Skocz do zawartości
ptak

Boston Celtics kontra Milwaukee Bucks runda 2 na wschodzie

Jak to się skończy  

53 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Jak to się skończy

• Celtics-Bucks 4-0
      0
    • Celtics-Bucks 4-1
      6
    • Celtics-Bucks 4-2
      17
    • Celtics-Bucks 4-3
      10
    • Celtics-Bucks 3-4
      5
    • Celtics-Bucks 2-4
      13
    • Celtics-Bucks 1-4
      1
    • Celtics-Bucks 0-4
      1

Rekomendowane odpowiedzi

Mecz o wszystko. Jak Celtics to przegra to będzie 0-4. Aczkolwiek trudno żeby zagrali drugi mecz na tak beznadziejnej skuteczności.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Jakze rozne 2 mecze. Zwyciestwo 23 punktami bez Smarta i Theisa na korcie. 

Swietna skutecznosc za 3, dobra z wolnych i calkiem zadowalajaca liczba asyst. Druzyna zareagowala pozytywnie. Troche za wczesnie ukladane byly juz prognozy pod 0-4 i brak odpowiedzi na Giannis basketball.

Na razie brakuje tutaj meczow na styku, gra uklada sie pod jedna lub druga strone. Liczs ze pierwszy taki mecz bedzie juz teraz w Milwaukee i ze Celtics beda w stanie odzyskac HCA.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Skasowało mi post napisany zaraz po meczu.

Te 2 mecze pokazały, że Bucks ewidentnie Celtics nie leżą. Uwypuklone zostały wszystkie plusy i minusy obu drużyn. W pomalowanym Bucks dominują Celtów, ale w zamian na obwodzie Celtics za dużo swobody i jak im siedzi (,ja nie pisze o takiej chorej skuteczności za 3 jak w pierwszej połowie) to Koziołki mają problem. Gisnnis jest kozak ale  Williams skutecznie utrudnia mi grę. Przy takiej grze J&J Celtics są grozni dla wszystkich. Liczę, że wróci Smart i w Milwaukee zagrają na podobnym poziomie. Po za Stauskasem to ludzi będących na parkiecie pod koniec w ogóle nie kojarzyłem.

p.s. w pewnym momencie kamera pokazała stojących obok siebie Brada,i Belichicka i jakąś kobietę w bluzie Duke

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Czy nadal po takim meczu Browna (nie pierwszym w karierze) mowienie ze jest na podobnej polce co Tatum jest skandalem?

4 mecz w karierze w po plus 30

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

drużyna, która broni mistrza i ma aspirację na b2b nie może tak zaczynać słabo meczu.

o co chodzi z tym trapowaniem tatuma już od połowy?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 minuty temu, Koelner napisał:

drużyna, która broni mistrza i ma aspirację na b2b nie może tak zaczynać słabo meczu.

Alleluja. Przegrać mecz z Celtics w TD Garden to żadna ujma na honorze, jednak prezentowanie takiego dna w ataku to już kompromitacja. Nie wiem czy to inwencja twórcza Buda czy zawodników, ale to trzeba natychmiastowo zmienić. Pierwsze 7-8 minut 1 kwarty to gra tylko i wyłącznie izolacjami, które kompletnie nie działały. Zero ruchu piłki. Praktycznie kto dostawał piłkę ten sam sobie kreował rzut, a reszta się przyglądała. Koszykarski kryminał. Przynajmniej w ataku, bo w obronie wyglądali wciąż dobrze. Niestety Celtom wpadały rzuty nawet z rękami na twarzy na 2-3 sek przed końcem.

No nic wracamy do Milwaukee z 1 wygraną. Nadal to świetny wynik, jednak to co zaprezentowali w G2 sprawia, że część optymizmu po 1 spotkaniu odleciało w nieznane rejony. Niech bronią tak jak bronili, tylko niech wrócą do gry w ataku rodem z pierwszego meczu.

Może po prostu Game2 to tegoroczny odpowiednik Game1 z poprzedniego sezonu? Oby.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

celtics poprawili się w ataku i piłka lepiej chodziła, a w D też już nie pozwali na tytle open looków. aczkolwiek za duże rozprężenie było w drugiej połowie, no ale trudno grać cały czas na takiej intensywności mają ponad 20 pts przewagi.

a go to movem Giannisa jest póki co wzięcie rozbiegu i walenie głową w mur, bo w HCO niewiele więcej jest w stanie zrobić. w jednej akcji nawet Pitcharda na poście nie był w stanie ograć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
55 minut temu, Koelner napisał:

o co chodzi z tym trapowaniem tatuma już od połowy?

33 minuty temu, mikrofalowka napisał:

Alleluja. Przegrać mecz z Celtics w TD Garden to żadna ujma na honorze, jednak prezentowanie takiego dna w ataku to już kompromitacja. Nie wiem czy to inwencja twórcza Buda czy zawodników, ale to trzeba natychmiastowo zmienić. Pierwsze 7-8 minut 1 kwarty to gra tylko i wyłącznie izolacjami, które kompletnie nie działały. Zero ruchu piłki. Praktycznie kto dostawał piłkę ten sam sobie kreował rzut, a reszta się przyglądała. Koszykarski kryminał. Przynajmniej w ataku, bo w obronie wyglądali wciąż dobrze. Niestety Celtom wpadały rzuty nawet z rękami na twarzy na 2-3 sek przed końcem.

No nic wracamy do Milwaukee z 1 wygraną. Nadal to świetny wynik, jednak to co zaprezentowali w G2 sprawia, że część optymizmu po 1 spotkaniu odleciało w nieznane rejony. Niech bronią tak jak bronili, tylko niech wrócą do gry w ataku rodem z pierwszego meczu.

Może po prostu Game2 to tegoroczny odpowiednik Game1 z poprzedniego sezonu? Oby.

Buden-Holzer

ciezko o lepszego sabotazyste

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
18 minut temu, Kubbas napisał:

Buden-Holzer

ciezko o lepszego sabotazyste

Myślę, że paru się znajdzie :)

Bud jest jaki jest, ale w zeszłym sezonie pokazał, że nie jest z nim tak źle jak większość sądziła. W 2 rundzie, ECF i Finale Bucks mieli bilans 1-5 po pierwszych 2 meczach. W dalszych fazach serii zrobili 11-2. Liczę na podobny adjustments w jego wykonaniu w tym roku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 2.05.2022 o 08:05, blackmagic napisał:

W tym meczu widać było to czego wiele osób nie rozumie - jannis nie jest już jednowymiarowym graczem, który wbija się w pomalowane i jak się zacieśni to koniec. To już jest one Man army która jak widzi przewagi to je świetnie wykorzystuje, czy to kończąc pod koszem czy to rozrzucając na obwód. 

21 minut temu, lorak napisał:

a go to movem Giannisa jest póki co wzięcie rozbiegu i walenie głową w mur, bo w HCO niewiele więcej jest w stanie zrobić. w jednej akcji nawet Pitcharda na poście nie był w stanie ograć.

No to jak to w końcu jest ?;)

Jak przeglądam fora, to jak zwykle mamy overreaction, to samo było po pierwszym meczu. Powtórzę się, tutaj każdy mecz może być zupełnie inną historią. Ale jedno muszę podkreślić - UWIELBIAM wręcz poziom obrony, jaki prezentują oba zespoły. Trochę mi to przypomina mecze z lat 90-tych, z tym, że tam tyle talentu ofensywnego nie było i siłą rzeczy broniło się łatwiej.    

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
8 minut temu, KiTt napisał:

No to jak to w końcu jest ?;)

jako scorer w obydwu meczach Giannis został tak samo obnażony, a w G1 był lepszym kreatorem, bo celtics słabiej bronili. teraz dokonali adjustments i sami lepiej grali w ataku, więc to narzuciło inny styl i nie dało grekowi takiego pola do popisu.

z perspektywy fana bucks jest jednak dobrze, bo pod koniec te picki świetnie wyglądały i pewnie będzie ich dużo więcej w G3, a że bostończycy powoli się uczą, to odpowiedź na nie znajdą dopiero w G4, a potem czeka nas epicki G5 ; ]

W dniu 3.05.2022 o 10:10, agresywnychomik napisał:

A to nie wynika z tego ze ta trojka gra dlugo na parkiecie wiec musza miedzy soba operowac. Kolega mial raczej na mysli ze nie widzi klarownych akcji dwojkowych miedzy tymi 2 graczami.

to kolega nie mógł napisać tego tak, jak ty? bo jednak jego słowa co innego oznaczają.

anyway, skoro staty nie przemawiają (a zarówno z RS jak i PO pokazują, że sporo ze sobą grają), to akcja poglądowa z dzisiaj:

https://www.nba.com/stats/events/?CFID=&CFPARAMS=&GameEventID=145&GameID=0042100212&Season=2021-22&flag=1&title=Tatum 2' Cutting Layup Shot (5 PTS) (Brown 1 AST)&sct=plot

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
3 godziny temu, Kubbas napisał:

Czy nadal po takim meczu Browna (nie pierwszym w karierze) mowienie ze jest na podobnej polce co Tatum jest skandalem?

Nie jest skandalem, ale kwestią gustu. Dla mnie osobiście Tatum jest wyżej bo proszę zobaczyć, że JB siedziała dziś mocno trójka i co zrobił Tatum ? Ograniczył swoje wjazdy pod kosz, poświęcając swoje indywidualne statystyki na rzecz zespołu. Co prawda swoje rzuty oddał, ale nie zaburzając rytmu meczowego zespołowi. Po jego trójce w 4 Q Mike rzucił już ręcznik.

Nie rozumiem tych teorii spiskowych, że Tatum i JB sobie nie podają. Ja nic takiego nie zauważyłem a ostatnio oglądam Boston regularnie gdy tylko mogę.

Pytanie jest jedno po tym meczu. Ile jest wart Smart dla drużyny skoro bez niego drużyna lepiej zagrała niż w G 1 ? Ja wiem,  że inaczej podeszli do tego meczu i siedziało, ale w obronie to chyba za dużo się nie zmieniło.

Payton to moje osobiste odkrycie i jarałem się nim nim to było modne #bacznyobserwator

Natomiast nikt się nie spodziewał, że G.Williams tak mocno wejdzie w te PO i będzie zajebiście mocnym punktem swojego zespołu z ławki.

Co do meczu to pięknie Grek został powstrzymany przez obrońców no a w ataku to jak to się mówi JB i krzesłem by trafił. Praca domowa odrobiona przez head coacha Bostonu bardzo dobrze, zobaczymy jak będzie dalej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, mikrofalowka napisał:

Myślę, że paru się znajdzie :)

Bud jest jaki jest, ale w zeszłym sezonie pokazał, że nie jest z nim tak źle jak większość sądziła. W 2 rundzie, ECF i Finale Bucks mieli bilans 1-5 po pierwszych 2 meczach. W dalszych fazach serii zrobili 11-2. Liczę na podobny adjustments w jego wykonaniu w tym roku.

Właśnie w zeszłym sezonie wg mnie Giannis pokazał jakim jest kozakiem że wygrał mimo Buda

To jak Bucks oddali za darmo grając kompletnie nie zorganizowana koszykówkę w ataku w g1 i g2 mogło się odbić przegraniem serii z Nets bez Kyriego z samym Durantem 

To jaki piach grali Bucks wtedy było nie do opisania

A w finałach z Suns całe finały to był show Giannisa zwłaszcza g6 gdzie zagrał jeden z top meczów all time w playoffach

Z resztą Bud ma taką historię playoffowych failow i braku jakichkolwiek adjustments która mówi sama za siebie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Smart ma zagrać. „Likely”

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

HCA zrobi dzisiaj robotę, Cetlics na ostatnie 15 wizyt w Milwaukee tylko 3x wygrali, to będzie rzeźnia, Grecki potwór ich rozszarpie.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
49 minut temu, Dziuseppe napisał:

HCA zrobi dzisiaj robotę, Cetlics na ostatnie 15 wizyt w Milwaukee tylko 3x wygrali, to będzie rzeźnia, Grecki potwór ich rozszarpie.

Też wyłączysz od razu mecz jak Bucks odjadą ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

wydmuszką tych PO jest poki co Bane, a nie żaden Tatum, który był MVP pierwszej rundy chowając Duranta do kieszeni, to nie jego atak powinniśmy doceniać, ma też najwiecej asyst spośród wszystkich graczy z pozycji 2-3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Godzinę temu, Dziuseppe napisał:

Doprecyzuje. Będzie tak jak było w 2 meczu w Bostonie? Giannis rzuci 40+ a mecz skończy się przewagą 25+?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 minuty temu, ptak napisał:

Doprecyzuje. Będzie tak jak było w 2 meczu w Bostonie? Giannis rzuci 40+ a mecz skończy się przewagą 25+?

Obawiam się, że w trakcie  odjazdu @Dziuseppe wyłączy go i napisze tylko, że obrona Bostonu zniechęciła go do oglądania koszykówki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
6 minut temu, ptak napisał:

Nuggets wygrali w Miwaukee  3 albo 4 sezony z rzędu i to zwykle ostrymi blowoutami, tyle warte są takie zestawienia mniej więcej

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi