Skocz do zawartości

[ beGM 1st round Play-In '22 East ] #7 PISTONS (50-32) – #8 WIZARDS (46-36)


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

DETROIT PISTONS

DEPTH CHART

PG Morant 36 / Russell 12 / Dunn

SG Trent Jr. 30 / Russell 18 / Wiggins

SF Avdija 16 / Richardson 28 / Trent Jr. 4 / Banton

PF Markkanen 32 / Avdija 16 / Wagner / Paschall

C Valanciunas 34 / Adams 14

 

Udział w play-inach

Morant 2 seed

Russell 8 seed i W z LAC - 29 pts 5 reb 6 ast 3 stl 10/18 fg 3/6 3p 6/8 ft w 37,5 min

Dunn brak awansu

Trent Jr. awans 5 seed

Richardson 10 seed i L z NOP - 12 pts 2 reb 2 ast 1 stl 4/9 fg 2/4 3p 2/2 ft w 32 min

Wiggins brak awansu

Avdija brak awansu

Oubre 9 seed i L z ATL - 3 pts 3 reb 1/5 fg 1/4 3p w 16 min

Banton 5 seed

Markkanen 6 seed i 2xL z BKN i ATL - 13 pts 4 reb 3 stl 5/14 fg 1/4 3p 2/2 ft w 28 min i 26 pts 8 reb 2 stl 1 blk 10/17 fg 6/12 w 36 min

Wagner brak awansu

Paschall 5 seed

Valanciunas 9 seed i 2xW z SAS i LAC - 22 pts 14 reb 3 ast 1 stl 2 blk 9/14 fg 0/1 3p 4/8 ft w 36 min i 8 pts 9 reb 3/9 fg 0/2 3p 2/4 ft w 25 min

Adams 2 seed

 

MATCHUPY W OBRONIE

Harden - Trent Jr.

Mitchell - Morant

Durant - Avdija

Johnson - Markkanen

Robinson - Valanciunas

 

Podstawą mojej ofensywy w tym spotkaniu jest trójka Morant/Trent Jr./Valanciunas. Jonas pod koszem jak i na zbiórkach dominuje nad Robinsonem i Howardem. Gary przeciwko Philly w PO w pełni zdrowy robił 21 pkt na 43%fg i 36%3p a defensywnie w dobrym systemie jest to solidny obrońcy i jeden z najlepszych zawodników w lidze jeśli mówimy o deflections. Morant to Morant. Mitchell to świetny obrońca, ale jednak jest to rookie.

Avdija pokazał już w tym sezonie, że jest w stanie kryć all-starów i to on jest głównym plastrem na Duranta przez całe spotkanie. Deni jest na boisku wtedy kiedy KD.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Washington Wizards

 
ROTACJA

 
PG Harden 35 / Davion Mitchell 7/ Joseph 6

SG Davion Mitchell 22 /  Joseph 14 / Cody Martin 12

SF Durant 20/ Gallinari 24/ Johnson 6

PF Johnson 30 /  Durant 8 / Iguodala 10 /

C Robinson 16 / Howard 12/ Iguodala 8/ Durant 12

Statystyki w 3 trymestrze:


James Harden – 37.7 MPG, 21.0 PPG, 7.1 RPG, 10.5 APG, 32.6 %3P, 60.1 %TS 

Kevin Durant -  38.6 MPG, 31.1 PPG, 7.4 RPG, 7.6 APG, 40.0 %3P, 65.0 %TS

Keldon Johnson – 33.5 MPG, 20.3 PPG, 6.1 RPG, 2.7 APG, 34.3 % 3P, 58.8 %TS

Davion Mitchell – 31.1 MPG, 13.7 PPG, 2.2 RPG, 5.6 APG, 31.6 %3P, 50.8 %TS

Cory Joseph – 25.6 MPG, 7.5 PPG, 3.2 RPG, 3.1 APG, 38.5 %3P, 57.7 %TS

Mitchell Robinson  – 26.3 MPG, 8.2 PPG, 8.2 RPG, 0.7 APG, - %3P, 67.9 %TS

Dwight Howard - 19.8 MPG, 8.4 PPG, 7.0 RPG, 0.7 APG, - %3P , 65.7 %TS

Danilo Gallinari - 29.7 MPG, 14.3 PPG, 5.0 RPG, 1.8 APG, 36.4 %3P , 57.0 %TS

Cody Martin - 24.1 MPG, 7.0 PPG, 3.5 RPG, 2.3 APG, 31.0 %3P , 65.4 %TS

Andre Iguodala - 16.9 MPG, 3.4 PPG, 2.8 RPG, 3.0 APG, 31.6 %3P, 40.9 % TS

 

Moi zawodnicy w tegorocznych Play in:
Durant: 25p/11a/5r
Gallinari: 16p/1,5a/3r
Keldon Johnson: 15p/4a/5r
Cody Martin: 2p/1a/6r

Pistons są drużyną, z którą mój zespół bardzo dobrze się matchapuje. Zaryzykuję stwierdzenie, że w stawce top 10 zespołów na wschodzie nie ma dla moich zawodników łatwiejszego zestawienia.
Generalnie Pistons nie mają obrońcy, który zatrzyma Hardena. Także tegoroczny first pass Harden powinien dobrze rozprowadzać i kreować czyste pozycje swoim kolegom z drużyny.
Całościowo Pistons to super zespół do gry dla Duranta. Mało dobrze switc***ących zawodników. Dodatkowo przeciwnicy słabo bronią rzuty za 3. Ponadto brak odpowiedzi na lineup Harden/Mitchell/Gallo/Keldon/Durant oraz Harden/Mitchell/Durant/Keldon/Iguodala.
Generalnie w ataku panuje u mnie spora wymienność pozycji, więc krycie " na plaster" Duranta jest dość średnią opcją. Gdy gra Adams gramy cały czas na niego, ponieważ powinien być on non factorem w tej serii. Na centrze sporo minut dostanie Durant.
Moranta kryje oczywiście Davion Mitchell, który w tym sezonie pokazał, że potrafi napsuć krwi rozgrywającym przeciwnika.

Plusy:
- dobry matchup da moich zawodników
- masa multipozycyjnych zawodników
- wiele opcji budowy lineupów z killer lineupem (Harden, Mitchell, Gallo, Keldon, Durant)

To w sumie tyle. Podsumowując, uważam, że moja przewaga w tym pojedynku jest tak duża, że liczę na spokojne zwycięstwo.

Edytowane przez Sylvinho.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ozzy to już koniec opisu? Wyglada na ucięty jakiś. 😛

Hmm jedna przewaga jaką widzę w Detroit, o której nikt nie wspomniał, a smiem twierdzić że Sylvinho z niej sobie zdał sprawę to być może pod koszem - walka o zbiórki. Adams i Jonas to topowi zbierający w lidze, dużo bardziej doświadczeni niż Mitch Robinson. Widzę ze trener Wizards zrobił z tym spoko adjustments i dał mu tylko 16 min w trakcie meczu :) pistons by szybko musieli zacząć szukać odpowiedzi na ten small-ball z Durantem na C.

 

Ozzy umiem sobie wyobrazić tutaj świetny mecz Moranta ale jakos  nie umiem sobie wyobrazić przegranej duranta i hardena w play-in, ale u mnie następny mecz jest prawdopodobnie twój, bo też masz zbyt mocny team żeby nie wejść do play-off.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Ozzy to już koniec opisu? Wyglada na ucięty jakiś. 😛

Hmm jedna przewaga jaką widzę w Detroit, o której nikt nie wspomniał, a smiem twierdzić że Sylvinho z niej sobie zdał sprawę to być może pod koszem - walka o zbiórki. Adams i Jonas to topowi zbierający w lidze, dużo bardziej doświadczeni niż Mitch Robinson. Widzę ze trener Wizards zrobił z tym spoko adjustments i dał mu tylko 16 min w trakcie meczu :) pistons by szybko musieli zacząć szukać odpowiedzi na ten small-ball z Durantem na C.

 

Ozzy umiem sobie wyobrazić tutaj świetny mecz Moranta ale jakos  nie umiem sobie wyobrazić przegranej duranta i hardena w play-in, ale u mnie następny mecz jest prawdopodobnie twój, bo też masz zbyt mocny team żeby nie wejść do play-off.

Krótki bo spodziewałem się opisu sylvinho jeszcze wczoraj. Czekałem i czekałem. Teraz jestem bez kompa i ze słabym zasięgiem. Nie moja wina, że daje się opisy po terminie. Wieczorem będę wolny to coś dopiszę

Edytowane przez ozzy110
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do bronienia Moranta. Sylvinho może myśleć, że ma na niego odpowiedź, ale prawda jest taka, że nie ma. Dodatkowo mogę wyjść lineupem z samymi shooterami wokół niego. A Wizards nie mają żadnego realnego blokującego przy rozciągnięciu gry. Nawet jeśli Durant gra na C to przez te 28 minut mam Valanciunasa, który na zbiórce spokojnie przechytrzy duet Robinson, Howard a i w ataku jego ofensywne zbiórki robią robotę. Mitchell to rookas. 

Gary Trent Jr. - ja w przeciwieństwie nie cisnę nim 40 min bo mam z ławki Richardsona, a wypoczęty i zdrowy Gary to niebezpieczny Gary. Mocno rozwinął grę na koźle. W sezonie rzucał 38% za trzy, w meczach 3-6 36%.

Kolejnym sporym zagrożeniem dla Wizards są P&R Moranta, które są zabójcze. Poza tym jego umiejętność znajdywania kolegów w locie jest ponadprzeciętna. 

Możecie mnie wyśmiać, ale dużym energizerem z ławki zamiast Adamsa może być Wagner. Chłop jest atletyczny, rozciąga grę i gra agresywnie. W RL NBA nie grał jeszcze w spotkaniach o stawkę, ale pokazał w Orlando, że może pomóc z ławki (ostatni mecz z Cavaliers, mecz z Timberwolves).

No i Pistons mają coś czego Wizards nie mają - ławka. Nie ma opcji, żeby Harden i Durant lecieli na pełnych obrotach całe spotkanie. 

I najważniejsza sprawa. Wizards grają na wyjeździe. Przewaga parkietu to ważna rzecz i pokazały to pierwsze spotkania play-in

Sam mogę też grać lineupami

Morant - Trent Jr. - Richardson - Avdija - Markkanen/Wagner

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@ozzy110 jaką Ty masz ławkę ? Nie chce mi się jechać banałami, że ławka i tak nie ma aż tak dużego znaczenia w PO ale Ty po prostu nie masz tu przewagi.

Russell/Richardson/Paschal/Wagner/Adams Joseph/Martin/Gallo/Iggy/Howard, szczególnie patrząc pod względem PO/Play in to czy Pistons mają tu przewagę ? Śmiem wątpić.

Co do Moranta to oczywistym jest, że w 100 procentach nie da się go powstrzymać ale  na pewno da się ograniczyć. W tym Mitchell jest bardzo dobry co zresztą pokazywał wielokrotnie w tym sezonie biorąc na siebie najlepszych graczy rywala z pozycji 1/2. Robił to zresztą od pierwszych dni w NBA. Dodatkowo nie da się nie zgodzić, że Mitchell jest rookie niemniej jednak wiekowo jest rok starszy od Moranta i wszedł do ligi bez żadnych kompleksów. 

37 minut temu, ozzy110 napisał:

Sam mogę też grać lineupami

Morant - Trent Jr. - Richardson - Avdija - Markkanen/Wagner

Ok, jak najbardziej jestem za. Przecież to jest to o czym pisałem: nie masz obrońców dobrze broniących rzuty za 3. Generalnie to ogólnie masz przeciętną obronę także w to mi graj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

58 minut temu, Sylvinho. napisał:

Ok, jak najbardziej jestem za. Przecież to jest to o czym pisałem: nie masz obrońców dobrze broniących rzuty za 3. Generalnie to ogólnie masz przeciętną obronę także w to mi graj.

A czym się sugerujesz pisząc to? Bo chciałbym wiedzieć

Chciałbym zobaczyć fakty

Godzinę temu, Sylvinho. napisał:

@ozzy110 jaką Ty masz ławkę ? Nie chce mi się jechać banałami, że ławka i tak nie ma aż tak dużego znaczenia w PO ale Ty po prostu nie masz tu przewagi.

Russell/Richardson/Paschal/Wagner/Adams Joseph/Martin/Gallo/Iggy/Howard, szczególnie patrząc pod względem PO/Play in to czy Pistons mają tu przewagę ? Śmiem wątpić.

I skąd ty wziąłeś granie u mnie jednocześnie Wagnerem i Adamsem. Jeśli w S5 gram Morant/Trent/Avdija/Markkanen/Valanciunas to z ławki mam Russell/Richardson/Oubre/Paschall/Wagner

Oubre u mnie jest dopiero 7-9 w ataku a nie tak jak w Hornets 4-6.

A Paschall pokazał w Warriors, że może też grać jako small ball center

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, ozzy110 napisał:

 

I skąd ty wziąłeś granie u mnie jednocześnie Wagnerem i Adamsem. Jeśli w S5 gram Morant/Trent/Avdija/Markkanen/Valanciunas to z ławki mam Russell/Richardson/Oubre/Paschall/Wagner

Oubre u mnie jest dopiero 7-9 w ataku a nie tak jak w Hornets 4-6.

A Paschall pokazał w Warriors, że może też grać jako small ball center

DEPTH CHART

PG Morant 36 / Russell 12 / Dunn

SG Trent Jr. 30 / Russell 18 / Wiggins

SF Avdija 16 / Richardson 28 / Trent Jr. 4 / Banton

PF Markkanen 32 / Avdija 16 / Wagner / Paschall

C Valanciunas 34 / Adams 14 

 

Odpowiedź jest w rotacji rozpisanej przez Ciebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i widzisz nie wpisałem Oubre i przez to ławka jest inaczej rozpisana. Wciąż, średnio widzę twoją ławkę ponad moją. Ja mogę sobie zapominać o zawodnikach. Ty nie. Oprócz tej piątki to mam jeszcze właśnie Oubre, ciekawego Wigginsa, Dunna jako plaster.

Po poprawkach to mamy

Russell - Richardson - Oubre - Paschall - Adams/Wagner vs Joseph/Martin/Gallo/Iggy/Howard

Nie wiem no nie wiem

A i weź mi jeszcze podaj potwierdzenia tych słabo broniących 3pt. Nie wiem mam ci wierzyć na słowo czy jak @Sylvinho.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, ozzy110 napisał:

No i widzisz nie wpisałem Oubre i przez to ławka jest inaczej rozpisana. Wciąż, średnio widzę twoją ławkę ponad moją. Ja mogę sobie zapominać o zawodnikach. Ty nie. Oprócz tej piątki to mam jeszcze właśnie Oubre, ciekawego Wigginsa, Dunna jako plaster.

Po poprawkach to mamy

Russell - Richardson - Oubre - Paschall - Adams/Wagner vs Joseph/Martin/Gallo/Iggy/Howard

Nie wiem no nie wiem

A i weź mi jeszcze podaj potwierdzenia tych słabo broniących 3pt. Nie wiem mam ci wierzyć na słowo czy jak @Sylvinho.

To co Oubre to adjustment na drugą połowę czy jak ? 

Zresztą abstrahując od ławki, która w takich meczach ma mniejsze znaczenie to moja przewaga S5 jest zbyt duża żebyś mógł tam nadrobić ławką ( zakładając, że przyjmujemy że masz jakąś tam przewagę wśród rezerwowych). 

 

Nie musisz mi wierzyć. Oglądaj mecze. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, Braveheart22 napisał:

Zespół, z którego po wydarzeniach w rl całkowicie by zeszło powietrze wygrywa z młodym zespołem głodnym sukcesów i będącym na fali. Bardzo dziwna decyzja... 

W końcu Harden i KD z Wizards musieli wejść do PO prawda?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.