Skocz do zawartości

Western Conference Round 1: (3) Golden State Warriors vs (6) Denver Nuggets


LeweBiodroSmoka

Kto to urwie?  

34 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Kto to urwie?


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 02.05.2022 o 08:49

Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, mistrzBeatka napisał:

bylo ujecie jokicia z tylu z bliska - caly podrapany byl

jak po połowie swoich meczów

Teraz, mistrzBeatka napisał:

nie wiem skad te zachwyty nad greenem , jest qurewsko dirty , caly czas ciagnie za koszulke , podszczypuje , drapie

robi wszystko żeby wygrać nie mając jakiegoś olbrzymiego 'talentu', ma ogromne koszykarskie IQ a i poza boiskiem potrafi się bardzo fajnie wypowiadać (topka wśród byłych/obecnych graczy)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, mistrzBeatka napisał:

nie wiem skad te zachwyty nad greenem , jest qurewsko dirty , caly czas ciagnie za koszulke , podszczypuje , drapie  ,  bylo ujecie jokicia z tylu z bliska - caly podrapany byl . ale na koniec green pierdolnie frazesem o wielkim joku i  to wystarczy publice . 

Ee tam. Być może Jokic miał pasjonujący stosunek seksualny z żoną przed meczem :) 

Wiem że Jokic to nie płaczek, ale skoro sam nie narzekał na jego dirty plays, to nie ma chyba co robić afery? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wiem że Jokic to nie płaczek, ale skoro sam nie narzekał na jego dirty plays, to nie ma chyba co robić afery? 

Obaj sie docenili po serii, przed seria i w trakcie, mielismy zderzenie być może najmądrzejszych graczy ligi po stronie atak vs obrona, jako fan Joka i Nuggets doceniam bardzo to co Draymond robił w serii, pomijajac ten palec w oku :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jokic „No help” - najlepszy zawodnik Nuggets w pkt, as, zbr, przechwytach i fg% - jedyny taki przypadek w historii, strasznie pojebane 

pamiętam jak pisałem w bańce że trzeba wyjebac portera póki ma wartość plus kłóciłem się z @Kubbas o Murraya. Gdzie oni teraz są?

Edytowane przez Koelner
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, julekstep napisał:

KG to był grajek skillowo na poziomie Duncana (o bardzo podobnym profilu zresztą -> obaj łączyli b.dobrą ofensywę z all-timerskim poziomem w D).

Jeden trafił w drafcie do dobrej organizacji drugi do słabej (i z niej nie uciekł zawczasu jak przysłowiowy LeBron).

Jeden to dziś w powszechnej świadomości top10 grajek all-time i 'best PF ever' a drugi to ot kolejny hall of famer.

 

Czego tu nie rozumiesz?

Zapewniam cię, że grajki głęboko w dupie mają opinie 'prawdziwych fanów koszykówki' [p. fan to taki, który regularnie używa słów t. j. Goat, all-timer etc.] i nie dywagują nad kwestią, która tak ładnie wyłożyłeś. A już opinia kolegi sugerująca jakoby brak ewentualnego misia był jakimś dramatem ('popsuta kariera') to lol w czystej postaci. Czego tu nie rozumiesz?... 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, kcp78 napisał:

Zapewniam cię, że grajki głęboko w dupie mają opinie 'prawdziwych fanów koszykówki' [p. fan to taki, który regularnie używa słów t. j. Goat, all-timer etc.] i nie dywagują nad kwestią, która tak ładnie wyłożyłeś. A już opinia kolegi sugerująca jakoby brak ewentualnego misia był jakimś dramatem ('popsuta kariera') to lol w czystej postaci. Czego tu nie rozumiesz?... 

"Zapewniasz" mnie co myślą gracze NBA.

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

38 minut temu, kcp78 napisał:

Zapewniam cię, że grajki głęboko w dupie mają opinie 'prawdziwych fanów koszykówki' [p. fan to taki, który regularnie używa słów t. j. Goat, all-timer etc.] i nie dywagują nad kwestią, która tak ładnie wyłożyłeś. A już opinia kolegi sugerująca jakoby brak ewentualnego misia był jakimś dramatem ('popsuta kariera') to lol w czystej postaci. Czego tu nie rozumiesz?... 

Koszykowka jak i inny sport na tym poziomie to gra o szacunek i legacy. Ja też cie zapewniam, że każdy z all timerów chce być ceniony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Koelner napisał:

Jokic „No help” - najlepszy zawodnik Nuggets w pkt, as, zbr, przechwytach i fg% - jedyny taki przypadek w historii, strasznie pojebane 

pamiętam jak pisałem w bańce że trzeba wyjebac portera póki ma wartość plus kłóciłem się z @Kubbas o Murraya. Gdzie oni teraz są?

Nie kumam o co ci chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Koelner napisał:

wklej swoje zachwyty nad Murrayem 

Ale co się zmieniło?

Gość jest jednym z najbardziej utalentowanych graczy w NBA

Jeśli mówimy o guardach pod względem skilla to on i Kyrie to prawie ta sama półka 

Co się miało coś zmienić bo zerwał acl?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

55 minut temu, Kubbas napisał:

Ale co się zmieniło?

Gość jest jednym z najbardziej utalentowanych graczy w NBA

Jeśli mówimy o guardach pod względem skilla to on i Kyrie to prawie ta sama półka 

Co się miało coś zmienić bo zerwał acl?

koleś dostał maxa za 1 PO i pół sezonu 

 

28 minut temu, Lucas napisał:

I co się w nich nie zgadza? Przecież ciężko obwiniać kogoś o kontuzje.

od 92 roku widziałem x utalentowanych graczy na których chce budować się zespół i się do tego nie nadają. Murray jest kolejnym 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

od 92 roku widziałem x utalentowanych graczy na których chce budować się zespół i się do tego nie nadają. Murray jest kolejnym 

Czemu twoim zdaniem Murray nie nadaje się na side kicka Jokicia?

Są w podobnym wieku, grają że sobą całą karierę i mają świetna chemię że sobą na korcie (wydaje się że za nim też, ale tylko się domyślać możemy), a ich różne warianty pickow i handoffow są zabójcze dla każdej D w lidze, Murray udowodnił też że w PO potrafi pociągnąć zespół w serii, jest voice liderem tej drużyny, ma świetny mental i pracowitość (polecam trochę stary, ale fajny artykuł Jackie MacMullan o nim). W zasadzie jedynym IF jest kwestia zdrowia po kontuzji, ale to czynnik losowy, na który i gracz i organizacja nie mają wpływu.

Rzucasz jakimiś stwierdzeniami i w ogóle nie podajesz argumentów oprócz tego, że coś tam widziales w ciągu 30 lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, julekstep napisał:

ale Murray to docelowo nie ma być gracz na którym 'chce się budować zespół' tylko side-kick Joka :P 

a czy Murray jest ten lvl? dla Joka lepszy byłby onemanarmy na obwodzie czyli true superstar a nie typu Murray mozecośbedziealejestempolamany plus porter fajnie wyglądam ale łapie zamule na każdym backdorze i helpdefense 

2 minuty temu, Lucas napisał:

Czemu twoim zdaniem Murray nie nadaje się na side kicka Jokicia?

Są w podobnym wieku, grają że sobą całą karierę i mają świetna chemię że sobą na korcie (wydaje się że za nim też, ale tylko się domyślać możemy), a ich różne warianty pickow i handoffow są zabójcze dla każdej D w lidze, Murray udowodnił też że w PO potrafi pociągnąć zespół w serii, jest voice liderem tej drużyny, ma świetny mental i pracowitość (polecam trochę stary, ale fajny artykuł Jackie MacMullan o nim). W zasadzie jedynym IF jest kwestia zdrowia po kontuzji, ale to czynnik losowy, na który i gracz i organizacja nie mają wpływu.

Rzucasz jakimiś stwierdzeniami i w ogóle nie podajesz argumentów oprócz tego, że coś tam widziales w ciągu 30 lat.

to pogadamy za 5 lat jak mi napiszesz że Murray taki fajny był

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Koelner napisał:

a czy Murray jest ten lvl? dla Joka lepszy byłby onemanarmy na obwodzie czyli true superstar a nie typu Murray mozecośbedziealejestempolamany plus porter fajnie wyglądam ale łapie zamule na każdym backdorze i helpdefense 

zdrowy Murray to idealny sidekick pod Joka (czyli score-first combo guard, który sam sobie coś potrafi wykreować dając wytchnąć GOATowi), który już pokazał że w PO może dać b.dużo

pytanie ofc jaki będzie po kontuzji

 

fanem MPJota nie jestem i też postulowałem jego sprzedaż jak przez chwilę miał mega-hype

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.