Skocz do zawartości

beGM - Nagroda dla GM'a roku im. Elda


cvbe

Rekomendowane odpowiedzi

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Parskłem śmiechem. Chcesz dać nagrodę gm-a roku druzynie która skonczyla na dwunastym miejscu w konferencji, szanujmy się. Czemu chcesz promować przeciętność nagrodami ? 

Zawsze dobrze wywołać uśmiech 🙂

Nie, chcę nominować a nie dać, na to pewnie za wcześnie, ale wg mnie zasługuje na docenianie choćby samą nominacją. 

Zgadzam się, że te nagrody w real NBA, są ściśle powiązane z bilansem zespołu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Tecu napisał:

Zawsze dobrze wywołać uśmiech 🙂

Nie, chcę nominować a nie dać, na to pewnie za wcześnie, ale wg mnie zasługuje na docenianie choćby samą nominacją. 

Zgadzam się, że te nagrody w real NBA, są ściśle powiązane z bilansem zespołu. 

Przyznam ze i ściągnięcie Allena i McColluma jak narazie mu wyszło na plus. 
 

 

ale Mysle ze Eld chciałby żeby najlepsi dostawali statuetkę z jego imieniem i są w tym roku lepsi kandydaci którzy jeszcze nie dostali żadnej nominacji :)

@MarcusCamby PS. Eld w tym roku nie dość ze wszedł do playin i utrzymał mniej więcej ten sam poziom swojej drużyny, to jeszcze pomógł wzmocnić Lakers tak, ze wygrali RS i są faworytem na zachodzie w playoffs. Taka argumentacja Ci nie pasuje ? :)

My point is, sama inicjatywa nagrody o jego imieniu to już imo bardzo fajny hołd dla niego - teraz dajmy nagrodę naprawdę NAJLEPSZEMU a nie samemu Eldowi. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, LeweBiodroSmoka napisał:

powinniśmy zrobić głosowanie systemem, że wysyłamy 3 kandydatury

w kolejności 1. 5pkt 2. 3pkt. 3. 1.pkt

 

Pomysł ciekawy i warto go przemyśleć. Z tym, że wymaga to od Was dużo więcej roboty niż zwykłe kliknięcie w ankiecie i o ile o 15 osób bym się z tym nie obawiał, o tyle kolejne 13 może już wtedy nie oddać głosu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, january napisał:

Dzięki Longer za nominację, ale ta nagroda powinna być chyba jednak bezpośrednio za ruchy GMa w ostatnim roku.

Jak ktoś uważa, że moje wymiany po Stefka czy dostanie 5xfutute 1st za Capele latem 

 

bez konkurencji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...
  • 2 tygodnie później...

Pomijając cała otoczkę związana z nieregulaminowym cofaniem kontraktu i żonglerka csp space poprzez dowolne przesuwanie cap hołdu ( do niedawna był tam Dinw) wyobrażasz sobie ze gracz jest wywalany z kontraktu jednorocznego i podrzuca mu się 28/2 czyli praktycznie podwaja czas umowy względem zarobków. 
 

TO to oczywiście przywilej klubu ale w rzeczywistości oferowane nowe kontrakty zamieniające jednoroczne wysokie są raczej dużo dłuższe. 
 

Nie mogę sobie wyobrazić ze po zrzuceniu kontraktu gracz dalej rozmawia z klubem. 
 

Wiem wiem ze zaraz wjedzie argument „to niech mu ktoś inny da więcej” ale liga tak po prostu nie funkcjonuje. 
 

Jeżeli w dosyć moim zdaniem wątpliwych okolicznościach ten kontrakt w suns pojawiał się i znikał to obecna oferta jest już ograniem z ogniem bo przypomina tylko jak gracza zamieciono pod dywan po terminie. Babrać się w tym dalej wyglada średnio 

Doceniasz gracza? Dajesz mu to TO i proponujesz extension lub kasujesz TO dając kontrakt długoletni. 
 

 

A ja zaraz przeczytam jak zespół docenia gracza i daje mu ofertę. 

Dodatkowo jak odbywało się głosowanie to nowy GM w idealny moment się wstrzelił z uwielbieniem Dejounte i pobraniem nowego klubu a nie ma go na forum mimo ze trwa ważny FAM od 26 lipca. 
 

Sa wakacje oczywiście co wiele tłumaczyć może ale w naszej grze nie ma usprawiedliwień tego typu przecież a fajnie jak gra ktoś kto jest częścią naszej społeczności bardziej niż 6 razy do roku wyślę głosy. 
 

Bardzo dziwnie wyglada ta aktywność nowego usera po pierwszym dniu rejestracji w punkt z aktywnością „marketingowa” i zniknięcie zupełnie teraz na forum mimo ze oferty zostały wysłane. 

Życzę GM jak najlepiej ale w sumie świetnie wymieniła sobie Rada poprzez jej działanie gracza w grze. Gratuluje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, ignazz napisał(a):

Pomijając cała otoczkę związana z nieregulaminowym cofaniem kontraktu i żonglerka csp space poprzez dowolne przesuwanie cap hołdu ( do niedawna był tam Dinw) wyobrażasz sobie ze gracz jest wywalany z kontraktu jednorocznego i podrzuca mu się 28/2 czyli praktycznie podwaja czas umowy względem zarobków. 
 

TO to oczywiście przywilej klubu ale w rzeczywistości oferowane nowe kontrakty zamieniające jednoroczne wysokie są raczej dużo dłuższe. 
 

Nie mogę sobie wyobrazić ze po zrzuceniu kontraktu gracz dalej rozmawia z klubem. 
 

Wiem wiem ze zaraz wjedzie argument „to niech mu ktoś inny da więcej” ale liga tak po prostu nie funkcjonuje. 
 

Jeżeli w dosyć moim zdaniem wątpliwych okolicznościach ten kontrakt w suns pojawiał się i znikał to obecna oferta jest już ograniem z ogniem bo przypomina tylko jak gracza zamieciono pod dywan po terminie. Babrać się w tym dalej wyglada średnio 

Doceniasz gracza? Dajesz mu to TO i proponujesz extension lub kasujesz TO dając kontrakt długoletni. 
 

 

A ja zaraz przeczytam jak zespół docenia gracza i daje mu ofertę. 

Dodatkowo jak odbywało się głosowanie to nowy GM w idealny moment się wstrzelił z uwielbieniem Dejounte i pobraniem nowego klubu a nie ma go na forum mimo ze trwa ważny FAM od 26 lipca. 
 

Sa wakacje oczywiście co wiele tłumaczyć może ale w naszej grze nie ma usprawiedliwień tego typu przecież a fajnie jak gra ktoś kto jest częścią naszej społeczności bardziej niż 6 razy do roku wyślę głosy. 
 

Bardzo dziwnie wyglada ta aktywność nowego usera po pierwszym dniu rejestracji w punkt z aktywnością „marketingowa” i zniknięcie zupełnie teraz na forum mimo ze oferty zostały wysłane. 

Życzę GM jak najlepiej ale w sumie świetnie wymieniła sobie Rada poprzez jej działanie gracza w grze. Gratuluje. 

Aight, nie zauwazylem tej oferty dla Dinnwidiego.

No dziwna ta akcja z naglym pojawieniem sie na forum, szybkim wejsciem do beGM i zniknieciem od kilku dni ;) moze jeszcze wroci chlop, ale jak nie to przydalby sie Rutkowski do zbadania tematu.

Aleeee nie zmienia to faktu, ze to Ty zjebales z Murrayem i tu jest Twoja wina, chocby to sam Jezus zalozyl konto i podbil oferte dla niego. Jak nie on, to kto inny by to zrobil, Twoje gapiostwo i nie ma co tlumaczyc niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zgadzam się ze ktoś inny by podbił ofertę bo nikt nie podbił a oferta suns była tajna i moim zdaniem mocno wątpliwa. Jakoś nikt poza suns nie podbił a wszyscy oferty nie widzieli wiec to nie kwotowania suns ich powstrzymywało. 
 

W normalnych okolicznościach bym wygrał a na te nadzwyczajne i wyjątkowe nie ma w naszej grze miejsca bo wypaczają wynik. 
 

Ale clue tej sprawy nie są te miliony mniej czy więcej w ofertach tylko:

nierówne ocenianie bo raz patrzymy na rzeczywistość vide szkoła lbj a raz gdy gracz jak Dejounte jest chorobliwie emocjonalny i lojalny dla klubu macierzystego nagle patrzymy na każdego dolara. 
 

Inwestowałem w Dejounte świadomie

 

niektórzy gm inwestuja w graczy który lepiej grają w po 

zbieraja plony w po 

niektórzy w high volume i zbierają plony w produkcji 

ja zainwestowałem i WYBRAŁEM ŚWIADOMIE w takiego dziwnego pod względem lojalności ponad dolary 

NIE ZEBRAŁEM PLONÓW i tu z miejsca pozdrawiam te mózgi które wymyśliły wynik kings over spurs z reszta zrobiłem precyzyjna analizę głosów z 2 lat i grono tak głosujących nie jest niespodzianka 

ważniejsza sprawa to jednak zachowanie Rady w kwestii mojego protestu 

jezeli zamiast dialogu jest zabetonowanie swojej decyzji to ta gra nie jest dla mnie atrakcyjna 

a ze konsekwencja jest podmiana aktywnego gm na kogoś kogo już dłuższy czas nie ma to nie mój problem 

Rozumiem ze wygodniej napisać mogłeś podbić kwotę ale gramy w to nie od dziś i ciekawy jestem reakcji innego gm jakby stracił lidera w takich niejasnych okolicznościach 

A sama gra polega mimo wszystko na solidnej wycenie i policzeniu całej 15 graczy vs kosztorys konkurencji 

Dlatego idą mniejsze czy większe ruchy oszczędnościowe. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ktoś nazwał w moim przypadku wręcz próba kradzieży gracza a przypominam ze odliczając bonusy ( realny kontrakt Dejounte jest niższy niż komunikat ligi i dużo poniżej 120/4 moje 128 to wycena powyżej tej kwoty i to znacznie. Ale to detal 

 

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał(a):

@ignazz długo jeszcze będziesz się ośmieszać zanim pogodzisz się z tym ze coś skopałeś ? Mi to jakoś nie preszkadza, możesz robić to nawet rok, ale skumaj że jesteś jedynie obiektem żartów gdy zachowujesz się w ten sposób 

Ok. To jest mój ostatni wpis w tym temacie jezeli nie potrafisz choć na chwile spojrzeć z mojej perspektywy. Dziękuje za szczerość. 
 

osmieszony były GM 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, ignazz napisał(a):

Ktoś nazwał w moim przypadku wręcz próba kradzieży gracza a przypominam ze odliczając bonusy ( realny kontrakt Dejounte jest niższy niż komunikat ligi i dużo poniżej 120/4 moje 128 to wycena powyżej tej kwoty i to znacznie. Ale to detal 

 

Ok. To jest mój ostatni wpis w tym temacie jezeli nie potrafisz choć na chwile spojrzeć z mojej perspektywy. Dziękuje za szczerość. 
 

osmieszony były GM 

Zapomniałeś na końcu dodać że ośmieszony przez samego siebie. Bo to Ty wpadłeś do tematu im. Elda żeby jakaś swoja krucjatę prowadzić, prawda? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, RonnieArtestics napisał(a):

@ignazz długo jeszcze będziesz się ośmieszać zanim pogodzisz się z tym ze coś skopałeś ? Mi to jakoś nie preszkadza, możesz robić to nawet rok, ale skumaj że jesteś jedynie obiektem żartów gdy zachowujesz się w ten sposób 

Dal mu 8mln wiecej niz w rl :) Na tym polega FA ze ktos moze przebic i przejac gracza i nie ma co sie sugerowac ile zarabia w rl. No i tak na marginesie nowy gm przejal druzyne po reofertach

Edytowane przez bogans2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

''Niejasna oferta'', ''tajna oferta Suns'', ''normalne okolicznosci''

Straszne zakrzywianie rzeczywistosci tu uprawiasz Ignazz. Chciales przeoszczedzic, zagapiles sie i nie zauwazyles podbitki Suns, olales temat w reofercie. To jest cale clue, cala reszta to szukanie winnego w swoim bledzie.

Karpik byl w podobnej sytuacji, podbil oferte przez probe ataku po Ziona Suns. Zion jest w Mavs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uwaga natury organizacyjnej: Ogromna prosba do moda aby poprzednie wpisy przerzucił do random szit lub kosza bo jako jedyny napisałem tu we właściwym temacie. 
 

niniejszym podtrzymuje nominacje nowego GM na GM Roku. 
 

motywuje:

po jednodniowej rejestracji bez zbędnej zwłoki i weryfikacji otrzymał posadę GM 

wygral głosowanie na jedno z gorętszych nazwisk na rynku praktycznie samym akcentowaniem sympatii do gracza 

operuje cap hołdami najlepiej w naszej grze, gracze pojawiają się i znikają i znów pojawiają 

jest niesamowicie blisko aby wygrać gracza za pół ceny mimo ze go wyrzucił ze składu 

w sumie od 26 lipca go nie ma na forum wie. Albo szybciej wysłał oferty ( wnikliwy) lub kontaktuje się poprzez inny niż forum srodek komunikacyjny 

gratuluje. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.