Skocz do zawartości

Western Conference Round 1: (3) Golden State Warriors vs (6) Denver Nuggets


LeweBiodroSmoka

Kto to urwie?  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto to urwie?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 02.05.2022 o 08:49

Rekomendowane odpowiedzi

@Chytruz z ciekawości, jak pisales ze cale big3 jest gorsze wyraźnie niż 2016,  chciałem cie spytać o currego. W czym wg ciebie jest wyraźnie gorszy ‚ niz tamten MVP Curry. 
Pytam bo sam obejrzałem przez te 7lat sporo ich meczy (tak z 200 stawiam łącznie z PO), to z tego co pamietam twoje coroczne rozpiski oglądanych teamów to ty powinieneś mieć z 300 więcej. 

I Wg mnie ten sam lvl może ciutke gorzej ale nie wyraźnie. trochę inaczej go wykorzystują w ataku, przez to kręci gorsze staty, bo mniej gra sam z piłka a więcej wykorzystują go bez piłki.

Natomiast

- nie rzuca dużo gorzej procentowo, no trochę

- rzuca jeszcze częściej z tych mega  daleka, i jeszcze więcej trójek na mecz oddaje niż np w 2017

-broni może ciut gorzej, ale z tym u niego tez różnie bywało, tzn on nigdy nie robił różnicy na tyle by było to teraz jakims znaczącym faktorem nawet jak broni gorzej 

- gra mniej Meczy ostatnimi latami, w 2013-2017 grał praktycznie 5 lat z rzedu po 80 w RS. Może jedynie zdrowie mocno słabsze już.  

Ale tez jesli chodzi o to ze kiedys byl mvp a teraz nie jest nawet w top5 to w lidze pojawili się po prostu  mega Kozacy prawie jednocześnie, a w 2016-2017 to był tylko lebron durant i moze Kawhi dalej już jakis lvl niżej czyli harden, stad łatwiej było o mvp. Dzisiaj masz mega konkurencje w topie, Embiid Jokic Giannis Doncic durant Tatum lebron wszyscy pakują po 30 na mecz, stad ciężko przebić mu sie do świadomości fanów ze Curry to nadal top5 ligi i mvp lvl gracza.

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no pls - big 3 GSW o ile w zdrowiu (a niestety na tę serię się stawili zdrowi) to ciągle zajebiści gracze z mega doświadczeniem itp -> no ale to nie jest już ten kosmos co w latach 14-16

 ta seria może wprowadzać w błąd, ale zakładam że przeciwko drużynie z lepszą obroną na obwodzie trójka Curry/Klay/Poole nie będzie już wyglądać jak Monstarz :) (chociaż dalej w zdrowiu to luźne top-2 na zachodzie i solidny contender)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

@Chytruz z ciekawości, jak pisales ze cale big3 jest gorsze wyraźnie niż 2016,  chciałem cie spytać o currego. W czym wg ciebie jest wyraźnie gorszy ‚ niz tamten MVP Curry

Z eyetestu to mocno stracił na szybkości i ciężkawo mu idzie z mijaniem obrońców na dryblingu. 34 lata to definitywnie atletyczny post prime, więc miałoby to jakiś sens.

Z bardziej mierzalnych rzeczy, to career low w trójkach (7.4 p.proc. mniej niż w 15/16, gruba przepaść), career low w FG%, coraz mniej wycieczek w pomalowane i coraz większe problemy w kończeniu jak już się tam pojawi. Chyba że ten sezon to tylko jakiś wyjątkowo przedłużony shooting slump, ale biorąc poprawkę na wiek, to pewnie nie. Nie wyklucza to ofkors, że playoffy będzie miał dużo lepsze, bo tu średnimi i procentami bardziej rządzi przeciwko jakim teamom grasz + mniej lub bardziej tymczasowa dyspozycja.

Edytowane przez Chytruz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Chytruz no właśnie jak go oglądam wydaje mi się ze mentalnie może być na jeszcze wyższym, absurdalnym już poziomie świadomości i pewności siebie i to może bardzo w tych PO zrobić różnice. Miał w tamtych latach jakieś tam swoje mecze za uszami w PO, teraz również oczekiwania wobec niego i Warriors są mniejsze, wiec to może bardzo Mu pomóc. 
No i w RS w kręcenie statow to on ma już trochę wyjebane. upside powinien być dalej podobny lvl jak wtedy. 

 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, rw30 napisał:

tak odnośnie GSW to ich Big 3 zdaje się mieć sporo lepszy supporting cast niż wtedy.

To jest właśnie najbardziej niesamowite w tej ekipie. Taki Wiggins pod względem efektywności teoretycznie zagrał jeden z najlepszych sezonów w karierze (+debiut w ASG), a w tych playoffs jak na razie pełni rolę piątego gracza w rotacji S5 (tak, wiem że Looney zaczyna mecze, ale zaraz schodzi za Curry'ego). Jeśli chodzi o atak wszyscy spuszczają się nad trio Curry-Poole-Thompson + wychwalają defensywę Greena (słusznie), a tymczasem gdzieś tam w tle Wiggins rzuca te kilka-kilkanaście punktów na +50% skuteczności i zbiera prawie 8 piłek na mecz. I wciąż ma potencjał żeby sieknąć 30 pts.

5 godzin temu, Chytruz napisał:

Z eyetestu to mocno stracił na szybkości i ciężkawo mu idzie z mijaniem obrońców na dryblingu. 34 lata to definitywnie atletyczny post prime, więc miałoby to jakiś sens.

Nawet jeśli Curry gra epilog swojej kariery, to #futureseemsbright.Abstrahując od Poole'a, to w składzie GSW jest jeszcze gość o nazwisku Wiseman, który albo będzie bustem, albo zrobi różnicę.

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie było mnie tu od chyba 3 lat?? A tu dalej Jokiciowcy są największymi chuliganami :D 

wróciłem se i co mi zrobicie, Cade to nowy Jok, pozdrawiam 

EDIT - co do serii... o czym tu pisać? SWEEP. (dla mnie MVP dla Giannisa)

Edytowane przez eF.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

@Chytruz no właśnie jak go oglądam wydaje mi się ze mentalnie może być na jeszcze wyższym, absurdalnym już poziomie świadomości i pewności siebie i to może bardzo w tych PO zrobić różnice. Miał w tamtych latach jakieś tam swoje mecze za uszami w PO, teraz również oczekiwania wobec niego i Warriors są mniejsze, wiec to może bardzo Mu pomóc. 

 

Byc moze, ja sie tych ezoteryczno-psychologicznych rozwazan zazwyczaj nie podejmuje, bo to jest ciezkie do oceny, a narracja na te tematy jezdzi na karuzeli. Wyruchasz w paru seriach biedakow, ktorzy sie z toba beznadziejnie matchupuja, to jestes killer. Innym razem grasz 1 na 5 przeciwko mocniejszemu teamowi i masz gorsze cyferki, to sie obsrales i tak naprawde powinienes byc 2 opcja. Nie mowie tu tylko o Currym, tylko ogolnie, patrz Trae vs Knicks i Trae vs Heat, rok temu Bucks przed i po kontuzji Kyriego, czy Jokic vs Warriors teraz.

Na razie Curry ma wakacje, bo Nuggets nie maja nic na niego, ale jak trafia na mocny defensywny team, ktory klasycznie uwiesi na nim dwoch obroncow, to moze wszystko wygladac inaczej.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Vice-kontorezerwowe napisał:

Daje sobie uciąć, że GSW celowo teraz przepierdoli mecz majac  3-0, tak przeniosą się na jeden mecz jeszcze do Siebie, a wiadomo taki mecz wygeneruje $$ dla Warriors, Jestem przekonany ze tak bedzie, 

Raczej nikt nie zaryzykuje bo awans da im pewne dwie gry o oczko wyżej u siebie. Celowe przegrane aby wrócić na śmieci może poprzez jakiś uraz popsuć sezon. Nikt tu się biletami na tym etapie sezonu nie przejmuje. Zobacz ile jest shot downow które tez zabierają zyski z biletów. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, ignazz napisał:

Raczej nikt nie zaryzykuje bo awans da im pewne dwie gry o oczko wyżej u siebie. Celowe przegrane aby wrócić na śmieci może poprzez jakiś uraz popsuć sezon. Nikt tu się biletami na tym etapie sezonu nie przejmuje. Zobacz ile jest shot downow które tez zabierają zyski z biletów. 

światem rządzi hajs $$$$

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, julekstep napisał:

o nawet stare troll konta wracają! xD

Wyzwiska zostawmy na wieczór, btw jak ja mogłem kibicować Drummondowi? Aż mi głupio :D 

Jokić to kozak w c***, szkoda że support to dramat, no i akurat GSW, bo takich Jazz by pewnie sam przeszedł. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, Dziuseppe napisał:

Jokicofagi na tym forum mają po prostu słabą psyche, realne wyniki w po jak zawsze ich wyjaśniają i nie wytrzymują ciśnienia 🤣

jo, chłop ze sfojo 4 opcjo właśnie się postawił teamowi z jednym z najlepszych jeśli nie najlepszym shootingiem ever, i wpierdolił im 37/18 na .700 TS - średni moment wg. mnie sobie wybrałeś na pisanie tego typu rzeczy.

Edytowane przez rw30
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, rw30 napisał:

jo, chłop ze sfojo 4 opcjo właśnie się postawił teamowi z jednym z najlepszych jeśli nie najlepszym shootingiem ever, i wpierdolił im 37/18 na .700 TS - średni moment wg. mnie sobie wybrałeś na pisanie tego typu rzeczy.

Campazzo zagrał raptem 4 min, zaraz tam 4 opcja i zapomniałeś dopisać strat :)

Swoją drogą to Poole jest w tych PO w trybie berserka, a jeszcze coś w tym roku zaczął bronić. GSW ma najsensowniej prowadzoną drużynę z przebudową w tle.

Kontuje sporo zabrały, ale dzięki temu zachowano ciągłość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.