+ w PO. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czlowiek jest za Bostonem ale nie da sie nie szanowac tak grajacej ekipy Bucks. Czegos jednak jeszcze brakuje po zielonej stronie aby zamykac takie koncowki meczow jak w game 3 czy teraz.

Szkoda ze Smart w centrum negatywnych wydarzen w ostatnich chwilach meczu ale wydaje sie ze on spokojnie to przekuje w mocny wystep w game 6. Seria musi wrocic do Bostonu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.