Skocz do zawartości

[ beGM 1st round Play-In '22 East ] #9 RAPTORS (47-37) – #10 KNICKS (39-43)


Szulim

Rekomendowane odpowiedzi

10 minut temu, tangiers napisał:

Chcialem ustanowic pelnomocnikiem osobe postronna, o nieposzlakowanej opinii. 

autorytet, filantrop, niewatplie przyszly czlonek galerii slaw BeGM,

ekscelencja @Qcin_69 

56 minut temu, ignazz napisał:

seria jest tsk blisko ze liczą się detale. Kto wie? Może o awansie zadecyduje kultura osobista organizacji i ich GM. Przy równej stawce te wyzwiska na pewno pomogą. 

😅

jordan wygrywał. 

choc tu bardziej pasuje riley. nawiazuje do 90's knicks

przebijam 8 i z 10 krucjata na final.

edit: choc mnei dalej interesuje jak szanowni intepretuje sytuacje lillarda, simonsa i turnera 🤷‍♂️ prywatnie mam pytac? @tangiers?

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, człowiek...morza napisał:

Natomiast w biezacym pojedynku sprawa otwarta. dyspozycja i matchupy po mojej stronie 💁‍♂️

Ja Cię proszę, jakie matchupy? Zach Collins - Carmelo - Bertans i Mobley pod koszem vs Turner-Siakam-Achiuwa- Finney-Smith. D.Powell który jest moim trzecim centrem to byłby u Ciebie starterem. Na obwodzie wystarczy że Bevereley wyłączy Poole'a jak robi to z Morantem i tam nie ma kto kozłować 🙂

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LONGER01 napisał:

Ja Cię proszę, jakie matchupy? Zach Collins - Carmelo - Bertans i Mobley pod koszem vs Turner-Siakam-Achiuwa- Finney-Smith. D.Powell który jest moim trzecim centrem to byłby u Ciebie starterem. Na obwodzie wystarczy że Bevereley wyłączy Poole'a jak robi to z Morantem i tam nie ma kto kozłować 🙂

popelniles dwa kardynarne bledy na wstepie,

ale wszystko sie wyjasni

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, człowiek...morza napisał:

popelniles dwa kardynarne bledy na wstepie,

ale wszystko sie wyjasni

Nic nie popełniłem tylko przytoczyłem Twój lineup z III T. No chyba że robisz rewolcje, co akurat wpisywało by się idealnie w sezonie w którym Knicks od stycznia do marca opuściło 12 zawodników a przyszło 13

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, LONGER01 napisał:

Nic nie popełniłem tylko przytoczyłem Twój lineup z III T. No chyba że robisz rewolcje, co akurat wpisywało by się idealnie w sezonie w którym Knicks od stycznia do marca opuściło 12 zawodników a przyszło 13

rewolucje to ja widze u ciebie, gdzie na ostatni symestr przyszlo dwoch nowych glownych guardow , z czego jeden byl kontuzjowany i w sumie tez nie wiadomo czy zagra 🤷‍♂️ albo jak.

a nawet jak zagra to back-up ze spurs, tankuajcej druzyny, ktory zlapal kontuzje ledwo po przyjsciu do druzyny jako lead-guard nie brzmi dobrze. tym bardziej z divincenzo i bridgesem przed sobą. przepis na kupe w majtach stworzony przez kucharza z restauracji z gwiazdka michelina.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 minut temu, LONGER01 napisał:

Z mojego S5 od początku sezonu odszedł jeden zawodnik, u Ciebie offseason pamięta tylko Melo i Mobley ale to ja zrobiłem rewolucje. Ludzie kochani 🙂

no tak sie byku konczy analiza bez kontekstu. dodatkowo obarczona bledami. divincenzo jest u mnie takze od przerwy letniej. takze super profesjonalizm. jak tak podchodzisz do swoich obowiazkow, to coz. moze czas zrezygnowac i oddac robote ludzim co zajma sie tym na powaznie. 

na szczescie u mnie coaching i scouting staff podchodzi skrupuletnie do swojej roboty ergo  to nie u mnie za kontrsuowanie ofensywy (newralgiczne role) beda odpowiadac goscie po 40 minut, co przyszli na ostatni trymestr i grali ze soba moze 10 razy.

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No @człowiek...morza u mnie jak narazie 1sza kwarta wskazuje na blowout dla Raps i career high w blokach turnera xD w pierwszej kwarcie trzy szybkie bloki i kontry. 

56 minut temu, LONGER01 napisał:

Ja Cię proszę, jakie matchupy? Zach Collins - Carmelo - Bertans i Mobley pod koszem vs Turner-Siakam-Achiuwa- Finney-Smith. D.Powell który jest moim trzecim centrem to byłby u Ciebie starterem. Na obwodzie wystarczy że Bevereley wyłączy Poole'a jak robi to z Morantem i tam nie ma kto kozłować 🙂

 

34 minuty temu, LONGER01 napisał:

Nic nie popełniłem tylko przytoczyłem Twój lineup z III T. No chyba że robisz rewolcje, co akurat wpisywało by się idealnie w sezonie w którym Knicks od stycznia do marca opuściło 12 zawodników a przyszło 13

 

10 minut temu, LONGER01 napisał:

Z mojego S5 od początku sezonu odszedł jeden zawodnik, u Ciebie offseason pamięta tylko Melo i Mobley ale to ja zrobiłem rewolucje. Ludzie kochani 🙂

IMG_20220426_145422.thumb.jpg.ae6888ba85a86882f98780830850388f.jpg

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, RonnieArtestics napisał:

No @człowiek...morza u mnie jak narazie 1sza kwarta wskazuje na blowout dla Raps i career high w blokach turnera xD w pierwszej kwarcie trzy szybkie bloki i kontry. 

bo sie c***a znasz najwyrazniej i nie widzisz, ze to w gruncie rzeczy raptors maja wieksze problemy w sferze, ktora probuje przedstawic na swoja korzysc.

ergo

 

35 minut temu, człowiek...morza napisał:

rewolucje to ja widze u ciebie, gdzie na ostatni symestr przyszlo dwoch nowych glownych guardow , z czego jeden byl kontuzjowany i w sumie tez nie wiadomo czy zagra 🤷‍♂️ albo jak.

a nawet jak zagra to back-up ze spurs, tankuajcej druzyny, ktory zlapal kontuzje ledwo po przyjsciu do druzyny jako lead-guard nie brzmi dobrze. tym bardziej z divincenzo i bridgesem przed sobą. przepis na kupe w majtach stworzony przez kucharza z restauracji z gwiazdka michelina.

 

8 minut temu, człowiek...morza napisał:

no tak sie byku konczy analiza bez kontekstu. dodatkowo obarczona bledami. divincenzo jest u mnie takze od przerwy letniej. takze super profesjonalizm. jak tak podchodzisz do swoich obowiazkow, to coz. moze czas zrezygnowac i oddac robote ludzim co zajma sie tym na powaznie. 

na szczescie u mnie coaching i scouting staff podchodzi skrupuletnie do swojej roboty ergo  to nie u mnie za kontrsuowanie ofensywy (newralgiczne role) beda odpowiadac goscie po 40 minut, co przyszli na ostatni trymestr i grali ze soba moze 10 razy.

 

Edytowane przez człowiek...morza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, tangiers napisał:

Ciekawy pojedynek. Z podtekstem. Dwa lata temu jak Raps walczyli zaciekle z Sixers w 1 rundzie @człowiek...morza w ostatniej chwili zmienil glos w serii na Sixers, czym przypieczetowal ich awans do 2 rundy. Rywalem Sixers byli wtedy wlasnie Knicks, ktorych GM pokazal wtedy caly swoj taktyczny kunszt.

Ja wyjezdzam w srode na majowke, nie wiem czy bede w stanie zaglosowac. Jakby nie bylo mnie na forum to udzielam pelnomocnictwa do glosowania w tym zakresie @Qcin_69 .

ok, zalatwione

Godzinę temu, tangiers napisał:

Chcialem ustanowic pelnomocnikiem osobe postronna, o nieposzlakowanej opinii. 

dopełnie wszelkich powinności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

48 minut temu, człowiek...morza napisał:

na szczescie u mnie coaching i scouting staff podchodzi skrupuletnie do swojej roboty ergo  to nie u mnie za kontrsuowanie ofensywy (newralgiczne role) beda odpowiadac goscie po 40 minut, co przyszli na ostatni trymestr i grali ze soba moze 10 razy.

No ja mam nadzieję, że zobaczę w końcu Melo konstruktora ofensywy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 25.04.2022 o 15:58, człowiek...morza napisał:

no to ja mowie.

czyny, a nie slowa.

nie pozbawiasz batmana robina, gdy idziesz all-in.

 

tym bardziej dla rezerwowego tankuajcej druzyny (simonsa ze spurs).

@LONGER01 @człowiek...morza
 

Przede wszystkim Simons to nie jest zawodnik opisany wyżej. 
Po pierwsze grał jeżeli spojrzysz w mój T2 opis w S5 obok Dejounte jako co-lider zespołu. Jego bardzo dobra gra: ostatnie 27 gier przed shotdownem zaowocowało ze spurs zrobili 14:13 a sam gracz zrobił 

23,4/2,7/5,8 na 42,3%3 4,4 z 10 rzutów za łuku i 87% FT 

to wynik lepszy niż fetowany przez Ciebie Poole ( świetny gracz i gratuluje młodego) ale zwróćcie proszę uwagę ze w POR gościa rzucono na głęboka wodę gdzie nie grał Lillard a zrobiono shot down Nurkica a McColluma oddano do Pels. 
Obrona przeciwnika przy dodatkowo kontuzji Little była skupiona na Simonsie który za tamten okres gry BYŁ LEPSZYM GRACZEM NIŻ POOLE który teraz dodatkowo błyszczy odbitym blaskiem Klaya Stefa i Greena bo ma idealne warunki aby to wykorzystać. ( i to rzeczywiście świetnie robi). Nie zmienia to faktu ze wspomniany Simons w takim środowisku mógłby być lepszy. 
 

wiec pisanie o nim ze to jakiś rezerwowy tankera u nas to NIEPOROZUMIENIE  a inni głosujący chyba tez pamiętają ze 100% rad udzielanych na forum dla mnie to było zostawić Simonsa w spurs. 
Ps. Do czasu kontuzji spurs nie tankowali a i po kontuzjach nie robiłem szopek z ukrywaniem Dejounte który zagrał dobry T3. 
 

co ważne Simons z 10 rzutów miał aż o 2% wyższe 3 niż Poole który robi teraz show bo gra świetnie ale tez bo gra w rl Golden. 

nie zabieram mu tego ze w naszych knicks zagra tez świetnie choć imo trudniej mu ale nie róbmy peta z Simonsa który miał conajmniej równy i świetny trymestr jak Jordan. 
 

wiem ze shotdown Simonsa zabił jego wartość ale przypomnijcie sobie głosujący ze bardzo dobre głosy na spurs w T2 to był efekt Simonsa w gazie: z ostatnich gier 43/31/31/31/31/31/38 9 z 17 za trzy co przelało gorycz w POR bo wygrali na wyjeździe dzięki niemu @MIL @MEM po 31 punktów oraz wcześniej z LAL I NYK 29&30. Tam była seria 4 wygranych z rzędu i powiedziano po tygodniu dosyć. 

Gość pożegnał sezon 38 punktami i 9 trójkami po czym wpisano mu do protokołu naciągnięcie rzepki. 

Wystawiono wtedy w POR skład uwłaczający nba i ci zrobili top loterii. 

Proszę moich spurs nawet do czegoś tak podłego nie porównywać @człowiek...morza

Grałem największe minuty najlepszymi graczami. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 minut temu, RonnieArtestics napisał:

@ignazz jak coś podałeś statsy z II trymestru u siebie i że zrobił to po shutdownie Nurkica i został rzucony na pożarcie, co nie jest prawdą bo jak robił te statsy to Nurkic grał tam cały trymestr 

Połączyłem 27 ostatnich spotkań. Częściowo grał już nie u mnie. To nie był czysty T2 tylko cześć T2 ( u mnie) cz T3. I pisze to tylko dlatego takiego gracza stara się zpetowac do zera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.