Skocz do zawartości

Boston Celtics kontra Milwaukee Bucks runda 2 na wschodzie


ptak

Jak to się skończy  

53 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jak to się skończy

    • Celtics-Bucks 4-0
      0
    • Celtics-Bucks 4-1
      6
    • Celtics-Bucks 4-2
      17
    • Celtics-Bucks 4-3
      10
    • Celtics-Bucks 3-4
      5
    • Celtics-Bucks 2-4
      13
    • Celtics-Bucks 1-4
      1
    • Celtics-Bucks 0-4
      1

Ankieta została zamknięta


Rekomendowane odpowiedzi

17 minut temu, LAF napisał:

Nie przesadzamy. Zobacz, że w niektórych wjazdach Giannis macha łokciem na lewo i prawo. Oczywiście, że nie zawsze był faul w ataku, ale ciężko obronić jest jego wjazdy bo jest jakby na protekcji 

 

zeby sprawdzic twoja teorie wlaczylem teraz

pierwsza akcja do ktorej mozna sie doczepic 2:50

ale chroni pilke podczas wjazdu tak jak sie uczy kazdego zeby chronic, albo "chowasz ja pod pache" albo masz pilke na srodku/biodrze jak preferujesz i lokcie szeroko

moze ofens moze nie, 50/50

ale jesli juz sie czepiac to w tej akcji, mija Tatuma, rozdziela w pomocy Horforda i Williamsa gdzie Horfor w 2:54 ma reke na szyji Giannisa i to juz powinien byc faul przed domniemanym ofensem

3:10

...

Giannis mija Browna, po czym mija Williamsa na 2 linii, po czym wchodzi na kosz na lewa reke na tyle umiejetnie ze Smart stojacy na ofensa nie lapie ofensa bo tak jak wyzej pisalem Giannis kontrola swojego ciala ustawia sie tak wychodzac w powietrze ze kontakt jest z bokiem biodra Smarta

na prawde po takiej akcji, to jakby byl Smartem to na konferencji powiedzialbym ten skurwiel jest po prostu dobry i nam dojebal, gosciu sobie mija 3 zawodnikow i konczy

pleaseeeee

4:32 mogl Grant przyflopowac bo tam troche lokcia bylo pewnie by byl ofens

i to tyle z kontrowersji

Giannis robil w tym meczu kazdego jak chcial kiedy chcial i gdzie chcial i spisywal sobie ich imienia na karteczke

btw jakby ktos byl zainteresowany wlasnie wystawilem na olx koszulke freaka ktora mam prosto z USA przywieziona przez kumpla z zespolu, noszona 2 razy bo jest za duza:

https://www.olx.pl/d/oferta/koszulka-nba-giannis-antetokounmpo-rozmiar-l-przywieziona-z-usa-CID767-IDP6sFX.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, LAF napisał:

@Kubbas a 1:18 ? Ewidentny faul w ataku na DH. Co prawda flop był niczym Smart, ale jednak nie zmienia to faktu, że faul był. 

nie no co ty, nie wykonal zadnego ruchu zaslanial po prostu pilke reka, tak jak robi to kazdy gracz

a ze jest silniejszy niz kazdy zwlaszcza jak sie rozpedzi to tatum padl, lokiec byl ale nie bylo zadnego ruchu nim

Cytat

Problemem tego wideo jest to, że są pokazane tylko sytuacje gdzie trafiał a przecież nawet jak przedarł się pod kosz machając łokciem na lewo i prawo nie zawsze trafiał. 

spoko jak je wrzucisz mozemy pogadac

Cytat

To nie jest tak, że hejtuje Giannisa od tak. Po prostu uważam, że ciężko jest obronić jego wjazdy bo protekcja jest po graczy atakującym, ale też Giannis wykorzystuje na maksa to, że sędziwie nie zawsze gwizdną mu faul w ataku

Giannis nic nie wykorzystuje, jest lepszy, szybszy, silniejszy niz kazdy

Edytowane przez Kubbas
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, LAF napisał:

Z całym impetem wpadł w White. Moim zdaniem aczkolwiek sędziom nie jestem White przyjął pozycje obrona, nie napierał jakoś i moim zdaniem błędem było nie odgwizdanie faulu w ataku. Co prawda White dołożył od siebie, ale bez przesady. 

Jak znajdę to podeślę. 

Problem jest taki ze wy ogladacie z perspektywy fana zespolu, ja odkad Kobe skonczyl kariere nie kibicuje praktycznie nikomu, troche Lakers z sentymentu, ogladam mecze dla dobrego basketu, kto gra lepsza koszykowke temu kibicuje i nie mam zadnych preferencji wobec graczy

trzeba po prostu docenic Giannisa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, lorak napisał:

0:45? nie zdziwi mnie, jak oni naprawdę w takich sytuacjach zaczną flopować, aby to uwidocznić, bo inaczej najwyraźniej się nie da.

spauzuj sobie na 0 44

Horford 2 lapy wyciagniete kladzie na ballhandlera, do tego caly czas robi backpedling bo wie ze jak stanie prosto to Giannis go minie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w ogole jak analizuje te akcje to Giannis jest wyjety ze space jamu

wywraca Whitea, Pritchard go obejmuje, White lezy na ziemi a Giannis przy tym jak Pritchard go obejmuje wsadza pilke

masakra

koszulka nadal na sprzedaz ! haha

https://www.olx.pl/d/oferta/koszulka-nba-giannis-antetokounmpo-rozmiar-l-przywieziona-z-usa-CID767-IDP6sFX.html

image;s=1000x700

3 minuty temu, lorak napisał:

ale faul Horforda nie wymazuje łokcia Giannisa, który ma miejsce kilka klatek dalej.

a podnosiles kiedys pilke do kosza probujac rzucic bez podnoszenia do gory lokci?xd

chyba oczywiste ze czujac kontakt idziesz odrazu w gore

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, Sachs napisał:

nie no, ale to co puszczają giannisowi w post jest momentami zabawne. taki Towns przy tym odepchnięciu ręką to ma 8/10 faul w ofensywie, a giannisowi takie rzeczy uchodzą na sucho. gość jest gigantem, ale to jak puszczana jest jego fizyczna gra przy gwizdkach dla reszty ligi w takich sytuacjach trochę razi w oczy

Giannis gra mocno oldskulowo i fizycznie, to fakt, ale też mu czasami nie gwiżdżą, gdy ładuje się na kosz, a obrońcy go odpychają patykami (xD) itd

jasne, to superstar i czasem wyciągnie od sędziów więcej, ale to nie Harden style... chyba lepiej oglądać taką koszykówkę niż flopping? ;) 

(swoją drogą pozdrawiam i podziwiam za bycie fanem/fanką Wolves, bycie fanem takich klubów nie jest łatwe) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Grzechu napisał:

Ale koszulkę freaka to się trzymało w szafie? 😉  

Ziomeczek mi przywiozl ze stanow, powiedzialem mu zeby wyrwal cokolwiek i akurat trafil sie Giannis juz lezy kupe czasu

gdyby nie byla za duza na pewno bym nie sprzedal, Giannis kozak kozakow, takiego superstara kazdy z nas chcial w tej lidze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Piekne zwyciestwo pomimo mocno sredniego poczatku. 
Zdecydowala 4q swietna defensywa i ofensywa - big al zdobyl wtedy 16 pktow (6/6fg), tatum 12 a smart 9. 
Po raz pierwszy widzialem tak wyczerpanego Giannisa i to wszystko bez Roba na boisku. HCA wraca do Bostonu i przy takiej defensywnej formie pozostaja malymi faworytami w tej serii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Horford dzisiaj wyglądał jak superstar, co on zrobił w 4q to nie mam pytań. Moim zdaniem, wygrał Celtics mecz. Szacun. 

(Tatum też pod koniec się ogarnął, ale to gra Ala zaimponowała mi najbardziej, btw to bardzo dobra seria)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzymajmy kciuki, żeby Al dostał pełen kontrakt w przyszłym sezonie 😉

Jak Bucks wyszli na obwód to Celtowie zaczęli wjeżdżac pod kosz. Al w tych PO uciszył wszystkich krytyków, gra jak profesor.

Seria jest niesamowita, liczę na przełamanie Celtics. Kolejne mecze są z środy na czwartek i z czwartku na piątek czy z czwartku na piątek i z piątku na sobotę?

 

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ptak napisał:

Trzymajmy kciuki, żeby Al dostał pełen kontrakt w przyszłym sezonie 😉

Jak Bucks wyszli na obwód to Celtowie zaczęli wjeżdżac pod kosz. Al w tych PO uciszył wszystkich krytyków, gra jak profesor.

Seria jest niesamowita, liczę na przełamanie Celtics. Kolejne mecze są z środy na czwartek i z czwartku na piątek czy z czwartku na piątek i z piątku na sobotę?

 

Środa/czwartek i piątek/sobota.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 minuty temu, lorak napisał:

w ogóle Tatum mi zaimponował, bo większość meczu grał tragicznie (w O, bo w D jest mega dobry), ale w 4q dał radę. Mamba mentality. jak dla mnie nie ma dyskusji, ze Brown jest od niego lepszy (plus Jaylen duzo błędów robi w obronie).

Lubię Browna, ale Tatum ma większy potencjał.

Co za dzban ustalał terminarz? Dzień przesunięcia i bym tylko g5 nie obejrzał, a tak to jak mam wstać o 5 to niespecjalnie chce mi się zarywać nockę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.