Skocz do zawartości

Boston Celtics kontra Milwaukee Bucks runda 2 na wschodzie


ptak

Jak to się skończy  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak to się skończy

    • Celtics-Bucks 4-0
      0
    • Celtics-Bucks 4-1
      6
    • Celtics-Bucks 4-2
      17
    • Celtics-Bucks 4-3
      10
    • Celtics-Bucks 3-4
      5
    • Celtics-Bucks 2-4
      13
    • Celtics-Bucks 1-4
      1
    • Celtics-Bucks 0-4
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

Czy tylko ja uważam, że Al Horford wyrasta na MVP serii? Zawsze ceniłem Ala, ale z roku na rok już coraz bardziej o nim zapominałem, a tu takie coś robi moim Bucks.

Tatum przeciętny ale obudził się, kiedy drużyna tego potrzebowała. W ogóle Celtics chyba muszą mieć kogoś out. W G2 bez Smarta - win, dziś bez Williamsa - win. W pozostałych meczach wszyscy zdrowi i przegrywają. Robert Williams wracaj do gry :) !

Szczerze nie wyglądało to tak źle. Powiedziałbym nawet, że pomijając G1 to było najlepsze spotkanie Bucks tej serii. Przynajmniej do czasu tej 4 kwarty. W 2 ostatnich meczach jesteśmy -26 w ostatniej ćwiartce gry. Tak być kurde faja nie może!

Giannis znów kapitalnie broniony przez Celtów i mimo, że do końca serii jeszcze 2-3 mecze, to chyba już trzeba przyznać, że to najlepiej broniony Giannis w karierze. Wielkie brawa dla Bostonu!

No nic pozostaje mieć nadzieję, że big prophecy się spełni po raz kolejny i będziemy mieć Bucks in Six, ale to mi cholernie cuchnie 7meczową serią. Dla bezstronnych widzów zajebista wiadomość, bo mimo swoich małych naleciałości w ofensywie jest to cholernie dobra seria do oglądania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

LAF, nie co chcesz ale to przez Tatuma (i sędziów😁) nie jest 3-1. A przy takim wyniku Bucks by już się nie podnieśli. No nic, trzeba poczekać do piątku i pójść na jakieś dobre piwo po pracy świętować awans mając Dropkick Murphys albo Real Mackenzies na słuchawkach😁

Ku.wa Al i Ime zgasili jak pęta w popielniczce wszystkich malkontentów.

Jest duże prawdopodobieństwo, że zwycięzca serii zdobędzie pierścień. Ba nie ma chyba drugiej takiej obrony jak Celtics, która potrafi ograniczyć Giannisa albo dać mu rzucać i zastopować resztę. Z kolei Bucks to najgorszy zestaw dla Celtics.

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horford jak na moje kaprawe oko wygląda najlepiej w karierze, to pewnie dzięki temu, że nikt nie oczekuje od niego bycia głowną opcją ataku i skupia się w większej mierze na obronie... a broni wyśmienicie, nie wien czy to legitne statsy ale ponoć Giannis jest 15/49 (30,6%) gdy broni go Big Al

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, mikrofalowka napisał:

zy tylko ja uważam, że Al Horford wyrasta na MVP serii?

dziwne to by było gdyby ktoś uważał inaczej, szczególnie po takim jego meczu ; )

29 minut temu, LeweBiodroSmoka napisał:

a broni wyśmienicie, nie wien czy to legitne statsy ale ponoć Giannis jest 15/49 (30,6%) gdy broni go Big Al

legitne, tzn oficjalne są nieco inne (+ 8 tov), ale tez Al wymiata - a przeciw innym wysokim Giannis ma ponad 50%. tylko z niskimi sobie  nie radzi, bo vs Smart, Pritchard oraz White wykręcił 6/18.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kto by pomyślał, że wyśmiewani na jesieni Celtics, których chciano tu zaorać, śmiano się z wymiany Walkera za Horforda, ciśnięto bekę że Stevensa (dupa a nie dyrektor sportowy) bo kiepskie wymiany robi, z Udoki (kto takiemu laikowi dał zespół) a teraz ochy i achy 😁 tylko kibice Celtics wierzyli w Ala i Granta. Ten drugi wygląda jak chłopek roztropnej a widać w nim rękę Smarta

Dobra dosyć słodzenia, trzeba teraz wygrać 2  najbliższe mecze i czekać na Suns😛

 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

Horford jak na moje kaprawe oko wygląda najlepiej w karierze

wiele osob zapomina jakim kozunem byl Horford w ATL

mieli 7 meczy z big3 Celtics miedzy innymi, ogolnie kupe lat rozpierdolu Horforda

 

piekna historia po tym jak epizod na PF kolo Embiida w Sixers mial oznaczac ze Horford jest juz washed

 

Rk G Date Age Tm   Opp   GS MP FG FGA FG% 3P 3PA 3P% FT FTA FT% ORB DRB TRB AST STL BLK TOV PF PTS GmSc +/-
1 1 2008-04-20 21-322 ATL @ BOS L (-23) 1 39:48 7 10 .700 0 0   6 7 .857 7 3 10 2 1 1 1 3 20 22.1 -30
2 2 2008-04-23 21-325 ATL @ BOS L (-19) 1 36:51 4 9 .444 0 0   1 2 .500 1 8 9 3 0 0 2 6 9 4.7 -23
3 3 2008-04-26 21-328 ATL   BOS W (+9) 1 35:09 7 14 .500 0 0   3 4 .750 2 12 14 6 1 0 1 3 17 17.6 +18
4 4 2008-04-28 21-330 ATL   BOS W (+5) 1 43:52 1 6 .167 0 0   2 2 1.000 3 10 13 2 0 0 4 4 4 1.1 +6
5 5 2008-04-30 21-332 ATL @ BOS L (-25) 1 41:28 7 11 .636 0 0   0 2 .000 2 8 10 5 1 1 3 4 14 12.7 -18
6 6 2008-05-02 21-334 ATL   BOS W (+3) 1 35:41 5 10 .500 0 0   6 7 .857 2 3 5 4 0 3 1 4 16 15.2 -9
7 7 2008-05-04 21-336 ATL @ BOS L (-34) 1 43:56 3 12 .250 0 0   2 3 .667 5 7 12 3 0 2 3 2 8 5.7 -30

Jako rookie. damn

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Kubbas napisał:

mieli 7 meczy z big3 Celtics miedzy innymi, ogolnie kupe lat rozpierdolu Horforda

Horford w Atlancie zjeżdzał strasznie z efektywnością w porównaniu do RS, najlepsze PO w tym wzgledzie miał już dopiero w Bostonie, ale nigdy nie pamiętam go tak dobrego po dwóch stronach jak teraz

ogólnie w 74 grach w barwach Atlanty w PO grał na 52 TS, patrząc, że teraz gra na 71 i powstrzymuje MVP Finałow z dość dużą łatwością, to jednak stwierdzenie, że w Hawks miał 7 lat rospierdolu jest dziwne, dla mnie Al w Hawks to raczej synonim porażki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

Czyli to pokazała, że Morey czy kto tam to robił ch.uja się zna

raczej wszyscy wtedy myśleli, że CP3 jest skończony, a jego kontrakt stawiono na równi z Wallem, obawy dotyczyły głównie jego łamliwości, musiał trafić do tych mitycznych gabinetów lekarzy Suns by zadać kłam tym głosom 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, KiTt napisał:

Po takim meczu już sobie wyobrażam, co się będzie działo w Ogródku.

No na pewno nie będzie tak cicho ja w Milwaukee na G3. W TD Garden jest hałas od początku. Przy tak wyrównanych spotkaniach będzie grubo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo Smart i jego padawan Williams to są idealni zawodnicy na takich Antetokounmpów (wiem dlaczego wszyscy używają imienia😁) i Embiidów tej ligi, niski, krępy, dobrze ustoi na nogach, może wygarnąć piłkę a wredne to jak Pawłowicz, której zabrano sałatkę.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.