Skocz do zawartości

Western Conference Round 1: (1) Phoenix Suns vs (8) New Orleans Pelicans


Suns Fever

Western Conference Round 1: (1) Phoenix Suns vs (8) New Orleans Pelicans   

25 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Phoenix Suns - New Orleans Pelicans


Ankieta została zamknięta

  • Aby zagłosować w tej ankiecie, prosimy się zalogować lub zarejestrować.
  • Ankieta została zamknięta 17.04.2022 o 21:59

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, LAF napisał:

No to już wiadomo czemu CP3 był na świeczniku u sędziów ;]

Co do meczu to DB by jebnął z 60 punktów jak nic i było by po zabawie

Mam nadzieję, że w G3 w s5 ukaże się nam DB i będzie luźno

 

Że co? Przecież on zagrał 7 i pół minuty 3 kwarty w której nie był w stanie sie uwolnić od graczy Pelicans . Oddał 1 rzut niecielny zresztą i Suns było -8 

Nie twierdzę ,że Suns by nie odrobiło ale twierdzenie ,że by rzucił 30 pkt w plus minus 12 minut 4 kwarty to jest grubsza paranoja skoro nie mógł sobie poradzić z tym jak NOP go broniło przez całą 3 kwartę

Pytanie na ile poważny jest to uraz ? 

1 godzinę temu, LAF napisał:

Nie zapominaj, że CP3 by wtedy inaczej zagrał ;]

Uważasz ,że Paul nie ma ambicji? I nie zależało mu na wygranej skoro zszedł Booker?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, LAF napisał:

Nie wiadomo jak mocno odczuwalny był uraz DB i w którym momencie się go nabawił dlatego nie można pisać, że tak jak CP3 zagrał w 3 Q tak samo by zagrał w 4 Q bo chyba do tego zmierzasz 

Czyli ja nie mogę powiedzieć jakby Paul grał w 4 kwarcie na bazie tego co widziałem w kwarcie 3 za to Ty możesz snuć teorię jakby grał w 4 kwarcie pomimo tego co widziałeś w kwarcie 3?

Brzmi rozsądnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, LAF napisał:

Możesz i to też czynisz tylko się nie zgadzam z tym, że CP3 by zagrał by tak jak to opisałeś. 

Tylko ,że ja się opieram na tym co widziałem w drugiej połowie . Jak sobie Suns nie radziło z Herbem Jonesem i Ingramem. Ty zaś tworzysz własne imaginacje nie na postawie tego co widziałes ale na podstaiwe własnych marzeń.

Zastanów się co jest bardziej realne

Twoje co by było gdyby

Czy moje byłoby to samo co było przez większośc 3 kwarty i w sumie 1 kwarty

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, LAF napisał:

CP3 miał niejeden mecz gdzie przez 3 Q był niewidoczny a w 4 Q był nie do zatrzymania ( mając DB obok ) 

co pokazuje że gdybasz a nie analizujesz na podstawie tego jak w tym meczu grał Nowy Orlean. Jak sobie nie radzili z Ingramem gracze Suns. Jak nie radzili sobie z tym jak bronił Herb Jones jak grał McCollum

Gdybać możemy na każdy temat 

42 minuty temu, LAF napisał:

dlatego nie można pisać, że tak jak CP3 zagrał w 3 Q tak samo by zagrał w 4 Q bo chyba do tego zmierzasz 

Ale podsumowanie naszej dysksuji podałeś sam.... Nie moźna pisać jakby grał CP3 ale z jakiegoś powodu od samego powodu próbujesz jednak pisać jakby grał.

Nie czujesz dysonansu pomiędzy tym co wymagasz od innych a co od siebie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, LAF napisał:

Tak @ely3 racja uprawiany obydwoje duża gdybalologie i nigdy się nie dowiemy jakby zagrał w 4 Q CP3 gdyby był DB na boisku

Ależ to wiemy/. Mieliśmy duże spektrum zwłaszcza w 3 kwarcie gdzie Pelicans ich zaskoczyli a Suns było bezradne.  JEst szansa ,że Sums jakoś by zmeiniło też sposób gry ale oni tak naprawdę poza kosmiczną eksplozją Bokera pod koniec drugiej kwarty byli długo bezradni w tym meczu. 

Do momentu zejścia Bookera Suns dominowało przez 4 minuty a reste meczu wyraźnie lepsze było Pelicans/./ I tak jak napisał @january Green miał kapitalny pomysł na grę. A jak mu pod koniec drugiej kwarty plan się posypał 

Poza tym Suns w 4 kwarcie zdobyło 31 pkt.. Ich problemem przez cały mecz nie był atak ( bo niby ile wg Ciebie by zdobyli pkt z Bookerem 50? w tej 4 kwarcie) ale obrona. To że taki Alvorado miał czyste pozycje to z Bookerem nadal by miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pelicans jak spakuje Ziona, to może zdobyć tak piękne uzupełnienie do tego co ma w zespole i z miejsca byłoby contenderem. Trzymanie gościa, którego zdrowie jest jak 6 w totka - niby da się trafić, ale to bardziej kategoria cudu, to po prostu będzie tracenie po tym sezonie momentum jakie mają.

Powinni iść all in i oddać grubego, póki parę zespołów odda połowę zespołu i dwie nerki, bo z każdym sezonem może być gorzej z wartością Bydlaka z Nowego Orleanu, a tak oni są o krok od jakiegoś FVV od top 3 zachodu, wystarczy przestać grać na fortepianie Williamsonowi i go odstrzelić jak tłustego muflona.

 

Edytowane przez Mr. Burt Rejnolds
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wow. Co tam sie wydarzylo? Poszedlem spac po 1 polowie majac w glowie trafiajacego wszystko Bookera zdobywajacego ok 60 punktow w calym meczu i spokojnie prowadzacego Suns do 10-15 punktowego zwyciestwa.

Zakladalem ze Pels beda wygladali lepiej dopiero w game 3 ale chyba zapomnialem jak mloda to jwst druzyna i ze na regeneracje nie potrzebuja za duzo czasu.

Teraz pytanie czy w sytuacji gdzie lekko uchylaja sie drzwi i pojawia sie presja tak mloda druzyna bedzie w stanie zagrac kolejny dobry i skuteczny mecz. 

Alez fajna historia. Alez ciekawy material do podjecia decyzji co dalej zrobic z Zionem…

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie smieszna sprawa z tym spotkankiem, bo zerkałem kątem oka na cale spotkanie i widziałem wszystko trafiających graczy Pels z ekstremalnie fatalnymi Suns, ale na czym oni tam tracili tyle punktów i dlaczego to nie wiem, a sił na obejrzenie raczej nie mam

coś czytałem, że Sunsi komicznie bronili kontry Pels, ktoś jest w stanie napisać co poszło nie tak, bo wtopić chociaż jedną gierkę z Nowym Orleanem to trochę kiepska sprawa, niby rozumiem, że Booker wypadł pod koniec 3 kwarty (ale swoje 31 punktów i tak dołożył), a Pels trafiali zza łuku w 4 kwarcie co popadnie (4 trójki z rzędu chyba??), ale to nie powód by Paul zagrał taki piach i razem z Crowderem i Cam'em był 3-17 za 3 XDDD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Eliasz napisał:

Pytanie tylko, czy są w stanie w okrojonym składzie zrobić te WCF/Finals? Wiadomo, ze najlepiej, by było wygrać wszystko do końca 

no jak nie są w stanie, to i tak nic nie ma znaczenia - lepiej niech wygrają w miare łatwo, a potem Jazz/Mavs to nie jest jakaś koszmarna perspektywa raczej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Eliasz napisał:

Najlepsze dla Suns w tym momencie to jak najdłuższa seria z NOP, żeby booker wrócił w porę na 2 rundę. 

Oj nie, w drugiej rundzie nie czeka na nich żaden super rywal, tylko jazz albo Mavs, jak chcą mistrza to się nie mogą bac takich rywali będąc bez bookera. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.