Skocz do zawartości

Tatum vs KD czyli Eastern Conference Round 1: (2) Boston Celtics - (7) Brooklyn Nets


LAF

Boston Celtics - Brooklyn Nets  

47 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Boston Celtics - Brooklyn Nets

    • 4 : 0
      4
    • 4 : 1
      1
    • 4 : 2
      11
    • 4 : 3
      11
    • 0: 4
      0
    • 1 : 4
      1
    • 2 : 4
      12
    • 3 : 4
      7


Rekomendowane odpowiedzi

Teraz, ptak napisał:

I liczysz na to, że Brown i Dragic zagrają drugi taki mecz? Przecież gdyby w 4Q nie odpalił Jaylen to byłoby po meczu. W Celtics to Tatum na zdobywać punkty a nie Theis z Williamsem.

Co wy narzekacie na Duranta? Rzucił 27pkt. Zresztą w poprzednim meczu też rzucił ponad 20. Irving rzucił 10. No i pod koszem bieda.

Jak nie oni to może ktoś inny prawo grania u siebie rolsy grają lepiej poza tym Dragic już był dobry w g1

O czym ty mówisz gdzie ja cokolwiek pisałem o Theisie i Williamsie?

Durant rzucił 27 na tragicznej skuteczności a Kyrie z Durantem w 2 połowie łącznie trafili jeden rzut z pola 

Oglądałeś w ogóle mecz? Durant był tragiczny

Nie wiem może źle nacisnąłeś cytat ale chyba nie piszesz do mnie bo nic nie rozumiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to, że taki mecz raczej się nie powtórzy. Wynik ciągnęli rolsi (nie mam pojęcia co to znaczy ale chyba się domyślam) w Bostonie 30pkt ma rzucać Tatum i Brown a nie żeby wynik ciągnął jakiś Theis z Williamsem. W Nets też wynik ciągnął drugi garnitur. Co do Duranta. Jak zobaczyłem statystyki to nie mogłem uwierzyć, że rzucił 27 bo w meczu był totalnie niewidoczny. Obrona Celtics jest niesamowita, gdyby był TimeLord zamiast Theisa w S5 to byłoby w ogóle bez stresu.

Netsi muszą być mega rozczarowani i zaorania po tych 2 meczach. Wydawało się, że wygrają oba a tu taki psikus. 

Ookajam się, nie wierzyłem w zwycięstwo.

Akcja meczu to gdy Smart zdobył punkty, pokazywał swoją dłoń a Brown patrzył w nią jakby objawiła się tam matka boska 😁 ogólnie napinka w Bostonie to jest sebix level.

FB_IMG_1650518503173.jpg

Edytowane przez ptak
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm jak raz kibicuję w jakiejś serii Durantowi, to ten musi w niej ssać oczywiście. Moze to moja bańka, ale mam wrażenie, że i tak w miarę cicho przynajmniej na razie jest o samej serii KD, bo Nets grają konkurencyjnie z Bostonem, a Durant na razie łączy to za co dostaje się w tych PO łącznie Jokowi (żeby nie było to krytyka zrozumiała, też mnie zawodzi na razie, tyle) i Embiidowi.

Durant najgorsze +/- w Nets (to w pojedynczych meczach IMO średni wskaźnik), 4/17 z gry w tym 0/10 po przerwie, 6 strat i 20 występów na linii FT, gdzie gdyby Biid dostał tyle wolnych w meczu wyjazdowym to Twitter i R/NBA wybuchłyby chyba xD

Ogólnie liczę na jakieś G7 w Bostonie, wiec oby się KD ogarnął, ale mając bardzo dobrze dysponowany support to Nets mogli więcej w Bostonie wycisnąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Kubbas napisał:

Durant rzucił 27 na tragicznej skuteczności a Kyrie z Durantem w 2 połowie łącznie trafili jeden rzut z pola 

Oglądałeś w ogóle mecz? Durant był tragiczny

 

2 godziny temu, Lucas napisał:

Durant najgorsze +/- w Nets (to w pojedynczych meczach IMO średni wskaźnik), 4/17 z gry w tym 0/10 po przerwie, 6 strat

 

6 godzin temu, RonnieArtestics napisał:

Mam tez wrazenie ze Kevin już tak dobrze nie broni jak

Bądźmy szczerzy - KD ma 34 lata prawie, jest po b.ciezkiej kontuzji, do tego gra w teamie, gdzie słowo "super" jest/było tylko na papierze i sam musiał wciągać tę ekipę do PO, bo księżniczki Brodata i Ciotowata postanowiły sobie wakacje robić.

Do tego gość musiał grać po +40 min bodajże ostatnie 18 meczy (poza 2 blowoutami), a zakupiony Simmons dalej nie grał, więc tak:

1. Jest zmęczony.

2. Gorzej broni i z grubsza dużo lepiej już nie będzie, ale jak zejdzie z niego bieganie za Tatumem to jeszcze da radę.

3. Musi brać rozgrywanie na siebie, co tylko komplikuje sytuację mając na uwadze w/w...

4. Simmons jest tu kluczowym brakującym ogniwem - zarówno po stronie defensywnej jak i w rozegraniu, żeby odciążyć KD i dać więcej gry shooterom z ławki.

5. Muszą wygrać G3. Jeśli wróci Ben na 4 mecz nie może być 0-3, bo to tylko fartem mogliby wygrać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, dannygd napisał:

Bądźmy szczerzy - KD ma 34 lata prawie, jest po b.ciezkiej kontuzji, do tego gra w teamie, gdzie słowo "super" jest/było tylko na papierze i sam musiał wciągać tę ekipę do PO, bo księżniczki Brodata i Ciotowata postanowiły sobie wakacje robić.

 

Ja to rozumiem wszystko, ale tez nie ma sie co dziwić skoro przed Playoffs było sporo narracji o tym, że KD w PO pokaże Giannisowi, Jokiciowi i Embiidowi, ze KD to #1 w lidze nadal, więc nic dziwnego, ze zbiera też krytyke, gdy jego support stawia sie na serie, a sam KD zawodzi.

Boston broni świetnie, KD ma swoje lata i rozumiem czemu ma tak ciezka serie, ale no taki jest efekt bycia superstarem, ze jak zawodzisz to "zbierasz po dupie", w tych PO ma to Durant i Jok, a mam wrazenie ze KD i tak stosunkowo malo dostaje za G1 i G2, bo gdyby zdarzylo sie to LeBronowi to byloby znacznie glosniej, to samo z ta liczba FT u Biida etc. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Lucas napisał:

nic dziwnego, ze zbiera też krytyke, gdy jego support stawia sie na serie

Nie no krytyka to jedno, ale co tam drugiego napisałeś? :)

Bo to, że na razie w ofensywie gra dobrze Dragic to mnie nie dziwi, albo, że co 2 mecz stawia się Curry czy Irving, ale tak naprawdę tylko Brown jest wsparciem po obu stronach parkietu i Nets przegrywają obroną :( W Celtics masz 5-6 bdb obrońców 3-4 z grubsza to poziom All-D, a reszta to solidni gracze w D, więc jak 1 nie gra to problemu nie ma. W Nets masz 2 bdb obrońców, z czego 1 poziom All-D i nie zagrał jeszcze 1 minuty, a do tego 2 solidnych, z czego 1 ma 34 lata po kontuzjach. Reszta to jakaś porażka w defensywie.

Wiec proszę nie piszmy, że tu się stawiła reszta ekipy (kiedy trafi ktos 2-3 więcej)  bo to kpina.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, dannygd napisał:

Nie no krytyka to jedno, ale co tam drugiego napisałeś? :)

 

Irving, Curry, Brown, Claxton, Dragić grali na wyjeździe naprawdę dobrze jako support, watpie zeby grali cala serie na tym poziomie równo. Są superstarzy, którzy mogą o takiej pomocy w dwóch pierwszych meczach serii tylko pomarzyć ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Durant to zawsze był Kobe dla ubogich w obronie (tzn. pod względem reputacji): miał z jeden sezon, gdzie fajnie wyglądał w cyferkach, a tak reputacja dobrego obrońcy to playoffowe flashes, gdy mu się chciało, bo playoffy. Teraz typ ma (prawie) 34 lata po achillesie, jak będzie w stanie utrzymywać ofensywny impakt to good for him, a z tym na razie średnio. Nie wiem czy tam coś mu dolega, ale te dwa mecze idą na jego konto tbh.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, BMF napisał:

Durant to zawsze był Kobe dla ubogich w obronie (tzn. pod względem reputacji): miał z jeden sezon, gdzie fajnie wyglądał w cyferkach, a tak reputacja dobrego obrońcy to playoffowe flashes, gdy mu się chciało, bo playoffy. Teraz typ ma (prawie) 34 lata po achillesie, jak będzie w stanie utrzymywać ofensywny impakt to good for him, a z tym na razie średnio. Nie wiem czy tam coś mu dolega, ale te dwa mecze idą na jego konto tbh.

KD i tak po achillesie wygląda jak najlepszy zawodnik po tej kontuzji w historii NBA. Na tyle dobrze wygląda, że dopiero przypomniałeś mi tym wpisem o tym, że zmagał się z tą kontuzją. Drugi jest chyba Klay. a potem długo nic.

34 - lata i poważna kontuzja, a i tak daje od siebie naprawdę dużo. Co prawda te PO to nie jest to co wyczyniał rok temu, ale nadal czapki z głów.

Szkoda, że Irving nie stawił się na meczu, aby być mniej przydatny od Browna to naprawdę trochę wstyd.

Moim zdaniem największym problemem Nets jest Nash, który absolutnie nie potrafi sobie poukładać tej ekipy i korzystać z jej potencjału i po 2 sezonach to chyba można się zastanowić, czy jest czas na eksperymenty w kolejnym, czy po prostu nie wziąć kogoś ciekawszego.

Powrót Bena mnie bardzo ciekawi, ale wielkich zmian się nie spodziewam, chyba, że większego zamieszania i zagubienia w meandrach gameplanów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie miałem pojęcia o kimś takim jak Brown w Nets. Wiedziałem, że jest Curry, Claxton, Dragic, Drummond (jest to dużo powiedziane) ale Brown? 

Cały czas liczę na to, że Neta po 2 takich przegranych złapią doła i odpuszcza sobie serię 😉

Jak dla mnie największą wartością dodaną w Celtics jest Al. Doświadczenie, spokój jaki wprowadza na parkiecie, przyjemnie się to ogląda. A ile było beki z tej wymiany (będę to podkreślać cały czas)

Jeżeli awansujemy do drugiej rundy to trafiamy na 76ers czy Bucks?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, LAF napisał:

 Myślę również, że wszyscy zgromadzeni na hali googlowali kto to ten Brown jest i czy przypadkiem to nie jest Ben.

 

Wiekszosc hali jednak go znala bo przed game 1 ziomek wypowiedzial sie o slabszym srodku Celtow lekcewazac troche Theisa i Horforda. Zebral za to oczywiscie solidna porcje gwizdow przed 1 gwizdkiem.

Inna sprawa ze napewno nikt sie nie spodziewal po nim takiego meczu w ofensywie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, ptak napisał:

Ja nie miałem pojęcia o kimś takim jak Brown w Nets. Wiedziałem, że jest Curry, Claxton, Dragic, Drummond (jest to dużo powiedziane) ale Brown? 

Cały czas liczę na to, że Neta po 2 takich przegranych złapią doła i odpuszcza sobie serię 😉

Jak dla mnie największą wartością dodaną w Celtics jest Al. Doświadczenie, spokój jaki wprowadza na parkiecie, przyjemnie się to ogląda. A ile było beki z tej wymiany (będę to podkreślać cały czas)

Jeżeli awansujemy do drugiej rundy to trafiamy na 76ers czy Bucks?

Brown to był ten gościu co na konfie po meczu z Cavs powiedział że bez RWilliamsa będą robić co chcą pod koszem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Adjustments Nets w drugim meczu - xD

Nie no, nie ma większych szans na wygraną w tej serii skoro dwie głowne postacie w ofensywie grają w myśl zasady "KD could be a head coach. I could be a head coach.”  Moga coś ugrać tylko i wyłącznie talentem i kosmicznymi meczami KD i KI. Ale tego na razie też jakoś specjalnie nie widać i Boston ma na to odpowiedź.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, JokicMVP napisał:

Ale w obydwu meczach to boston gonił...

W pierwszym meczu goniło Nets dzięki niesamowitej grze Kyriego.

A to, że w obu meczach Boston wyszarpal zwycięstwo pokazuje tylko jaki silny jest zespół. Walka do samego końca za którą dostaje zasłużoną nagrodę

Ktos w klubie doszedł do wniosku, że widownia przegina. 

FB_IMG_1650599912204.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

PO 2021, IO 2021, RS 2021/22 idąc przez jakiś czas na MVP i będąc wysoko w rankingach - wszystko w ostatnich 12 miesiącach, kiedy dawno było po kontuzji. Na razie Durant gra fatalnie i ciągnął Nets w 2021 do góry, tak teraz pcha w przepaść. 

Mrówka Brown i Claxton przez rok stali się jeszcze lepsi, Dragić dalej świetny na 15-20 minut gry. Curry często jest wolny, ale Kyrie czy Durant pchają swoje rzuty, co okazało się złe w G2. Szczególnie Durant miał długie momenty fatalnej gry - rzutów, strat i monopolu na piłce. Obrona Celtics świetnie sobie z nim radzi i jednak podwojenia okazują się o wiele lepsze od krycia go 1 na 1 jak Bucks w zeszłych PO.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Wyparlo napisał:

Na razie Durant gra fatalnie i ciągnął Nets w 2021 do góry, tak teraz pcha w przepaść. 

Ogólnie te jednostronne serie na wchodzie to w dużej mierze wynik słabej gry liderów, Durant, Young, Siakam/FVV, cała ta czwórka gra póki co słabe playoffy. 

Edytowane przez Dziuseppe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.