Skocz do zawartości

Western Conference Round 1: (1) Phoenix Suns vs (8) New Orleans Pelicans


Suns Fever

Western Conference Round 1: (1) Phoenix Suns vs (8) New Orleans Pelicans   

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Phoenix Suns - New Orleans Pelicans


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.04.2022 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

@LAFogłasza ten dzień dniem Chrisa Paula na forum. Oddajcie cesarzowi co cesarskie, bogowi co boskie. Czapki z głów i na kolana, niewierni.

 

 

3 minuty temu, dannygd napisał:

Suns wygrali, Booker wrócił, ale oni potrzebowali 14/14 Krzysia (przy 10/12 Aytona), żeby to zrobić... przy 11/14 by nie wygrali... z Pelicans. 

Tu małe wstrząśnienie musi być po meczu, przed kolejną serią... 

A Pels? Szkoda trochę, ale fajny mają zespół i dziś to ja nie wiem czy oni tego Ziona nie powinni spakować do jakiś Knicks czy Magic, żeby wzmocnić D pomalowanego, może nawet wnwysoki nr draftu obecnego?

Oni po prostu ćwiczyli końcówki. 
 

a tak serio, widać było przed serią, w play-in, że to nie jakieś pachołki. A Ja osobiście pisałem chyba w tym temacie, ze będzie dość zacięte 4-1 czy 4-2, bez spektakularnych blowoutów. 
 

Niech Pelicans już dadzą spasioną kulkę do tego Knicks za jakieś assety, bo perspektywy mają zajebiste i bez niego. A jak jemu się nie widzi grać dla nich to szkoda tracić czasu. 

Edytowane przez RonnieArtestics
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Niech Pelicans już dadzą spasioną kulkę do tego Knicks za jakieś assety, bo perspektywy mają zajebiste i bez niego. A jak jemu się nie widzi grać dla nich to szkoda tracić czasu. 

NOP musieliby spisać go na straty jak kiedyś Sixers Jahlila Okafora czy Fultza. JEDYNE assety jakie mają Knicks w takiej wymianie to Barret + jakiś Noel + picki. W zamian otrzymaliby najbardziej zaangażowanego w rozwój osobisty gracza od czasów Eddy Curry'ego...

Edytowane przez T+?%hZ<A<5ZZB~5L
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, RonnieArtestics napisał:

Niech Pelicans już dadzą spasioną kulkę do tego Knicks za jakieś assety, bo perspektywy mają zajebiste i bez niego. A jak jemu się nie widzi grać dla nich to szkoda tracić czasu. 

Raczej to Zion chciał grać w tych PO, tylko Pels mu nie pozwolili ;)

Fajna seria, nawet bardzo fajna. Pels potrzebowali tego, jak chcą zrobić krok naprzód w przyszłym sezonie, ogólnie wyglądają podobnie do Suns z bańki. Tu naprawdę potrzeba niewiele, żeby wskoczyć do top4 zachodu. Wiadomo, że głównie chodzi o zdrowie grubaska, ale przydałby się jeszcze ktoś, kto pobroni pozycje 1-3 oraz doda pewną trójkę. Może z pickiem od Lakers się uda wziąć jakiegoś AJ Griffina i go rozwinąć w trakcie sezonu, a może się spakuje Grahama, Hayesa i coś jeszcze i zgarnie kogoś sprawdzonego. Więcej bym tu raczej nie zmieniał, choć przydatność Jonasa w PO jest mocno wątpliwa, Pels wyglądali znacznie lepiej z Nance. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szkoda ze nie wcisnęli Grahama do blazers zamiast Harta. Lubiłem go i by pasował do tego zespołu z ławeczki jako 6th Man. 
 

a Hayes chyba się dobrze pokazał, jesli zakładają że gruby bedzie grac dla nich, to powinni jego zostawić, nance też z ławki, a poszukać czegos za jonasa. Wtedy Hayes jako C w s5. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, RonnieArtestics napisał:

a Hayes chyba się dobrze pokazał, jesli zakładają że gruby bedzie grac dla nich, to powinni jego zostawić, nance też z ławki, a poszukać czegos za jonasa. Wtedy Hayes jako C w s5. 

Hayes wciąż jest raczej surowy i nie nadaje się jako starter na 5, zwłaszcza przeciw większym misiom ma problem z utrzymaniem pozycji. Pels raczej nie będą szukać wymiany Jonasa, bo niby zagrał niezły sezon, a przez to, że nie było okazji zobaczyć jak funkcjonują razem z grubaskiem, to pewnie zostanie i za rok okaże się, że jednak JV się nie przydaje w PO i będą szukać trejdu. Ten scenariusz jest wg mnie najbardziej prawdopodobny, a szkoda, bo może Pacers byliby skłonni oddać Turnera. Jonas + pick? W sumie czemu nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze mi nie minela zlosc po tej seri. Minimum powinno tam byc game 7 ale CP3 przeszedl samego siebie i po raz kolejny zabral zabawki chlopakom z piaskownicy.

W Nowym Orleanie wszyscy sie klepia po plecach i mowia good job ale tak naprawde taka szanse trzeba  wykorzystywac tu i teraz. Z wracajacym Zionem ten run mogl byc o wiele dluzszy.

btw nie widzialem tej informacji tutaj ale chyba ze 2 dni temu Zion mowil duzo o swoim extension i dodal takze ze byl szykowany na powrot w ewentualnym game 7 z Suns. Szkoda ze nie doszlo to do skutku.

good luck Suns, mam nadzieje ze takie heroizmy weterana juz nie beda potrzebne vs Dallas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.