Skocz do zawartości
Suns Fever

Western Conference Round 1: (1) Phoenix Suns vs (8) New Orleans Pelicans

Western Conference Round 1: (1) Phoenix Suns vs (8) New Orleans Pelicans   

25 użytkowników zagłosowało

Ankieta została zamknięta
  1. 1. Phoenix Suns - New Orleans Pelicans

• Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.04.2022 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

Ooo coś nowego 🤣🤣

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Wow, jesli to prawda to jest to mega ciekawy zwrot akcji, w sensie, po takiej przerwie pewnie c***a pokaże, ale Suns to na pewno na takie info nie są gotowi za bardzo ani taktycznie ani mentalnie. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
17 minut temu, RonnieArtestics napisał:

Wow, jesli to prawda to jest to mega ciekawy zwrot akcji, w sensie, po takiej przerwie pewnie c***a pokaże, ale Suns to na pewno na takie info nie są gotowi za bardzo ani taktycznie ani mentalnie. 

Wczytaj się dokładnie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
19 godzin temu, karpik napisał:

. Pewnie przereagowuję po dobrym meczu

Tak. Overreacting na forum e-nba ma się cały czas dobrze.

(Przy czym nie neguję tutaj zachwytów nad Pels, bardziej głosów że Suns są w dupie bo przegrali jeden mecz na początku PO)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
21 godzin temu, karpik napisał:

bo Suns bez Bookera są do pyknięcia

Przez tych żółtodziobów ? Daj spokój. 

21 godzin temu, karpik napisał:

A gra jest tu o znacznie więcej, bo w drugiej rundzie można fartownie trafić na najsłabszych od kilku lat Jazz.

albo na Mavs z Donciciem

Coś czuje, że wkurwiony CP3 zmiecie tych żółtodziobów z parkietu 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CP3 pozamykał małolatów w końcówce 

Point god jakieś 120 minut w serii i 3 albo 2 straty

Świetny mecz nadal się tu może dużo wydarzyć 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Przyjemny mecz do ogladania i stracona szansa dla Pels.

Zabraklo:

1. 2-3 punktow ktore CJ zmarnowal z osobistych (4/8 w calym meczu).
2. Challengow w q3 i q4 gdzie sedziowie zagwizdali faul w momencie straty koszykarza suns i ofensywne wykroczenie Nance/BI przy posiadaniu pilki.
3. Najwazniejsze - stopera na CP3 w koncowce. Gosc znowu powyjasnial towarzystwo tak jak w gm1.
4. Chlodnej glowy Hayesa - bez sensu byl ten flagrant i cale spiecie. Underdog musi byc zawsze mocniej skupiony aby skorzystac z tego swojego okienka. Cale zdarzenie napewno pologlo bardziej Sunsom.

Podobalo mi sie ze Zion tym razem wydawal sie mocniej zaangazowany w kibicowanie, moze dostal info o mozliwym powrocie?

Seria wraca na swoje tory, gracze Suns znowu maja usmiechy na ustach ale mimo wszystko kosztuje ich to wiecej wysilku niz powinno.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Obudził mnie ok 6 rzygajacy kot wiec właczylem sobie 4Q.

CP3 zamordował Peliksy w pojedynkę. No może przy małej asyście Crowdera. 

Ciekawe, czy uda im się dojechac do finałów, maja naprawde fajna pakę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Suns trójka nie siedziała, więc mnóstwo akcji grali przez środek (jakiś rekord w punktach Aytona). Crowder dobrze w obronie, ale za 3 nic mu nie wchodzi. Chris Paul w 4 kwarcie w ataku sam rozstrzygnął mecz. Wygrało doświadczenie. Go Suns ! 😊

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W dniu 21.04.2022 o 21:21, LAF napisał:

Przecież można JC przesunąć na SF a MB na SG i Camerona dać na PF

a ) Monty nas czyta 

b ) Monty nas nie czyta czyli doszliśmy do tych samych wniosków. 

Niezależnie od odpowiedzi a ) albo b ) oznacza to, że trochę się znam się na koszykówce teraz przejdę do meczu

CP3 na początku lekko niedociągnięty rzut. Pomyślałem wtedy czyżby przerosła go waga spotkania ? Nie tym razem. Trójka i doskonałe odgrywania do Aytona rozbiły w pył moje obawy. Dobrze uruchomiony Ayton do tego Cam dobry mecz w 1 Q tylko ten air ball JC z sytuacji 5 na 4 martwił. 

W 2 Q dymy . I Payne sam na sam pudło. 

W 3 Q to był Ayton show, świetne dishes Pass od CP3 w tej odsłonie meczu nie tylko do Aytona, ale i do innych. Nadal dobra dyspozycja rzutowa Camerona Johnsona. Co prawda po drugiej stornie parkietu szalał Ingram, ale tutaj Ja bym spróbował wystawiać CP3 do obrony a gdyby Ingram chciał zagrać na low post to poszło by podwojenie ze strony Aytona albo MB. 

W 4 Q CP3 show. Tak jak pisałem przez 3 Q jakby obok meczu, ale w 4 Q pokazał dlaczego aspiruje do miana GOATA. Wziął na swoje barki cała drużynę i poprowadził ją do zwycięstwa. Te niezastawienie Ingram sporo kosztowało bo później za trzy trafił ktoś z Phoenix. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Rookie mistake Greena, który przez pół czwartej kwarty trzymał na ławce Ingrama, w tym czasie Pelikany zmarnowały okazję do przejęcia meczu, w dużej mierze przez kiepskiego McColluma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

CP3 powinien wystawić NOP rachunek za szkolenie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
2 godziny temu, LAF napisał:

Tak jak pisałem przez 3 Q jakby obok meczu, ale w 4 Q pokazał dlaczego aspiruje do miana GOATA.

Ja możesz pisać, że nieobecny wcześniej, skoro (sam też to piszesz) świetnie uruchamiał Aytona. Po prostu grał Point a nie combo G. To było zresztą do przewidzenia, że bez Bookera para CP3 - Ayton w klasyczny sposób zdominuje grę Suns i tak się stało. Może w RS graliby inaczej, ale PO rządzą się swoimi prawami. 

Szkoda szansy Pels, ale trzeba przyznać, że bdb Suns pod koszem bronili i wygrali pomalowanym.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
44 minuty temu, dannygd napisał:

Ja możesz pisać, że nieobecny wcześniej, skoro (sam też to piszesz) świetnie uruchamiał Aytona

Racja, nie sprecyzowałem swojej wypowiedzi. Chodziło mi o to, że dopiero w 4Q włączył się w zdobywanie punktów. 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
4 godziny temu, Qooniu napisał:

CP3 powinien wystawić NOP rachunek za szkolenie

Pytanie czy zamawiali taką usługę? 😉

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Nie dali sobie szansy Pelicans kompletnie, mają okienko i zarówno Ingram jak i CJ zagrali piach, a Haynes wylecial za głupotę. Spokojnie mogli to urwac.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)

Okej

Ja, fan Suns od niedawna, circa 2010, wiadomo, Nash,JRich,Grant Hill,Amare, trochę po 7sec or less ale trochę nadal(najebka z Elwoodem na schodkach w Wwa jak mi opowiadał o czasie Barkleya i Johnsona)

Z oczywistego "timelinu" nie lubię LAL, kibicuje też Bostonowi. 

Rok walki o PO z Nashem i Gortatem, potem lata Agonii

2017 widzę ku.wa Dragicia, Bledsoe i Thomasa w jednym momencie na boisku

2017 albo 2018 w fantasy legacy drafcie wymieniam Klaya Thompsona na pick #13 z którym pozyskuję Devina Bookera.

Każdy, serio każdy w legacy się śmieje.

((Rok później mnie c***ki wyrzucają z Legacy bo niby gierki nie ogarniam xD

c*** że ogarnąłem majstra czego 90% typa w legacy nigdy nie zrobi))

(pozdrawiam z tego miejsca @evitacre i @mac)

2019 wygrywam legacy fantasy(no miałem KATa i  notabene CP3 strejdowanego za Ingrama)

2020 Suns są 8-0 w buble

2021 wchodzi CP3 na biało, myślę, staruch, niepotrzebny, zapcha salary, ogarniemy ten team inaczej, draftowalismy Cama, ogarniemy 

PO 2021 kurła dobry ten CP3, szkoda kontuzji 

2022 po co ten cały wywód?

Pomimo całej swojej starej niechęci do CP3, z racji flopowania itp, z całego serca życzę temu gnojkowi( i Suns) mistrza w tym roku. 

Ostatni raz byłem tak zachwycony czyjąś grą w  2010(Rose) i 2016(LeBron)

Jebać Bookera(mam jego Avatar od 5 lat, coś to mówi), jebac Aytona, jebać Bridgesa, jebać Montyego. Będzie czas o nich pisać później. Jako "niesympatyk" CP3 i fan Suns od paru(nastu) lat, niech PHX ogarnie tytuł chociażby dla tego małego (większy odemnie i 90%forum) gnojka.

Dziękuję, pozdrawiam 

P.S. 

Dzięki CP3 chwyciłem świetny kontakt poza forum z  Lafem, także NBA connecting people. Każdy obecny na zlocie potwierdzi 

Edytowane przez Qooniu

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Spodziewałem się, że tak się skończy G3, ale tam słaba gra liderow I out Haynesa przesadził sprawę więc przesunęło się na G4. CP3 jako koń pociągowy w ataku w sensie 23 PPG scorera na  przestrzeni całej serii jest mocno meh, dlatego te 4 punkty musialy się wydarzyć. Pytanie co dalej z Bookerem, bo Suns wydają się mieć mało w ataku bez niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi

Young bucks się stawili

Bardzo rowny mecz ale momentum się zmieniło w momencie gdzie Jones i Ingram zaczęli pyskować z CP3 pokazali ze nie mają zamiaru tutaj nikogo ze statusem w lidze traktować ulgowo

Jest bardzo ciekawie Pels wyglądają na lepszą drużynę 

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi